Udzielamy.pl

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 10800
Okres pożyczki 25 mies.

Koszty pożyczki w Udzielamy.pl

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 100 zł, maksymalna 25000 zł. Minimalne RRSO: 78.07%, maksymalne RRSO: 78.07%. Okres pożyczki to 1-60 miesięcy. Dla kwoty 100 zł na okres 1 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 100 zł


Udzielamy.pl to polska firma pożyczkowa, zajmująca się pośredniczeniem w pozabankowych kredytach konsumenckich. Pośrednik ten specjalizuje się w udzielaniu długoterminowych pożyczek ratalnych. Firma udziela pożyczek dopasowanych indywidualnie do klienta, spełniając stawiane wymagania, zgodnie z jego możliwościami.

 • Proces ubiegania się o pożyczkę w Udzielamy.pl odbywa się w 100% drogą online. Pożyczkę ratalną można uzyskać bez wychodzenia z domu.
 • Udzielamy.pl proponuje pożyczki ratalne na kwotę od 100 do 25 000 zł, na okres od miesiąca do nawet 60.
 • Jedynym dokumentem niezbędnym do wnioskowania o pożyczkę jest dowód osobisty.
 • Każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie, a wpisy w rejestrach BIK czy BIG nie przekreślają szansy na otrzymanie pożyczki.
 • Wnioski można składać 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zostaną one rozpatrzone w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta.

Udzielamy.pl opinie

 • Ciekawa oferta ale tylko dla osób które są "krystaliczne" - wypłata pożyczki jedynie na konto ( jeśli macie Państwo tak indywidualne podejście do klienta i chcecie naprawde pomóc ) , to istnieje c... - ariana
 • Udzielamy to dobra firma pożyczkowa, która niczym nadzywyczajnym sie nie wyróznia! Firma chętnie udziela pożyczek osobom, które nie widnieją w bazach, ale jeśli jestesmy wiarygodni to firma nie ma ... - Krystek
 • Jak pożyczke rozlozy sie na 60 rat to nie czuc tak bardzo tych spłat! Moim zdaniem oferta godna polecenia. - Waldek

więcej opinii

Wady i zalety oferty Udzielamy.pl:

Zalety:

 • Łatwy proces wnioskowania
 • Szybka weryfikacja i decyzja o udzieleniu pożyczki
 • Długi okres ratalny - do 60 dogodnych rat
 • Pożyczka na wysokie kwoty - do 25 000 zł
 • Możliwość uzyskania pożyczki, w trakcie spłacania trwającej
 • Pożyczka udzielana mimo niskiego scoringu w BIK
 • Wnioskowanie online 24/7
 • Indywidualne podejście do klienta

Wady:

 • Weryfikacja w bazach dłużników
 • Decyzje o udzieleniu pożyczki tylko w godzinach pracy biura

Wady i zalety oferty Udzielamy.pl podsumowanie

Pożyczka możliwa do uzyskania za pośrednictwem firmy Udzielamy.pl jest szansą na zrealizowanie planów, na które zabrakło nam środków. Jest to również pomoc w trudnej sytuacji, gdzie gotówka może pojawić się na naszym koncie nawet w dniu wnioskowania. Minimum formalności przy wnioskowaniu sprawia, że pożyczka ratalna jest łatwa do uzyskania. Przy tak prostych warunkach udzielania pożyczek, możliwość uzyskania nawet 25 000 zł sprawia, że ta oferta stanowi poważną konkurencję na rynku finansowym. Należy jednak liczyć się z faktem, że zostaniemy poddani sprawdzeniu w bazach dłużników.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Udzielamy.pl krok po kroku:

 1. Wypełnij prawidłowo wniosek pożyczkowy. Zaznacz na suwakach interesującą Cię kwotę pożyczki oraz okres spłaty, a następnie uzupełnij swoje dane osobowe.
 2. Poczekaj na informację o statusie Twojego wniosku, co odbywa się bardzo szybko, a Ty otrzymasz informację o tym czy wniosek został zaakceptowany oraz kto jest Twoim pożyczkodawcą.
 3. Potwierdź swoje dane przelewem. Ta opcja będzie dostępna, jeżeli Twój wniosek został zaakceptowany.
 4. Doradca z firmy pożyczkowej skontaktuje się z Tobą w celu zweryfikowania tożsamości.
 5. Otrzymasz ostateczną decyzję pożyczkową! Na podany we wniosku adres e-mail zostanie przesłana umowa pożyczki oraz wstępny harmonogram spłat.
 6. Pieniądze zostaną do Ciebie wysłane. Znajdą się one na Twoim koncie osobistym, którego numer podałeś we wniosku.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Udzielamy.pl:

Wiek od 21 do 75
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku
Pesel number

Jeśli chcesz uzyskać pożyczkę za pośrednictwem firmy Udzielamy.pl powinieneś postępować zgodnie z wymienionymi powyżej krokami. Wniosek online o pożyczkę ratalną możesz składać przez 24/7, a Twój wniosek zostanie rozpatrzony w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta, czyli 8:00 - 17:00.

O pożyczkę w Udzielamy.pl może wnioskować osoba, która ukończyła 21 lat, posiada ważny dowód osobisty i na stałe mieszka w Polsce. Dodatkowo potrzebne będą konto bankowe, aktualny numer telefonu i adres e-mail. Pośrednik zastrzega, że firmy, z którymi współpracuje nie udzielają pożyczek osobom figurującym w bazach dłużników: BIG InfoMonitor, ERIF lub KRD.

Do wypełnienia formularza pożyczkowego wystarczy dowód osobisty. W wyjątkowych przypadkach, w celu potwierdzenia Twojej zdolności kredytowej, możesz zostać poproszony o przedstawienie wyciągu z konta osobistego na okres miesiąc, trzech lub sześciu oraz zaświadczenia o zatrudnieniu i dochodach.

W Udzielamy.pl możesz ubiegać się o pożyczkę ratalną na kwotę od 100 do 25 000 zł, przy czym kwota jaka zostanie Ci udzielona zostanie ustalona na podstawie wykazanej zdolności kredytowej. Spłata pożyczki długoterminowej może zostać rozłożona na okres od miesiąca do aż 60 - ilość rat, na które zostanie rozłożona kwota kredytowania wraz z odsetkami zależy od wysokości kwoty o jaką wnioskujesz.

Weryfikacja danych klienta oraz zdolności kredytowej odbywa się poprzez wykonanie przelewu weryfikacyjnego Instantor lub Kontomatik. Przelew w wysokości 1 gr lub 1 zł powinieneś wykonać z przypisanego sobie konta osobistego.

W trakcie spłacania pożyczki klient może ubiegać się o zmianę terminu płatności na dogodniejszy. Dodatkowo ma on prawo do przedterminowej spłaty bez ponoszenia dodatkowych kosztów. W celu ustalenia zmian w umowie pożyczki ratalnej należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

Czas, w którym pieniądze pojawią się na koncie zależy od tego w jakim banku posiadasz rachunek osobisty. Pożyczka dotrze na konto najpóźniej następnego dnia roboczego, po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej.

Wymagania pożyczki w Udzielamy.pl:

 • być osobą powyżej 21 roku życia,
 • mieszkać na stałe w Polsce,
 • posiadać ważny dowód osobisty,
 • mieć aktywny numer telefonu oraz adres e-mail,
 • posiadać osobiste konto bankowe.

 


Rodzaje pożyczek w Udzielamy.pl

 • Pożyczki ratalne

Pośrednik pożyczkowy Udzielamy.pl pomaga znaleźć najlepsze pożyczki ratalne dostępne na rynku. Proces wnioskowania odbywa się w pełni online, bez konieczności wychodzenia z domu. Wniosek można złożyć z pomocą komputera, tabletu lub smartfona, wystarczy, że posiadasz dostęp do Internetu.

Decydując się na usługi tej firmy można uzyskać pożyczkę na kwotę od 100 do 25 000 zł, z okresem spłaty do nawet 60 miesięcy. Długi okres ratalny pozwala na ustalenie niskich, łatwych do płacenia rat. W przypadku, gdy termin spłaty nie odpowiada potrzebom klienta, bardzo łatwo można go zmienić, kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta.

Proces wnioskowania jest szybki i prosty. Należy przygotować się na weryfikację w bazach dłużników, jednak jeśli nie posiadamy zaległych w spłacie chwilówek czy rat pożyczek, decyzja o udzieleniu pożyczki będzie pozytywna. Udzielamy.pl sprawdzi również zdolność kredytową, którą w niektórych przypadkach należy potwierdzić odpowiednim dokumentem. W przypadku, gdy klient nie wykaże odpowiedniej zdolności do uzyskania określonej kwoty, pracownik Biura Obsługi Klienta może zaproponować inne warunki udzielenia pożyczki, np. na niższą kwotę lub rozłożoną na dłuższy okres czasu.

Udzielamy.pl - koszty

Dokładny koszt pożyczki jest zależny od indywidualnego wniosku. Pełną informację o wysokości RRSO i wszystkich dodatkowych opłatach otrzymasz od pożyczkodawcy, przed zawarciem umowy o pożyczkę. Warto dokładnie zapoznać się z całkowitymi kosztami pożyczki, by w pełni świadomie podpisać umowę. Na koszty pożyczki wpływają trzy podstawowe parametry:

 • wysokość kwoty pożyczki,
 • okres spłaty, czyli czas na jaki chcemy pożyczyć wybraną kwotę,
 • RRSO - Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, na którą składają się min. prowizje i oprocentowanie.

Poniższy przykład reprezentatywny, obrazuje jakie czynniki składają się na ostateczny koszt pożyczki ratalnej w Udzielamy.pl:

Całkowita kwota pożyczki 1 300,00 zł, czas obowiązywania umowy 4 miesiące, roczne oprocentowanie nominalne 7,2%, prowizja 220 zł, łączna kwota odsetek: 19,56 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 131%, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 1539,56 zł, całkowity koszt pożyczki 239,56 zł.


Udzielamy.pl - koszty

3miesięcy
4000zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Udzielamy.pl - dane firmy:

Kapitał zakładowy
150 000 zł
KRS
0000762240
NIP
6423215024
REGON
382015132

Dane kontaktowe:

Adepto Sp. z o.o.

Raciborska35A
44-200 Rybnik

e-mail: kontakt@adepto.pl

telefon: 508 561 246

www: udzielamy.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
Sobota - niedziela: nieczynne

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu Udzielamy.pl

Udzielamy.pl jest pośrednikiem, któremu zależy na dobrych relacjach z klientami. Indywidualne podejście do wnioskodawców sprawia, że pożyczki są dopasowane idealnie do ich możliwości, by można było bezpiecznie je spłacić. Jeśli nie widniejemy w bazach dłużników, z łatwością uzyskamy dodatkową gotówkę, nawet mimo aktualnie posiadanych pożyczek. Wystarczy posiadać odpowiednią zdolność kredytową, a dostęp do gotówki stoi otworem.

Wnioskowanie online jest wygodne i wymaga minimum formalności. Pożyczkę ratalną można dostać bez składania zaświadczeń, tylko na dowód osobisty. Wystarczy wypełnić formularz o dane osobowe, przedstawić swoją sytuację finansową i życiową w oświadczeniu, a prawidłowość danych potwierdzić przelewem weryfikacyjnym. Pieniądze, o które wnioskujemy można uzyskać nawet tego samego dnia!


Dodaj opinię o Udzielamy.pl

##   ## ####### ##   ## ####    ## 
###  ### ##   ## ##   ## ##    ## 
#### #### ##   ## ##   ## ##    ## 
## ### ## ##   ## ######### ##    ## 
##   ## ##   ## ##   ## ## ##  ## 
##   ## ##   ## ##   ## ## ##  ## 
##   ## ####### ##   ## #### ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Udzielamy.pl

Opinia o Udzielamy.pl od ariana 2021-10-28 12:54:47 #6031
Ciekawa oferta ale tylko dla osób które są "krystaliczne" - wypłata pożyczki jedynie na konto ( jeśli macie Państwo tak indywidualne podejście do klienta i chcecie naprawde pomóc ) , to istnieje coś takiego jak wypłata Czekiem Giro na poczcie -
Odpowiedz
Opinia o Udzielamy.pl od Krystek 2021-04-26 10:41:44 #5803
Udzielamy to dobra firma pożyczkowa, która niczym nadzywyczajnym sie nie wyróznia! Firma chętnie udziela pożyczek osobom, które nie widnieją w bazach, ale jeśli jestesmy wiarygodni to firma nie ma problemu z przyznaniem pozyczek w bardzo wysokich kwotach, na przyzwoitych warunkach.
Odpowiedz
Opinia o Udzielamy.pl od Waldek 2021-03-22 08:18:21 #5723
Jak pożyczke rozlozy sie na 60 rat to nie czuc tak bardzo tych spłat! Moim zdaniem oferta godna polecenia.
Odpowiedz
Opinia o Udzielamy.pl od Karol 2021-03-15 09:03:55 #5712
Bardzo szybka weryfikacja, natychmiastowa decyzja, błyskawiczna wypłata! Jak komuś zależy na czasie to polecam (ale tylko od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy).
Odpowiedz
Opinia o Udzielamy.pl od Rysiek 2021-03-12 10:07:25 #5710
Super! Mega wysokie kwoty, ale tez niskie kwoty pozyczki. Dlugi i krotki okres spłaty. Jest w czym wybierac! To mi się podoba!
Odpowiedz

Zobacz także:

Askredyt
4.3

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
PożyczkaOK
4.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
ratado.pl
4.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Ekassa
3.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania