Super Grosz

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 11800
Okres pożyczki 21 mies.

Koszty pożyczki w Super Grosz

Kwota: 15000 zł
Czas: 50 mies.
Rata: 536.59 zł
RRSO: 39.71 %
Do spłaty: 26829.6 zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 30000 zł. Minimalne RRSO: 24.81%, maksymalne RRSO: 39.71%. Okres pożyczki to 4-50 miesięcy. Dla kwoty 1000 zł na okres 4 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest 47.04 zł, RRSO wynosi 24.81 %. Całkowita kwota do spłaty 1047.04 zł


SuperGrosz specjalizuje w udzielaniu długoterminowych pożyczek na raty. Nowym klientom proponuje pożyczkę do 12500 zł z prowizją 0%. Warto zaznaczyć, że wnioskodawca nie ma obowiązku posiadania rachunku w banku.

 • SuperGrosz z racji nowoczesnych rozwiązań weryfikacyjnych posiada wiele pozytywnych opinii klientów.
 • Procedura wnioskowania jest uproszczona. W celu zaciągnięcia pożyczki należy przejść przez 3 kroki.
 • Maksymalna kwota pożyczki wynosi 30 000 zł. Nowi klienci mogą pożyczyć do 12 500 zł.
 • SuperGrosz jest obecny na rynku fintech od 2015 roku.
 • Niewątpliwą zaletą Supergrosz jest fakt, że pożyczkodawca niemal natychmiast po decyzji przelewa pieniądze. Minusem jest wysoka górna granica wieku.

Super Grosz opinie

Z oferty Super Grosza korzysta coraz więcej osób. Klienci są zadowoleni – doceniają szczególnie szybkość realizacji usługi. Także brak dodatkowych opłat przy pierwszej pożyczce przyciąga do Super Grosza nowych klientów. Wiele osób skorzystało z oferty firmy dzięki poleceniu znajomych.

 • Chcą mnie oszukać na zwrocie prowizji. Podsuwają ugodę w której mam obowiązek zrzec się części należnych mi pieniędzy. Inaczej nie oddadzą kasy. Omijać szerokim łukiem a tak naprawdę zgłaszać do UO... - Alan
 • Kryminał - We
 • Nie polecam.. nie mogę doprosić się zwrotu środków.. sprawa pójdzie do sądu podejrzewam. - Gabi

więcej opinii

Wady i zalety oferty Super Grosz:

Zalety:

 • Pierwsza pożyczka w promocji
 • Ułatwiony i zautomatyzowany proces wnioskowania – pieniądze możemy otrzymać nawet w kilkanaście minut po złożeniu wniosku
 • Przejrzystość kosztów – wszystkie prowizje i dodatkowe opłaty są znane jeszcze przed pobraniem pożyczki
 • Atrakcyjne rabaty i ułatwienia dla stałych klientów
 • Pomocna obsługa – starając się o pożyczkę można liczyć na porady konsultantów
 • Firma z polskim kapitałem

Wady:

 • Wysoka górna granica wieku

Wady i zalety oferty Super Grosz podsumowanie

SuperGrosz to atrakcyjna propozycja dla tych, którzy lubią korzystać z szybkich pożyczek i robią to często. Oferta firmy jest atrakcyjna pod wieloma względami, również dla osób, które pożyczają po raz pierwszy. Zanim jednak zdecydujemy się na pożyczkę, warto przeanalizować wszystkie wady i zalety pożyczki proponowanej przez firmę. Nie będzie to trudne, biorąc pod uwagę, że SuperGrosz stosuje niezwykle przejrzyste zasady – już przed zaciągnięciem pożyczki znamy wszystkie koszty z nią związane.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Super Grosz krok po kroku:

 1. Wypełnienie wniosku online
 2. Weryfikacja
 3. Oczekiwanie na pieniądze

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Super Grosz:

Wiek od 21 do 80
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

SuperGrosz.pl opublikował swoją pierwszą reklamę, którą możemy już oglądać w telewizji.  Pożycz sobie na co chcesz, nawet na 48 miesięcy? Z SuperGrosz.pl to możliwe! Atrakcyjna oferta pożyczkodawcy doceniona została przez Loando.pl, który usytuował ją na pierwszym miejscu w rankingu pożyczek ratalnych. Pożyczkodawca ceni swoją pozycję lidera w październikowym zestawieniu i z przyjemnością wspomina o tym fakcie w swojej reklamie.   

Pożyczanie w SuperGrosz jest maksymalnie ułatwione. Od otrzymania pieniędzy dzielą cię 3 kroki:

 • Wypełnienie wniosku online
 • Weryfikacja
 • Oczekiwanie na pieniądze

Aby uzyskać pożyczkę w SuperGrosz, powinniśmy mieć ukończone przynajmniej 21 i nie więcej niż 80 lat, być obywatelami RP i wypełnić wniosek na stronie firmy. Instytucja udziela pożyczek bez zaświadczeń o dochodach. Do wnioskowania o pożyczkę potrzebny jest jedynie dowód osobisty, konto w banku i telefon komórkowy. SuperGrosz nie wymaga dostarczania dokumentów potwierdzających dochody od pracodawcy. Warto jednak pamiętać, że firma weryfikuje nasze dane w BIG, BIK i ERIF, kontrolowana będzie także nasza tożsamość na podstawie konta bankowego.

Co istotne, weryfikacja może przebiegać na trzy sposoby. Pierwszym z nich jest często spotykany przelew na kwotę 1 grosza. To jedna z najpopularniejszych metod weryfikacji. Oprócz niej firma wprowadza możliwość potwierdzenia swoich danych, bez konieczności dokonania przelewu weryfikacyjnego, poprzez logowanie się do swojego konta bankowego za pośrednictwem aplikacji KontoX. Trzecia opcja to GIRO, czyli weryfikacja w trakcie wizyty w urzędzie pocztowym.

Należy wspomnieć o tym, że instytucja pozabankowa wprowadza łagodniejszy scoring. Przy analizie brane są pod uwagę dane z wielu źródeł, co umożliwia akceptowanie większej liczby wniosków. Dla potencjalnego pożyczkobiorcy to bardzo ważne udogodnienie.

O pozytywnym rozpatrzeniu wniosku zostaniemy poinformowani w mailu lub SMS-em. W Super Groszu nie będziemy musieli drukować i wysyłać podpisanej umowy o pożyczkę – firma wprowadziła możliwość udzielenia pełnomocnictwa, dzięki któremu umowa zostanie podpisana w imieniu klienta.

Pieniądze zjawią się na naszym koncie natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku. Za pierwszym razem można wnioskować o kwotę maksymalnie 12 500 złotych i nie ponosić przy tym żadnych kosztów! Pierwsza pożyczka w SuperGrosz jest darmowa. Przy kolejnych pożyczkach wysokość dostępnej kwoty wzrasta do 20 000 zł. O większą sumę możemy wnioskować po terminowej spłacie ostatniej pożyczki. Jeśli nasz wniosek został odrzucony, mamy prawo aplikować o kolejną pożyczkę po upływie 30 dni.

Jeśli mamy już konto na stronie Super Grosz, wszystkie dane – takie jak status naszej pożyczki i terminy spłaty – będą na nim zgromadzone. Spłaty pożyczki można dokonać przez zalogowanie się do Strefy Klienta i naciśnięcie przycisku „Spłać” w zakładce „Twoje pożyczki”. Super Grosz przewiduje możliwość zwrócenia długu z wyprzedzeniem. Jeśli jednak mamy problemy z uregulowaniem pożyczki, powinniśmy skontaktować się z infolinią firmy. Konsultanci dedykowanego firmie Call Center pomogą nam znaleźć najlepsze rozwiązanie sytuacji. Z pracownikami firmy możemy się skontaktować od poniedziałku do piątku między 8 a 20, a także w soboty od 9 do 17.

Jeśli nie spłacimy pożyczki na czas, pożyczkodawca doliczy opłaty dodatkowe, takie jak wezwania do zapłaty i odsetki za zwłokę. W przypadku dużego opóźnienia, firma może także podjąć działania windykacyjne.


Rodzaje pożyczek w Super Grosz

Oferta Super Grosz:

 • Pożyczka długoterminowa

Super Grosz proponuje swoim klientom pożyczki na kwoty od 1000 do 30 000 złotych do spłaty w ciągu od 4 do 50 miesięcy. Pierwsza pożyczka jest dostępna w promocji, a maksymalnie można otrzymać nawet 12 500 zł.  Nowa oferta SuperGrosz zachęca do skorzystania z oferty. Przy drugiej i każdej kolejnej umowie możemy starać się o kwotę większą niż 12 500 zł. Pożyczkodawca proponuje nam maksymalnie 30 000 zł.

Jeśli staramy się o pożyczkę w Super Groszu, powinniśmy mieć przynajmniej 21 lat, być obywatelami RP i złożyć wniosek na stronie firmy. Górna granica wieku wynosi 80 lat, co jest bardzo korzystne, ponieważ w ten sposób firma nie wyklucza osób w zaawansowanym wieku. Do wypełnienia wniosku będziemy potrzebowali jedynie dowodu osobistego i telefonu komórkowego. Nie trzeba mieć konta osobistego - pożyczkę można odebrać na poczcie. Nie będzie od nas wymagane zaświadczenie o dochodach, natomiast liczmy się z tym, że SuperGrosz sprawdzi nasze dane w bazach dłużników, takich jak BIG, BIK i ERIF. Informacja o rozpatrzeniu wniosku zostanie wysłana na nasz adres mailowy lub numer telefonu komórkowego.


Super Grosz - koszty

4miesięcy
1000zł 47.04 zł
2000zł 94.11 zł
5000zł 235.25 zł
10000zł 470.56 zł
15000zł 705.87 zł
20000zł 941.17 zł
30000zł 1411.73 zł

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Super Grosz - reklama

Super Grosz - dane firmy:

Kapitał zakładowy
200 000 zł
KRS
0000551150
NIP
5252607460
REGON
360301004

Dane kontaktowe:

SuperGrosz Sp. z o.o.

ul. Czerniowiecka6B
02-705 Warszawa

e-mail: kontakt@supergrosz.pl

telefon: 22 102 15 00

www: supergrosz.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 08:00-20:00
Sobota - niedziela: 9:00-17:00

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu Super Grosz

SuperGrosz to firma z polskim kapitałem, oferująca swoim klientom pożyczki pozabankowe bez zbędnych formalności. Firma jest ceniona na polskim rynku pożyczek, otrzymała między innymi Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo, udzielany przez Big Infomonitor. Pierwsza pożyczka na kwotę do 10 000 złotych jest oferowana bez dodatkowych kosztów. Firma dba o relacje ze swoimi klientami – tym, którzy spłacają zobowiązania terminowo, proponuje atrakcyjne rabaty. Zniżki czekają również na tych, którzy polecają usługi SuperGrosz swoim znajomym. Firma działa sprawnie, dając swoim klientom to, czego najbardziej im potrzeba – szybkie pieniądze bez formalności. Wszystkie opłaty są przedstawione w sposób jasny i przejrzysty. Dzięki temu znamy całkowitą kwotę do zapłacenia jeszcze przed zaciągnięciem pożyczki. Obsługa SuperGrosz gwarantuje pomoc na każdym etapie starania się o pożyczkę – w dowolnym momencie można skontaktować się z konsultantami firmy, którzy udzielą nam wszystkich niezbędnych informacji. SuperGrosz jest elastyczny i stawia na dopasowanie się do potrzeb klienta. Konsultanci wspierają proces domykania sprzedaży, dzięki czemu nie jesteśmy zdani tylko na siebie. Możemy liczyć na profesjonalną pomoc. Nawet jeśli nasz wniosek o pożyczkę został odrzucony, kolejny warto złożyć po 30 dniach.


Reprezentatywny przykład pożyczki:

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 59,62% dla całkowitej kwoty pożyczki 4 500 zł, czas obowiązywania umowy 32 miesięcy, spłata w 32 ratach miesięcznych po 250,93 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 20,5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 3 529,69 zł, w tym: prowizja 1646,31 zł, odsetki 1 883,38 zł. Całkowita kwota do zapłaty 11 685,41 zł. (stan na dzień 15.12.2022).

Dodaj opinię o Super Grosz

##   ## ##  ## ######## ##   ## ##  ## 
##   ## ## ## ##    ##   ## ##  ## 
##   ##  ####  ##    ##   ## ## ##  
#########  ##  ######  ##   ## #####  
##   ##  ##  ##    ##   ## ## ##  
##   ##  ##  ##    ##   ## ##  ## 
##   ##  ##  ##    ####### ##  ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Super Grosz

Opinia o Super Grosz od Alan 2023-03-07 10:37:35 #6626
Chcą mnie oszukać na zwrocie prowizji. Podsuwają ugodę w której mam obowiązek zrzec się części należnych mi pieniędzy. Inaczej nie oddadzą kasy. Omijać szerokim łukiem a tak naprawdę zgłaszać do UOKiK i rzecznika finansowego. Wspólnie pokonamy wszelkie patologie na rynku finansowym tym bardziej że spółka była już potężnie ukarana finansowo za szwindle
Odpowiedz
Opinia o Super Grosz od We 2022-06-19 12:51:17 #6321
Kryminał
Odpowiedz
Opinia o Super Grosz od Gabi 2021-07-02 10:38:39 #5921
Nie polecam.. nie mogę doprosić się zwrotu środków.. sprawa pójdzie do sądu podejrzewam.
Odpowiedz
Opinia o Super Grosz od Biwo 2021-02-08 15:09:15 #5567
Mimo,ze superGrosz polepszył swoja ofertę i znacznie obnizył koszta to daje jest to oferta droga! Juz nie nieprzyzwoicie dorga, a tylko droga! Ja polecam tansze firmy pozyczkowe- bo jest ich na serio wiele.
Odpowiedz
Opinia o Super Grosz od Ismail 2021-01-29 21:40:42 #5513
Było bardzo drogo, chyba zrozumieli, że nie tędy droga, obniżyli cennik i jest juz tylko raczej drogo! Ciagle pożyczki na 4 miesiące maja RRSO ponad chyba 230%! Jest wiele firm, które mają znacznie lepsze stawki i ogólne warunki są lepsze!
Odpowiedz
Opinia o Super Grosz od JestemNaTak 2021-01-28 14:28:25 #5506
POLECAM KAŻDEMU!
Odpowiedz
Opinia o Super Grosz od BODZIO 2021-01-28 11:15:31 #5503
SuperGrosz nie jest zła firmą pożyczkową. Pozyczki udzielane są szybko, obsługa jest miła, formalności brak- wszytsko byłoby super- gdyby nie cennik. Koszta pożyczek w Super Grosz sa poprostu wysokie i w mojej opinii totalnie ich to dyskwalifikuje- bo mało kogo stać na płacenie tak wysokich rat!
Odpowiedz
Opinia o Super Grosz od Marko 2021-01-13 09:31:01 #5418
Cennik zwala z nóg. Pożyczka w Super Grosz jest tak droga, że wzięcie takiej pożyczki może oznaczać nie rozwiązanie naszych problemów finansowych, a jeszcze większe problemy!!! Odradzam- BARDZO!
Odpowiedz
Opinia o Super Grosz od Kama 2020-12-14 09:55:43 #5291
Super Grosz to nie jest dobra firma pozyczkowa- oferta firmy jest najzwyczajniej droga! Koszta pożyczki sa jednymi z najwyższych w internecie!
Odpowiedz
Opinia o Super Grosz od Norbert 2020-12-09 09:44:11 #5266
Oferta jest TURBO droga. Jest tak strasznie droga, że na serio zastanawiam się jakim trzeba być desperatem by z niej skorzystać- i jak bardzo trzeba nie mieć szacunku do pieniądza by zgodzić się na tak beznadziejne (w mojej opinii) warunki? Pożyczki powinny nas ratować, a nie pogrążać- nie wiem jak innych, ale mnie taka pożyczka by pogrążyła.
Odpowiedz
Opinia o Super Grosz od Daro 2020-10-11 15:02:32 #4969
SuperGrosz na maxa daje radę. Szybciusia wypłata kasiorki na konto- więc jak komuś się pali koło tyłka to zdecydowanie polecam ich stronkę.
Odpowiedz
Opinia o Super Grosz od Pawlacz 2020-10-10 09:30:37 #4957
Firma z polskim kapitałem- to plus, niestety minusem są koszta pozyczki- bo pożyczka nie jest tania- RRSO wynosi prawie 160%!
Odpowiedz
Opinia o Super Grosz od Jowita 2020-05-19 15:21:04 #4718
Firmę poleciła mi koleżanka, chwaląc szczególnie podejście do klienta. Wzięłam pożyczkę i naprawdę jestem zadowolona. Na pewno jeszcze ponownie skorzystam.
Odpowiedz
Opinia o Super Grosz od Irena 2020-05-19 15:20:22 #4717
Super Grosz jest idealny w nieprzewidzianych sytuacjach. Nagłe wydatki, dodatkowe rachunki – któż z nas ich nie ma? Na szczęście jest Super Grosz i jego wygodne pożyczki.
Odpowiedz
Opinia o Super Grosz od weronika 2019-10-08 09:36:00 #3858
Wbrew zapisom własnej umowy o możliwości spłaty zarówno częściowej jak i całkowitej otrzymałam taką informację: "Informujemy, iż w przypadku dokonania nadpłaty na pożyczce, która nie zamyka pożyczki w całości, kwota wpłaty zostaje zaksięgowana kolejno na poszczególne raty zgodnie z harmonogramem rat. Informujemy, iż nie przeliczamy ponownie harmonogramu. (…) Jednocześnie informujemy, iż § 6 Umowy pozyczki ratalnej odnosi się do wcześniejszej całkowitej spłaty pozyczki." Wcześniejsza częściowa spłata kapitału to wcześniejsza częściowa spłata kapitału a nie wcześniejsza spłata przyszłych rat i w takiej sytuacji należy koszty rozliczyć - ale w tej firmie chyba brakuje wyedukowanej kadry i prawnika skoro własnej umowy nie rozumieją...
Odpowiedz
Opinia o Super Grosz od Marek 2019-05-15 23:20:10 #3339
POLECAM.
Odpowiedz
Opinia o Super Grosz od Jerzy 2019-01-10 19:19:09 #2780
Oferta jest swietna!
Odpowiedz
Opinia o Super Grosz od pozyczkobiorca 2018-11-09 15:53:13 #2553
Uwaga oszuści kombinatorzy !!! mimi ze przyslugiwala mi bezplatna pozyczka w ciągu 30 dni to i tak naliczyli o 300 zlotych wiece przez to ze nie spłaciłem jej jednorazowym przelewem !!! uwaga na ten chaczyk !!!!!!!
Odpowiedz
Opinia o Super Grosz od Krycha 2017-10-06 21:16:57 #1262
Babcia nie posiada własnego konta bankowego i obawiała się czy w związku z tym jej wniosek nie zostanie odrzucony. Całe szczęście dla SuperGrosz nie stanowiło to problemu, a pieniądze mogła odebrać na pobliskiej poczcie
Odpowiedz
Opinia o Super Grosz od Mario 2017-10-06 20:55:05 #1261
Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałem się obawiać problemów z oddaniem pożyczonych pieniędzy
Odpowiedz
Opinia o Super Grosz od Kasia 2017-10-06 20:43:07 #1260
Bardzo fajna oferta! Nie musiałam przedstawiać żadnych zaświadczeń, a przelew otrzymałam już na drugi dzień. Polecam
Odpowiedz
Opinia o Super Grosz od Ewelina 2017-09-23 16:16:19 #1223
Przystępna oferta, ale niestety czas oczekiwania bardzo dlugi.
Odpowiedz
Opinia o Super Grosz od Sosna 2016-12-09 21:27:59 #435
Ja cenię ich sobie przez wzgląd na elastyczność oferty. Bardzo mi się podoba możliwośc wyboru spłaty pożyczki- czy 30 dni czy rozłożenie pożyczki na raty. To się nazywa wychodzenie na przeciw potrzebom klienta. Polecam bardzo wszytskich.
Odpowiedz
Opinia o Super Grosz od Jammy 2016-11-08 22:42:42 #346
Bardzo elastyczna oferta, zasady przejrzyste, czytelne, obsługa miła! A wsyztskio szybko i profesjonalne. Polecam!
Odpowiedz
Opinia o Super Grosz od Carolina 2016-11-06 21:36:35 #328
Bardzo przejrzysta strone i jasne zasady! Oferta dla każdego- pożyczki na chwile i pozyczki na raty: dostępność kwot bardzo duża! Jedynym minusem była pani na infolinii, z która przyszlo mi rozmawiać- byla bardzo arogancka i nieprzyjemna! Poza tym wszytsko jest na tip top!
Odpowiedz
Opinia o Super Grosz od Martin 2016-10-11 21:45:27 #161
Oferta jest mocno elastyczna, maja ofertę chwilówek i pożyczek na raty! Cennik może nie powala ale jest ok. Obsługa za to słabo przeszkolona- odnosi się wrażenie, że sami nie wiedzą jaka uslugę musza sprzedać!
Odpowiedz
Opinia o Super Grosz od Kordian 2016-09-06 11:45:15 #33
Fajna, przejrzysta oferta. Podoba mi się ich strona i w ogóle to fajna firma! Mają też jakieś zniżki dla stałych klientów więc dbają o klienta a to ważne, w ogóle obsługa klienta jest na najwyższym poziomie. Jedyny minus to niskie dostępne kwoty pożyczek.
Odpowiedz

Zobacz także:

Provident
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
iCredit
3.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Ekassa
3.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Cardina na raty
3.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania