Dziesiątka Finanse

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 4500
Okres pożyczki 7 mies.

Koszty pożyczki w Dziesiątka Finanse

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Rzeczywista roczna stopa procentowa (RRSO) wynosi 58,56%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 3500 zł; oprocentowanie stałe 7,2%, całkowity koszt pożyczki 847,00 zł (w tym opłata przygotowawcza 80 zł, prowizja 642,73 zł, odsetki 124,27 zł); całkowita kwota do zapłaty 4 347,00 zł, płatna w 50 równych ratach w wysokości po 86,94 zł z czego pierwsza rata płatna jest po 7 dniach od udzielenia pożyczki, 49 pozostałych rat płatne jest w odstępach tygodniowych. Kalkulacji dokonano na dzień 29.05.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie pożyczki w kwocie 3500 zł. Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Pożyczkodawca udziela pożyczek na okres od 10 do 50 tygodni.


Dziesiątka Finanse to firma oferująca szybkie pożyczki online. Dziesiątka Finanse wspiera klientów indywidualnych udzielając pożyczki od 500 do 8 000 zł. Jest to pożyczka, którą dostaniemy bez wychodzenia z domu. Pożyczkę reguluje sie w ratach tygodniowych. 

 • Dziesiątka Finanse udziela pożyczek dla klientów indywidualnych. Pożyczka może zostać wypłacona w kilkanaście minut.;
 • Wnioskowanie o pożyczkę w Dziesiątka Finanse odbywa się całkowicie online. Klient musi jedynie wypełnić danymi osobowymi wniosek i go odesłać.
 • Dziesiątka Finanse udziela długiego okresu kredytowania do 50 tygodnii.
 • Pożyczka w Dziesiątka Finanse może zostać udzielona po spełnieniu kilku podstawowych warunków. Jednym z nich jest posiadanie 21 lat.
 • Oferta Dziesiątki Finanse posiada wiele zalet. Gotówka jest dostarczana do domu, prosto do rąk klienta. Ponadto istnieje możliwość posiadania dwóch pożyczek jednocześnie.

Dziesiątka Finanse opinie

Firma Dziesiątka Finanse może pochwalić się licznymi opiniami. Klienci firmy zwracają uwagę na możliwość wnioskowania o pożyczkę przez telefon oraz możliwość jej spłaty bez wychodzenia z domu. Doceniany jest także kalkulator pożyczkowy znajdujący się na stronie pożyczkodawcy, który umożliwia dopasowanie parametrów pożyczki do rzeczywistych możliwości finansowych pożyczkobiorcy.

 • wszystko przebiegało w porządku, przedstawiciel dobrze poinformowany, infolinia pomocna, szybko otrzymałem pożyczkę - na czym bardzo mi zależało. uczciwie przedstawione warunki pożyczki. Polecam! - Ewelinka
 • Pani Jolu bardzo dziękuję. Uratowała mi Pani życie. Wszędzie będę Panią i Pani firmę polecać. - aga
 • Ostatnio spotkałem się z przedstawicielem firmy który podszedł do mnie ze zrozumieniem i w prosty sposób udzielił pożyczki. - Jakub

więcej opinii

Wady i zalety oferty Dziesiątka Finanse:

Zalety:

 • Szybkie rozpatrzenie wniosku i wypłata pieniędzy;
 • Pożyczka udzielana telefonicznie lub online;
 • Pożyczka od 21 lat;
 • Brak górnej granicy pożu;
 • Długi okres kredytowania (nawet 50 tygodni);
 • Liczne promocje i konkursy dla stałych klientów.

Wady:

 • Weryfikacja w bazach dłużników

Wady i zalety oferty Dziesiątka Finanse podsumowanie

Oferta Dziesiątka Finanse posiada plusy i minusy. Do zalet można zaliczyć fakt, że z usługi mogą skorzystać zarówno studenci, jak i osoby starsze. Można również pochwalić minimum formalności. Co więcej, udzielenie pożyczki odbywa się bez wychodzenia z domu. O pożyczkę możemy wnioskować telefonicznie lub online. Wadą jest obowiązek posiadania pozytywnej zdolności kredytowej.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Dziesiątka Finanse krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty i wyślij wypełniony danymi wniosek lub zadzwoń na infolinię;
 2. Po rozpatrzeniu przez Dziesiątka Finanse wniosku porozmawiaj z konsultantem firmy;
 3. Czekaj na decyzję pożyczkową;
 4. Oczekuj przelewu gotówki na konto lub wizyty przedstawiciela firmy w Twoim domu.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Dziesiątka Finanse:

Wiek od 21 do 100
Dowód osobisty
Telefon komórkowy

Aby wnioskować o pożyczkę w Dziesiątka Finanse, wystarczy wejść na stronę internetową pożyczkodawcy i wypełnić zamieszczony tam wniosek. Powinny się w nim znaleźć wszelkie dane pochodzące z naszego dowodu osobistego. Po zaznaczeniu interesujących nas parametrów pożyczki należy wysłać formularz. Możemy też skorzystać z możliwości wnioskowania o pożyczkę przez telefon. W tym celu warto zadzwonić na infolinię lub wysłać SMS na numer 669 555 111.

Po przesłaniu wniosku należy oczekiwać na telefon. Pożyczkodawca będzie chciał omówić z nami przesłane dokumenty. Po ich akceptacji zostaniemy poinformowani o ostatecznej decyzji. Jeśli będzie ona pozytywna, gotówka z pożyczki trafi na nasze konto bankowe lub bezpośrednio do naszych rąk podczas wizyty pożyczkodawcy.


Rodzaje pożyczek w Dziesiątka Finanse

Oferta Dziesiątka Finanse:

 • pożyczka ratalna

Pożyczka od Dziesiątka Finanse skierowana jest do osób, które ukończyły 21 rok życia. Co ważne, pożyczkodawca nie wyznaczył górnej granicy wieku pożyczkobiorcy. O dodatkowe pieniądze mogą starać się zatem emeryci czy renciści. Dla pożyczkodawcy istotne jest to, aby osoba wnioskująca o gotówkę posiadała stały dochód. Może, ale nie musi on zostać sprawdzony przez pożyczkodawcę. Wnioskujący powinien posiadać stały adres zamieszkania na terenie Polski oraz pozytywną zdolność kredytową.

Pożyczkobiorca może pożyczyć od 500 do 8 000 zł. Raty pożyczki ustalamy samodzielnie. Ich minimalna ilość to 10, maksymalna natomiast to 50. Spłaty pożyczki należy dokonywać raz w tygodniu według ustalonego z pożyczkodawcą harmonogramu.


Dziesiątka Finanse - koszty

12miesięcy
500zł -
5000zł -
8000zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Dziesiątka Finanse - reklama

Dziesiątka Finanse - dane firmy:

Kapitał zakładowy
14 360 000,00 zł
KRS
0000069320
NIP
7842426890
REGON
300976329

Dane kontaktowe:

Dziesiątka Finanse sp. z o. o.

ul. Królewska18
00-103 Warszawa

e-mail: biuro@dziesiatka.pl

telefon: 669 555 111

www: dziesiatka.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
Sobota: 9:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfo

Weź pożyczkę

Opis produktu Dziesiątka Finanse

Pożyczka oferowana przez Dziesiątka Finanse to szybka gotówka dla klientów indywidualnych, którymi mogą być studenci, osoby w średnim wieku, rolnicy, emeryci czy renciści. Do otrzymania pożyczki potrzebna nam jest pozytywna zdolność kredytowa oraz stały dochód, który potwierdzi naszą wypłacalność.

Pożyczka ratalna udzielana jest na korzystnych warunkach, bez wychodzenia z domu i poręczyciela. Pieniądze z niej możemy przeznaczyć na dowolny cel. Klienci firmy mogą skorzystać z licznych konkursów czy promocji. Dzięki nim koszt naszej pożyczki może znacząco zmaleć.

Dziesiątka Finanse to świetne rozwiązanie dla osób starszych, które nie posiadają konta bankowego. O pożyczkę można wnioskować telefonicznie, a gotówka zostanie nam wręczona osobiście podczas wizyty pożyczkodawcy w naszym domu.


Dodaj opinię o Dziesiątka Finanse

 #######  ####### ##   ## ##  ## ######## 
##   ## ##   ## ##  ##  ## ## ##   ## 
##   ## ##   ##  ## ##   ####  ##   ## 
##   ## ##   ##  ###    ##  ######## 
## ## ## ##   ##  ## ##   ##  ##    
##  ## ##   ## ##  ##   ##  ##    
 ##### ## ####### ##   ##  ##  ##    

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Dziesiątka Finanse

Opinia o Dziesiątka Finanse od Ewelinka 2020-03-05 09:21:19 #4536
wszystko przebiegało w porządku, przedstawiciel dobrze poinformowany, infolinia pomocna, szybko otrzymałem pożyczkę - na czym bardzo mi zależało. uczciwie przedstawione warunki pożyczki. Polecam!
Odpowiedz
Opinia o Dziesiątka Finanse od aga 2020-02-29 18:09:43 #4519
Pani Jolu bardzo dziękuję. Uratowała mi Pani życie. Wszędzie będę Panią i Pani firmę polecać.
Odpowiedz
Opinia o Dziesiątka Finanse od Jakub 2020-02-29 18:05:40 #4518
Ostatnio spotkałem się z przedstawicielem firmy który podszedł do mnie ze zrozumieniem i w prosty sposób udzielił pożyczki.
Odpowiedz
Opinia o Dziesiątka Finanse od Agata 2019-12-22 14:42:26 #4163
Bardzo dobry wybór. Tak jak zostałam poinformowana tak potoczyły się sprawy. Bardzo miła obsługa, która odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wyjaśnia kwestie spłat. Do tego jeszcze przywieźli pieniądze do domu. Super!
Odpowiedz
Opinia o Dziesiątka Finanse od Izabella 2019-11-28 13:26:09 #4044
Firma krzak. Pozytywne opinie to bzdura. Składałam u nich wniosek pod koniec września – 2go października dostałam info, że pożyczka przyznana i mam czekać na konsultanta. Od tamtej pory regularnie raz w tygodniu dzwoniłam i za każdym razem słyszałam, że poszedł monit do kierownika i mam czekać. Dzisiaj dowiedziałam się, że składałam wniosek 21go listopada i jest odmownie. Gdy mówiłam, że mogę przyjechać do biura, to słyszałam że nie ma takiej potrzeby. Sprawdziłam warszawski adres ( jestem z Warszawy) i wyszło mi, że to jest osiedle i firmy tam nie znalazłam.
Odpowiedz
Opinia o Dziesiątka Finanse od oleta 2019-05-16 13:48:00 #3343
Ta firma to masakra nikt na nowym saczu prawie nie dostaje unich pozyczki to smiech na sali,dlugo sie czeka na weryfikacjie a potem odmowa
Odpowiedz
Kamil 2019-06-01 21:01:19 #3421
No nie dostają Ci co mają po 50 pożyczek niesplaconych to nie jest instytucja charytatywna
Odpowiedz
Opinia o Dziesiątka Finanse od Marek 2019-04-25 11:19:49 #3188
Bardzo dobra i solidna firma. Bez zbędnych formalności i szybko otrzymałem pożyczkę. Bardzo uczciwi i zorganizowani ludzie. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę. Panie na infolinii są bardzo miłe i pomocne. Wiele lat korzystam z usług tej firmy i nigdy się nie zawiodłem.
Odpowiedz
Opinia o Dziesiątka Finanse od Adam 2019-04-16 01:32:50 #3151
Super pożyczka, super obsługa. Zdecydowane 10/10. Polecam!
Odpowiedz
Opinia o Dziesiątka Finanse od Szamotuły 2019-03-05 22:49:06 #3035
10 finanse hmmm, Ubiegłem się o kredyt 5000 zł - otrzymałem 1500 zł z czego przedstawiciel zabrał raty za 2 tygodnie i zabrał zabezpieczenie w kwocie 520 zł więc otrzymałem niecałe 800 zł a do spłaty prawie 2300 zł, po kilku tygodniach przedstawiciel poinformował mnie że mogę dostać kolejny kredyt zgodziłem się i złożyłem wniosek na 10000 zł z czego mialem dostac 7500 zł. Czekalem przez 4 tygodnie za kredytem- przedstawiciel codziennie dzwonił z inną informacyjną w jeden dzień nie mial tyle pieniędzy w kolejny były pieniądze ale awaria systemu w kolejny nie miał kto dokumentów przywoeźć i tak w kółko na końcu okazalo się ze kredyty zostały wstrzymane do odwołania. Brak kontaktu z kierownikiem, brak kontaktu z dyrektorem jedno wielkie oszustwo UWAŻAJCIE NA KREDYT MAŁY DOSTANIECIE KOLEJNEGO JUZ NIE....
Odpowiedz
Opinia o Dziesiątka Finanse od Ewa 2019-02-25 15:56:25 #2992
Dziwna firma od piątku ciągle każą czekać na telefon
Odpowiedz
Opinia o Dziesiątka Finanse od Kacper Zakrzewski 2019-02-05 14:49:49 #2903
Mimo tego, że aktualnie pracuję dorywczo na zlecenie i o dzieło, udzielili mi pożyczki na dobrych warunkach. Składając wniosek nie miałem żadnych zadłużeń. Nie mam konta w banku. Pieniądze otrzymałem bezpośrednio od przedstawiciela firmy dziesiatka.pl do ręki. Pozostaje tylko polecić.
Odpowiedz
Opinia o Dziesiątka Finanse od Anna 2019-01-12 22:05:37 #2795
Bardzo dobra pożyczka, sprawnie, mało formalności i bardzo wygodnie, bo w domu. Polecam firmę Dziesiątka Pożyczka każdemu.
Odpowiedz
Opinia o Dziesiątka Finanse od Gorzym 2019-01-10 19:49:31 #2788
Nie ma 10 gwiazdek to dam 5 bo oferta super.
Odpowiedz
Opinia o Dziesiątka Finanse od Skoti 2019-01-02 21:44:09 #2746
Mają ode mnie prawdziwe 5+. Super firma. Polecam bardzo.
Odpowiedz
Anna 2021-02-25 15:35:33 #5658
Witam nie polecam nikomu pożyczki w tej firmie ciągle nękają mnie telefonami i smsa mi obojętnie czy płaci się na czas czy nie. Dostałam na rękę 950 zł a slacilam ponad 5 tysięcy odsetki i koszty mafijne. Zachowanie pracownika firmy to samo dzwonienie na chama i gluche telefony na poczcie głosowej. Nigdy więcej pożyczki w 10 to koszmar i zupełny brak profesjonalizmu. ANNA.
Odpowiedz

Zobacz także:

Cardina na raty
3.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Modna Pożyczka
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
AASA Polska
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Cashmey
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania