Mozipo

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 500
Okres pożyczki 2 mies.

Koszty pożyczki w Mozipo

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 100 zł, maksymalna 10000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 2-24 miesięcy. Pierwsza pożyczka jest darmowa, koszt 0 zł, RRSO 0 %, do spłaty 100 zł. Kolejna pożyczka dla kwoty 100 zł na okres 2 miesięcy. Całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 100 zł


Mozipo to firma działająca na rynku od 2007 roku. Była jedną z pierwszych firm, które świadczyły usługi udzielania pożyczek online oraz za pomocą wiadomości SMS. Spółka charakteryzuje się jasnymi procedurami pożyczania, co zapewnia klientom możliwość uzyskania pożyczki w 5 minut!

 • Klienci cenią fakt, że mogą dowolnie zarządzać swoimi umowami kredytowymi z perspektywy panelu klienta. To między innymi dzięki temu pozytywnie oceniają Mozipo.
 • Aby sięgnąć po pieniężne zobowiązanie od Mozipo należy wybrać kwotę oraz okres spłaty pożyczki i wysłać wniosek online.
 • Kwota pożyczki od Mozipo to 100 - 10 000 zł. Czas spłaty długu wynosi od 2 do 24 miesięcy.
 • Na otrzymanie pożyczki od Mozipo mogą liczyć osoby od 18 roku życia.
 • Plusem pożyczki od Mozipo jest to, że możemy ją otrzymać wykonując trzy proste czynności. Minusem - firma sprawdza klientów w bazach dłużników.

Mozipo opinie

Mozipo to firma pożyczkowa, która przypadła do gustu wielu pożyczkobiorcom. Cenią ją oni sobie za możliwość samodzielnej regulacji umowy kredytowej czy opcję przedłużenia terminu spłaty.

 • “Spłacałem starą pożyczkę z Mozipo. Dzięki odroczeniu terminu spłaty dziś nie mam już zaległości!” - Boguś
 • “Rozkręcałam kosmetyczny biznes i Mozipo mi pomogło. Dziękuję!!!” - Basia
 • “Dopasowanie oferty do możliwości klienta dopiero z WAMI nabrało nowego znaczenia” - Zuzka

więcej opinii

Wady i zalety oferty Mozipo:

Zalety:

 • Minimum formalności - Mozipo nie wymaga zaświadczeń oraz innych dokumentów
 • Gotówkę możemy otrzymać w 15 minut
 • Możemy swobodnie odroczyć spłatę pożyczki
 • Możemy zarządzać swoimi umowami kredytowymi online
 • Klientami mogą być osoby od 18 do 65 roku życia

Wady:

 • Mozipo sprawdza klientów w rejestrach dłużników
 • Od klientów Mozipo oczekuje się wykazania źródła stałego dochodu

Wady i zalety oferty Mozipo podsumowanie

Mozipo oferuje wsparcie dla osób fizycznych, gwarantując pożyczenie nawet 10 000 zł na 24 miesiące. To świetne finansowanie zarówno dla młodych, jak i starszych osób. Warto poznać wady i zalety pożyczki, aby uniknąć problemów na dalszym etapie kredytowania.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Mozipo krok po kroku:

 1. Rejestracja w systemie Mozipo
 2. Logowanie do systemu samoobsługowego i wybór kwoty kredytu
 3. Potwierdzenie swojego wyboru

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Mozipo:

Wiek od 18 do 65
Dowód osobisty
Konto w banku
Stałe miejsce zamieszkania
Pesel number

Aby sięgnąć po pożyczkę od Mozipo należy spełniać kilka podstawowych warunków. Przede wszystkim ważne jest posiadanie odpowiedniego wieku. W Mozipo o pożyczkę mogą starać się osoby będące w przedziale wiekowym 18-65 lat. Co więcej, kandydaci na klientów firmy powinni mieszkać na stałe w Polsce oraz posiadać ważny dokument tożsamości, np. dowód. To z niego spisane zostaną wszelkie dane, niezbędne do zaciągnięcia pożyczki. Pamiętajmy, aby dokładnie sprawdzić ich poprawność. Usprawni to dalsze procesy wnioskowania o pożyczkę.

Ważne jest także posiadanie stałego dochodu, który będziemy mogli udokumentować. Posłuży on nam do spłaty pożyczki. Nie możemy także widnieć w rejestrach dłużników. Wszelkie zadłużenia nie są mile widziane przez pożyczkodawcę. Co jeszcze będzie ważne podczas wnioskowania o pożyczkę w Mozipo? Kluczowe jest posiadanie adresu e-mail oraz telefonu komórkowego, który pomoże nam przejść przez proces weryfikacji. Za pomocą tych narzędzi zostanie nam także dostarczona decyzja dotycząca przyznania nam pożyczki. Jeśli będzie ona pozytywna, pieniądze z kredytu otrzymamy na konto. Oczywistym jest zatem posiadanie aktywnego rachunku bankowego.

Mozipo sprawdza swoich klientów w rejestrach dłużników. Pamiętajmy więc o zachowaniu pozytywnej zdolności kredytowej i spłacaniu na czas pieniężnych zobowiązań. Firma pożyczkowa umożliwia nam samodzielne zarządzanie kredytem. W ramach tej opcji możemy wydłużyć okres kredytowania, zmienić liczbę rat, otrzymać dodatkową kwotę pożyczki, dokonać wcześniejszej spłaty kredytu oraz dokonywać podobnych zmian wedle własnego Jeśli nie spełniamy któregoś z kryteriów narzuconych przez firmę, nie warto się załamywać. W celu znalezienia pożyczki na podobnych zasadach możemy skorzystać z rankingu pożyczek od 18 roku życia.


Rodzaje pożyczek w Mozipo

Oferta Mozipo:

 • pożyczka ratalna do 10 000 zł

Mozipo posiada w swojej ofercie pożyczkę w wysokości od 100 do nawet 10 000 zł. Warto zauważyć, że nawet jeśli pożyczymy maksymalną kwotę, szybko ją spłacimy. To wszystko za sprawą indywidualnie dopasowanych rat pożyczki. Spłaty pożyczki możemy dokonywać w placówce banku oraz za pomocą przelewu bankowego na konto pożyczkodawcy. Jeśli pojawią się problemy dotyczące spłaty zadłużenia, należy niezwłocznie skontaktować się z pożyczkodawcą. Mozipo zapewnia możliwość przedłużenia terminu spłaty wedle własnych potrzeb. Dodatkowo, firma jest otwarta na uwagi klienta, dzięki temu każdy z nich może pomóc usprawnić działanie firmy, konsultując z nią swoje uwagi. Warto zaznaczyć, że z Mozipo nie będziemy musieli dokonywać opłaty weryfikacyjnej. Pożyczkodawca tożsamość swoich klientów sprawdza za pomocą usługi Instantor.


Mozipo - koszty

24miesięcy
100zł -
10000zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Mozipo - dane firmy:

Kapitał zakładowy
200 000 zł
KRS
0000702073
NIP
7010765624
REGON
368733269

Dane kontaktowe:

Mozipo sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie96
00-807 Warszawa

e-mail: info@mozipo.pl

telefon: 735 440 707

www: www.mozipo.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 9:00 - 18:00
Sobota - niedziela: nieczynne

Konta bankowe:

bgz

Weź pożyczkę

Opis produktu Mozipo

Mozipo to firma świadcząca usługi dopasowane do potrzeb każdego klienta. W swojej ofercie posiada pożyczkę rozpoczynającą się od 100 zł! Maksymalna kwota kredytu może wynosić 10 000 zł i jest ona rozłożona na wiele dogodnych rat. Pamiętajmy, że spłaty pożyczki w Mozipo musimy dokonać od 2 miesięcy do 2 lat, w zależności od wyboru okresu kredytowania. Warto zauważyć, że maksymalną kwotę pożyczki w Mozipo nie uzyskamy za pierwszym razem. Musimy wykazać przed firmą naszą rzetelność pożyczając mniej i oddając w terminie. W ten sposób zbudujemy zaufanie, które będzie rokowało na przyszłość.

Pożyczka w Mozipo skierowana jest do osób pełnoletnich oraz tych, które nie ukończyły jeszcze 65 roku życia. Istotne jest przy tym posiadanie polskiego obywatelstwa oraz stałego adresu zamieszkania na terenie Polski, a także niefigurowanie w bazach dłużników. Rejestry bardzo często całkowicie dyskwalifikują nas z procesu ubiegania się o pożyczkę. Warto zatem już od najmłodszych lat pozytywnie wpływać na swoją zdolność kredytową regulując na czas wszelkie pieniężne zobowiązania.


Dodaj opinię o Mozipo

##   ## ######## ###### ##   ## ######  
##   ## ##    ##  ## ##   ## ##  ## 
##   ## ##    ##    ##   ## ##    
##   ## ######  ###### ##   ## ##  #### 
##   ## ##       ## ##   ## ##  ## 
##   ## ##    ##  ## ##   ## ##  ## 
 ####### ######## ######  #######  ######  

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Mozipo

Opinia o Mozipo od Raku 2019-01-02 21:42:34 #2744
jedna z najlepszych ofert na rynku. Cennik super, a do tego miła obsługa i traktowanie klienta na najwyższym poziomie.
Odpowiedz
Opinia o Mozipo od Bobi 2018-09-10 21:33:20 #2338
Świetna firma.
Odpowiedz

Zobacz także:

Łatwa Pożyczka
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Mutum.pl
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
KredytOK na raty
4.9

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Ekassa
3.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania