Ferratum na raty

Weź pożyczkę
Kwota pożyczki 5300
Okres pożyczki 15 mies.

Koszty pożyczki w Ferratum na raty

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjny. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (dalej: RRSO) dla przykładu reprezentatywnego na dzień 27.07.2017 r. przy całkowitej kwocie pożyczki 2000,00 zł na okres 12 miesięcy wynosi 160,00% Wskazane RRSO zostało obliczone w oparciu o łączną kwotę pożyczki do zapłaty w wysokości 3214,00 zł, składającą się z kapitału pożyczki w wysokości 2000,00 zł i opłat ogółem w wysokości 1214,03 zł na które składają się: stała opłata administracyjna w wysokości 690,00 zł, opłata za uruchomienie pożyczki w wysokości 390,00 zł oraz odsetki od pożyczki w wysokości 134,03 zł. Zmienna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 10% w skali roku. Miesięczna rata pożyczki dla wskazanego przykładu wynosi 267,84 zł. Szczegóły oferty, w tym warunki umowy oraz formularz informacyjny, są dostępne na www.ferratum.pl.


Ferratum Money jest instytucją finansową udzielającą pożyczek na raty. Firma jest doświadczonym graczem na rynku pożyczkowym. Przez cały okres funkcjonowania Ferratum obsłużył 1,6 miliona klientów.

 • Ferratum na raty posiada pozytywne opinie wśród klientów. Pożyczkobiorcy chwalą instytucję za wysoką kwotę pożyczki na raty.
 • Wnioskowanie o pożyczkę na raty w Ferratum Money jest proste. Wystarczy wybrać kwotę pożyczki, wysłać wniosek online i oczekiwać na decyzję.
 • Wysokość pożyczki na raty waha się w przedziale od 1000 do 10 000 zł. Okres kredytowania przewidziano od 6 do 24 miesięcy.
 • Ferratum na raty jest międzynarodową instytucją finansową. Przedsiębiorstwo działa na terenie 23 państw. Roczny zysk to 154 miliony euro.
 • Zaletą Ferratum jest niskie oprocentowanie. Wada - pożyczkobiorca musi mieć ukończone 21 lat.

Ferratum na raty opinie

Ferratum na raty to oferta skierowana do osób potrzebujących większego wsparcia dla swojego budżetu. Cieszy się pozytywną opinią wśród pożyczkobiorców.

 • „Awaria samochodu zawsze przyprawia o ból głowy. Jednak nie tym razem – kiedy moje auto zawiodło, przypomniałam sobie o pożyczkach Ferratum na raty. Pożyczyłam 3000 zł i wystarczyło nie tylko na naprawę, ale i weekendowy wyjazd. Teraz bez problemu spłacam raty i nie mam żadnych problemów z samochodem” Mariola
 • „Znowu pustka na koncie? Taka sytuacja przytrafia mi się często, odkąd się przeprowadziłem. Chcę ładnie urządzić mieszkanie, więc zdecydowałem się na pożyczkę na raty z Ferratum Money. Moje mieszkanie w końcu wygląda tak, jak sobie wymarzyłem” Paweł
 • „Ferratum na raty to pożyczkodawca, któremu warto zaufać. Nigdy mnie nie zawiódł” Marcin

Jak wziąć pożyczkę w Ferratum na raty krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę i termin spłaty
 2. Wypełnij wniosek o pożyczkę
 3. Poczekaj na weryfikację danych
 4. Pieniądze zostaną przelane na Twoje konto

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Ferratum na raty:

Wiek od 21 do 100
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Ferratum Money gwarantuje łatwy i bezproblemowy proces pożyczania. Składa się z trzech prostych do wykonania kroków:

 • Wybór kwoty i okresu spłaty
 • Wypełnienie wniosku o pożyczkę
 • Weryfikacja danych
 • Przelew środków na konto

Pierwszym etapem jest wybór kwoty oraz okresu spłaty. Ferratum na raty proponuje swoim klientom maksymalnie 5000 zł, które można oddać w 24 wygodnych płatnościach. Raty są dopasowane do możliwości finansowych pożyczkobiorcy, który dzięki temu nie martwi się o swój budżet. Nie trzeba okazywać zaświadczeń o zarobkach, a pieniądze dostaje się bez wychodzenia z domu. To bardzo komfortowe rozwiązanie, szczególnie w dzisiejszych zabieganych czasach.

Formalności są ograniczone do minimum, dlatego realizacja drugiego kroku również jest bardzo prosta. Podstawowymi danymi uzupełniamy wniosek, pamiętając o podawaniu tylko faktycznie wymaganych informacji. Biorąc pożyczki trzeba mieć na uwadze swoje bezpieczeństwo. Dlatego zaciągajmy pożyczki w domu, korzystając z bezpiecznych połączeń internetowych.

Po uzupełnieniu formularza, musimy zweryfikować swoje dane, dokonując przelewu na kwotę 0,01 grosza. Jeśli decyzja będzie pozytywna, możemy czekać na pieniądze. Pożyczkodawca stara się jak najszybciej przelać środki, o które starał się klient. Czas dokonania przelewu nie jest jednak zależny od niego. Każdy bank w ściśle określonych porach ma sesje przychodzące i wychodzące, w trakcie których dokonuje przelewów i otrzymuje pieniądze. Jeśli instytucja bankowa współpracuje z Ferratum Bank, przelew będzie niemal natychmiastowy. W przeciwnym razie będziemy musieli trochę poczekać, ale pieniądze na pewno dotrą na konto. Dzięki nim będziemy mogli zrealizować swoje potrzeby, nie martwiąc się już problemami z gotówką. Najistotniejsze jest pamiętać o terminach spłaty pożyczki. Jeśli nie będziemy w stanie w terminie zrealizować płatności, musimy jak najszybciej skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Rozmowa z doradcami Ferratum Money pozwoli wypracować najlepsze dla obu stron rozwiązanie.

Ferratum Money jest do dyspozycji swoich klientów 24 godziny na dobę. Konsultanci pracują przez siedem dni w tygodniu, służąc pomocą i udzielając odpowiedzi na wszelkie pytania, które zadają im klienci. Można się z nimi kontaktować nie tylko za pomocą telefonu, ale również wysyłając e-mail.


Rodzaje pożyczek w Ferratum na raty

Oferta Ferratum Money:

 • Pożyczki na długo
 • Chwilówki

Ferratum Money realizuje potrzeby klientów, oferując im Pożyczki na długo. Pozwala pożyczyć znacznie większą kwotę niż w przypadku Pożyczek na krótko. To nawet 5000 zł, które oddajemy w wygodnych, dopasowanych do naszego budżetu ratach. Na spłatę pożyczki mamy minimum 6 oraz maksimum 24 miesiące. Wystarczy wybrać potrzebną kwotę, okres kredytowania i złożyć wniosek. Po zrobieniu przelewu weryfikacyjnego, musimy poczekać na odpowiedź. Jeśli będzie pozytywna, pieniądze niebawem wpłyną na nasze konto. Trzeba pamiętać, że przelew weryfikacyjny wykonujemy wyłącznie ze swojego konta. Pożyczkodawca musi sprawdzić nasze dane, dlatego przelew z konta siostry czy przyjaciela nie będzie najlepszym pomysłem. Pożyczki na długo nie wymagają zaświadczeń o zarobkach. Gwarantują minimum formalności, co sprawia, że pożyczanie jest proste, przejrzyste i wygodne. Klient oszczędza czas i zaraz po złożeniu wniosku może z powrotem zająć się swoimi sprawami.

Oferta Pożyczki na długo skierowana jest do osób które skończyły 21 lat. Co ważne, nie można figurować w Krajowym Rejestrze Długów ani w bazie ERIF. Jeśli spełniamy niniejsze warunki, w ciągu 10 minut od złożenia aplikacji możemy spodziewać się pieniędzy. Ferratum Money gwarantuje bezpieczne i profesjonalne usługi. Dzięki wiedzy i zaangażowaniu pracowników, proces pożyczania jest niemal błyskawiczny. Klienci mogą stale kontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, otrzymując odpowiedzi na wszelkie pytania.


Ferratum na raty - koszty

6 miesięcy 24 miesięcy
1000 zł - -
5000 zł - -
10000 zł - -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Ferratum na raty - reklama

Ferratum na raty - dane firmy:

Kapitał zakładowy
200 000 zł
KRS
289238
NIP
7010091551
REGON
141136859

Dane kontaktowe:

Ferratum Bank p.l.c.

Tagliaferro Business Centre Level 6, High Street 14
Malta 1551 Sliema

e-mail: info@ferratum.pl

telefon: 71 716 22 22 oraz 22 123 45 67

www: Ferratum.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

24/7

Konta bankowe:

bzwbkpkobp

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrd

Weź pożyczkę

Opis produktu Ferratum na raty

Ferratum Money, znana i ceniona na polskim rynku firma pożyczkowa, stanowi część grupy Ferratum. Jest to największa firma pośród innych działalności funkcjonujących w tym sektorze na terenie Europy. Grupa Ferratum wprowadziła do Europy mikropożyczki dostępne za pośrednictwem telefonu komórkowego. Dzisiaj z oferty Ferratum korzysta już ponad 1,5 mln klientów zamieszkałych w 20 różnych krajach. Mają uznanie dla firmy gwarantującej dogodne warunki pożyczania i szybki przelew gotówki, która wielokrotnie jest niezbędnym zastrzykiem ratującym nasze finanse. Ferratum  na raty cały czas uaktualnia swoje propozycje, mając na uwadze potrzeby i oczekiwania klientów. Obecnie stawiają oni na wygodne i szybkie rozwiązania i takie są właśnie pożyczki oferowane przez niniejszego pożyczkodawcę. Co więcej, Ferratum Money działa zgodnie z obowiązującym prawem, co nakazują Zasady Dobrych Praktyk. Posiada również Certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy, gwarantujący klientom bezpieczne pożyczanie u sprawdzonej i cenionej firmy pożyczkowej.


Wady i zalety oferty Ferratum na raty:

Zalety:

 • Pożyczki dopasowane do potrzeb klientów – Ferratum Money oferuje nie tylko Pożyczki na długo, ale również Pożyczki na krótko
 • Brak górnej granicy wieku
 • Jasna i przejrzysta strona internetowa zawierająca przejrzyste informacje
 • Biuro Obsługi Klienta działające 24/7
 • Możliwość negocjacji w kwestii przedłużenia terminu spłaty
 • Łatwy proces pożyczania
 • Minimum formalności

Wady:

 • Konieczność ukończenia 21 roku życia w celu skorzystania z oferty
 • Sprawdzanie klientów w Krajowym Rejestrze Długów oraz w bazie ERIF

Wady i zalety oferty Ferratum na raty podsumowanie

Ferratum Money na raty jest uznanym na rynku pożyczkodawcą, ponieważ gwarantuje jasne warunki współpracy i produkty finansowe spełniające oczekiwania ludzi szukających wsparcia dla swojego budżetu. Zanim jednak podpiszemy umowę, warto poznać plusy i minusy wiążące się z ofertą pożyczkodawcy. Co ważne, minusy oferty mogą przerodzić się korzyści, ponieważ nie pozwolą wziąć pożyczki klientowi, który ma nieuregulowane zobowiązania i mógłby tylko pogłębić swoje zadłużenie.

Weź pożyczkę


Dodaj opinię o Ferratum na raty

 ######   ###  ##   ##  ###  ######## 
##  ##  ## ##  ## ## ##  ## ##   ##  
##    ##  ## ## ## ## ##  ##   ##  
##    ##   ## ## ## ## ##   ##  ##  
##    ######### ## ## ## #########  ##  
##  ## ##   ## ## ## ## ##   ##  ##  
 ###### ##   ## ### ### ##   ##  ##  

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

dobryzart 2018-10-29 11:59:05 #2496
Bardzo nieprofesjonalna obsługa klienta, zakłamuje informacje, straszy windykacją przy 4-10 dniach opóźnienia po zapytaniu o termin spłaty (mimo że wie o systemie odsetkowym?). Prośba była o przesunięcie terminu z końca miesiąca na początek miesiąca w związku z dniem otrzymania wypłaty lub o jakiekolwiek związane z tym negocjacje. Pierwsza konsultantka wydzierała się i to jej głównie dotyczyło straszenie i zakłamywanie, drugi konsultant był równie niepomocny, po zaadresowaniu kwestii odsetek nabrał wody w usta i tylko jak automat pytał czy mam teraz zamiar płacić, w ogóle nie odnosząc się do mojego zapytania a przy próbie dowiedzenia się dodatkowych informacji się bezczelnie rozłączył! Dopiero przy trzeciej próbie kontaktu udało mi się porozmawiać z normalną konsultantką i otrzymać potrzebne mi informacje i tylko dlatego ocena 2. Miałam u nich jedną spłaconą pożyczkę, teram mam drugą i będzie to na pewno ostatnia. Przy takim cenniku powinniście lepiej dobierać lepiej swoich konsultantów.
MISIEK 2017-06-07 15:01:54 #826
FIRMA DUŻA I POWSZECHNIE ZNANA, ALE CENNIK KIEPSKI. NIE POLECAM!

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania