Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Digital Bank

Kwota kredytu 1000
Okres kredytu 12 mies.

Przykład reprezentatywny dla pożyczki konsumenckiej: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 12,49%, całkowita kwota pożyczki: 54 600 zł, całkowita kwota do zapłaty: 83 724,04 zł, oprocentowanie stałe 11,83% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki: 28 674,04 zł (w tym: prowizja 0% (0,00 zł), odsetki 28 674,04 zł), 92 miesięczne raty, w tym 91 miesięcznych rat w równej wysokości 906 zł i ostatnia rata w wysokości 828,04 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 22.04.2024. Udzielenie pożyczki uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego Klienta.

Koszty kredytu gotówkowego w Raiffeisen Digital Bank

Oprocentowanie kredytu: 11.380 %
Prowizja: 0.00 %
Ubezpieczenie : Nie
RRSO: 12.49 %
Wysokość raty: 265,68 zł
weź kredyt

Przykład reprezentatywny dla pożyczki konsumenckiej: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 12,49%, całkowita kwota pożyczki: 54 600 zł, całkowita kwota do zapłaty: 83 724,04 zł, oprocentowanie stałe 11,83% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki: 28 674,04 zł (w tym: prowizja 0% (0,00 zł), odsetki 28 674,04 zł), 92 miesięczne raty, w tym 91 miesięcznych rat w równej wysokości 906 zł i ostatnia rata w wysokości 828,04 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 22.04.2024. Udzielenie pożyczki uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego Klienta.

Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Digital Bank - podstawowe informacje

Raiffeisen Digital Bank słynie ze swojej wysokiej klasy aplikacji mobilnej, rzetelnego systemu weryfikacji, oraz łatwego dostępu do usług. Z ich oferty może skorzystać każda osoba pełnoletnia, która posiada regularny dochód oraz konto w banku i dowód osobisty. Spełniając te warunki, można otrzymać kredyt gotówkowy na sumę od 1 000 do aż 150 000 zł. Czas spłaty zobowiązania w Raiffeisen to od 12 do 120 miesięcy, co pozwala na dopasowanie wysokości rat do możliwości portfela. Dzięki specjalnej aplikacji Raiffeisen Digital Bank (marka Raiffeisen Centrobank AG) wszystkie informacje odnośnie do zobowiązań znajdziesz pod ręką, a weryfikacje odbędziesz osobiście z doradcą banku za pomocą rozmowy wideo.

Wypłata W dniu złożenia wniosku
Zawarcie umowy Poprzez aplikację Raiffeisen Digital Bank
Akceptowane źródła dochodu Umowa o pracę, emerytura, umowa zlecenie, umowa o dzieło, renta
Aktualne promocje prowizja 0%
Wiek od 18 lat
Zalety oferty Nie trzeba otwierać konta w banku Wygodna aplikacja Czas spłaty do 120 miesięcy
Cechy kredytu Oprocentowanie stałe Bez zabezpieczeń i poręczeń Na dowolny cel Bez ukrytych opłat i prowizji

Wymagania kredytu w Raiffeisen Digital Bank

Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Digital Bank (marka Raiffeisen Centrobank AG) może otrzymać prawie każdy. Wedle informacji na stronie internetowej banku, aby wniosek o kredyt został pozytywnie rozpatrzony, wystarczy:

 • Posiadać regularny dochód
 • Konto w dowolnym banku
 • Dowód osobisty

Bank nie ma wyszukanych wymagań odnośnie do wieku i przyjmuje klientów z różnymi formami dochodu. Poza umową o pracę lub zlecenie, na kredyt mogą liczyć również osoby pracujące na umowie o dzieło lub posiadające emeryturę bądź rentę.

Wiek od 18 do 80
Dowód osobisty

Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Digital Bank - o co zapyta konsultant?

Weryfikacja klienta w Raiffeisen Digital Bank (marka Raiffeisen Centrobank AG) odbywa się za pomocą rozmowy wideo przez specjalny czat dostępny w aplikacji bankowej. Podczas rozmowy konsultant będzie chciał zobaczyć twoją twarz oraz może poprosić o dowód osobisty. Rozmowa ma na celu potwierdzenie, że nie podszywasz się pod inną osobę, prezentując fałszywe dane.

Jak otrzymać Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Digital Bank

Uzyskanie kredytu w Raiffeisen Digital Bank (marka Raiffeisen Centrobank AG) jest bardzo proste, przebiega jednak nieco inaczej niż w innych bankach. Aby skutecznie złożyć wniosek o pożyczkę:

 1. Pobierz aplikację Raiffeisen Digital Bank na telefony komórkowe. Znajdziesz ją w Google Play Store i Apple Store. Możesz ją również pobrać ze strony głównej banku za pomocą kodu SMS lub skanu QR.
 2. Zarejestruj się w aplikacji. Będziesz musiał w tym celu odbyć wideo rozmowę z konsultantem. Przygotuj dowód osobisty, ponieważ konsultant może poprosić o jego zaprezentowanie.
 3. Zaloguj się do aplikacji po udanej rejestracji. Możesz teraz wejść do aplikacji i wybrać opcję wnioskowania o pożyczkę. Zobaczysz listę ofert proponowanych przez bank. Wybierz tą, która ci najbardziej odpowiada.
 4. Umowę należy podpisać elektronicznie, aby przejść do jej realizacji. Bank przeleje pieniądze najszybciej jak to tylko możliwe.

Raiffeisen Digital Bank (marka Raiffeisen Centrobank AG) nie oferuje alternatywnych metod rejestracji, konieczne więc będzie wgranie aplikacji na komórki. W zamian za to nie ma potrzeby zakładania dedykowanego konta bankowego. Pieniądze mogą zostać przelane na oddzielne konto w dowolnym banku.

Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Digital Bank - charakterystyka

Raiffeisen Digital Bank (marka Raiffeisen Centrobank AG) oferuje zobowiązania dostosowane do wszelkich potrzeb klientów, od mniejszych kredytów na 1 000 zł do dużych inwestycji na nawet 150 000 zł z okresem kredytowania od 12 do 120 miesięcy. Zaciągając w banku pożyczkę, masz pewność, że otrzymasz niezbędne ci środki z ratą spłaty dostosowaną do twoich możliwości. Wniosek złożysz w całości przez internet z pomocą konsultanta bankowego, który przeprowadzi osobistą weryfikację za pomocą czatu wideo w aplikacji mobilnej.

Zobowiązania w banku obarczone są oprocentowaniem stałe 11.38% z pełnym RRSO wynoszącym 12,49% dzięki braku prowizji za udzielenie kredytu. Udzielenie pożyczki uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego Klienta.

Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Digital Bank - aktualne promocje

Klienci Raiffeisen Digital Bank (marka Raiffeisen Centrobank AG) mogą cieszyć się brakiem prowizji za przyznanie kredytu, dzięki czemu pomijają jedne z największych kosztów związanych z pożyczkami. Raiffeisen Digital Bank (marka Raiffeisen Centrobank AG) nie powinna być mylona z Raiffeisen Polbank, który charakteryzowały wysokie prowizje i były często cytowaną wadą w opiniach klientów. Raiffeisen Digital Bank (marka Raiffeisen Centrobank AG) rozwiązał ten problem, pozbywając się go w całości.

Wady i zalety Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Digital Bank

Raiffeisen Digital Bank jest świetną okazją dla osób szukających szybkiego zastrzyku gotówki na niemal dowolną sumę. Jedną z głównych zalet oferty jest możliwość rozłożenia spłaty na wiele rat oraz dostęp do aplikacji mobilnej, która ułatwia proces kredytowania i zapewnia łatwy dostęp do niezbędnych informacji na temat istniejących zobowiązań.

Zalety:

 • Dedykowana aplikacja mobilna Raiffeisen Digital Bank,
 • Okres kredytowania od 1 do 120 miesięcy,
 • Bank przyjmuje różne źródła dochodu,
 • Niskie RRSO,
 • Kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu.

Wady:

 • Oferta wymaga posiadania telefonu zdolnego do obsługi aplikacji banku.

Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Digital Bank - podsumowanie

Znajdujący się w ofercie Raiffeisen Digital Bank (marka Raiffeisen Centrobank AG) kredyt gotówkowy to łatwy sposób na otrzymanie dofinansowania z minimum formalności. Klientowi wystarczy telefon komórkowy z dostępem do internetu oraz dowód osobisty pod ręką. Cały proces jest szybki i wygodny, weryfikacja tożsamości i dochodów odbywa się online. Sprawdź szczegóły oferty i dowiedz się, dlaczego warto złożyć wniosek przez aplikację:

 • Dostęp do wygodnej aplikacji bankowej, w której złożysz wniosek o nowy kredyt oraz sprawdzisz szczegóły na temat obecnych zobowiązań.
 • Brak konieczności zakładania konta bankowego — pieniądze zostaną wysłane na wybrane przez ciebie konto.
 • Maksymalna kwota kredytu wynosi 150 000 zł, a czas kredytowania 120 miesięcy.
 • Kredyt dostępny jest w całości przez internet.
weź kredyt

Dodaj opinię o Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Digital Bank

 ###### #### ####### #### ##  ## 
##  ## ## ##   ## ## ###  ## 
##    ## ##   ## ## #### ## 
##    ## ##   ## ## ## ## ## 
##    ## ## ## ## ## ## #### 
##  ## ## ##  ##  ## ##  ### 
 ###### #### ##### ## #### ##  ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Digital Bank

Opinia o Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Digital Bank od Jankes 2022-02-14 13:24:04 #6141
konieczność instalowania aplikacji w telefonie uważam za spory minus. Poza tym oferta faktycznie prezentuje sie przyzwoicie.
Odpowiedz
Opinia o Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Digital Bank od Janina 2022-02-13 12:49:35 #6137
Świetna oferta kredytowa. Wszytsko bardzo szybko można załatwić w pełni online- co powoduje, że formalności również ograniczone sa do minimum. Dla mnie jedna z najlpeszych ofert. Ja jestem bardzo na tak jeśli chodzi o bank Raiffesisen Digital. Polecam.
Odpowiedz
Opinia o Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Digital Bank od Kamil 2022-02-10 13:10:57 #6131
Polecam serdecznie Bank Raiffeisen. Zdecydowanie zasłużył na tytuł najlepszego kredytu gotówkowego, bo oferta jest dobra, a proces wnioskowania to przyjemność! Prostota, łatwość- no mega! Polecam serdecznie!
Odpowiedz

Zobacz także:

Kredyt gotówkowy w VeloBank
3.5
weź kredyt
Dodaj do porównania
Kredyt gotówkowy w Pekao
0
weź kredyt
Dodaj do porównania
Kredyt gotówkowy w mBank
0
weź kredyt
Dodaj do porównania
Kredyt gotówkowy w Credit Agricole
4
weź kredyt
Dodaj do porównania