Lendo Polska

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 60500
Okres pożyczki 61 mies.

Koszty pożyczki w Lendo Polska

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 120000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 1-120 miesięcy. Dla kwoty 1000 zł na okres 1 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 1000 zł


Lendo Polska to pośrednik finansowy, który współpracuje z wieloma bankami i firmami pożyczkowymi. Dzięki innowacyjności platformy, którą firma prowadzi, każdy konsument w szybkim czasie znajdzie dla siebie odpowiednią pożyczkę.

O dodatkowe pieniądze w Lendo Polska mogą wnioskować wszystkie osoby, które posiadają pozytywną zdolność kredytową. Wnioski rozpatrywane są indywidualnie na podstawie analizy historii kredytowej.

 • Pożyczkobiorcy regularnie korzystają z oferty firmy. Polecają ją również swoim znajomym;
 • Wnioskowanie o pożyczkę w Lendo Polska jest proste. Odbywa się całkowicie online. Aby otrzymać dodatkowe pieniądze wystarczy przejść przez kilka etapów;
 • W Lendo Polska możemy wziąć pożyczkę na kwotę od 1 000 zł do 120 000 zł. Czas na jej spłatę wynosi maksymalnie 10 lat;
 • Lendo Polska jest pośrednikiem, który od wielu lat działa na rynku zyskując zaufanie klientów;
 • Zaletą oferty Lendo Polska jest to, że możemy sięgnąć po pożyczkę już od 18 roku życia. Minus - klient musi posiadać pozytywną zdolność kredytową.

Lendo Polska opinie

Klienci Lendo Polska chwalą sobie różnorodność dostępnych ofert oraz mobilność towarzyszącą składaniu wniosków o dodatkowe pieniądze. Doceniany jest także czas wypłaty pieniędzy z pożyczki.

 • “Prowadząc własną działalność nie trudno o niespodziewane wydatki. Musiałem pożyczyć od Lendo Polska, chociaż bardzo się bałem, że nie spłacę tak dużej pożyczki. Okazało się, że raty dopasowane są maksymalnie do możliwości mojej firmy. Poza tym trafiłem na bardzo miłą obsługę.” - Jerzy
 • “Szybko, sprawnie i bez dodatkowych zaświadczeń. Pieniądze na koncie były już następnego dnia. Jeśli będę znów musiała pożyczyć, wrócę do Lendo.”- Justyna
 • “Brakowało mi pieniędzy na remont garażu. W Lendo mogłem pożyczyć tyle, ile chcę, dlatego zdecydowałem się na szybką pożyczkę. Polecam” - Krzysztof

 

 

więcej opinii

Wady i zalety oferty Lendo Polska:

Zalety:

 • niska dolna granica wieku - 18 lat;
 • wysoka górna granica wieku - 80 lat;
 • wnioskowanie o pożyczkę całkowicie online;
 • weryfikacja naszego wniosku przez SMSa;
 • pożyczka bez zastawu;
 • długi termin spłaty - nawet 10 lat;
 • pożyczka na dowolny cel;
 • wnioskowanie o pożyczkę przez całą dobę;
 • możliwość konsolidacji pożyczki;
 • możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki;
 • pożyczka na dowód osobisty.

Wady:

 • pożyczkodawca sprawdza rejestr dłużników BIK

Wady i zalety oferty Lendo Polska podsumowanie

Pożyczka na kwotę od 1 000 zł do 120 000 zł dostępna jest bez wychodzenia z domu. Formalności związane z aplikacją o dodatkowe pieniądze ograniczone są do minimum. Weryfikacja danych odbywa się za pomocą SMSa. Dzięki temu oszczędzamy dużo czasu.

Co ważne, współpraca Lendo Polska z wieloma różnymi instytucjami finansowymi pozwala na wybranie oferty idealnie pasującej do naszych oczekiwań. Maksymalny czas dostarczenia nam wszelkich propozycji kredytowych to 24 h. Zaletą chwilówki w Lendo Polska jest to, że pieniądze możemy przeznaczyć na dowolny cel. Minus - pożyczkodawca sprawdza naszą zdolność kredytową analizując bazy dłużników.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Lendo Polska krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty;
 2. Wypełnij pozostałe pola wniosku i wpisz kod SMS;
 3. Poczekaj na weryfikację danych
 4. Wybierz interesujący Cię produkt spośród przedstawionych ofert i czekaj na przelew pieniędzy.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Lendo Polska:

Wiek od 18 do 80

Aplikacja o pożyczkę w Lendo Polska odbywa się całkowicie online. Aby złożyć swój wniosek wystarczy wejść na stronę internetową pożyczkodawcy i wypełnić wniosek podstawowymi danymi. Po ich przesłaniu zostaniemy poproszeni o wpisanie w specjalne okienko kodu SMS, (zostanie on przesłany na podany w aplikacji numer telefonu). Gdy tylko pożyczkodawca zweryfikuje naszą tożsamość, przedstawi dostępne dla nas oferty. Naszym zadaniem jest wybranie jednej z nich i oczekiwanie na przelew pieniędzy.


Rodzaje pożyczek w Lendo Polska

Oferta Lendo Polska:

 • pożyczka ratalna

W Lendo Polska możemy wnioskować o szybką pożyczkę ratalną w kwocie od 100 do 120 000 zł. Czas na regulację zadłużenia wynosi nawet 10 lat. Aby ubiegać się o pożyczkę należy nie tylko mieć ukończone 18 lat. Dla pożyczkodawcy ważna jest również pozytywna zdolność kredytowa oraz nienaganna historia płatności w BIK.

Dodatkowa gotówka dostępna jest dla wszystkich obywateli RP, którzy posiadają stały adres zamieszkania na terenie kraju. Co ważne, powinni oni także posiadać stały dochód. Źródło jego pochodzenia może zostać zweryfikowane przez pożyczkodawcę.

Lendo Polska oferuje swoim klientom możliwość konsolidacji pożyczek. Dzięki temu obniżymy koszty miesięcznych rat zobowiązania i zachowamy płynność finansową.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Lendo Polska - dane firmy:

Kapitał zakładowy
5 000 zł
KRS
0000548269
NIP
7010473086
REGON
122510100

Dane kontaktowe:

Lendo SP. Z O. O.

ul. Wiertnicza165
02-952 Warszawa

e-mail: info@lendopolska.pl

telefon:

www: lendopolska.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
Sobota - niedziela: nieczynne
Weź pożyczkę

Opis produktu Lendo Polska

Pożyczka oferowana przez Lendo Polska skierowana jest zarówno do osób fizycznych, jak i do firm. Mogą one liczyć na kredyt w wysokości aż 120 00 zł. Co ważne, pieniądze z pożyczki możemy przeznaczyć na dowolny cel. Aby wnioskować o dodatkowe pieniądze, należy posiadać przynajmniej 18 lat i pozytywną zdolność kredytową. Musi nam ona pozwolić na terminową spłatę zadłużenia.

Długi okres kredytowania pozwoli zgromadzić odpowiednie środki finansowe potrzebne do regulacji płatności. Osoby, które sobie z nią nie poradzą, mogą skorzystać z konsolidacji pożyczek. To połączenie kilku zobowiązań w jedno. Dzięki temu zamiast kilku miesięcznych rat płacimy jedną. Jest ona dopasowana do naszej aktualnej sytuacji finansowej.


Dodaj opinię o Lendo Polska

##   ## ####### ########  ###   ######  
## ## ## ##   ## ##     ## ##  ##  ## 
## ## ## ##   ## ##    ##  ## ##    
## ## ## ##   ## ######  ##   ## ##  #### 
## ## ## ##   ## ##    ######### ##  ## 
## ## ## ##   ## ##    ##   ## ##  ## 
 ### ###  ####### ##    ##   ## ######  

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Lendo Polska

Zobacz także:

Axi Card
4.9

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
PożyczkaOK
4.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
taRata.pl
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
KredytOK na raty
4.9

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania