Dziesiątka Finanse

Weź pożyczkę
Kwota pożyczki 7700
Okres pożyczki 13 mies.

Koszty pożyczki w Dziesiątka Finanse

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 500 zł, maksymalna 15000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 2-24 miesięcy. Dla kwoty 15000 zł na okres 2 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 15000 zł


Dziesiątka Finanse to firma oferująca szybkie pożyczki online. Dziesiątka Finanse wspiera klientów indywidualnych udzielając pożyczki od 300 do 15 000 zł. Jest to pożyczka, którą dostaniemy bez wychodzenia z domu. Pożyczkę reguluje sie w ratach tygodniowych. 

 • Dziesiątka Finanse udziela pożyczek dla klientów indywidualnych. Pożyczka może zostać wypłacona w kilkanaście minut.;
 • Wnioskowanie o pożyczkę w Dziesiątka Finanse odbywa się całkowicie online. Klient musi jedynie wypełnić danymi osobowymi wniosek i go odesłać.
 • Dziesiątka Finanse udziela długiego okresu kredytowania do 104 tygodni.
 • Pożyczka w Dziesiątka Finanse może zostać udzielona po spełnieniu kilku podstawowych warunków. Jednym z nich jest posiadanie 18 lat.
 • Oferta Dziesiątka Finanse posiada zalety i wady. Do zalet można zaliczyć to, że pożyczkodawca udziela pożyczki bez górnej granicy wieku. Wada - nie możemy posiadać dwóch pożyczek jednocześnie w Dziesiątka Finanse.

Dziesiątka Finanse opinie

Firma Dziesiątka Finanse może pochwalić się licznymi opiniami. Klienci firmy zwracają uwagę na możliwość wnioskowania o pożyczkę przez telefon oraz możliwość jej spłaty bez wychodzenia z domu. Doceniany jest także kalkulator pożyczkowy znajdujący się na stronie pożyczkodawcy, który umożliwia dopasowanie parametrów pożyczki do rzeczywistych możliwości finansowych pożyczkobiorcy.

 • “Nie byłem pewny, czy pożyczka jest dobrym sposobem na zorganizowanie 40-tych urodzin. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Dziesiątka Finanse dała mi dużo radości w tak ważnym dla mnie dniu.” - Grzesiek
 • “Naprawa sprzętu domowego kosztuje bardzo dużo. Pomyślałam, że lepiej będzie wziąć pożyczkę i kupić nowe wyposażenie. Teraz mam nową kuchnię i świetnie się w niej czuję, a pożyczka w Dziesiątka Finanse kończy się spłacać!” - Mariola
 • “Dziesiątka Finanse to dobry kontakt z pracodawcą, szybka wypłata pieniędzy i co najważniejsze, darmowe wizyty konsultantów w naszym domu. Polecam!” - Bożena

Jak wziąć pożyczkę w Dziesiątka Finanse krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty i wyślij wypełniony danymi wniosek lub zadzwoń na infolinię;
 2. Po rozpatrzeniu przez Dziesiątka Finanse wniosku porozmawiaj z konsultantem firmy;
 3. Czekaj na decyzję pożyczkową;
 4. Oczekuj przelewu gotówki na konto lub wizyty przedstawiciela firmy w Twoim domu.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Dziesiątka Finanse:

Wiek od 18 do 100
Dowód osobisty
Telefon komórkowy

Aby wnioskować o pożyczkę w Dziesiątka Finanse, wystarczy wejść na stronę internetową pożyczkodawcy i wypełnić zamieszczony tam wniosek. Powinny się w nim znaleźć wszelkie dane pochodzące z naszego dowodu osobistego. Po zaznaczeniu interesujących nas parametrów pożyczki należy wysłać formularz. Możemy też skorzystać z możliwości wnioskowania o pożyczkę przez telefon. W tym celu warto zadzwonić na infolinię lub wysłać SMS na numer 669 555 111.

Po przesłaniu wniosku należy oczekiwać na telefon. Pożyczkodawca będzie chciał omówić z nami przesłane dokumenty. Po ich akceptacji zostaniemy poinformowani o ostatecznej decyzji. Jeśli będzie ona pozytywna, gotówka z pożyczki trafi na nasze konto bankowe lub bezpośrednio do naszych rąk podczas wizyty pożyczkodawcy.


Rodzaje pożyczek w Dziesiątka Finanse

Oferta Dziesiątka Finanse:

 • pożyczka ratalna

Pożyczka od Dziesiątka Finanse skierowana jest do osób, które ukończyły 18 rok życia. Co ważne, pożyczkodawca nie wyznaczył górnej granicy wieku pożyczkobiorcy. O dodatkowe pieniądze mogą starać się zatem emeryci czy renciści. Dla pożyczkodawcy istotne jest to, aby osoba wnioskująca o gotówkę posiadała stały dochód. Może, ale nie musi on zostać sprawdzony przez pożyczkodawcę. Wnioskujący powinien posiadać stały adres zamieszkania na terenie Polski oraz pozytywną zdolność kredytową.

Pożyczkobiorca może pożyczyć od 300 do 15 000 zł. Raty pożyczki ustalamy samodzielnie. Ich minimalna ilość to 10, maksymalna natomiast to 104. Spłaty pożyczki należy dokonywać raz w tygodniu według ustalonego z pożyczkodawcą harmonogramu.


Dziesiątka Finanse - koszty

24 miesięcy
500 zł -
15000 zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Dziesiątka Finanse - reklama

Dziesiątka Finanse - dane firmy:

Kapitał zakładowy
9 600 000,00 zł
KRS
0000069320
NIP
7842426890
REGON
300976329

Dane kontaktowe:

Dziesiątka Finanse sp. z o. o.

ul. Królewska 18
00-103 Warszawa

e-mail: biuro@dziesiatka.pl

telefon: 669 555 111

www: dziesiatka.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek 8:00 - 20:00

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfo

Weź pożyczkę

Opis produktu Dziesiątka Finanse

Pożyczka oferowana przez Dziesiątka Finanse to szybka gotówka dla klientów indywidualnych, którymi mogą być studenci, osoby w średnim wieku, rolnicy, emeryci czy renciści. Do otrzymania pożyczki potrzebna nam jest pozytywna zdolność kredytowa oraz stały dochód, który potwierdzi naszą wypłacalność.

Pożyczka ratalna udzielana jest na korzystnych warunkach, bez wychodzenia z domu i poręczyciela. Pieniądze z niej możemy przeznaczyć na dowolny cel. Klienci firmy mogą skorzystać z licznych konkursów czy promocji. Dzięki nim koszt naszej pożyczki może znacząco zmaleć.

Dziesiątka Finanse to świetne rozwiązanie dla osób starszych, które nie posiadają konta bankowego. O pożyczkę można wnioskować telefonicznie, a gotówka zostanie nam wręczona osobiście podczas wizyty pożyczkodawcy w naszym domu.


Wady i zalety oferty Dziesiątka Finanse:

Zalety:

 • Szybkie rozpatrzenie wniosku i wypłata pieniędzy;
 • Pożyczka udzielana telefonicznie lub online;
 • Pożyczka od 18 lat;
 • Brak górnej granicy wieku;
 • Długi okres kredytowania (nawet 104 tygodnie);
 • Liczne promocje i konkursy dla stałych klientów.

Wady:

 • Weryfikacja w bazach dłużników

Wady i zalety oferty Dziesiątka Finanse podsumowanie

Oferta Dziesiątka Finanse posiada plusy i minusy. Do zalet można zaliczyć fakt, że z usługi mogą skorzystać zarówno studenci, jak i osoby starsze. Można również pochwalić minimum formalności. Co więcej, udzielenie pożyczki odbywa się bez wychodzenia z domu. O pożyczkę możemy wnioskować telefonicznie lub online. Wadą jest obowiązek posiadania pozytywnej zdolności kredytowej.

Weź pożyczkę


Dodaj opinię o Dziesiątka Finanse

##   ## ##  ## ######  ####### ##  ## 
##   ## ## ## ##  ## ##   ## ##  ## 
##   ##  ####  ##    ##   ## ## ##  
#########  ##  ##  #### ##   ## #####  
##   ##  ##  ##  ## ##   ## ## ##  
##   ##  ##  ##  ## ##   ## ##  ## 
##   ##  ##   ######  ####### ##  ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinia o Dziesiątka Finanse od oleta 2019-05-16 13:48:00 #3343
Ta firma to masakra nikt na nowym saczu prawie nie dostaje unich pozyczki to smiech na sali,dlugo sie czeka na weryfikacjie a potem odmowa
Kamil 2019-06-01 21:01:19 #3421
No nie dostają Ci co mają po 50 pożyczek niesplaconych to nie jest instytucja charytatywna
Opinia o Dziesiątka Finanse od Marek 2019-04-25 11:19:49 #3188
Bardzo dobra i solidna firma. Bez zbędnych formalności i szybko otrzymałem pożyczkę. Bardzo uczciwi i zorganizowani ludzie. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę. Panie na infolinii są bardzo miłe i pomocne. Wiele lat korzystam z usług tej firmy i nigdy się nie zawiodłem.
Opinia o Dziesiątka Finanse od Adam 2019-04-16 01:32:50 #3151
Super pożyczka, super obsługa. Zdecydowane 10/10. Polecam!
Opinia o Dziesiątka Finanse od Szamotuły 2019-03-05 22:49:06 #3035
10 finanse hmmm, Ubiegłem się o kredyt 5000 zł - otrzymałem 1500 zł z czego przedstawiciel zabrał raty za 2 tygodnie i zabrał zabezpieczenie w kwocie 520 zł więc otrzymałem niecałe 800 zł a do spłaty prawie 2300 zł, po kilku tygodniach przedstawiciel poinformował mnie że mogę dostać kolejny kredyt zgodziłem się i złożyłem wniosek na 10000 zł z czego mialem dostac 7500 zł. Czekalem przez 4 tygodnie za kredytem- przedstawiciel codziennie dzwonił z inną informacyjną w jeden dzień nie mial tyle pieniędzy w kolejny były pieniądze ale awaria systemu w kolejny nie miał kto dokumentów przywoeźć i tak w kółko na końcu okazalo się ze kredyty zostały wstrzymane do odwołania. Brak kontaktu z kierownikiem, brak kontaktu z dyrektorem jedno wielkie oszustwo UWAŻAJCIE NA KREDYT MAŁY DOSTANIECIE KOLEJNEGO JUZ NIE....
Opinia o Dziesiątka Finanse od Ewa 2019-02-25 15:56:25 #2992
Dziwna firma od piątku ciągle każą czekać na telefon
Opinia o Dziesiątka Finanse od Kacper Zakrzewski 2019-02-05 14:49:49 #2903
Mimo tego, że aktualnie pracuję dorywczo na zlecenie i o dzieło, udzielili mi pożyczki na dobrych warunkach. Składając wniosek nie miałem żadnych zadłużeń. Nie mam konta w banku. Pieniądze otrzymałem bezpośrednio od przedstawiciela firmy dziesiatka.pl do ręki. Pozostaje tylko polecić.
Opinia o Dziesiątka Finanse od Anna 2019-01-12 22:05:37 #2795
Bardzo dobra pożyczka, sprawnie, mało formalności i bardzo wygodnie, bo w domu. Polecam firmę Dziesiątka Pożyczka każdemu.
Opinia o Dziesiątka Finanse od Gorzym 2019-01-10 19:49:31 #2788
Nie ma 10 gwiazdek to dam 5 bo oferta super.
Opinia o Dziesiątka Finanse od Skoti 2019-01-02 21:44:09 #2746
Mają ode mnie prawdziwe 5+. Super firma. Polecam bardzo.

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania