FinAi

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 25500
Okres pożyczki 45 mies.

Koszty pożyczki w FinAi

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 50000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 6-84 miesięcy. Dla kwoty 1000 zł na okres 6 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 1000 zł


FinAi jest ultranowoczesnym pośrednikiem kredytów bankowych. Ten startup powstał w Warszawie i nie jest własnością któregoś z banków. Klientom oferuje szereg nowoczesnych rozwiązań. Zobacz, w jaki sposób działa.

 • O FinAi pozytywnie wypowiadają się zarówno eksperci, jak i zwykli klienci.
 • Ta platforma jest całkowicie bezpłatna.
 • O kredyt można starać się już od 18 lat.
 • Wygodny i przejrzysty kalkulator kredytowy.
 • Dużą zaletą serwisu jest to, że przy porównywaniu kredytów nie jest konieczne podawanie zgód marketingowych. Natomiast za wadę trzeba uznać skromną jak dotychczas liczbę współpracujących z porównywarką banków.

FinAi opinie

FinAi zbiera doskonałe recenzje zarówno w prasie branżowej jak i od zwykłych klientów. Szybkość działania, przejrzystość strony internetowej i nowatorski sposób weryfikacji tożsamości to cechy, które wyróżniają ten agregat na tle konkurencji. Zobacz, co do powiedzenia mają o nim klienci:

 • „Chciałem wziąć dość duży kredyt na samochód - około 35 tys. Koniecznie chciałem też, by był oprocentowany jak najniżej. Realistyczne sprawdzenie tego w kilku bankach z uwzględnieniem historii kredytowej i wszystkich możliwych czynników zajęłoby mi kilka dni najmniej. Nie mam tyle czasu, więc skorzystałem z FinAi i wybrałem najtańszy kredyt. Proste.” - Janek
 • „Bardzo mnie denerwuje to, że do uzyskania kredytu w banku trzeba się przebierać w garnitur i rozmawiać z jakimś pracownikiem o swoich finansach. Na szczęście są inne możliwości, żeby dostać kredyt - dziękuję FinAi za możliwość uniknięcia tego przykrego obowiązku.” - Bartek
 • „Kiedy zobaczyłam stronę FinAi, wiedziałam, że muszę spróbować tej platformy. Szukałam kredytu od jakiegoś czasu, ale wszystkie inne strony pośredników były brzydkie i niefunkcjonalne. Wypełniłam wniosek, tak jak zostało to pokazane w instrukcji i nie żałuję - było to rzeczywiście bardzo proste i dostałam taki kredyt, jakiego oczekiwałam.” - Beata

 

 

więcej opinii

Wady i zalety oferty FinAi:

Zalety:

 • pośrednik kredytowy - banki walczą między sobą o klienta,
 • kwota kredytu do 50 000 zł,
 • cały proces przebiega w internecie ,
 • szybki i prosty wniosek kredytowy,
 • bez zaświadczeń od pracodawcy,
 • bez zgody małżonka,
 • wszystko jest za darmo,
 • nowatorski sposób weryfikacji tożsamości.

Wady:

 • sprawdzanie baz dłużników,
 • jak do tej pory tylko cztery banki udostępniają swoją ofertę na stronie serwisu,
 • konieczne jest posiadanie smartfona.

Wady i zalety oferty FinAi podsumowanie

Korzystanie z usług tego pośrednika kredytowego to zdecydowanie lepsza opcja, niż samodzielne szukanie ofert w internecie i późniejsze osobiste wizyty w bankach. Oszczędność czasu i nerwów to niepodważalna zaleta tego rozwiązania. Na korzyść FinAi świadczy też świetnie zaprojektowana strona internetowa i nowatorski sposób weryfikacji tożsamości. Programiści tego startupu wykonali zauważalnie dobrą pracę. O jakości serwisu świadczą pozytywne wypowiedzi ekspertów na jego temat. Był on przedstawiany w ogólnopolskich mediach jako ‘pierwszy w polsce sklep z kredytami’. I faktycznie tak jest - pośrednicy kredytowi odwracają role, które do tej pory obowiązywały w relacjach klient - bank. Teraz to banki muszą rywalizować między sobą bezpośrednio przedstawienie jak najlepszej oferty już po uwzględnieniu zdolności kredytowej i innych czynników. Do wad FinAi należy zaliczyć na pewno małą wciąż liczbę banków korzystających z usług pośrednika - jest ich zaledwie cztery. Być może w bliskiej przyszłości ich lista będzie się rozszerzać. Również sposób weryfikacji można uznać za wadę tej firmy. Nie każdy posiada przecież smartfona, którego posiadanie jest wymogiem u tego pośrednika.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w FinAi krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę i okres spłaty kredytu,
 2. Wypełnij wniosek kredytowy. Głównie wybiera się informacje z listy - nie trzeba wiele pisać,
 3. Potwierdź swoją tożsamość przez zrobienie sobie zdjęcia z dowodem osobistym w specjalnej aplikacji FinAi,
 4. Wybierz jedną z zaproponowanych ci ofert,
 5. Podpisz umowę kredytu przez kod SMS i czekaj na przelew pieniędzy na konto.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w FinAi:

Wiek od 18 do 0
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku
Zaświadczenie o dochodach

Do ubiegania się o kredyt w FinAi wystarczy mieć 18 lat, dowód osobisty, konto w banku, komputer i smartfona. Cały proces odbywa się w 100 proc. online. Nie są to jak widać skomplikowane wymagania - większość internautów je bez problemu spełnia. Jeśli posiadasz wszystkie te rzeczy to zastanów się, jakiego kredytu potrzebujesz. Policz swoje comiesięczne wydatki i sprawdź, jaką ratę możesz miesięcznie spłacać. W razie wątpliwości FinAi pomoże ci dobrać odpowiednią dla ciebie ratę kredytu na podstawie twojego wyciągu konta w późniejszym etapie. Jeśli już zastanowiłeś się nad kwotą kredytu i ilością miesięcy, przez które chcesz go spłacać to kliknij ‘chcę kredyt’. Pamiętaj, że wartości podawane przez kalkulator mają charakter jedynie ogólnoinformacyjny - mogą się zmienić po ocenie twojej zdolności kredytowej i innych czynników. Teraz zarejestruj się w serwisie i wypełnij wniosek kredytowy. Dzięki zaawansowanej sztucznej inteligencji FinAi wniosek praktycznie pisze się sam - wystarczy wybierać kolejne wartości myszką, zamiast żmudnie je wypełniać jak w tradycyjnym wniosku papierowym. Do uzyskania oferty kredytu twoja tożsamość musi zostać jeszcze potwierdzona przez specjalną aplikację FinAi. Wystarczy za jej pomocą zrobić zdjęcie swojej twarzy i dowodu osobistego. Po potwierdzeniu tożsamości zostaną ci przedstawione oferty kredytów. Wybierz ofertę, która ci odpowiada, a następnie podpisz ją przez kod SMS. Teraz wystarczy tylko czekać na przelew na konto.


Rodzaje pożyczek w FinAi

Oferta FinAi:

 • Kredyt bankowy na kwotę od 1 000 do 50 000 zł i 6 do 84 rat.

FinAi jest pośrednikiem kredytowym. Oznacza to, że sam nie udziela pożyczek, a jedynie dopasowuje ofertę kilku banków do potrzeb i możliwości klienta. Jest to bardzo wygodna forma starania się o kredyt - dzięki temu od razu otrzymasz najlepszą możliwą ofertę bez składania osobiście wniosków w kilku miejscach. Obecnie FinAi współpracuje z czterema bankami: Credit Agricole, Eurobank, InBank oraz Nest Bank. Przy ubieganiu się o kredyt u tego pośrednika nie trzeba posiadać zaświadczeń od pracodawcy i zgody współmałżonka. Dostępne kwoty kredytów to od 1000 do 50 000 złotych, a liczba rat to od 6 do 84.

FinAi - więcej informacji

Pożyczka na raty to również zwyczajny kredyt. FinAi to pośrednik kredytowy, który reklamuje się jako sklep z kredytami. Faktycznie tak jest - w tym serwisie w bardzo przystępny sposób porównasz ofertę kilku kredytów na raz i będzie to całkowicie darmowe.

 • Maksymalna kwota kredytu to 50 000 złotych. Minimalna wynosi 1000 zł
 • Polski startup z siedzibą w Warszawie. Korzysta z najnowszych możliwych technologii.
 • Cały proces przebiega online. Nie musisz iść po kredyt do banku.
 • Kredyt idealnie dopasowany do potrzeb i możliwości klienta. FinAi przedstawi ci oferty kilku banków na raz.
 • Zaletą FinAi jest na pewno przystępna, świetnie zaprojektowana strona internetowa. Niestety, ten pośrednik dokładnie sprawdzi twoją sytuację w bazach dłużników.

FinAi - koszty

6miesięcy
1000zł -
50000zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

FinAi - dane firmy:

Kapitał zakładowy
3.855.484,00 zł
KRS
0000726724

Dane kontaktowe:

FinAi S.A.

Żurawia 612

e-mail: kontakt@finai.com

telefon: (22) 300 98 98

www: finai.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 09:00-21:00
Sobota - niedziela: nieczynne
Weź pożyczkę

Opis produktu FinAi

FinAi to serwis mający ułatwić klientowi znalezienie optymalnego kredytu bankowego. To nowoczesny, polski startup, który nie należy do żadnego banku - działa niezależnie i uczciwie. Korzystanie z tej platformy jest całkowicie bezpłatne. Nie trzeba nawet udzielać zgód marketingowych, co jest standardem u innych pośredników. Kolejną cechą odróżniającą FinAi od tradycyjnego kredytu w banku jest to, że cały proces przebiega online. Łącznie z podpisaniem umowy, co odbywa się przez przepisanie kodu SMS z telefonu. Serwis współpracuje obecnie z czterema bankami: Credit Agricole, Eurobank, InBank, Nest Bank oraz dwoma pożyczkodawcami: Novim Finance i Mash Poland. Zapewnia to szeroką ofertę finansowania w zakresie od 1 000 do 50 000 zł, które mogą być rozłożone na od 6 do 84 rat.


Dodaj opinię o FinAi

   ## ##   ## ##   ## #######    ## 
   ## ##   ## ## ## ## ##   ##    ## 
   ## ##   ## ## ## ## ##   ##    ## 
   ## ##   ## ## ## ## ##   ##    ## 
##  ## ##   ## ## ## ## ##   ## ##  ## 
##  ## ##   ## ## ## ## ##   ## ##  ## 
 ######  #######  ### ###  #######  ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o FinAi

Zobacz także:

KredytOK na raty
4.9

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Provident
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Super Grosz
4.9

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Askredyt
4.3

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania