Kredyt gotówkowy w PKO BP

Kwota kredytu 1500
Okres kredytu 12 mies.
Min. kwota 1500, max kwota: 200000. RRSO: 20.14. okres spłaty od 2 do 96 miesięcy

Koszty kredytu gotówkowego w PKO BP

Oprocentowanie kredytu: 10.990 %
Prowizja: 0.00 %
Ubezpieczenie : Tak
RRSO: 20.14 %
Wysokość raty: 265,13 zł
weź kredyt

Min. kwota 1500, max kwota: 200000. RRSO: 20.14. okres spłaty od 2 do 96 s

Kredyt gotówkowy w PKO BP - podstawowe informacje

PKO Bank Polski to jeden z najpotężniejszych banków działających w Polsce. Bank przez lata zdobył pozytywną opinię klientów i wciąż przyciąga nowych za sprawą interesującej oferty. PKO BP oferuje szeroką gamę kredytów dla klientów indywidualnych, dopasowanych idealnie do ich potrzeb. Podstawowy kredyt gotówkowy, noszący nazwę Pożyczka gotówkowa to korzystna oferta skierowana zarówno do stałych oraz nowych klientów.

Wypłata W dniu złożenia wniosku (nawet w 30 sekund po złożeniu wniosku przez aplikację IKO)
Zawarcie umowy
Poprzez serwis iPKO, aplikację IKO, w oddziale, wideorozmowę lub przez telefon
Akceptowane źródła dochodu

Umowa o pracę,
kontrakt,
emerytura / renta,
umowa zlecenie,
umowa o dzieło,
działalność gospodarcza,
działalność rolnicza,
i inne.

Aktualne promocje prowizja 0%
Wiek od 18 lat
Zalety oferty

Możliwość zaciągnięcia kredytu na kilka sposobów
Dostępne atrakcyjne ubezpieczenie 
Aby uzyskać kredyt w PKO nie musimy posiadać konta w tym banku

Cechy kredytu

Oprocentowanie zmienne
Bez zabezpieczeń i poręczeń
Na dowolny cel
Dobrowolne ubezpieczenie
Bez ukrytych opłat i prowizji
Wakacje kredytowe na 3 miesiące
Możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki

Wymagania kredytu w PKO BP

Bank stawia proste wymagania wobec kredytobiorców i akceptuje różne źródła dochodu. Podstawowymi wymaganiami PKO są minimalny wiek 18 lat oraz posiadania zdolności kredytowej. Inne wymagania banku do otrzymania kredytu gotówkowego to:

 • minimalny wiek 18 lat,
 • odpowiednio wysoka zdolność kredytowa,
 • aktualny dowód osobisty,
 • aktywny numer telefonu,
 • zestawienie operacji / wyciąg z banku z ostatniego miesiąca - wymagany od osób nieposiadających konta w PKO,
 • konto w banku (nie jest wymagane posiadanie konta w banku PKO).

Bank PKO do wzięcia kredytu gotówkowego nie wymaga zabezpieczeń ani poręczeń majątkowych. Przy wyższych kwotach kredytu bank może wymagać przedstawienia dodatkowych dokumentów. Zależnie od formy zatrudnienia mogą to być:

 • dla zatrudnionych w oparciu o umowę o pracę zaświadczenie o dochodach lub wyciąg z konta,
 • inne rodzaje umów - wyciąg z konta wskazujący na wysokość dochodów,
 • dla przedsiębiorców - PIT 36/PIT 36L,
 • dla mających dochód z najmu - PIT-28.
Wiek od 18 do 70
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Kredyt gotówkowy w PKO BP - o co zapyta konsultant?

Wnioskowanie o dodatkowe pieniądze możliwe jest na kilka sposobów. Jednym z nich jest konsultacja z pracownikiem instytucji. Jest ona możliwa telefonicznie, przez wideorozmowę lub stacjonarnie w wybranym oddziale banku.

Jak nawiązać kontakt z bankiem bez wychodzenia z domu? Na stronie internetowej PKO BP można zamówić wideorozmowę lub rozmowę telefoniczną wypełniając formularz kontaktowy i akceptując odpowiednie zgody. Można również zadzwonić na infolinię banku, pod numer 800 302 302 lub +48 81 535 60 60. Podczas rozmowy pracownik banku poprosi o podanie danych osobowych oraz informacji o dochodach. Informacje te są niezbędne do oceny zdolności kredytowej. Są to:

 • imię i nazwisko,
 • numer i seria dowodu osobistego,
 • PESEL,
 • adres,
 • miesięczne dochody i wydatki,
 • stan cywilny i fakt posiadania dzieci,
 • dochody małżonka,
 • dane pracodawcy,
 • obecne zobowiązania finansowe, takie jak inne kredyty.

Sama rozmowa z konsultantem jest metodą weryfikacji tożsamości klienta. Zebrane w trakcie rozmowy informacje posłużą pracownikowi banku do określenia zdolności kredytowej.

Jak otrzymać Kredyt gotówkowy w PKO BP

Kredyt gotówkowy w Banku PKO dostępny jest dla wszystkich klientów indywidualnych oraz firm. Wniosek można złożyć na kilka sposobów:

 • na stronie internetowej PKO BP,
 • w aplikacji mobilnej IKO lub bankowości internetowej iPKO,
 • w oddziale banku,
 • przez telefon lub wideorozmowę.

Wniosek swobodnie złożymy bez wychodzenia z domu, przesyłając go do banku online. Po rozpatrzeniu dokumentów zostaniemy poinformowani o decyzji kredytowej. Jeśli będzie ona pozytywna, pieniądze z kredytu natychmiast zostaną przelane na nasze konto. Stali klienci banku mogą wygodnie wnioskować za pomocą aplikacji IKO lub bankowości online iPKO. Przy wyższych kwotach kredytu bank wymaga przedstawienia dokumentu potwierdzającego dochody, który można złożyć przez Internet.

Pamiętajmy, że bank nie wymaga posiadania konta w PKO, aby móc się ubiegać o kredyt. Wystarczy, że mamy aktywny rachunek w innej placówce i udokumentujemy otrzymywanie na niego dochodu. Osoby, które nie posiadają konta w banku a chcą uzyskać kredyt gotówkowy w PKO potrzebują dowodu osobistego oraz wyciągu z konta z ostatniego miesiąca. Nowi klienci również mogą ubiegać się o kredyt online na kwotę max. 4500 zł.

Kredyt gotówkowy w PKO BP - charakterystyka

Kredyt gotówkowy w banku PKO nosi nazwę: Pożyczka gotówkowa, która dostępna jest w wysokości od 1 500 do 200 000 zł. Uzyskane pieniądze możemy przeznaczyć na dowolny cel. Czas na spłatę zobowiązania wynosi od 2 do 96 miesięcy. Wielkość kredytu i czas kredytowania zależą od wykazanej przez klienta zdolności kredytowej.

Kredyt gotówkowy dostępny jest bez zabezpieczeń i poręczeń. Możemy jednak sięgnąć po dodatkową ochronę w postaci ubezpieczenia. Jego warunki omówione zostały poniżej. Jaki jest koszt kredytu w PKO? RRSO zobowiązania wynosi 20.14%, przy oprocentowaniu zmiennym 7,20%. Klienci posiadający kredyt gotówkowy w PKO BP mogą skorzystać z wakacji kredytowych oraz wydłużenia okresu spłaty, jednak są to usługi płatne - 3% od kwoty podlegającej zawieszeniu lub prolongacie.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania jest czynnikiem określającym koszt kredytu. Pamiętajmy jednak, że RRSO wyliczone w kalkulatorze kredytowym na stronie banku może się różnić od tego zaproponowanego przez bank. Dzieje się tak gdyż, cena zobowiązania zależy m.in. od wieku klienta czy okresu zatrudnienia w danej firmie.

Kredyt gotówkowy w PKO BP - aktualne promocje

PKO Bank Polski okazjonalnie udostępnia różnego rodzaju promocje. Aktualnie za promocję kredytu gotówkowego w PKO można uznać prowizję 0%. Klient ponosi jedynie koszty związane z odsetkami oraz produktami dodatkowymi.

By być na bieżąco z promocjami banku PKO warto regularnie sprawdzać stronę Loando oraz odwiedzać stronę internetową PKO BP. Stali klienci banku z pewnością otrzymają informacje o nowej promocji. Można spodziewać się wiadomości do odczytania w aplikacji IKO lub w serwisie iPKO.

Ubezpieczenie w Kredyt gotówkowy w PKO BP

Bank PKO nie wymaga od swoich klientów zabezpieczeń czy poręczeń. Osoby z niską zdolnością kredytową oraz chętni mogą zabezpieczyć swoją pożyczkę wykupując ubezpieczenie kredytu gotówkowego. Gwarantuje ono pomoc w spłacie kredytu w momencie naszej niewypłacalności, spowodowanej: utratą pracy, poważnym zachorowaniem oraz pobytem w szpitalu po nieszczęśliwym wypadku. Ubezpieczenie zapewnia całkowitą spłatę kredytu w przypadku śmierci ubezpieczonego kredytobiorcy.

Ubezpieczenie kredytu gotówkowego w PKO skierowane jest do osób w wieku od 18 do 75 lat. Muszą one na stałe zamieszkiwać w kraju i zawrzeć umowę pożyczki. Co ważne, osoba decydująca się na polisę nie może chorować na następujące schorzenia: nowotwór złośliwy, choroba niedokrwienna serca, udar mózgu czy cukrzyca. Nie może też oczekiwać na przeszczep organów.

PKO BP proponuje dwa pakiety ubezpieczeń: do kredytów poniżej kwoty 100 tys. zł Ochrona dla Ciebie oraz przy kredytach powyżej 100 tys. zł Ochrona dla Ciebie +. Okres ubezpieczenia obejmuje cały czas, na który została wzięta pożyczka. Składka jest jednorazowa, płatna z góry za cały okres ubezpieczenia. Koszt ubezpieczenia zależy od wysokości kredytu i liczby rat.

Wady i zalety Kredyt gotówkowy w PKO BP

Bank ze stuletnią tradycją zyskał zaufanie wielu klientów. Pożyczka gotówkowa w PKO BP to szansa na uzyskanie korzystnego kredytu do kwoty 200 000 zł! Stali klienci banku mogą uzyskać kredyt bez przedstawiania żadnych dokumentów, a pieniądze pojawią się na koncie nawet w 30 sekund! Równie atrakcyjna oferta skierowana jest do nowych klientów, którzy mogą ubiegać się o pożyczkę gotówkową do 4500 zł całkowicie online.

Co ważne kredyt udzielany jest z prowizją 0% - jedyny koszt stanowią odsetki. Kredytobiorcy mogą skorzystać z pakietów ubezpieczenia Ochrona dla Ciebie, który zabezpieczy spłatę kredytu w przypadku niewypłacalności. Poznaj inne zalety i wady kredytu gotówkowego udzielonego przez PKO BP:

Zalety:

 • wysoka maksymalna kwota pożyczki - 200 000 zł;
 • długi okres spłaty - aż do 8 lat;
 • oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta;
 • prowizja 0%;
 • pieniądze na koncie w dniu podpisania umowy;
 • dobrowolne ubezpieczenie kredytu;
 • możliwość wnioskowania o kredyt na kilka sposobów;
 • możliwość skorzystania z wakacji kredytowych.

Wady:

 • promocje dostępne są tylko w określonym czasie i na określonych warunkach.

Kredyt gotówkowy w PKO BP - podsumowanie

Kredyt gotówkowy to jeden ze sztandarowych produktów PKO BP. Ten największy z polskich banków oferuje atrakcyjne oprocentowanie zobowiązania i dogodne warunki spłaty. Zobacz, szczegóły oferty kredytu gotówkowego w PKO BP.

 • Bez prowizji za udzielenie kredytu. Zapłacimy tu wyłącznie za sam kapitał, co gwarantuje przejrzystość faktycznych kosztów kredytu.
 • Kredyt można tu dostać na wiele sposobów. Są to serwis internetowy iPKO, aplikacja IKO, oddziały banku, agencje bankowe oraz przez telefon.
 • Wypłata środków następuje nawet tego samego dnia, w którym złożono wniosek.
 • Możliwość tymczasowego zawieszenia spłaty kredytu - dostępne są aż 3 miesiące wakacji kredytowych.
 • Do zaciągnięcia kredytu nie jest konieczne posiadanie konta w PKO BP. Biorąc kredyt po raz pierwszy dostaniemy tu bardziej atrakcyjne warunki.
weź kredyt

Dodaj opinię o Kredyt gotówkowy w PKO BP

 ###### #### ##   ## ##  ## ##   ## 
##  ## ## ##   ## ## ##  ##  ## 
##    ## ##   ##  ####   ## ##  
 ######  ## ##   ##  ##    ###  
   ## ##  ##  ##   ##   ## ##  
##  ## ##  ## ##   ##   ##  ## 
 ###### ####  ###    ##  ##   ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Kredyt gotówkowy w PKO BP

Opinia o Kredyt gotówkowy w PKO BP od Piotr 2022-06-24 14:51:47 #6340
Przestrzegam. Doradcy w oddziałach które możemy sobie wybrać to panie w okienkach które nie maja pojęcia o czym mówią. Nie znają numerów PIT, ani nie wiedzą jak zdobyć potrzebne zaświadczenia. Nawet nie pytajcie o RSSO. Całkowity koszt kredytu wraz z prowizją i cudacznym sumowaniem opłat przekracza zdroworozsądkowe myślenie. Czytajcie co podpisujecie. Kolejny przekręt. Chyba wiem na kim chcą żerować...
Odpowiedz
Opinia o Kredyt gotówkowy w PKO BP od Strajk 2021-02-16 10:26:19 #5610
Kredyt PKO jest kredytem, który odradzam z bardzo prostego powodu- ilość formalności i papierologii to jakaś masakra! Do tego koszta takiego kredytu mocno dadzą nam po kieszeni- więc szczerze uważam, że lepiej zdecydować się na kredyt w innym banku, gdzie będzie taniej.
Odpowiedz
Opinia o Kredyt gotówkowy w PKO BP od Asia 2020-10-12 14:48:38 #4986
Oferta kredytowa PKO bp zdecydowanie jest jedna z najlepszych ofert na rynku!!! Cennik super. Polecam.
Odpowiedz
Opinia o Kredyt gotówkowy w PKO BP od Auti 2020-10-09 22:02:39 #4951
najniższe RRSO i generalnie niskie koszta kredytu. Moim zdaniem oferta świetna.
Odpowiedz
Opinia o Kredyt gotówkowy w PKO BP od Josh 2020-03-11 22:40:47 #4553
Pko zatrzymal się w średniowieczu bankowości. Oferta jest słaba, a do tego formalności są niemal nie do przeskoczenia. Nie polecam.
Odpowiedz

Zobacz także:

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas
4.5
weź kredyt
Dodaj do porównania
Kredyt gotówkowy w Millennium Bank
4.5
weź kredyt
Dodaj do porównania
Kredyt gotówkowy w Credit Agricole
4
weź kredyt
Dodaj do porównania
Kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska
4.5
weź kredyt
Dodaj do porównania