Kredyt gotówkowy w Credit Agricole

Kwota kredytu 1000
Okres kredytu 12 mies.
Min. kwota 1000, max kwota: 150000. RRSO: 14.75. okres spłaty od 1 do 120 miesięcy

Koszty kredytu gotówkowego w Credit Agricole

Oprocentowanie kredytu: 6.840 %
Prowizja: 0.00 - 25.00 %
Ubezpieczenie : Tak
RRSO: 14.75 %
Wysokość raty: 259,36 zł
weź kredyt

Min. kwota 1000, max kwota: 150000. RRSO: 14.75. okres spłaty od 1 do 120 s

Kredyt gotówkowy w Credit Agricole - podstawowe informacje

Credit Agricole to bank z francuskim rodowodem, który powstał jako bank spółdzielczy. Wbrew nazwie (agricole - rolniczy) jest bankiem uniwersalnym i jednym z największych kredytodawców w Polsce i Europie. W szerokiej ofercie tego banku znajdziemy m.in. kredyty gotówkowe na dowolny cel, a także świetne promocje kredytowe - zobacz szczegóły:

Wypłata Nawet w 1 dzień od podpisania umowy - wstępna decyzja kredytowa już w 10 minut
Zawarcie umowy

online
w oddziale

Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę
  Emerytura
  Renta
  Gospodarstwo rolnicze
  Działalność gospodarcza
  i inne, po konsultacji z pracownikiem banku
Aktualne promocje
 • Powitalny kredyt gotówkowy
  Kredyt dla Ciebie
  Oferta specjalna dla grup zawodowych
Wiek od 18 lat
Zalety oferty
 • Promocyjna oferta bez prowizji
  Dostępne ubezpieczenie 
  Pożyczka 0% na 3 000 zł
Cechy kredytu
 • Stałe oprocentowanie
  Bez zabezpieczeń i poręczeń
  Na dowolny cel
  Dobrowolne ubezpieczenie
  Bez ukrytych opłat i prowizji

Wymagania kredytu w Credit Agricole

Credit Agricole stawia proste do spełnienia wymagania i umożliwia podjęcie kredytu gotówkowego wielu klientom. Bank obsługuje nie tylko klientów z polskim obywatelstwem, ale również rezydentów, czyli osoby, które mieszkają i pracują w Polsce. Do szczegółowych wymagań banku wobec klientów należą:

 • ukończone minimum 21 lat,
 • posiadanie numeru ewidencyjnego PESEL,
 • pełna zdolność do czynności prawnych,
 • stałe i akceptowane przez bank źródło dochodu,
 • odpowiednia zdolność kredytowa,
 • posiadanie dokumentu tożsamości: dowód osobisty, paszport lub karta stałego pobytu.
Wiek od 18 do 18
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku
Zaświadczenie o dochodach

Kredyt gotówkowy w Credit Agricole - o co zapyta konsultant?

Po wypełnieniu wniosku online konsultant zadzwoni jedynie po to, by potwierdzić tożsamość. Możesz też wypełnić wniosek kredytowy całkowicie przez telefon, a wtedy konsultant zada pytania o m.in.:

 • imię i nazwisko,
 • numer i serię dowodu osobistego,
 • PESEL,
 • adres,
 • miesięczne dochody i wydatki,
 • stan cywilny i fakt posiadania dzieci,
 • dochody małżonka,
 • dane pracodawcy,
 • nazwisko panieńskie matki,
 • obecne zobowiązania finansowe, takie jak inne kredyty.

Jak otrzymać Kredyt gotówkowy w Credit Agricole

Credit Agricole proponuje aż 4 sposoby na uzyskanie kredytu. Chyba najwygodniejszym z nich jest wypełnienie wniosku online, ale można też osobiście odwiedzić dowolną placówkę banku, umówić się z doradcą lub zadzwonić na infolinię (19 019). Jeżeli nie posiadamy konta osobistego w Credit Agricole, w każdym przypadku trzeba odwiedzić placówkę w celu własnoręcznego podpisania umowy. Zaciągnięcie kredytu krok po kroku wygląda tu w następujący sposób:

 1. Wypełnij wniosek online - wybierz odpowiadającą ci kwotę i okres spłaty oraz podaj wszystkie wymagane dane.
 2. Odbierz telefon od doradcy Credit Agricole.
 3. Podpisz umowę kredytową.
 4. Poczekaj na przelew z pieniędzmi.

Do zaciągnięcia kredytu nie jest konieczne posiadanie konta w Credit Agricole - jest ono wymagane przy korzystaniu z ofert promocyjnych: Kredyt dla Ciebie, Oferta Powitalna oraz Grupy Zawodowe. Posiadanie konta umożliwia też podjęcie kredytu gotówkowego do kwoty 50 000 zł całkowicie online.

Kredyt gotówkowy w Credit Agricole - charakterystyka

W tym banku można starać się o kredyt na kwotę od 1000 do 150 000 złotych i okres spłaty od 1 do aż 120 miesięcy. Można również starać się o jeszcze wyższe kwoty, jednak w takim przypadku należy zapytać o tę możliwość indywidualnie. Niestety, kalkulator nie pozwoli nam przez internet wybrać wyższej kwoty finansowania. Koszty kredytu można obniżyć przez założenie, bądź posiadanie już konta w CA.

Kredyt gotówkowy w Credit Agricole wyróżnia się na tle konkurencji nie tylko niskim oprocentowaniem, ale też sposobem oprocentowania. Otóż nie jest on oprocentowany przez oprocentowanie zmienne (zależne od stopy WIBOR), tylko stałe. To oznacza, że jeśli stopa WIBOR zostanie podwyższona, klienci CA będą mieli powody do zadowolenia. Zapłacą wtedy za swoje zobowiązanie stosunkowo mniej, niż klienci innych banków.

Stopa oprocentowania i wysokość prowizji nie są w każdym kredycie udzielonym przez ten bank takie same. Zależą od m.in. wykupienia ubezpieczenia, posiadania konta, tego, czy to pierwszy kredyt w Credit Agricole, kwoty kredytu, okresu spłaty i zdolności kredytowej klienta. Podane wartości oprocentowania to wartości reprezentatywne, czyli typowe, najczęstsze. Na dokładnie takie samo oprocentowanie i prowizję w CA (choć wciąż różne RRSO) można liczyć jedynie przy kredytach promocyjnych.

Kredyt gotówkowy w Credit Agricole - aktualne promocje

Credit Agricole posiada w swojej ofercie propozycje kredytów promocyjnych. Promocje są dostępne wyłącznie dla klientów posiadających konto osobiste w CA, którzy spełniają dodatkowe warunki. Promocje są dostępne czasowo i regularnie aktualizowane. Aktualnie bank proponuje trzy kredyty:

 • Kredyt dla Ciebie - prowizja 0%, oprocentowanie stałe 7,19%, RRSO 7,43%,
 • Powitalny kredyt gotówkowy - prowizja 0%, oprocentowanie stałe 0%, RRSO 0%,
 • Grupy Zawodowe - preferencyjny kredyt gotówkowy dla wybranych grup zawodowych.

Kredyt dla Ciebie to szansa na podjęcie 10 000 zł z okresem ratalnym trwającym maksymalnie 60 miesięcy. Oferta jest dostępna dla osób, które posiadają konto w banku Credit Agricole lub założą je w dniu wnioskowania - warunek ten nie dotyczy osób wnioskujących przez CA24 Infolinia.

Powitalny kredyt gotówkowy to promocja darmowego kredytu do kwoty 3000 zł. Oferta jest dostępna dla klientów, którzy posiadają lub założą konto osobiste w dniu wnioskowania o kredyt w Credit Agricole. Promocja jest skierowana jest tylko do osób, które wcześniej nie korzystały z żadnych produktów kredytowych tego banku. Do tej pory promocja tego rodzaju była zarezerwowana jedynie dla darmowych chwilówek.

Promocja do kredytu gotówkowego Grupy Zawodowe to oferta skierowana do pracowników służb medycznych i mundurowych, przedstawicieli zawodów prawniczych, kierowców zawodowych, nauczycieli oraz księgowych. Ta oferta specjalna umożliwia podjęcie kredytu na preferencyjnych warunkach (stałe oprocentowanie i prowizja 0%) i z korzystnym ubezpieczeniem. Decyzję kredytową można poznać nawet w 10 minut.

Ubezpieczenie w Kredyt gotówkowy w Credit Agricole

Ubezpieczenie do kredytu gotówkowego to dobry pomysł. Gwarantuje spłatę kredytu w sytuacji, kiedy ty nie będziesz już mógł tego zrobić. W CA opłata za ubezpieczenie jest dodawana do sumy kredytu, dzięki czemu nie trzeba płacić za nie z góry. Wysokość opłaty za ubezpieczenie to kwestia indywidualna - zależy od kwoty kredytu, obejmowanych ryzyk i wyłączeń, źródła dochodów i wieku. Ochrona jest dostępna w dwóch wariantach:

 • Pakiet podstawowy.
 • Pakiet rozszerzony.

Pierwszy pakiet pozwoli spłacić kredyt w przypadku twojej śmierci lub trwałego inwalidztwa, natomiast pakiet rozszerzony pomoże również w przypadku utraty pracy, poważnej choroby (zawału serca, udaru, niewydolności nerek, stwardnienia rozsianego, utraty wzroku, transplantacji ważnego narządu i wszczepienia by-passów). Przy czasowej niezdolności do pracy ubezpieczenie pozwoli spłacić do 6 rat kredytu.

Wady i zalety Kredyt gotówkowy w Credit Agricole

Wielką zaletą oferty Credit Agricole jest oferta promocyjna dla nowych klientów i preferencyjny kredyt gotówkowy dla wybranych grup zawodowych. Za mocny punkt można też uznać oprocentowanie stałe - decyzje Rady Polityki Pieniężnej nie będą miały wpływu na naszą zdolność do spłaty zobowiązania.

Słabszą stroną jest natomiast sposób wnioskowania o finansowanie. Klienci, którzy nie posiadają konta osobistego w Credit Agricole podpiszą umowę wyłącznie w oddziale. Ponadto bank udziela kredytów osobom, które ukończyły 21 rok życia.

Zalety:

 • okres spłaty aż do 10 lat;
 • oprocentowanie stałe;
 • niskie koszty kredytu;
 • kredyt na 12 miesięcy i 3 tys złotych z RRSO 0%;
 • możliwość wykupienia ubezpieczenia;
 • wiele sposobów na wnioskowanie o kredyt.

Wady:

 • konieczność podpisania umowy w placówce banku;
 • brak kalkulatora kredytowego na stronie banku.

Kredyt gotówkowy w Credit Agricole - podsumowanie

Credit Agricole oferuje kredyt gotówkowy dostosowany do potrzeb klientów o zróżnicowanych potrzebach finansowych. Decyzję otrzymamy już w 10 minut, a stałe oprocentowanie gwarantuje, że rata kredytu nie wzrośnie nawet w przypadku zawirowań na rynku finansowym.

 • Do uzyskania kredytu wystarczą cztery proste kroki. Wypełnij wniosek online, odbierz telefon od doradcy, podpisz umowę kredytową i ciesz się z dodatkowej gotówki!
 • Stałe oprocentowanie kredytu gwarantuje równą ratę kredytu nawet w przypadku zmiany stóp procentowych przez RPP.
 • O kredyt może ubiegać się każda pełnoletnia osoba posiadająca stałe źródło dochodu.
 • Ubezpieczenie kredytu w dwóch wariantach gwarantuje spłatę nawet w obliczu życiowych tragedii.
 • Ofertę tego banku należy śledzić na bieżąco. Credit Agricole często oferuje świetne promocje kredytowe!
weź kredyt

Dodaj opinię o Kredyt gotówkowy w Credit Agricole

########   ###  ##   ## ######## ######## 
##   ##  ## ##  ##   ## ##     ##  
##   ## ##  ## ##   ## ##     ##  
######## ##   ## ##   ## ######   ##  
##  ##  ######### ##   ## ##     ##  
##  ## ##   ## ##   ## ##     ##  
##   ## ##   ## ####### ########  ##  

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Kredyt gotówkowy w Credit Agricole

Opinia o Kredyt gotówkowy w Credit Agricole od Noah 2021-01-29 10:47:54 #5509
Super bank, z którym dobrze jest sie związac na dłużej. Mają bardzo atrakcyjna ofertę konta, ich karta kredytowa ma długi okres bezodsetkowy, koszta sa zerowe, a oferta kredytowa daje rade! A nie od dzis wiadomo, że decydując sie na kredyt w macierzystym banku formalności jest mniej. A kredyt moge polecić bo kwestie odsetek, rrso, prowizji totalnie jedne z lepszych na rynku- no i wiadomo- mozna troche ponegocjować.
Odpowiedz
Opinia o Kredyt gotówkowy w Credit Agricole od Ela 2020-10-12 15:06:05 #4992
Kredyt na 12 miesięcy i 3 tys złotych z RRSO 0%!!!
Odpowiedz
Opinia o Kredyt gotówkowy w Credit Agricole od Cassie 2020-02-19 20:45:14 #4450
Fajna oferta kredytowa! Malo formalności, więc idzie szybko i sprawnie, a do tego obsluga na wysokim poziomie.
Odpowiedz

Zobacz także:

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas
4.5
weź kredyt
Dodaj do porównania
Kredyt gotówkowy w mBank
0
weź kredyt
Dodaj do porównania
Kredyt akwizycyjny w VeloBank
4
weź kredyt
Dodaj do porównania
Kredyt gotówkowy BOŚ Bank
0
weź kredyt
Dodaj do porównania