ProFimo

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 2800
Okres pożyczki 16 mies.

Koszty pożyczki w ProFimo

Kwota: 3100 zł
Czas: 18 mies.
Rata: 269.65 zł
RRSO: 84 %
Do spłaty: 4853.7 zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1500 zł, maksymalna 4000 zł. Minimalne RRSO: 84%, maksymalne RRSO: 95.9%. Okres pożyczki to 15-18 miesięcy. Dla kwoty 1500 zł na okres 15 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest 780.75 zł, RRSO wynosi 95.9 %. Całkowita kwota do spłaty 2280.75 zł


ProFimo jest nowoczesnym serwisem pożyczkowym, na którym wprowadzono najnowsze rozwiązania stosowane w branży finansowej. Dzięki temu możemy tu liczyć na błyskawiczną pożyczkę na jasnych i uczciwych zasadach. Charakterystyka pożyczki:

 • Pożyczka ratalna na kwotę od 1 000 do 3000 zł. Czas spłaty wynosi zawsze 17 miesięcy. Dodatkowo dostępna jest również pożyczka samochodowa z dłuższym czasem spłaty i wyższą maksymalną kwotą zobowiązania.
 • Właścicielem ProFimo jest Prometeusz Kredyt, firma pożyczkowa z olbrzymim, dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku.
 • W ProFimo oprócz pożyczki ratalnej mamy dostęp do pożyczki samochodowej.
 • Nadrzędne zasady którymi kieruje się ProFimo to uczciwość, rzetelność i elastyczność.
 • Zaletą serwisu pożyczkowego jest przelew w ciągu 15 minut od uruchomienia pożyczki. Za wadę trzeba uznać mało elastyczne kwoty i czas finansowania.

ProFimo opinie

ProFimo jest nową pożyczką online na polskim rynku pozabankowym. Pomimo tego już zyskała grono zadowolonych z jej usług klientów. Zobacz co klienci mieli do powiedzenia o tej pożyczce ratalnej:

 • Nie polecam pożyczek w Prometeusz finance, duże odsetki i prowizje - Anna
 • Nie polecam, prowizja pożyczki bardzo wysoka. Firma nie odpisuje na maile, więc nie rozumiem w jakim celu mają email. W razie opóźnienia wpłaty raty przyjeżdżają do domu. Dobrze, że mi zostało już ... - Ewa
 • Po wypełnieniu wniosku zapytanie idzie do BIK co ma wpływ na scoring. Obniża wartość punktową zdolności kredytowej. Brak informacji ograniczenia wiekowego na wstępnym etapie wypełniania wniosku. Z ... - KRIS

więcej opinii

Wady i zalety oferty ProFimo:

Zalety:

 • Szybka pożyczka ratalna
 • Weryfikacja tożsamości przez zautomatyzowaną usługę
 • Akceptowane są różne źródła dochodu
 • Bez zaświadczeń i zastawów
 • Przelew w 15 minut w godzinach pracy biura
 • Zaufany, doświadczony pożyczkodawca

Wady:

 • Mała elastyczność oferty - wąski zakres kwot i czasu spłaty

Wady i zalety oferty ProFimo podsumowanie

ProFimo nie ustępuje w niczym, a nawet pod pewnymi względami przewyższa podobne do niego produkty pozabankowe na rynku. Do zalet pożyczki należą przede wszystkim doświadczenie pożyczkodawcy, ale też korzystanie z najnowszych rozwiązań technologicznych, co zapewnia szybkość obsługi wniosku. Warto też zwrócić uwagę na przejrzystość działań ProFimo. Umowa oraz formularz informacyjny są dostępne na stronie tego serwisu jeszcze przed złożeniem wniosku. Do wad trzeba zaliczyć niską maksymalną kwotę pożyczki ratalnej oraz całkowicie nieelastyczny czas spłaty zobowiązania. Wygląda na to, że maksymalnego uproszczenia procesu pożyczkowego nie udało się w tym przypadku osiągnąć bez pewnych kompromisów.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w ProFimo krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę i termin spłaty, po czym kliknij weź pożyczkę.
 2. Wypełnij formularz pożyczkowy przez podanie podstawowych danych osobowych.
 3. Dokonaj weryfikacji tożsamości przez natychmiastowy system Kontomatik.
 4. Po akceptacji umowy pieniądze zostaną niezwłocznie przelane na wskazany rachunek bankowy.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w ProFimo:

Wiek od 18 do 70
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Do wzięcia pożyczki w ProFimo wystarczy spełnić bardzo podstawowe warunki. Wystarczy być osobą pełnoletnią i posiadać polskie obywatelstwo. Oprócz tego wymagane będą stałe miejsce zamieszkania, konto w polskim banku oraz numer telefonu i adres e-mail. Kryterium dochodowe również jest jasne - wystarczą stałe, udokumentowane dochody (czyli np. umowa zlecenie, renta, emerytura). Jak widać wymagania ProFimo spełnia zdecydowana większość dorosłych Polaków. Jeszcze przed zaciągnięciem pożyczki w serwisie ProFimo mamy dostęp do formularza informacyjnego pożyczki oraz wzoru umowy, co świadczy o przejrzystości tej pożyczki. Jeśli spełniamy wszystkie wymagania wstępne ProFimo, to pozostaje nam jeszcze zastanowić się nad kwotą finansowania. Do wyboru mamy przedział kwot od 1 000 do 2 500 zł. Kiedy już określimy potrzebną kwotę wystarczy nacisnąć ‘kontynuuj’ i zgodnie z prawdą wypełnić wniosek pożyczkowy. Później pozostanie nam weryfikacja tożsamości przez zautomatyzowaną usługę Kontomatik, która potwierdzi, że dane na koncie bankowym zgadzają się z danymi podanymi we wniosku. Teraz wystarczy przeczytać i zaakceptować umowę pożyczki. Po tej czynności przelew z pożyczką zostanie wysłany w ciągu 15 minut (w godzinach pracy biura ProFimo).


Rodzaje pożyczek w ProFimo

Oferta ProFimo:

 • Pożyczka ratalna
 • Pożyczka samochodowa

ProFimo oferuje dwa rodzaje pożyczek. Pożyczka ratalna to zobowiązanie na czas 18 miesięcy, które jest dostępne w kwocie od 1 000 do 3000 zł. Jest to pożyczka online, dostępna całkowicie zdalnie i bez wychodzenia z domu. Drugim produktem oferowanym w serwisie ProFimo jest pożyczka samochodowa. Można ją otrzymać na kwotę od 2 000 do 30 000 złotych, a czas spłaty wynosi od 24 do 36 miesięcy. Sposób wnioskowania i weryfikacji tożsamości wygląda w jej przypadku dokładnie tak samo jak w przypadku pożyczki ratalnej.

W przypadku obu pożyczek obowiązują również te same wymagania co do pożyczkobiorcy. Musi on być osobą pełnoletnią, posiadać stałe i udokumentowane dochody z dowolnego źródła, być obywatelem polski i mieć telefon oraz adres email. Pożyczkę talaną ProFimo można sklasyfikować jako niskokwotową pożyczkę ratalną, natomiast pożyczka samochodwa to nieco poważniejsze zobowiazanie. ProFimo nie podaje nigdzie informacji, że pożyczka samochodowa jest zobowiązaniem na zabezpieczenie, ani czy do kupna auta potrzebny jest wkład własny.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

ProFimo - reklama

ProFimo - dane firmy:

KRS
0000229344
NIP
9222770826
REGON
060009833

Dane kontaktowe:

Prometeusz Finanse Sp. z o.o.

Paderewskiego48
25-502 Kielce

e-mail: profimo@prometeusz.org.pl

telefon: 801000606

www: profimo.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 8:00 - 17:00
Sobota - niedziela: nieczynne
Weź pożyczkę

Opis produktu ProFimo

ProFimo to pożyczka ratalna na stosunkowo niską kwotę od 1 000 do 2 500 zł. Dostępny jest tylko jeden czas spłaty, który wynosi 18 miesięcy. Oprócz pożyczki ratalnej w ProFimo mamy dostęp do pożyczki samochodowej, którą można dostać na dużo wyższą kwotę i dłuższy czas. W swojej działalności ProFimo stawia na uczciwość, elastyczność oraz rzetelność. Tym deklaracjom można zaufać, gdyż za ProFimo stoi Prometeusz Finanse, firma pożyczkowa znana już od 20 lat. Przelew z pieniędzmi jest realizowany w zaledwie 15 minut od uruchomienia pożyczki, pod warunkiem, że są to godziny pracy biura firmy, które mieszczą się w zakresie 8:00 - 18:00. Podsumowując ProFimo to nowoczesny serwis pożyczkowy (korzysta z m.in. weryfikacji przez kontomatik), który umożliwia błyskawiczne otrzymanie atrakcyjnej pożyczki ratalnej na uczciwych warunkach. Dodatkową zaletą ProFimo jest jego przynależność do zaufanej i doświadczonej firmy finansowej, jaką jest Prometeusz Finanse.


Dodaj opinię o ProFimo

##   ## ##  ## ######## ##   ## ##   ## 
###  ### ## ## ##    ##   ## ##  ## 
#### ####  ####  ##    ##   ##  ## ##  
## ### ##  ##  ######  ##   ##  ###  
##   ##  ##  ##    ##   ##  ## ##  
##   ##  ##  ##    ##   ## ##  ## 
##   ##  ##  ##    ####### ##   ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o ProFimo

Opinia o ProFimo od Anna 2024-05-13 16:39:18 #6979
Nie polecam pożyczek w Prometeusz finance, duże odsetki i prowizje
Odpowiedz
Opinia o ProFimo od Ewa 2023-10-25 17:49:59 #6811
Nie polecam, prowizja pożyczki bardzo wysoka. Firma nie odpisuje na maile, więc nie rozumiem w jakim celu mają email. W razie opóźnienia wpłaty raty przyjeżdżają do domu. Dobrze, że mi zostało już mało do spłaty i nigdy więcej pożyczki w profimo czy prometeusz. Ocena zero.
Odpowiedz
Opinia o ProFimo od KRIS 2023-07-08 18:13:12 #6726
Po wypełnieniu wniosku zapytanie idzie do BIK co ma wpływ na scoring. Obniża wartość punktową zdolności kredytowej. Brak informacji ograniczenia wiekowego na wstępnym etapie wypełniania wniosku. Z taką zdolnością kredytową można dostać pożyczkę w banku, a nie przepłacać. 105% prowizja w skali roku.
Odpowiedz
Opinia o ProFimo od Aleksa 2021-09-27 14:54:49 #5987
Polecam, szybka wypłata , bez dokumentów i bez telefonu do zakładu pracy. W porównaniu do innych ofert wypada ok jesli chodzi o koszty pożyczki
Odpowiedz
Opinia o ProFimo od Benio 2021-02-22 09:07:45 #5643
Oferta bez szału pod kątem cenowym! Na rynku jest wiele dobrych, tanich ofert, ale ProFimo nie jest jedną z nich!
Odpowiedz
Opinia o ProFimo od Karolina 2021-01-28 11:58:56 #5504
Bardzo dobra oferta pożyczkowa od ProFimo. Śmiało moge polecić- nie pożałujecie pożyczek u nich!
Odpowiedz
Opinia o ProFimo od Kaszka 2020-12-27 23:36:46 #5344
Bardzo uczciwie, warunki korzystne i do tego przyznawalność pożyczek bardzo wysoka. Jedna z lepszych opcji pożyczek na raty online.
Odpowiedz
Opinia o ProFimo od Doro 2020-12-16 08:06:57 #5302
Oferta dla osob, które planują wziąć pożyczke online w niskiej kwocie na 15 miesięcy! No masakra. Chciałem zmienić okres spłaty na krótszy- bo przy niskich kwotach jestem w stanie oddać kasę po roku- ale nie można wprowadzić 12 miesiecy- pożyczki udzielane sa na 15 rat... no trudni... 3 miesiace w ta czy w tamta... tylko, że okazuje sie, ze wrcale nie jest tanio. RRSO to prawie 100%! Wiec jest malo elastycznie i drogo! Malo elastycznie bo pozyczki nie dosc, ze sa udzielane na 15 miesiecy to kwoty to od 1000 zl do 3000 zł.
Odpowiedz
Opinia o ProFimo od Miszka 2020-10-21 22:29:52 #5024
Szok- firma niezwykle uczciwa, pomocna, rzetelna i solidna- czyli komplet cech idealnych dla firmy pożyczkowej!
Odpowiedz
Opinia o ProFimo od Albin 2020-10-11 15:55:22 #4974
Oferta słaba bo mało różnorodna. Nie ma zbyt wielu opcji jeśli chodzi o wybór ilości rat, a ze zakres pożyczek też jest niewielki to generalnie jest bez szału.
Odpowiedz

Zobacz także:

Profi Credit
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Modna Pożyczka
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
ratado.pl
4.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Opena
4.6

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania