Vivus - opinie i opis oferty

Pokaż koszty


Vivus pomaga, kiedy zaskakują nas nagłe zobowiązania. Zepsuta pralka, nagła choroba, awaria samochodu? Vivus pozyczki są udzielane bez zbędnych formalności, a jedynym potrzebnym dokumentem jest dowód osobisty.

 • Jeśli zastanawiasz się nad pożyczkami Vivus, opinie przekonają cię do wypełnienia i przesłania formularza online.
 • Vivus gwarantuje atrakcyjne warunki, dlatego klienci chętnie korzystają z jego oferty. Pożyczanie jest proste i szybkie, a odpowiedź pożyczkodawca przesyła SMS-em albo na podany we wniosku e-mail.
 • Instytucja oferuje pożyczki krótkoterminowe w kwocie od 100 do 7500 zł.
 • Pierwsza pożyczka jest darmowa, ale nie może być wyższa niż 3000 zł.
 • Vivus należy do 4FinanceGroup. W Polsce działa od 2012 roku i od tego momentu pożyczkodawca stał się największą firmą udzielającą pożyczek.
 • Pożyczkobiorca, który chce wziąć chwilówkę w Vivus, musi ukończyć 20 rok życia. Maksymalna granica wieku to 78 lat, dlatego Vivus pozyczki to doskonała oferta dla seniorów.
 

Vivus opinie

Vivus to renomowana firma pożyczkowa. Z jej oferty skorzystały już tysiące klientów i liczba ta nieustannie wzrasta. Klienci doceniają szczególnie atrakcyjne warunki udzielania pożyczek i możliwość przesunięcia terminu spłaty.

 • „Vivus od lat trzyma poziom, bardzo lubię korzystać z ich usług - jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Już po pierwszej pożyczce wiedziałam, że zostanę z nimi na dłużej” - Barbara
 • „Pożyczają na dobrych warunkach, a dodatkowo mają atrakcyjny system poleceń – za każdego poleconego znajomego można dostać 30 złotych. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam” - Jarek
 • „Vivus to pożyczki na najwyższym poziomie. Przy pierwszej pożyczce można przesuwać termin spłaty nawet 2 razy! Tak powinno być wszędzie” - Joanna

więcej opinii

Wady i zalety oferty Vivus:

Zalety:

 • Możliwość przesunięcia terminu spłaty – przy pierwszej pożyczce aż 2 razy, przy kolejnych 1 raz
 • Atrakcyjny system poleceń – za każdego znajomego, który zarejestruje się na stronie firmy i złoży wniosek o pożyczkę, otrzymamy 30 złotych na nasze konto
 • Wysokie maksymalne kwoty pożyczek – od 3000 do 7500 złotych
 • Infolinia działająca przez 7 dni w tygodniu

Wady:

 • Kontrola baz BIK, BIG, ERIF i KRD

Wady i zalety oferty Vivus podsumowanie

Vivus to renomowana firma pożyczkowa, która udziela Polakom wsparcia finansowego od 2012 roku. Firma udostępnia swoim klientom szybkie pożyczki na kwotę od 3000 do 7500 złotych do spłaty w ciągu 30 dni. Pożyczkodawca stosuje system poleceń – za każdego poleconego znajomego otrzymamy na nasze konto 30 złotych. Oprócz tego możemy liczyć na atrakcyjne warunki pożyczkowania – przy pierwszej pożyczce będziemy mogli aż dwukrotnie przedłużyć termin spłaty zobowiązania. Vivus umożliwia nam zaciągnięcie zobowiązania w różny sposób – przez telefon, internet, w Kiosku Ruchu oraz u brokerów. Przed wybraniem oferty firmy warto zapoznać się jednak z jej wadami i zaletami – w ten sposób będziemy mieli pewność, że dokonaliśmy najlepszego wyboru.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Vivus krok po kroku:

 1. Wybierz potrzebną kwotę pieniędzy oraz ilość dni na które chcesz ją pożyczyć
 2. Wypełnij formularz rejestracyjny
 3. Zweryfikuj swoją tożsamość poprzez przelew 1 grosza
 4. Decyzja o przyznaniu pożyczki zapada średnio w ciągu 30 sekund

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Vivus:

Wiek od 20 do 78
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Aby otrzymać pożyczkę w Vivus, wystarczą 3 kroki:

 1. Rejestracja
 2. Potwierdzenie danych
 3. Oczekiwanie na pieniądze

Osoby starające się o pożyczkę w Vivus powinny być mieć polskie obywatelstwo, mieścić się w przedziale wiekowym 20 – 78 lat, być konsumentami w rozumieniu przepisów polskiego prawa i uzyskać pozytywną ocenę zdolności kredytowej. Kolejnym warunkiem jest oczywiście posiadanie aktywnego profilu klienta na stronie pożyczkodawcy i zawarcie z firmą Vivus umowy pożyczki. Posiadanie zobowiązań kredytowych w innych instytucjach nie jest przeszkodą, pod warunkiem, że nie zalegamy ze spłatą zobowiązań. Przed udzieleniem pożyczki firma sprawdzi nasze dane w rejestrach BIK, BIG, KRD i ERIF.

Przy wnioskowaniu o pożyczkę w Vivus będzie nam potrzebny dowód osobisty, aktywny telefon komórkowy i rachunek bankowy w Polsce. Częścią wnioskowania o pożyczkę jest przelanie opłaty rejestracyjnej. Opłata powinna być wysłana z rachunku bankowego, którego jesteśmy posiadaczami. W polu informacji o nadawcy powinno być uwzględnione imię i nazwisko osoby wnioskującej o pożyczkę. Przelew musimy wykonać z naszego własnego konta – na to samo konto będzie przelana pożyczka.

Decyzję o udzieleniu pożyczki otrzymamy SMSem lub na adres e-mail. Możemy także spodziewać się komunikatu na naszym Profilu Klienta. Przelew możemy otrzymać nawet w ciągu 15 minut od uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej, jeśli mamy rachunek w jednym z wymienionych banków: Alior Bank, Pekao S.A, Getin Bank, ING Bank, Millenium Bank, PKO Bank Polski. Vivus oferuje również nowoczense usługi finansowe - nawet gdy nie mamy konta w jednym z wymienionych banków, pożyczkę możemy dostać błyskawicznie, dzięki przelewom Bluecash.

Za pierwszym razem w firmie Vivus możemy starać się o pożyczkę maksymalnie 3000 złotych. Pierwsza pożyczka jest całkowicie darmowa – do pożyczanej kwoty nie zostaną doliczone żadne prowizje ani dodatkowe opłaty. Dzięki temu na takiej pożyczce możemy zarobić. Przy pierwszej pożyczce możemy przesunąć termin spłaty dwukrotnie. W Vivus nie możemy mieć jednocześnie dwóch pożyczek, natomiast jeśli nasz Limit Ogólny nie został wykorzystany podczas pierwszego wniosku, możemy złożyć wniosek o kwotę dodatkową do wypłaty. Maksymalna kwota jest określona w umowie. Po otrzymaniu kwoty dodatkowej termin spłaty naszego zobowiązania pozostaje jednak bez zmian. Z każdą kolejną terminową wpłatą wzrasta nasza wiarygodność dla pożyczkodawcy i możemy liczyć na wyższe pożyczki.


Rodzaje pożyczek w Vivus

Oferta Vivusa:

Vivus udostępnia swoim klientom szybkie pożyczki na kwotę do 7500 złotych. Za pierwszym razem możemy pożyczyć maksymalnie 3000 złotych do spłaty w ciągu od 1 do 30 dni. Pierwsza pożyczka jest całkowicie darmowa – nie musimy martwić się o prowizje ani opłaty dodatkowe. Tuż po uregulowaniu należności w terminie będziemy mogli pożyczyć kolejny raz i będzie mogła to być większa kwota – do 7500 złotych. W obu przypadkach możemy liczyć na przedłużenie terminu spłaty. Przy pierwszej pożyczce z takiej możliwości skorzystać możemy dwukrotnie, lecz przy kolejnych pożyczkach opcję tę wykorzystać możemy tylko raz. Przedłużyć okres spłaty możemy na 7, 14 lub 30 dni. Przed rozpatrzeniem wniosku zostaną sprawdzone nasze dane w rejestrach BIK, BIG, KRD i ERIF. 

Osoby starające się o pożyczkę w Vivus powinny być obywatelami Polski i mieszkać na jej terenie, ponadto mieścić się w przedziale 20 – 78 lat, posiadać pełną zdolność do czynności prawnych, być konsumentami w rozumieniu polskiego prawa i posiadać aktywny Profil Klienta na stronie pożyczkodawcy. Ważne jest także, abyśmy nie posiadali zaległości w spłacie zobowiązań w firmie Vivus, a także w innych instytucjach. Musimy także przejść ocenę zdolności kredytowej. Do wnioskowania o pożyczkę będzie nam natomiast potrzebny dowód osobisty, aktywny telefon komórkowy i rachunek bankowy w Polsce. Choć za pierwszym razem możemy starać się o pożyczkę wysokości 3000 złotych, po terminowej spłacie będzie dla nas dostępna wyższa kwota – aż do 7500 złotych.


Vivus - koszty

30dni
500zł 90 zł
1000zł 180 zł
1500zł 270 zł
2000zł 360 zł
2500zł 450 zł
3000zł 540 zł
3500zł 630 zł
4000zł 720 zł
4500zł 810 zł
5000zł 900 zł
5500zł 990 zł
6000zł 1080 zł
6500zł 1170 zł
7000zł 1260 zł
7500zł 1350 zł

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Vivus - dane firmy:

Kapitał zakładowy
40 000 000 zł
KRS
0000418977
NIP
5252531320
REGON
146101268

Dane kontaktowe:

Vivus Finance sp. z o.o.

17 Stycznia56
02-146 Warszawa

e-mail:

telefon: 221 221 227

www:

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 8:00 - 22:00
Sobota: 8:00 - 20:00
Niedziela: 8:00 - 20:00

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu Vivus

Vivus to znana firma udzielająca szybkich pożyczek. Marka należy do 4FinanceGroup, która działa na rynkach Europy Środkowej i w krajach skandynawskich. Firma zaczęła swoją działalność w 2008 roku na Łotwie, w kolejnych latach natomiast pojawiła się w Danii, Finlandii, na Litwie i w Szwecji. W roku 2012 trafiła także do Polski. Obecnie jest największą firmą udzielającą pożyczek w Polsce. Zgodnie z danymi, firma udzieliła pożyczek na kwotę 80 milionów złotych. Pożyczkodawca zdobył wiele znaczących nagród, m.in. Innowator Wprost (za 2015 i 2016 rok), FinTech Gala Award, nagroda „Inwestor w Kapitał Ludzki”. Regularnie zostaje również wyróżniany w konkursach konsumenckich, takich jak Gwiazda Jakości Obsługi i Złoty Laur Klienta.

Firma sprawdza dane na temat swoich klientów w rejestrach BIK, BIG, KRD i ERIF. Za pierwszym razem firma udzieli nam pożyczki wysokości 3000 złotych do spłaty w ciągu 30 dni. Udogodnieniem jest możliwość przedłużenia terminu spłaty – przy pierwszej pożyczce aż dwukrotnie. Terminowa spłata pierwszej pożyczki pozwoli pożyczyć wyższą kwotę – aż do 7500 złotych. Vivus stosuje także system poleceń – za każdego znajomego, który zarejestruje się na stronie firmy i złoży wniosek o pożyczkę, otrzymamy na nasze konto 30 złotych. Jeśli w czasie wnioskowania o pożyczkę pojawią się niejasności, możemy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta, telefonicznie lub mailowo. Konsultanci odpowiedzą na nasze pytania od poniedziałku do piątku od godziny 8 do 22 oraz w weekendy w godzinach 8 - 20. Firma udziela również pożyczki w formie wieloratalne pod marką Zaplo.pl.


Dodaj opinię o Vivus

 ###### ##   ## ##  ## ##  ## ##   ## 
##  ## ##   ## ###  ## ## ## ##   ## 
##    ##   ## #### ##  ####  ##   ## 
 ###### ##   ## ## ## ##  ##  ##   ## 
   ## ##   ## ## ####  ##   ##  ## 
##  ## ##   ## ##  ###  ##   ## ##  
 ######  ####### ##  ##  ##    ###  

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Vivus

Opinia o Vivus od Zbyszek 2022-12-05 17:18:20 #6558
infolinia Vivusa jest niemożliwa! dzwonią sto razy dziennie i wmawiają wziąć kredyt u nich! no to przecież jest tragedia!!!
Odpowiedz
Opinia o Vivus od landa 2022-07-22 12:57:00 #6398
To jakaś ściema !!! Na rozpatrzenie wniosku czekałam cały dzień . Wniosek odrzucony pomimo tego iż mam dochody ponad przeciętną krajową. I tego co wiem bardzo dobry big. Nie polecam
Odpowiedz
Opinia o Vivus od anon 2022-06-30 15:55:56 #6352
brałam tutaj kredyt pierwszy i ostatni raz. za czas korzystania usług z tej firmy nie otrzymałam żadnego kodu rabatowego!
Odpowiedz
Opinia o Vivus od Agnieszka28 2022-05-25 12:02:10 #6267
A jednak mi odmówili pożyczki, ciekawe czy to prawda ze pierwsza jest za darmo, nawet nie zdążyłam sprawdzić, jednak Szybka Gotówka nie robiła aż takich problemów.
Odpowiedz
Opinia o Vivus od bartosiewicz 2022-05-19 19:35:03 #6254
Dział księgowości jest bardzo powolny długo trwa wysyłanie nadpłat pożyczek. za każdym razem gdy rozmawiałem z nimi przez telefon mówili że wyślą je dzisiaj, ale nadal nic nie dostałem, wciąż czekam.
Odpowiedz
Opinia o Vivus od Leonardo 2022-05-12 19:24:26 #6238
Nie polecam tej firmy, ponieważ nadal nie wiadomo, czy współpracuje ona z Rosjanami, czy nie. Będę dalej korzystać tylko z usług Szybka Gotówka w tym przypadku jestem pewien że to jest polska firma
Odpowiedz
Opinia o Vivus od Marcin 2021-12-16 14:41:40 #6078
Dziękujemy Pani Wiesławo za pozytywną opinię. Pierwsza pożyczka w Vivus to maksymalnie 3000zł z RRSO 0% i terminem spłaty 61 dni. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów uprościliśmy formalności przy udzielaniu pożyczek do niezbędnego minimum. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie vivus.pl. W razie jakichkolwiek pytań nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji. Konsultant Vivus
Odpowiedz
Opinia o Vivus od Wiesia 2021-10-23 16:55:49 #6022
Mają mega ofertę przy pierwszej pożyczce, chyba najlepszą na rynku. Bardzo proste i szybkie formalności.
Odpowiedz
Opinia o Vivus od gandalf 2021-10-17 00:07:20 #6008
@Marlena. Kwesti indywidualna raczej. Korzystałem trzy razy, trafiałem na różnych konsultantów i zawsze było w dobrej atmosferze.
Odpowiedz
Opinia o Vivus od Marti 2020-01-13 10:22:16 #4274
Polecam. Błyskawiczna weryfikacja, równie szybko pieniądze na koncie. Moim zdaniem mega ok :)
Odpowiedz
Opinia o Vivus od Marlena 2019-07-17 15:47:59 #3574
Mnie się nie spodobało. Obsługa była niemiła i decyzja wcale nie jest szybka.. Przykładowo w Szybkiej Gotówce czy providencie to dostałam pożyczkę dwa razy szybciej niż tu...
Odpowiedz
Eldar 2020-02-20 13:59:00 #4452
Ja też potwierdzam, że Szybka Gotówka ma znacznie lepsze warunki.
Odpowiedz
Opinia o Vivus od Justyna 2018-06-26 19:03:53 #2012
Najlepsza firma. Szybko, tanio, sprawnie. Miła obsługa. Zawsze można się z nimi dogadać. Polecam wszystkim.
Odpowiedz
Opinia o Vivus od natalia 2017-04-26 14:26:36 #733
bardzo wiarygodna polecam wszystkim
Odpowiedz
Opinia o Vivus od Elka 2016-11-22 22:17:49 #390
Najtaniej, najlepiej! Pożyczki udzielane sa KAŻDEMU- najwyższa przyznawalność na rynku. Bez dwóch zdań polecam wszytskim.
Odpowiedz
Opinia o Vivus od Janka 2016-11-04 21:31:47 #315
Dobry Vıvus nıe jest zly- przynajmniej jest pewność, że się pożyczkę otrzyma.
Odpowiedz
Opinia o Vivus od Tamara 2016-11-02 21:44:48 #299
Chyba nikt nie ma zastrzeżeń do firmy. Każdy pożyczke dostaje. Pożyczka nr 1 jest darmowa, cennik kolejnych nie zwala z nóg, obsługa spoko. Do tego często promocje i w ogóle jest super- polecam!
Odpowiedz
Opinia o Vivus od Dziku 2016-10-25 19:17:45 #254
Firma bardzo elastyczna i pro klient. Co by sie nie działo- można się z nimi dogadać. Dla mnie numer jeden.
Odpowiedz
Opinia o Vivus od Strażak 2016-10-19 15:06:56 #209
Nic nowego nie wniose. Firma fartycznie jest bardzo dobra. działa szybko i sprawnie, cennik niezły i co ważne- bardzo wysoka przyznawalność.
Odpowiedz
Opinia o Vivus od Nadin 2016-10-10 20:27:45 #135
atrakcyjne warunki, miła pożyczka i wysoka przyznawalność
Odpowiedz
Opinia o Vivus od CARLOS 2016-10-08 13:47:45 #92
JEST TANIO I SZYBKO I NIE MA PROBLEMU Z OTRZYMANIEM POŻYCZKI. DAJĄ KAŻDEMU NAWET JAK U KONKURENCJI CIE ODRZUCAJĄ!
Odpowiedz
Opinia o Vivus od Czesław N. 2016-09-02 11:30:46 #11
Vivus to najlepsza ze wszystkich firm pożyczkowych. Nie oszukują, robią non stop konkursy i inne akcje promocyjne, działają szybko i sprawnie, kasa jest na koncie po kilku godzinach od złożenia wniosku a co najważniejsze jest tanio. A do tego otrxymanie pożyczki nie jest problemem. Mają bardzo wysoką przyznawalność wiec nawet jeśli konkurencja was odrzuciła u nich macie spore szanse. Polecam.
Odpowiedz

Zobacz także:

OROS.pl
3.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Crezu
3.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Modna Pożyczka
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Alfa Kredyt
4.2

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania