ProFimo

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 2000
Okres pożyczki 17 mies.

Koszty pożyczki w ProFimo

Kwota: 2000 zł
Czas: 17 mies.
Rata: 180.49 zł
RRSO: 84.4 %
Do spłaty: 2000 zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 3000 zł. Minimalne RRSO: 84.4%, maksymalne RRSO: 84.4%. Okres pożyczki to 17-17 miesięcy. Dla kwoty 1000 zł na okres 17 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi 84.4 %. Całkowita kwota do spłaty 1000 zł


ProFimo jest nowoczesnym serwisem pożyczkowym, na którym wprowadzono najnowsze rozwiązania stosowane w branży finansowej. Dzięki temu możemy tu liczyć na błyskawiczną pożyczkę na jasnych i uczciwych zasadach. Charakterystyka pożyczki:

 • Pożyczka ratalna na kwotę od 1 000 do 3000 zł. Czas spłaty wynosi zawsze 17 miesięcy. Dodatkowo dostępna jest również pożyczka samochodowa z dłuższym czasem spłaty i wyższą maksymalną kwotą zobowiązania.
 • Właścicielem ProFimo jest Prometeusz Kredyt, firma pożyczkowa z olbrzymim, dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku.
 • W ProFimo oprócz pożyczki ratalnej mamy dostęp do pożyczki samochodowej.
 • Nadrzędne zasady którymi kieruje się ProFimo to uczciwość, rzetelność i elastyczność.
 • Zaletą serwisu pożyczkowego jest przelew w ciągu 15 minut od uruchomienia pożyczki. Za wadę trzeba uznać mało elastyczne kwoty i czas finansowania.

ProFimo opinie

ProFimo jest nową pożyczką online na polskim rynku pozabankowym. Pomimo tego już zyskała grono zadowolonych z jej usług klientów. Zobacz co klienci mieli do powiedzenia o tej pożyczce ratalnej:

 • "Jak dla mnie super warunki pożyczki! Długi czas spłaty sprawia, że rata jest naprawdę niewielka. Nie poczułam jej zupełnie w domowym budżecie" - Halina
 • "Miałem opory przed zaciągnięciem pożyczki online. Kto wie, czy to bezpieczne. Na szczęście dowiedziałem się, że za tą pożyczką stoi Prometeusz Finanse, firma której ufam od lat. - Mariusz
 • "Tragedia! Moja pralka wreszcie zepsuła się na amen. Nie wiedziałem co zrobić, bo w sklepie powiedzieli mi, że nie mam zdolności na raty. ProFimo nie robił mi za to żadnych problemów. Dzięki! - Bogdan

więcej opinii


Jak wziąć pożyczkę w ProFimo krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę i termin spłaty, po czym kliknij weź pożyczkę.
 2. Wypełnij formularz pożyczkowy przez podanie podstawowych danych osobowych.
 3. Dokonaj weryfikacji tożsamości przez natychmiastowy system Kontomatik.
 4. Po akceptacji umowy pieniądze zostaną niezwłocznie przelane na wskazany rachunek bankowy.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w ProFimo:

Wiek od 18 do 70
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Do wzięcia pożyczki w ProFimo wystarczy spełnić bardzo podstawowe warunki. Wystarczy być osobą pełnoletnią i posiadać polskie obywatelstwo. Oprócz tego wymagane będą stałe miejsce zamieszkania, konto w polskim banku oraz numer telefonu i adres e-mail. Kryterium dochodowe również jest jasne - wystarczą stałe, udokumentowane dochody (czyli np. umowa zlecenie, renta, emerytura). Jak widać wymagania ProFimo spełnia zdecydowana większość dorosłych Polaków. Jeszcze przed zaciągnięciem pożyczki w serwisie ProFimo mamy dostęp do formularza informacyjnego pożyczki oraz wzoru umowy, co świadczy o przejrzystości tej pożyczki. Jeśli spełniamy wszystkie wymagania wstępne ProFimo, to pozostaje nam jeszcze zastanowić się nad kwotą finansowania. Do wyboru mamy przedział kwot od 1 000 do 2 500 zł. Kiedy już określimy potrzebną kwotę wystarczy nacisnąć ‘kontynuuj’ i zgodnie z prawdą wypełnić wniosek pożyczkowy. Później pozostanie nam weryfikacja tożsamości przez zautomatyzowaną usługę Kontomatik, która potwierdzi, że dane na koncie bankowym zgadzają się z danymi podanymi we wniosku. Teraz wystarczy przeczytać i zaakceptować umowę pożyczki. Po tej czynności przelew z pożyczką zostanie wysłany w ciągu 15 minut (w godzinach pracy biura ProFimo).


Rodzaje pożyczek w ProFimo

Oferta ProFimo:

 • Pożyczka ratalna
 • Pożyczka samochodowa

ProFimo oferuje dwa rodzaje pożyczek. Pożyczka ratalna to zobowiązanie na czas 18 miesięcy, które jest dostępne w kwocie od 1 000 do 3000 zł. Jest to pożyczka online, dostępna całkowicie zdalnie i bez wychodzenia z domu. Drugim produktem oferowanym w serwisie ProFimo jest pożyczka samochodowa. Można ją otrzymać na kwotę od 2 000 do 30 000 złotych, a czas spłaty wynosi od 24 do 36 miesięcy. Sposób wnioskowania i weryfikacji tożsamości wygląda w jej przypadku dokładnie tak samo jak w przypadku pożyczki ratalnej.

W przypadku obu pożyczek obowiązują również te same wymagania co do pożyczkobiorcy. Musi on być osobą pełnoletnią, posiadać stałe i udokumentowane dochody z dowolnego źródła, być obywatelem polski i mieć telefon oraz adres email. Pożyczkę talaną ProFimo można sklasyfikować jako niskokwotową pożyczkę ratalną, natomiast pożyczka samochodwa to nieco poważniejsze zobowiazanie. ProFimo nie podaje nigdzie informacji, że pożyczka samochodowa jest zobowiązaniem na zabezpieczenie, ani czy do kupna auta potrzebny jest wkład własny.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

ProFimo - reklama

ProFimo - dane firmy:

KRS
0000229344
NIP
9222770826
REGON
060009833

Dane kontaktowe:

Prometeusz Finanse Sp. z o.o.

Paderewskiego48
25-502 Kielce

e-mail: profimo@prometeusz.org.pl

telefon: 801000606

www: profimo.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 8:00 - 17:00
Sobota - niedziela: nieczynne
Weź pożyczkę

Opis produktu ProFimo

ProFimo to pożyczka ratalna na stosunkowo niską kwotę od 1 000 do 2 500 zł. Dostępny jest tylko jeden czas spłaty, który wynosi 18 miesięcy. Oprócz pożyczki ratalnej w ProFimo mamy dostęp do pożyczki samochodowej, którą można dostać na dużo wyższą kwotę i dłuższy czas. W swojej działalności ProFimo stawia na uczciwość, elastyczność oraz rzetelność. Tym deklaracjom można zaufać, gdyż za ProFimo stoi Prometeusz Finanse, firma pożyczkowa znana już od 20 lat. Przelew z pieniędzmi jest realizowany w zaledwie 15 minut od uruchomienia pożyczki, pod warunkiem, że są to godziny pracy biura firmy, które mieszczą się w zakresie 8:00 - 18:00. Podsumowując ProFimo to nowoczesny serwis pożyczkowy (korzysta z m.in. weryfikacji przez kontomatik), który umożliwia błyskawiczne otrzymanie atrakcyjnej pożyczki ratalnej na uczciwych warunkach. Dodatkową zaletą ProFimo jest jego przynależność do zaufanej i doświadczonej firmy finansowej, jaką jest Prometeusz Finanse.


Wady i zalety oferty ProFimo:

Zalety:

 • Szybka pożyczka ratalna
 • Weryfikacja tożsamości przez zautomatyzowaną usługę
 • Akceptowane są różne źródła dochodu
 • Bez zaświadczeń i zastawów
 • Przelew w 15 minut w godzinach pracy biura
 • Zaufany, doświadczony pożyczkodawca

Wady:

 • Mała elastyczność oferty - wąski zakres kwot i czasu spłaty

Wady i zalety oferty ProFimo podsumowanie

ProFimo nie ustępuje w niczym, a nawet pod pewnymi względami przewyższa podobne do niego produkty pozabankowe na rynku. Do zalet pożyczki należą przede wszystkim doświadczenie pożyczkodawcy, ale też korzystanie z najnowszych rozwiązań technologicznych, co zapewnia szybkość obsługi wniosku. Warto też zwrócić uwagę na przejrzystość działań ProFimo. Umowa oraz formularz informacyjny są dostępne na stronie tego serwisu jeszcze przed złożeniem wniosku. Do wad trzeba zaliczyć niską maksymalną kwotę pożyczki ratalnej oraz całkowicie nieelastyczny czas spłaty zobowiązania. Wygląda na to, że maksymalnego uproszczenia procesu pożyczkowego nie udało się w tym przypadku osiągnąć bez pewnych kompromisów.

Weź pożyczkę


Dodaj opinię o ProFimo

######## ####### ######## #######    ## 
   ## ##   ##   ## ##   ##    ## 
  ##  ##   ##   ##  ##   ##    ## 
  ##  ##   ##  ##  ##   ##    ## 
 ##   ##   ##  ##   ##   ## ##  ## 
 ##   ##   ## ##   ##   ## ##  ## 
######## ####### ######## #######  ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o ProFimo

Opinia o ProFimo od Albin 2020-10-11 15:55:22 #4974
Oferta słaba bo mało różnorodna. Nie ma zbyt wielu opcji jeśli chodzi o wybór ilości rat, a ze zakres pożyczek też jest niewielki to generalnie jest bez szału.

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania