LoanMe dla firm

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 3700
Okres pożyczki 16 mies.

Koszty pożyczki w LoanMe dla firm

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 500 zł, maksymalna 7000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 16-16 miesięcy. Dla kwoty 500 zł na okres 16 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 500 zł


LoanMe to znany pożyczkodawca w segmencie pożyczek konsumenckich. W ostatnim czasie rozszerzył jednak swoją ofertę również o osoby samozatrudnione, czyli o pożyczki dla firm. Spłaca się je, podobnie jak zwykłe pożyczki od LoanMe, w systemie ratalnym. Różnicę stanowi maksymalna kwota i czas spłaty zobowiązania.

O ile zwykłe pożyczki można tu dostać na kwotę do 3 000 zł i 5 tygodni, to pożyczka dla przedsiębiorców jest przyznawana na aż maksymalnie 7 000 zł i 62 tygodnie. Zobacz szczegóły oferty i opinie o tej pożyczce dla firm!

 • LoanMe to zaufana firma, która działa na rynku pożyczkowym już od 2015 roku.
 • Oferta dla przedsiębiorców to nowość w jej ofercie, a osoby samozatrudnione mogą liczyć na atrakcyjne warunki.
 • Jest to pożyczka ratalna, którą spłaca się w systemie tygodniowym.
 • Firma jest zaangażowana w liczne akcje charytatywne, takie jak pomoc schroniskom dla zwierząt.
 • Przedsiębiorcy mogą tu liczyć na bardziej atrakcyjne warunki niż klienci indywidualni.

LoanMe dla firm opinie

LoanMe już od lat działa na rynku pożyczek dla osób prywatnych. W tym obszarze swojej działalności zyskał sobie wierne grono klientów, którzy cenią tę instytucję ze względu na m.in. liczne akcje charytatywne. Również opinie o pożyczce LoanMe dla przedsiębiorców są bardzo pozytywne.

 • Nie wiedziałem, że moja umowa b2b przyniesie tak nieoczekiwane korzyści jak lepsze warunki pożyczki. Polecam osobom samozatrudnionym zainteresować się tą ofertą. - Michał.
 • Nie wiedziałem jak prawidłowo zweryfikować swoją tożsamość. Na szczęście konsultanci z LoanMe są bardzo pomocni i wszystko mi wytłumaczyli. - Maria
 • Warunki pożyczki które mi przedstawiono były wręcz szokująco dobre. Kilkanaście złotych tygodniowo za 1 000 zł pożyczki? W ogóle tego nie odczuwam. - Kacper

więcej opinii

Wady i zalety oferty LoanMe dla firm:

Zalety:

 • Bardzo niskie koszty pożyczki.
 • Długi czas spłaty.
 • Zaufana firma, działająca na rynku od lat.
 • Spłata w wygodnym systemie tygodniowym.
 • Firma zaangażowana społecznie w działalność charytatywną.
 • Proste i jasne warunki.
 • Pożyczka od 18 lat.
 • Możliwość wzięcia pożyczki całkowicie przez telefon.

Wady:

 • Stosunkowo niska maksymalna kwota zobowiązania.
 • Brak elastycznego czasu spłaty.
 • Pożyczka wypłacana wyłącznie w godzinach pracy biura.

Wady i zalety oferty LoanMe dla firm podsumowanie

LoanMe dla przedsiębiorców zdecydowanie posiada więcej zalet niż wad, szczególnie jeśli porównamy ofertę dla osób samozatrudnionych i ofertę dla klientów indywidualnych. Jako osoby prowadzące firmę mamy tu dostęp do wyższych kwot, dłuższego czasu spłaty oraz niższego oprocentowania. Na korzyść LoanMe przemawiają też działalność charytatywna firmy oraz doskonała obsługa klienta. Niepokoi za to mało elastyczny czas pożyczki. Jedyny dostępny termin to 62 tygodnie, ale jeśli zależy nam na jego zmianie, to warto jest zapytać o taką możliwość konsultanta.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w LoanMe dla firm krok po kroku:

 1. Kliknij Weź pożyczkę.
 2. Zarejestruj się na portalu LoanMe przez podanie podstawowych danych.
 3. Zweryfikuj swoje dane przez rozmowę z konsultantem.
 4. Otrzymaj pożyczkę na konto!

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w LoanMe dla firm:

Czas prowadzenia działalności min 1 dzień

Zaciągnięcie pożyczki ratalnej przez osobę uzyskującą dochody z tytułu umowy lub umów b2b jest w LoanMe bardzo proste. Najpierw należy zastanowić się jaką kwota pieniędzy jest wystarczająca dla naszych potrzeb. Następnie wystarczy kliknąć przycisk ‘Weź pożyczkę’, by przejść do rejestracji w serwisie LoanMe. Wystarczy podać tam dane takie jak numer telefon komórkowego, data ważności dowodu osobistego, swój adres, oraz wprowadzić hasło, za pomocą którego będziemy logowali się do LoanMe.

Kolejnym krokiem jest weryfikacja tożsamości. Jest konieczna ze względu na próby wyłudzenia pożyczek na cudze dane (np. skradziony dowód). W tym celu wystarczy krótka rozmowa z konsultantem. Po weryfikacji możemy już przejść do ostatniego etapu, czyli oceny wniosku oraz przelewu z pieniędzmi. Osób uzyskujące dochody z działalności gospodarczej prawdopodobnie muszą przedstawiać dokumenty dochodowe, np. wyciągu z konta firmowego. Oferta LoanMe dla przedsiębiorców, co zrozumiałe, jest skierowana wyłącznie dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Do zaciągnięcia pożyczki w LoanMe wystarczy spełnić bardzo podstawowe wymagania. Są to: konieczność posiadania adresu e-mail, wiek co najmniej 18 lat, stałe zamieszkanie w Polsce i polskie obywatelstwo oraz rachunek osobisty w polskim banku.


Rodzaje pożyczek w LoanMe dla firm

Oferta LoanMe:

 • Pożyczka dla klienta indywidualnego
 • Pożyczka dla przedsiębiorcy

W LoanMe możemy wybrać jedną z dwóch pożyczek: dla osób prywatnych, oraz dla osób mających firmę. Oprócz grupy docelowej pomiędzy tymi produktami występują inne istotne różnice. Pożyczka dla klientów indywidualnych jest udzielana na niższą kwotę (maks. 3 000 zł) i dużo krótszy czas, który wynosi 5 tygodni.

Pożyczka dla przedsiębiorców jest udzielana na wyższą kwotę (do 7 000 zł), a czas jej spłaty jest dużo dłuższy, bo wynosi aż 62 tygodnie. LoanMe nie podaje informacji o możliwości zmniejszenia czasu spłaty, jest to jedyna dostępna liczba tygodni. Przy zastosowaniu tak długiego czasu spłaty prognozowana, pojedyncza rata przyjmuje bardzo niską wartość. Zakładając, że w LoanMe jako przedsiębiorcy pożyczymy 500 zł tygodniowa rata wyniesie zaledwie 8,39 zł, a pożyczając 7 000 zł wyniesie 15,12 zł. Są to oczywiście koszty prognozowane, które mogą ulec zmianie w zależności od indywidualnego ryzyka kredytowego.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

LoanMe dla firm - dane firmy:

KRS
0000544100
NIP
5272729611
REGON
360839407

Dane kontaktowe:

LOANME SP. Z O. O.

Aleje Jerozolimskie142 B
02-305 Warszawa

e-mail: kontakt@loanme.pl

telefon: 22 377 78 00

www: loanme.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
Sobota: 9:00 - 20:00
Niedziela: 10:00 - 20:00
Weź pożyczkę

Opis produktu LoanMe dla firm

LoanMe to pożyczka ratalna o nietypowym systemie spłaty. Raty są uiszczane tygodniowo, a nie miesięcznie. Umożliwia to lepszą kontrolę nad domowym budżetem, a same raty są dużo niższe, niż raty miesięczne. Ogromną zaletą LoanMe jest doświadczenie. Ten pożyczkodawca działa na polskim rynku finansowym już od 2015 roku, co sprawia, że obsługa klienta w tej firmie jest na najwyższym poziomie. Dla wielu osób ważna będzie też informacja, że LoanMe aktywnie wspiera organizacje charytatywne. Są to m.in. schroniska dla zwierząt, którym pomaga pożyczkodawca. Patrząc na zaufanie dotychczasowych klientów można mieć właściwie pewność, że również przedsiębiorcom spodoba się ta pożyczka.


Dodaj opinię o LoanMe dla firm

   ##  ###   ######  ##   ## ###### 
   ##  ## ##  ##  ## ##   ## ##  ## 
   ## ##  ## ##    ##   ## ##    
   ## ##   ## ##  #### ##   ## ###### 
##  ## ######### ##  ## ##   ##    ## 
##  ## ##   ## ##  ## ##   ## ##  ## 
 ###### ##   ## ######  #######  ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o LoanMe dla firm

Zobacz także:

Wealthon
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
CapitalKo
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Monevia
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania