Ratka

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 49700
Okres pożyczki 10 mies.

Koszty pożyczki w Ratka

Kwota: 70000 zł
Czas: 12 mies.
Rata: 5933.67 zł
RRSO: 34.97 %
Do spłaty: 71204 zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 150000 zł. Minimalne RRSO: 24.25%, maksymalne RRSO: 235.01%. Okres pożyczki to 0-24 miesięcy. Dla kwoty 1000 zł na okres 1 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest 106 zł, RRSO wynosi 235.01 %. Całkowita kwota do spłaty 1106 zł


Ratka.pl jest nowoczesną firmą pożyczkową, działającą w segmencie fintech. Według klientów jest jedną z najlepszych instytucji pozabankowych, która udziela pożyczek na raty.

 • Wnioskowanie o pożyczkę w Ratka.pl jest bardzo proste i odbywa się bez konieczności wykonywania przelewu weryfikacyjnego.
 • Konsument w Ratka.pl może otrzymać pożyczkę w wysokości od 2000 do 10 000 zł.
 • W Ratka.pl okres spłaty przewidziany jest od 6 do 36 miesięcy.
 • O pożyczkę w Ratka.pl mogą starać się obywatele RP w przedziale wiekowym od 20 do 80 lat.
 • Ratka.pl jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Co więcej firma otrzymała certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan Magazine.  

Ratka opinie

Ratka to firma ceniona w świecie szybkich pożyczek – z jej usług chętnie korzystają szczególnie ci, którzy na pieniądze nie lubią długo czekać. Klienci cenią szybkość w rozpatrywaniu wniosków i wysokie dostępne kwoty.

 • Ratka to najlepsza, dostępna w internecie pożyczka ratalna! Ratka stawia na najwyższą jakość usług, profesjonalne podejście do klienta i minimalizację kosztów pożyczek dzięki czemu pożyczki ratka n... - Nancy
 • Ratka to firma, której bede wdzieczny juz zawsze. Pomogli mi wyjsc z turbo problemow finansowych! maja swietna oferte i nie pozostawiaja klienta w potrzebie- co wiecej- pozyczek udzielaja na dobryc... - Radek
 • Firm pożyczkowych udzielających pożyczek online, zarówno chwilówek jak i pożyczek ratalnych na rynku jest sporo, jest w czym wybierać, grunt to wybrać najlepszą ofertę pożyczkową i najtańszą pożycz... - Aleksander

więcej opinii

Wady i zalety oferty Ratka:

Zalety:

 • Wysokie dostępne kwoty - od 2000 do 5000 złotych, a teraz nawet 10000 zł.
 • Już za pierwszym razem możemy starać się o maksymalną kwotę pożyczki
 • Możliwość wzięcia drugiej pożyczki przed całkowitym spłaceniem pierwszej
 • Wnioskowanie w całości online
 • Szybka decyzja - pieniądze otrzymamy następnego dnia roboczego
 • Możliwość zmiany terminu spłat

Wady:

 • Kontrola baz BIG (Infomonitor, ERIF i KRD)
 • W niektórych przypadkach wymagane potwierdzenie dochodu

Wady i zalety oferty Ratka podsumowanie

Ratka oferuje swoim klientom długoterminowe pożyczki ratalne na wygodnych, elastycznych zasadach. Z propozycji firmy skorzystały już setki zadowolonych klientów i liczba ta stale się zwiększa. Oferta Ratki wyróżniają się na tle innych firm pożyczkowych – przede wszystkim już za pierwszym razem możemy wnioskować o maksymalną dostępną kwotę. Możliwe jest także wystąpienie o kolejną pożyczkę przed całkowitą spłatą pierwszej. Zanim jednak złożymy wniosek, warto poznać wszystkie wady i zalety oferty, a także porównać ją z innymi. Będziemy wtedy pewni, że dokonaliśmy dobrego wyboru. 

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Ratka krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę i okres pożyczki
 2. Wypełnij formularz
 3. Umów się z kurierem
 4. Otrzymaj pieniądze na konto lub w najbliższym oddziale poczty

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Ratka:

Wiek od 20 do 80
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Zaświadczenie o dochodach

źródło: https://ratka.pl

Aby starać się o pożyczkę w Ratce, trzeba mieścić się w przedziale wiekowym 20 – 80 lat. Musimy mieć także stały adres zamieszkania na terytorium Polski oraz udokumentowany dochód – potwierdzony umową o pracę, otrzymywany z renty lub emerytury. Ważna jest ponadto pozytywna historia kredytowa – liczmy się z tym, że firma sprawdzi nasze dane w rejestrach BIG InfoMonitor, ERIF i KRD. Przy ubieganiu się o pożyczkę nie jest przeszkodą posiadanie kredytów w innych instytucjach, należy tylko terminowo regulować spłaty. W Ratce możemy starać się o kolejną pożyczkę przed całkowitą spłatą poprzedniej – należy jednak uregulować przynajmniej połowę pobranej kwoty. W Ratka nie jesteśmy ograniczani limitami – już za pierwszym razem możemy wnioskować o maksymalną dostępną kwotę, czyli 5000 złotych, a teraz nawet do 10000 złotych.

Proces wnioskowania o pożyczkę można przeprowadzić całkowicie online. Najpierw wybieramy kwotę i okres spłaty pożyczki na stronie Ratka.pl. Następnie wypełniamy wniosek, podając podstawowe dane. Na rozpatrzenie wniosku nie będziemy czekać długo – jeszcze tego samego dnia otrzymamy decyzję telefonicznie lub mailowo. Na wskazany we wniosku adres mailowy zostanie także przysłana umowa i harmonogram spłat. Te dwa dokumenty otrzymamy powtórnie kurierem – naszym zadaniem będzie podpisanie umowy i oddanie jej kurierowi. Pieniądze dotrą na nasze konto bankowe następnego dnia roboczego, lub zostaną wypłacone błyskawicznie dzięki usłudze BlueCash (dodatkowo płatna 3zł do pierwszej raty pożyczki). Możliwe będzie także ich odebranie w najbliższym urzędzie pocztowym, dzięki usłudze realizacji czeku GIRO (dodatkowo płatne 13 zł do pierwszej raty pożyczki).

Raty pożyczki należy spłacać co miesiąc w terminie wyznaczonym w harmonogramie. Możliwa jest także zmiana terminów spłat – aby jej dokonać, powinniśmy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. W przypadku problemów ze spłatą, należy skontaktować się z Biurem w celu znalezienia odpowiedniego rozwiązania. Możliwe jest także spłacenie zobowiązania z wyprzedzeniem bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

 

 


Rodzaje pożyczek w Ratka

Oferta Ratki:

Ratka udziela pożyczek pozabankowych krótkoterminowych na kwotę od 2000 przez 5000 zł do 10000 złotych do spłaty w terminie od 10 do 36 miesięcy. Jeśli staramy się o pieniądze w Ratce, powinniśmy mieć od 20 do 80 lat i mieszkać na stałe na terytorium Polski. Firma sprawdzi nasze dane w rejestrach BIG Infomonitor, KRD i ERIF – jeśli jesteśmy zadłużeni, nie możemy liczyć na pożyczkę. Posiadanie zobowiązań w innych instytucjach finansowych nie jest przeszkodą, należy jedynie terminowo spłacać raty. To, co wyróżnia ofertę Ratki spośród innych, to możliwość wzięcia dwóch pożyczek w tym samym czasie. Jeśli będziemy zainteresowani kolejnymi pożyczkami, wymagana będzie od nas spłata połowy rat poprzedniego zobowiązania. W Ratce od razu możemy starać się o maksymalną dostępną kwotę, czyli 5000 złotych, a teraz nawet 10000 zł.

Do starania się o pożyczkę nie są potrzebne żadne dokumenty poza dowodem osobistym. Przy składaniu wniosku powinniśmy mieć przy sobie telefon komórkowy oraz dostęp do naszego konta bankowego. Czasami w celu zweryfikowania naszej zdolności kredytowej będzie potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu albo dokument potwierdzający dochód, na przykład wyciąg bankowy. Wnioskowanie o pożyczkę odbywa się w całości online – w tym celu składamy wniosek na stronie Ratka.pl i czekamy na decyzję, którą otrzymamy mailowo i telefonicznie. W ratka.pl weryfikacja odbywa się bez przelania grosza na konto pożyczkodawcy. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia naszej decyzji, pieniądze wpłyną na konto następnego dnia roboczego, będą możliwe do wypłaty na poczcie za pomocą czeku GIRO lub zostaną błyskawicznie przelane na nasze konto dzięki usłudze BlueCash (koszt +3zł do pierwszej raty pożyczki). Ratka to wygodne i nowoczesne podejście do pożyczania.

 

 


Ratka - koszty

6miesięcy 12miesięcy 24miesięcy
1000zł 136 zł 172 zł -
1500zł - 258 zł -
2000zł - 344 zł 488 zł
10000zł - 1720 zł -
20000zł - 3440 zł -
25000zł - 4300 zł -
30000zł 4080 zł - -
60000zł 8160 zł - -
70000zł 952 zł 1204 zł 1708 zł
100000zł - 17200 zł -
150000zł - 2580 zł 36600 zł

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Ratka - reklama

Ratka - dane firmy:

Kapitał zakładowy
42 000 000
KRS
0000577778
NIP
5223040140
REGON
362678227

Dane kontaktowe:

Aasa Polska S.A.

ul. Sienna64
00-825 Warszawa

e-mail: info@ratka.pl

telefon: 801 404 040

www: ratka.pl

serwisy społecznościowe:    

Godziny pracy:

9:00 - 19:00 (Piątek do 16:00)

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrd

Weź pożyczkę

Opis produktu Ratka

Ratka to firma wchodząca grupy finansowej Aasa Polska, zajmującej się udzielaniem ratalnych pożyczek online. Spółka prowadzi swoją działalność zgodnie z regułami wypracowanymi przez Europejską Koalicję na rzecz Odpowiedzialnych Kredytów. Aasa dba także o przestrzeganie zasad fair lending. Firma należy do Związku Firm Pożyczkowych, stojącego na straży najwyższych standardów etycznych i jakościowych w branży pożyczkowej. Aasa współtworzy także Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Firma otrzymała ponadto odznaczenie Odpowiedzialny Pożyczkodawca. Aasa Polska wchodzi w skład skandynawskiej grupy Aasa Global, działającej na międzynarodowych rynkach od 2010 roku.

Ratka oferuje swoim klientom krótkoterminowe pożyczki na kwotę od 2000 do 5000 złotych, a nawet 10000 zł na okres spłaty od 10 do 36 miesięcy. To idealna propozycja dla osób, które nagle potrzebują finansowego wsparcia. Tym, co wyróżnia Ratkę spośród innych firm pożyczkowych, jest możliwość wzięcia dwóch pożyczek w tym samym czasie – aby starać się o kolejną, wystarczy spłacić przynajmniej połowę rat poprzedniej. Warto także zauważyć, że w Ratce nie ma limitów – już za pierwszym razem możemy się starać o maksymalną kwotę.


Dodaj opinię o Ratka

   ##  ###  ##   ## ######## ####### 
   ##  ## ##  ## ## ## ##    ##   ## 
   ## ##  ## ## ## ## ##    ##   ## 
   ## ##   ## ## ## ## ######  ##   ## 
##  ## ######### ## ## ## ##    ## ## ## 
##  ## ##   ## ## ## ## ##    ##  ## 
 ###### ##   ## ### ### ######## ##### ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Ratka

Opinia o Ratka od Nancy 2021-02-10 09:53:32 #5580
Ratka to najlepsza, dostępna w internecie pożyczka ratalna! Ratka stawia na najwyższą jakość usług, profesjonalne podejście do klienta i minimalizację kosztów pożyczek dzięki czemu pożyczki ratka należą do najniższych dostępnych na rynku.
Odpowiedz
Opinia o Ratka od Radek 2020-12-18 23:27:22 #5312
Ratka to firma, której bede wdzieczny juz zawsze. Pomogli mi wyjsc z turbo problemow finansowych! maja swietna oferte i nie pozostawiaja klienta w potrzebie- co wiecej- pozyczek udzielaja na dobrych, uczciwych zasadach, bez zdzierstwa.
Odpowiedz
Opinia o Ratka od Aleksander 2020-11-04 11:11:00 #5072
Firm pożyczkowych udzielających pożyczek online, zarówno chwilówek jak i pożyczek ratalnych na rynku jest sporo, jest w czym wybierać, grunt to wybrać najlepszą ofertę pożyczkową i najtańszą pożyczkę! W mojej opinii najlepszą pożyczka na raty jest właśnie oferta firmy Ratka! To niezastąpiona, tania, uczciwa firma pożyczkowa, która tworzy swoje oferty dla klientów, rozumiejąc ich potrzeby! Polecam zapoznac się z ich ofertą, a sami się państwo przekonają!
Odpowiedz
Opinia o Ratka od Oluś 2020-10-10 09:45:35 #4962
Ratka to firma, która ma najlepsze opinie klienta. A co może być lepszym wyznacznikiem niż zadowolony klient? Bo chyba nikt nie lubi przepłacać, a u nich się nie przepłaca!!! Do tego klient traktowany jest z szacunkiem, wypłaty są szybkie, a kwoty pożyczki wysokie. No rewelacja. Polecam wszytskim. Ja i nie tylko ja, ale też setki, a może i tysiące zadowolonych klientów.
Odpowiedz
Opinia o Ratka od Jankes 2020-02-24 22:40:48 #4463
Bardzo uczciwa firma. Jak dla mnie jedyna słuszna.
Odpowiedz
Opinia o Ratka od Kaja 2020-02-17 22:36:37 #4438
Firma- wzór! Najlepsza na rynku!!!
Odpowiedz
Opinia o Ratka od Kamil 2020-02-03 21:41:43 #4402
Jesli jest tu jeszcze ktoś, kto nie wiem jakim cudem sie uchował i nie wie, że ratka to absoulty numer jeden na rynku pozyczkowym- to zapewniam- to firma, która od lat pracuje na swoja pozycje i nie spoczywa na laurach. Polecam bardzo.
Odpowiedz
Opinia o Ratka od Racia 2019-12-18 23:53:03 #4153
Na raty to tylko Ratka. Najlepsa firma ratalna w Polsce. Polecam.
Odpowiedz
Opinia o Ratka od Adi 2019-11-19 20:40:36 #4009
Ratka ro totalny numer jeden!!!
Odpowiedz
Opinia o Ratka od Mary 2019-01-15 18:22:20 #2801
Ja tam jestem zadowolona. Oferta jest na serio spoko.
Odpowiedz
Opinia o Ratka od Lu 2018-05-31 21:49:07 #1933
Numer jeden na rynku/ Najlepsza firma!
Odpowiedz
Opinia o Ratka od Max 2018-04-26 12:17:41 #1835
Najlepsza ze wszytskich ofert ratalnych.
Odpowiedz
Opinia o Ratka od Jacek 2018-03-13 21:10:42 #1707
Turbo oferta. Szybko i bezproblemowo.
Odpowiedz
Opinia o Ratka od POLECAM 2017-09-23 16:15:30 #1222
Najlepsi!
Odpowiedz
Opinia o Ratka od Harmoniusz 2016-11-14 19:25:03 #359
Strona bardzo jasna i przejrzysta. Zasady czytelna. Cennik super. Nic tylko brać pożyczki;)
Odpowiedz
Opinia o Ratka od Urszula 2016-10-23 21:19:37 #243
jestem w szku jak szybko i sprawnie może działać firma pożyczkowa. Pożyczałam maksymalna kwote- więc dość dużo pieniędzy- a mimo to nie było z niczym problemu! Złożyłam wniosek, a kasa na koncie była po kilku godzinach. rewelacja!
Odpowiedz
Opinia o Ratka od Hirko 2016-10-15 21:28:22 #186
Kwoty pożyczek wysokie, formalności mało- tyle co nic, absolutne minimum. Szybka decyzja- wręcz natychmiastowa! Wszystko online- bez wychodzenia z domu! Dla mnie super!
Odpowiedz
Opinia o Ratka od Naomi 2016-09-13 19:39:16 #61
Dobra ratka nie jest zła:) Tanio? Tanio! a to jest najważniejsze!!!
Odpowiedz
Opinia o Ratka od Tomasz 2016-09-06 14:27:18 #45
Najlepsza oferta ratalna w Polsce! Mega niskie raty i super obsługa klienta- polecam gorąco!
Odpowiedz

Zobacz także:

ProFimo
3.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Super Grosz
4.9

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
iCredit
3.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
SuperKasa
3.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania