Ferratum na raty


Dodatkowe potrzeby finansowe zawsze w jakimś stopniu osłabiają nasz budżet. Szczególnie, kiedy nie mamy oszczędności i wszelkie nagłe wydatki musimy pokryć z bieżącej wypłaty. Jednak pieniądze kiedyś się skończą. Co wtedy zrobić?

Najlepszym rozwiązaniem jest szybka pożyczka. Pożyczka na raty pokryje nawet większe koszty, ponieważ pozwala pożyczyć znacznie wyższą kwotę. Raty dopasowujemy do naszego budżetu, nie martwiąc się, że nie zdołamy opłacić pozostałych zobowiązań.

Pożyczkodawcą, na którego ofertę powinniśmy zwrócić szczególną uwagę, jest Ferratum Bank. Proponuje on swoim klientom skorzystanie z pożyczek na raty, tzw. Pożyczek na długo.

Ferratum na raty opinie

Ferratum Bank Pożyczka na długo to oferta skierowana do osób potrzebujących większego wsparcia dla swojego budżetu. Cieszy się pozytywną opinią wśród pożyczkobiorców.

 • „Awaria samochodu zawsze przyprawia o ból głowy. Jednak nie tym razem – kiedy moje auto zawiodło, przypomniałam sobie o pożyczkach Ferratum Bank. Pożyczyłam 3000 zł i wystarczyło nie tylko na naprawę, ale i weekendowy wyjazd. Teraz bez problemu spłacam raty i nie mam żadnych problemów z samochodem” Mariola
 • „Znowu pustka na koncie? Taka sytuacja przytrafia mi się często, odkąd się przeprowadziłem. Chcę ładnie urządzić mieszkanie, więc zdecydowałem się na pożyczkę na raty z Ferratum Bank. Moje mieszkanie w końcu wygląda tak, jak sobie wymarzyłem” Paweł
 • „Ferratum Bank to pożyczkodawca, któremu warto zaufać. Nigdy mnie nie zawiódł” Marcin

Jak wziąć pożyczkę w Ferratum na raty krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę i termin spłaty
 2. Wypełnij wniosek o pożyczkę
 3. Poczekaj na weryfikację danych
 4. Pieniądze zostaną przelane na Twoje konto

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Ferratum na raty:

Wiek od 21 do 100
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Ferratum Bank gwarantuje łatwy i bezproblemowy proces pożyczania. Składa się z trzech prostych do wykonania kroków:

 • Wybór kwoty i okresu spłaty
 • Wypełnienie wniosku o pożyczkę
 • Weryfikacja danych
 • Przelew środków na konto

Pierwszym etapem jest wybór kwoty oraz okresu spłaty. Ferratum Bank proponuje swoim klientom maksymalnie 5000 zł, które można oddać w 24 wygodnych płatnościach. Raty są dopasowane do możliwości finansowych pożyczkobiorcy, który dzięki temu nie martwi się o swój budżet. Nie trzeba okazywać zaświadczeń o zarobkach, a pieniądze dostaje się bez wychodzenia z domu. To bardzo komfortowe rozwiązanie, szczególnie w dzisiejszych zabieganych czasach.

Formalności są ograniczone do minimum, dlatego realizacja drugiego kroku również jest bardzo prosta. Podstawowymi danymi uzupełniamy wniosek, pamiętając o podawaniu tylko faktycznie wymaganych informacji. Biorąc pożyczki trzeba mieć na uwadze swoje bezpieczeństwo. Dlatego zaciągajmy pożyczki w domu, korzystając z bezpiecznych połączeń internetowych.

Po uzupełnieniu formularza, musimy zweryfikować swoje dane, dokonując przelewu na kwotę 0,01 grosza. Jeśli decyzja będzie pozytywna, możemy czekać na pieniądze. Pożyczkodawca stara się jak najszybciej przelać środki, o które starał się klient. Czas dokonania przelewu nie jest jednak zależny od niego. Każdy bank w ściśle określonych porach ma sesje przychodzące i wychodzące, w trakcie których dokonuje przelewów i otrzymuje pieniądze. Jeśli instytucja bankowa współpracuje z Ferratum Bank, przelew będzie niemal natychmiastowy. W przeciwnym razie będziemy musieli trochę poczekać, ale pieniądze na pewno dotrą na konto. Dzięki nim będziemy mogli zrealizować swoje potrzeby, nie martwiąc się już problemami z gotówką. Najistotniejsze jest pamiętać o terminach spłaty pożyczki. Jeśli nie będziemy w stanie w terminie zrealizować płatności, musimy jak najszybciej skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Rozmowa z doradcami Ferratum Bank pozwoli wypracować najlepsze dla obu stron rozwiązanie.

Ferratum Bank jest do dyspozycji swoich klientów 24 godziny na dobę. Konsultanci pracują przez siedem dni w tygodniu, służąc pomocą i udzielając odpowiedzi na wszelkie pytania, które zadają im klienci. Można się z nimi kontaktować nie tylko za pomocą telefonu, ale również wysyłając e-mail.


Rodzaje pożyczek w Ferratum na raty

Oferta Ferratum Bank:

 • Pożyczki na długo
 • Chwilówki

Ferratum Bank realizuje potrzeby klientów, oferując im Pożyczki na długo. Pozwala pożyczyć znacznie większą kwotę niż w przypadku Pożyczek na krótko. To nawet 5000 zł, które oddajemy w wygodnych, dopasowanych do naszego budżetu ratach. Na spłatę pożyczki mamy minimum 6 oraz maksimum 24 miesiące. Wystarczy wybrać potrzebną kwotę, okres kredytowania i złożyć wniosek. Po zrobieniu przelewu weryfikacyjnego, musimy poczekać na odpowiedź. Jeśli będzie pozytywna, pieniądze niebawem wpłyną na nasze konto. Trzeba pamiętać, że przelew weryfikacyjny wykonujemy wyłącznie ze swojego konta. Pożyczkodawca musi sprawdzić nasze dane, dlatego przelew z konta siostry czy przyjaciela nie będzie najlepszym pomysłem. Pożyczki na długo nie wymagają zaświadczeń o zarobkach. Gwarantują minimum formalności, co sprawia, że pożyczanie jest proste, przejrzyste i wygodne. Klient oszczędza czas i zaraz po złożeniu wniosku może z powrotem zająć się swoimi sprawami.

Oferta Pożyczki na długo skierowana jest do osób mieszczących się w przedziale wieku od 21 do 78 roku życia. Co ważne, nie można figurować w Krajowym Rejestrze Długów ani w bazie ERIF. Jeśli spełniamy niniejsze warunki, w ciągu 10 minut od złożenia aplikacji możemy spodziewać się pieniędzy. Ferratum Bank gwarantuje bezpieczne i profesjonalne usługi. Dzięki wiedzy i zaangażowaniu pracowników, proces pożyczania jest niemal błyskawiczny. Klienci mogą stale kontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, otrzymując odpowiedzi na wszelkie pytania.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Ferratum na raty - dane firmy:

Kapitał zakładowy
200 000 zł
KRS
289238
NIP
7010091551
REGON
141136859

Dane kontaktowe:

Ferratum Bank p.l.c.

ul. Braniborska 2/10
53-680 Wrocław

e-mail: info@ferratumbank.pl

telefon: (71) 716 22 22 oraz (22) 123 45 67

www: Ferratum.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

24/7

Konta bankowe:

Weryfikacja w bazach dłużników:

Wypełnij wniosek

Opis produktu Ferratum na raty

Ferratum Bank, znana i ceniona na polskim rynku firma pożyczkowa, stanowi część grupy Ferratum. Jest to największa firma pośród innych działalności funkcjonujących w tym sektorze na terenie Europy. Grupa Ferratum wprowadziła do Europy mikropożyczki dostępne za pośrednictwem telefonu komórkowego. Dzisiaj z oferty Ferratum korzysta już ponad 1,5 mln klientów zamieszkałych w 20 różnych krajach. Mają uznanie dla firmy gwarantującej dogodne warunki pożyczania i szybki przelew gotówki, która wielokrotnie jest niezbędnym zastrzykiem ratującym nasze finanse. Ferratum Bank cały czas uaktualnia swoje propozycje, mając na uwadze potrzeby i oczekiwania klientów. Obecnie stawiają oni na wygodne i szybkie rozwiązania i takie są właśnie pożyczki oferowane przez niniejszego pożyczkodawcę. Co więcej, Ferratum Bank działa zgodnie z obowiązującym prawem, co nakazują Zasady Dobrych Praktyk. Posiada również Certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy, gwarantujący klientom bezpieczne pożyczanie u sprawdzonej i cenionej firmy pożyczkowej.


Wady i zalety oferty Ferratum na raty:

Zalety:

 • Pożyczki dopasowane do potrzeb klientów – Ferratum Bank oferuje nie tylko Pożyczki na długo, ale również Pożyczki na krótko
 • Wysoka górna granica wieku – możliwość brania pożyczek do ukończenia 78 roku życia
 • Jasna i przejrzysta strona internetowa zawierająca przejrzyste informacje
 • Biuro Obsługi Klienta działające 24/7
 • Możliwość negocjacji w kwestii przedłużenia terminu spłaty
 • Łatwy proces pożyczania
 • Minimum formalności

Wady:

 • Konieczność ukończenia 21 roku życia w celu skorzystania z oferty
 • Sprawdzanie klientów w Krajowym Rejestrze Długów oraz w bazie ERIF

Wady i zalety oferty Ferratum na raty podsumowanie

Ferratum Bank jest uznanym na rynku pożyczkodawcą, ponieważ gwarantuje jasne warunki współpracy i produkty finansowe spełniające oczekiwania ludzi szukających wsparcia dla swojego budżetu. Zanim jednak podpiszemy umowę, warto poznać plusy i minusy wiążące się z ofertą pożyczkodawcy. Co ważne, minusy oferty mogą przerodzić się korzyści, ponieważ nie pozwolą wziąć pożyczki klientowi, który ma nieuregulowane zobowiązania i mógłby tylko pogłębić swoje zadłużenie.

Wypełnij wniosek


Dodaj opinię o Ferratum na raty

 #######   ###  ######## #######    ## 
##   ##  ## ##    ## ##   ##    ## 
##   ## ##  ##   ##  ##   ##    ## 
##   ## ##   ##  ##  ##   ##    ## 
## ## ## #########  ##   ##   ## ##  ## 
##  ## ##   ## ##   ##   ## ##  ## 
 ##### ## ##   ## ######## #######  ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

MISIEK 2017-06-07 15:01:54 #826
FIRMA DUŻA I POWSZECHNIE ZNANA, ALE CENNIK KIEPSKI. NIE POLECAM!

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania