Blinck

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 5500
Okres pożyczki 27 mies.

Koszty pożyczki w Blinck

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 10000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 6-48 miesięcy. Dla kwoty 1000 zł na okres 6 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 1000 zł


Blinck jest nową firmą pożyczkową na polskim rynku FinTech. Należy do spółki Neum Pretium powstałej w 2016 roku i posiadającej siedzibę w Warszawie. Za pośrednictwem Blinck można otrzymać szybkie pożyczki na raty.

 • Blinck już na starcie zaskarbił sobie uznanie klientów, oferując bardzo wysokie kwoty pożyczek do 10 tys. dla nowych i aż do 30 tys. dla stałych pożyczkobiorców.
 • Cały proces wnioskowania w Blinck odbywa się online. Podajesz podstawowe dane, otrzymujesz ofertę i jeśli ją zaakceptujesz, pieniądze zostają przelane na konto.
 • Dostępne pożyczki spłaca się w ratach. Maksymalny okres, na jaki można rozłożyć zwrot pieniędzy to 48 miesięcy.
 • Blinck ma śmiałe plany w kwestii ekspansji na rynku pożyczek pozabankowych, a pomóc w ich realizacji ma niskie oprocentowanie i łatwa ścieżka wnioskowania - o pożyczkę można ubiegać się 24 godziny na dobę.
 • Cechą charakterystyczną pożyczek online jest wysoka dostępność. W Blinck od złożenia wniosku do pieniędzy na koncie mija zaledwie 30 min. Dodatkowo na każdym etapie wnioskowania, możesz skorzystać z pomocy telefonicznych konsultantów. Małym minusem jest fakt, że pożyczki nie dostaniesz przed ukończeniem 20 lat.

Blinck opinie

 • Będzie krótko. Wniosek zaakceptowany, umowa podpisana i zaakceptowana przez obie strony. Oczekiwanie 4 dni na wypłatę pieniędzy (w między czasie napisane 2 wiadomości). Nagle telefon z żądaniem wyc... - Niezadowolony
 • Realia a ta recenzja to 2 inne sprawy. Wady: każdy wniosek to nowe konta, trzeba zakładać nowe skrzynki. Pomimo czystego BIKU zdolność jest wyliczana na podstawie danych z tego systemu. ja osobisci... - Henryk
 • Niepolecam! Składasz wniosek przychodzisz pozytywną weryfikację i robisz przelew 1zl. I dziwnym trafem zawsze się nie zgadza dane. Nie mówią jakie. Wniosek złożony 5 razy i cały czas podawane dane ... - Pani889

więcej opinii

Wady i zalety oferty Blinck:

Zalety:

 • Wysokie kwoty pożyczek
 • Długi okres kredytowania
 • Możliwość jednoczesnego zaciągnięcia więcej niż jednej pożyczki
 • Całodobowa możliwość składania wniosków
 • Pomoc Biura Obsługi na każdym etapie ubiegania się o pieniądze

Wady:

 • Brak możliwości przedłużenia okresu spłaty pożyczki
 • Weryfikacja w bazach BIG i BIK

Wady i zalety oferty Blinck podsumowanie

Blinck to firma, która powinna przypaść do gustu wszystkim osobom, potrzebującym odrobinę większej gotówki. Zwłaszcza stali klienci mogą liczyć na spore sumy, bo aż 30 000 zł. Pożyczkodawca daje też rozsądny czas na spłatę zobowiązania. Rozłożenie jej na 48 miesięcy umożliwia regulowanie długu bez nadwyrężania budżetu. W razie jakichkolwiek pytań Biuro Obsługi Blinck służy pomocą 7 dni w tygodniu. Za minus należy uznać brak przewidzianego przedłużenia terminu spłaty pożyczki. Część klientów może również zniechęcać weryfikacja zarówno w BIK, jak i BIG

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Blinck krok po kroku:

 1. Przy pomocy suwaków na stronie głównej wybierz kwotę i czas spłaty.
 2. Podaj dane potrzebne do wypełnienia wniosku.
 3. Poczekaj na akceptację wniosku, po której otrzymasz ofertę pożyczkową.
 4. Zweryfikuj oraz zaakceptuj treść umowy i poczekaj na przelew pieniędzy.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Blinck:

Wiek od 20 do 70
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Blinck wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych klientów, stworzył prosty i bardzo szybki proces wnioskowania. Żeby otrzymać pożyczkę na raty, wystarczy, że przygotujesz dowód osobisty i numer rachunku bankowego. O pieniądze może ubiegać się każdy obywatel Polski między 20 a 70 rokiem życie. Jeśli jesteś w stanie upadłości konsumenckiej, twój wniosek zostanie odrzucony.

Ofertę pożyczkową otrzymasz dopiero po złożeniu wniosku. Jeśli zaakceptujesz przedstawione warunki, będziesz musiał przelać na konto firmy 1 zł w celu weryfikacji twojej tożsamości. Przelew jest zwrotny - złotówka po mniej więcej dwóch dniach wróci na twoje konto. Weryfikacja rachunku jest metodą zabezpieczającą zarówno ciebie, jak i instytucję pozabankową przed oszustami pożyczkowymi, umiejącymi posługiwać się skradzionymi danymi i wyłudzać w ten sposób pieniądze.

Jeśli wszystkie podane przez ciebie dane będą się zgadzały, otrzymasz umowę drogą mailową. Zanim zgodzisz się na przedstawione warunki, sprawdź, czy umowa zawiera wszystkie niezbędne elementy, takie jak wartość RRSO, czy informacje na temat kosztów nieterminowego spłacania zobowiązania. Następnie zatwierdź porozumienie, wysyłając jednorazowy kod SMS. Po wyrażeniu przez ciebie zgody na wejście w życie warunków umowy, pożyczkodawca wykona przelew ustalonej sumy na twoje konto.


Rodzaje pożyczek w Blinck

Oferta Blinck:

 • pożyczka ratalna

Klienci Blinck mają szansę otrzymać szybką pożyczkę ze spłatą podzieloną na wygodne raty. Maksymalny okres kredytowania to aż 4 lata. Nowi klienci za pierwszym razem mogą ubiegać się o 10 000 zł. Kwota pożyczki wzrasta do 30 000 zł, jeśli korzystasz z usług Blinck po raz kolejny. Pożyczki na raty mają dwie zasadnicze przewagi nad chwilówkami online. Ratalnie pożyczysz więcej, a spłata nie nadwyręży zbytnio twojego budżetu. Bardzo ważne jest podzielenie sumy do uregulowania na odpowiednią ilość transz, tak żeby w domowym budżecie pozostawała po spłacie odpowiednia ilość na pokrycie wszystkich wydatków w danym miesiącu.

Co ciekawe, w Blinck możesz posiadać więcej niż jedną aktywną pożyczkę. Decydująca jest indywidualna zdolność kredytowa. Wyliczana jest na podstawie wielu czynników, takich jak zarobki, wydatki, historia kredytowa, czy niespłacone zobowiązania. Jeśli ocena twoich finansowych możliwości przebiegnie pomyślnie, w Blinck masz szansę otrzymać kolejną pożyczkę jeszcze przed spłatą poprzedniej.

Ubiegając się o pożyczkę na raty w Blinck, przygotuj dowód osobisty. Poza nim będziesz potrzebował jeszcze aktywnego konta bankowego i numeru telefonicznego. Cały proces wnioskowania odbywa się online. Telefonu użyjesz w końcowej fazie, wysyłając SMS-em jednorazowy kod, zatwierdzisz warunki otrzymanej umowy.


Blinck - koszty

6miesięcy
1000zł -
10000zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Blinck - dane firmy:

Kapitał zakładowy
200 000 zł
KRS
000065419
NIP
9512425581
REGON
366135950

Dane kontaktowe:

Neum Pretium S.A.

ul. rtm. Witolda Pileckiego63
02-781 Warszawa

e-mail: kontakt@blinck.pl

telefon: 22 133 70 00 oraz 519 200 80

www: blinck.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 8:00-20:00
Sobota - niedziela: 8:00-20:00

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu Blinck

Blinck to pożyczkodawca będący częścią spółki Neum Pretium, funkcjonującej na polskim rynku od 2016 roku. Firma oferuje pożyczki ratalne. Zobowiązania zaciąga się przez internet, bez wychodzenia z domu, a pieniądze trafiają bezpośrednio na konto, niezwłocznie po zaakceptowaniu umowy pożyczki. Z oferty Blinck dostępnej na stronie pożyczkodawcy można korzystać 24 godziny na dobę. Jeśli podczas składania wniosku pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, Blinck posiada sprawne Biuro Obsługi Klienta. Konsultanci są w stanie odpowiedzieć na twoje pytania na każdym etapie ubiegania się o dodatkową gotówkę. Zanim zaciągniesz pożyczkę, poznaj dokładnie ofertę i przemyśl cel, na który chcesz przeznaczyć pieniądze. W razie problemów ze spłatą skontaktuj się natychmiast z pracownikami Blinck.


Dodaj opinię o Blinck

##  ## ##  ## ######## ##  ## ######## 
##  ##  ## ##    ##  ## ## ##   ## 
## ##   ####    ##   ####  ##   ## 
#####    ##    ##    ##  ######## 
## ##   ##   ##    ##  ##    
##  ##   ##   ##     ##  ##    
##  ##  ##  ########  ##  ##    

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Blinck

Opinia o Blinck od Niezadowolony 2018-05-07 08:42:26 #1866
Będzie krótko. Wniosek zaakceptowany, umowa podpisana i zaakceptowana przez obie strony. Oczekiwanie 4 dni na wypłatę pieniędzy (w między czasie napisane 2 wiadomości). Nagle telefon z żądaniem wyciągów z konta za ostatnie 6 miesięcy i/lub zaświadczenie o zarobkach. Ok firma musi sie zabezpieczyć, ale robienie tego w ten sposób już po akceptacji wniosku i podpisaniu umowy jest nie na miejscu zwłaszcza gdy klient czeka na wypłate. Za 1000zł nie będe sie ośmieszał. Bank 1000zł bez niczego dał (limit w koncie) w 3 minuty), a jakbym miał brać zaświadczenie w pracy to na pewno nie po to żeby o 1000zł wnioskować. Nie polecam. Wręcz odradzam jeżeli nie chcecie się zawieść.
Odpowiedz
Niezadowolony 2018-05-09 07:40:00 #1873
Jeszcze mały komentarz do wiadomości powyżej. UWAGA na par. 15 pkt.2 ich regulaminu bo nawet po wypłacie fizycznej pożyczki mogą z wami rozwiązać umowę w terminie 7 dni i zostawić was w nieciekawej sytuacji zwłaszcza jeżeli już pożyczkę w jakiś sposób wykorzystaliście.
Odpowiedz
Opinia o Blinck od Henryk 2018-03-20 06:18:51 #1730
Realia a ta recenzja to 2 inne sprawy. Wady: każdy wniosek to nowe konta, trzeba zakładać nowe skrzynki. Pomimo czystego BIKU zdolność jest wyliczana na podstawie danych z tego systemu. ja osobiscie wiecej niz 4 tys. nie moglem otrzymac. To jest dzwine bo pożyczka jest ciekawa ale np w ASAA bez problemu dostaniemy 10 tyś dla przedsiębiorców. Generalnie mają niezły mętlik z tym systemem. Każdy wniosek to nowy adres pocztowy i nowe zapytanie do BIK. ZALETY komfort, czas otrzymania pożyczki i CENA !!!
Odpowiedz
Opinia o Blinck od Pani889 2018-03-05 14:33:28 #1680
Niepolecam! Składasz wniosek przychodzisz pozytywną weryfikację i robisz przelew 1zl. I dziwnym trafem zawsze się nie zgadza dane. Nie mówią jakie. Wniosek złożony 5 razy i cały czas podawane dane z banku. Dziwna firma. Za każdym razem pytają w BIK o Twoje dane więc się blokujesz bo im więcej zapytań tym mniejszą możliwość otrzymania pozyczki.
Odpowiedz
Niezadowolony 2018-05-07 08:43:10 #1867
Teraz widzę, że to norma w tej firmie. Dziwna to mało powiedziane. Mój komentarz osobno
Odpowiedz

Zobacz także:

ratado.pl
4.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
KredytOK na raty
4.9

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Ekassa
3.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Axi Card
4.9

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania