Dziesiątka Finanse

Kwota pożyczki 6000
Okres pożyczki 12 mies.

Koszty pożyczki w Dziesiątka Finanse

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 300 zł, maksymalna 15000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 2-23 miesięcy. Dla kwoty 300 zł na okres 2 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 300 zł


Dziesiątka Finanse to firma oferująca szybkie pożyczki online. Dziesiątka Finanse wspiera klientów indywidualnych udzielając pożyczki od 300 do 15 000 zł. Jest to pożyczka, którą dostaniemy bez wychodzenia z domu. Pożyczkę reguluje sie w ratach tygodniowych. 

 • Dziesiątka Finanse udziela pożyczek dla klientów indywidualnych. Pożyczka może zostać wypłacona w kilkanaście minut.;
 • Wnioskowanie o pożyczkę w Dziesiątka Finanse odbywa się całkowicie online. Klient musi jedynie wypełnić danymi osobowymi wniosek i go odesłać.
 • Dziesiątka Finanse udziela długiego okresu kredytowania do 104 tygodni.
 • Pożyczka w Dziesiątka Finanse może zostać udzielona po spełnieniu kilku podstawowych warunków. Jednym z nich jest posiadanie 18 lat.
 • Oferta Dziesiątka Finanse posiada zalety i wady. Do zalet można zaliczyć to, że pożyczkodawca udziela pożyczki bez górnej granicy wieku. Wada - nie możemy posiadać dwóch pożyczek jednocześnie w Dziesiątka Finanse.

Dziesiątka Finanse opinie

Firma Dziesiątka Finanse może pochwalić się licznymi opiniami. Klienci firmy zwracają uwagę na możliwość wnioskowania o pożyczkę przez telefon oraz możliwość jej spłaty bez wychodzenia z domu. Doceniany jest także kalkulator pożyczkowy znajdujący się na stronie pożyczkodawcy, który umożliwia dopasowanie parametrów pożyczki do rzeczywistych możliwości finansowych pożyczkobiorcy.

 • “Nie byłem pewny, czy pożyczka jest dobrym sposobem na zorganizowanie 40-tych urodzin. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Dziesiątka Finanse dała mi dużo radości w tak ważnym dla mnie dniu.” - Grzesiek
 • “Naprawa sprzętu domowego kosztuje bardzo dużo. Pomyślałam, że lepiej będzie wziąć pożyczkę i kupić nowe wyposażenie. Teraz mam nową kuchnię i świetnie się w niej czuję, a pożyczka w Dziesiątka Finanse kończy się spłacać!” - Mariola
 • “Dziesiątka Finanse to dobry kontakt z pracodawcą, szybka wypłata pieniędzy i co najważniejsze, darmowe wizyty konsultantów w naszym domu. Polecam!” - Bożena

Jak wziąć pożyczkę w Dziesiątka Finanse krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty i wyślij wypełniony danymi wniosek lub zadzwoń na infolinię;
 2. Po rozpatrzeniu przez Dziesiątka Finanse wniosku porozmawiaj z konsultantem firmy;
 3. Czekaj na decyzję pożyczkową;
 4. Oczekuj przelewu gotówki na konto lub wizyty przedstawiciela firmy w Twoim domu.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Dziesiątka Finanse:

Wiek od 18 do 100
Dowód osobisty
Telefon komórkowy

Aby wnioskować o pożyczkę w Dziesiątka Finanse, wystarczy wejść na stronę internetową pożyczkodawcy i wypełnić zamieszczony tam wniosek. Powinny się w nim znaleźć wszelkie dane pochodzące z naszego dowodu osobistego. Po zaznaczeniu interesujących nas parametrów pożyczki należy wysłać formularz. Możemy też skorzystać z możliwości wnioskowania o pożyczkę przez telefon. W tym celu warto zadzwonić na infolinię lub wysłać SMS na numer 669 555 111.

Po przesłaniu wniosku należy oczekiwać na telefon. Pożyczkodawca będzie chciał omówić z nami przesłane dokumenty. Po ich akceptacji zostaniemy poinformowani o ostatecznej decyzji. Jeśli będzie ona pozytywna, gotówka z pożyczki trafi na nasze konto bankowe lub bezpośrednio do naszych rąk podczas wizyty pożyczkodawcy.


Rodzaje pożyczek w Dziesiątka Finanse

Oferta Dziesiątka Finanse:

 • pożyczka ratalna

Pożyczka od Dziesiątka Finanse skierowana jest do osób, które ukończyły 18 rok życia. Co ważne, pożyczkodawca nie wyznaczył górnej granicy wieku pożyczkobiorcy. O dodatkowe pieniądze mogą starać się zatem emeryci czy renciści. Dla pożyczkodawcy istotne jest to, aby osoba wnioskująca o gotówkę posiadała stały dochód. Może, ale nie musi on zostać sprawdzony przez pożyczkodawcę. Wnioskujący powinien posiadać stały adres zamieszkania na terenie Polski oraz pozytywną zdolność kredytową.

Pożyczkobiorca może pożyczyć od 300 do 15 000 zł. Raty pożyczki ustalamy samodzielnie. Ich minimalna ilość to 10, maksymalna natomiast to 104. Spłaty pożyczki należy dokonywać raz w tygodniu według ustalonego z pożyczkodawcą harmonogramu.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Dziesiątka Finanse - reklama

Dziesiątka Finanse - dane firmy:

Kapitał zakładowy
9 600 000,00 zł
KRS
0000069320
NIP
7842426890
REGON
300976329

Dane kontaktowe:

Dziesiątka Finanse sp. z o. o.

ul. 27 Grudnia 3
61-737 Poznań

e-mail: biuro@dziesiatka.pl

telefon: 669 555 111

www: dziesiatka.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfo

Wypełnij wniosek

Opis produktu Dziesiątka Finanse

Pożyczka oferowana przez Dziesiątka Finanse to szybka gotówka dla klientów indywidualnych, którymi mogą być studenci, osoby w średnim wieku, rolnicy, emeryci czy renciści. Do otrzymania pożyczki potrzebna nam jest pozytywna zdolność kredytowa oraz stały dochód, który potwierdzi naszą wypłacalność.

Pożyczka ratalna udzielana jest na korzystnych warunkach, bez wychodzenia z domu i poręczyciela. Pieniądze z niej możemy przeznaczyć na dowolny cel. Klienci firmy mogą skorzystać z licznych konkursów czy promocji. Dzięki nim koszt naszej pożyczki może znacząco zmaleć.

Dziesiątka Finanse to świetne rozwiązanie dla osób starszych, które nie posiadają konta bankowego. O pożyczkę można wnioskować telefonicznie, a gotówka zostanie nam wręczona osobiście podczas wizyty pożyczkodawcy w naszym domu.


Wady i zalety oferty Dziesiątka Finanse:

Zalety:

 • Szybkie rozpatrzenie wniosku i wypłata pieniędzy;
 • Pożyczka udzielana telefonicznie lub online;
 • Pożyczka od 18 lat;
 • Brak górnej granicy wieku;
 • Długi okres kredytowania (nawet 104 tygodnie);
 • Liczne promocje i konkursy dla stałych klientów.

Wady:

 • Brak możliwości posiadania dwóch pożyczek jednocześnie;

Wady i zalety oferty Dziesiątka Finanse podsumowanie

Oferta Dziesiątka Finanse posiada plusy i minusy. Do zalet można zaliczyć fakt, że z usługi mogą skorzystać zarówno studenci, jak i osoby starsze. Można również pochwalić minimum formalności. Co więcej, udzielenie pożyczki odbywa się bez wychodzenia z domu. O pożyczkę możemy wnioskować telefonicznie lub online. Wadą jest obowiązek posiadania pozytywnej zdolności kredytowej.

Wypełnij wniosek


Dodaj opinię o Dziesiątka Finanse

##  ## #### ########  #######  ####### 
###  ## ## ##   ## ##   ## ##   ## 
#### ## ## ##   ## ##   ## ##   ## 
## ## ## ## ######## ##   ## ##   ## 
## #### ## ##    ##   ## ## ## ## 
##  ### ## ##    ##   ## ##  ## 
##  ## #### ##     #######  ##### ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Anna 2019-01-12 22:05:37 #2795
Bardzo dobra pożyczka, sprawnie, mało formalności i bardzo wygodnie, bo w domu. Polecam firmę Dziesiątka Pożyczka każdemu.
Gorzym 2019-01-10 19:49:31 #2788
Nie ma 10 gwiazdek to dam 5 bo oferta super.
Skoti 2019-01-02 21:44:09 #2746
Mają ode mnie prawdziwe 5+. Super firma. Polecam bardzo.

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania