Vialet

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 7500
Okres pożyczki 6 mies.

Koszty pożyczki w Vialet

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 13500 zł. Minimalne RRSO: 319%, maksymalne RRSO: 319%. Okres pożyczki to 1-12 miesięcy. Dla kwoty 1000 zł na okres 1 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 1000 zł


Vialet, znany także jako Via Payments UAB to instytucja finansowa o ciekawej ofercie. Posiadają aplikację mobilną, która daje dostęp do wszystkich ich usług, jakimi są konto IBAN zarówno indywidualne jak i firmowe, limit kredytowy oraz karta kredytowa do limitu. Wszystko dostępne jest online za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

 • Wszystkie usługi dostępne są przez internet dzięki aplikacji mobilnej. Wniosek o konto, limit, czy kartę składa się online przy pomocy aplikacji.
 • Vialet swoje usługi oferuje obywatelom polski między 18 a 80 rokiem życia, którzy posiadają aktualny dowód osobisty oraz dostęp do internetu.
 • Limit kredytowy Vialet to od 1 000 do nawet 13 500 złotych z możliwością rozłożenia na maksymalnie 10 wygodnych rat, a decyzja o przyznaniu pożyczki podejmowana jest w ciągu 15 minut.
 • Vialet dokonuje weryfikacji w bazach BIK, BIG, ERIF, CRIF, jednak nawet negatywna historia kredytowa nie przekreśla szans na uzyskanie limitu kredytowego w tej firmie.

Vialet opinie

Vialet to firma, która na polskim rynku zarejestrowana jest od 2019 roku, a swoją historią sięga 2009 roku. Jednak zyskuje coraz większą popularność, ze względu na łatwy dostęp do swoich usług, które coraz bardziej przypominają ofertę, którą można znaleźć w bankach. Instytucja VIALET udziela szybkich pożyczek, w formie linii kredytowej. Oznacza to, że spłacona część pożyczki z powrotem jest możliwa do wykorzystania w dowolnym momencie, bez konieczności ponownego wnioskowania o pożyczkę.

 • Vialet to firma, która nie zadaje pytań. Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Składasz wniosek i od razy przyznawany jest Ci limit kredytowy i korzystasz z pieniędzy jak chcesz! Pełna swoboda i wygoda.... - Teresa
 • Dla mnie cała ta firma Vialet jest podejrzana! Strona jest mało czytelna i mało zrozumiana. Nie wiem kto się będzie wiązał z jakąś firma krzak zamiast iść do banku, który jednak jest instytucją g... - Franek
 • Oferta jest słaba bo droga! - Kimi

więcej opinii

Wady i zalety oferty Vialet:

Zalety:

 • elastyczny i odnawialny limit kredytowy nawet do 13 500 złotych
 • brak opłat za prowadzenie konta, wydanie i utrzymanie karty
 • w pełni automatyczny proces rejestracji
 • darmowe przelewy internetowe, zagraniczne, SEPA
 • karta do konta Mastercard z funkcją płatności zbliżeniowych
 • zarządzanie rachunkiem poprzez wygodną aplikację mobilną
 • firma działa zgodnie z europejską dyrektywą PSD2

Wady:

 • brak płatności BLIK
 • brak płatności Google Pay i Apple Pay
 • rachunek tylko w PLN
 • wysoka opłata za wypłaty z bankomatów

Wady i zalety oferty Vialet podsumowanie

Vialet jest firmą, która bez wątpienia zasługuje na uwagę. Choć ich oferta usług finansowych ustępuje ofertom bankowym na polu ilości usług, tak proponowane produkty są interesujące. Olbrzymia swoboda w dostępie do swojego rachunku, limitu i innych elementów związanych z usługami Vialet przy pomocy prostej aplikacji mobilnej to niewątpliwy plus współpracy z Vialet. Do tego niskie koszty lub całkowity ich brak za obsługę zarówno rachunku jak i limitu kredytowego. Odnawialny limit kredytowy, który wyjątkowo łatwo uzyskać to także niepodważalny atut tej firmy. Wysoki koszt wypłaty z bankomatów to norma w przypadku kart kredytowych, więc i w ofercie Vialet to nie dziwi. Jedyna, faktycznie dotkliwa kwestia, to brak płatności BLIK oraz Google Pay i Apple Pay, gdyż usługi te cieszą się niemałym zainteresowaniem.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Vialet krok po kroku:

 1. Wybierz miesięczną ratę i wypełnij formularz rejestracyjny
 2. Pobierz aplikację mobilną by dokończyć wniosek
 3. Uzyskaj natychmiastową decyzję
 4. Uzyskaj limit kredytowy i płać za co chcesz

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Vialet:

Wiek od 18 do 75
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Zaświadczenie o dochodach

Vialet stawia na łatwość, zarówno w korzystaniu z ich oferty, jak i w uzyskaniu środków. Wszystko można załatwić za sprawą aplikacji mobilnej, a jedynym dokumentem niezbędnym do uzyskania limitu jest aktualny dowód osobisty. Vialet kredyt oferuje wszystkim między 18 a 80 rokiem życia, kto ma odpowiednią zdolność kredytową. Nawet negatywna historia kredytowa nie przekreśla szans na limit w Vialet, pod warunkiem, że nia posiada się aktualnych, niespłacanych zadłużeń. Poślizg w spłatach w przeszłości nie ma wielkiego wpływu na decyzję Vialet.

Limit w Vialet dostępny jest co prawda jedynie w złotówkach, jednak nie powinno to być problematyczne. Polskie obywatelstwo i stały adres w Polsce to wszystko, co jest niezbędne by Vialet zechciało udzieliś limitu kredytowego. Weryfikacja danych dokonywana jest przy pomocy przelewu weryfikacyjnego o wartości 1 grosza lub za pomocą usługi Instantor. Obie opcje są wyjątkowo proste oraz efektywne. Vialet duży nacisk kładzie na wygodę. Sami o sobie mówią, że są niczym bank, jednak bez placówek, kolejek i zbędnych formalności.


Rodzaje pożyczek w Vialet

 • Limit kredytowy

Vialet nie oferuje pożyczki sensu stricte, ale oferuje limit kredytowy z kartą kredytową, który jest ich wersją pożyczki ratalnej. Możliwość uzyskania środków w wysokości od 1000 do 13 500 złotych i rozłożenia płatności za wykorzystany limit nawet na 10 łatwych do spłacenia rat to podstawowa charakterystyka limitu oferowanego przez Vialet. Przed uzyskaniem limitu samemu decyduje się o wysokości potencjalnych rat, na podstawie czego przeliczany jest maksymalny limit, jaki można uzyskać. Im wyższą ratę klient jest w stanie płacić, tym wyższą kwotę limitu Vialet mu zaoferuje. Żeby uzyskać limit wystarczy telefon z internetem oraz aktualny dowód osobisty.


Vialet - koszty

12miesięcy
1000zł -
10000zł -
13500zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Vialet - dane firmy:

Dane kontaktowe:

"VIA Payments" UAB

Konstitucijos pr.7
Vilnius

e-mail: info@vialet.eu

telefon:

www: vialet.eu

serwisy społecznościowe:  

Weź pożyczkę

Opis produktu Vialet

Vialet, znane także jako Via Payment UAB jest firmą wchodzącą w skład Via SMS Group. Firma funkcjonuje od roku 2009, by 10 lat później zawitać również do Polski. Od 2019 roku Vialet oferuje swoje usługi online również w Polsce. Do oferty Vialet zalicza się rachunek IBAN, do wyboru - indywidualny lub firmowy. Do rachunku dostęp uzyskuje się za sprawą aplikacji. Po rejestracji w aplikacji, darmowy rachunek IBAN otwierany jest automatycznie. Po uzyskaniu dostępu do rachunku pojawia się także możliwość uzyskania limitu kredytowego wraz z kartą kredytową której dostawcą jest MasterCard.

Rachunek oraz limit kredytowy dostępny jest dla obywateli polski ze stałym adresem w kraju. Do tego niezbędny jest odpowiedni wiek, który dla Vialet to od 18 do 80 roku życia. Niezbędny będzie również aktualny dowód osobisty. Weryfikacji danych osobowych Vialet dokonuje za sprawą przelewu weryfikacyjnego o wartości 1 grosza, lub przy pomocy usługi Instantor. Obie te opcje są łatwym i wygodnym sposobem na potwierdzenie swojej tożsamości i uzyskanie szansy na limit kredytowy od Vialet.


Dodaj opinię o Vialet

 ###### ##   ## ########   ###  ##   ## 
##  ## ##   ## ##   ##  ## ##  ## ## ## 
##    ##   ## ##   ## ##  ## ## ## ## 
##    ##   ## ######## ##   ## ## ## ## 
##    ##   ## ##   ## ######### ## ## ## 
##  ## ##   ## ##   ## ##   ## ## ## ## 
 ######  ####### ######## ##   ## ### ### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Vialet

Opinia o Vialet od Teresa 2021-04-26 10:17:38 #5800
Vialet to firma, która nie zadaje pytań. Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Składasz wniosek i od razy przyznawany jest Ci limit kredytowy i korzystasz z pieniędzy jak chcesz! Pełna swoboda i wygoda. Bardzo fajne rozwiązanie, które polecam każdemu!
Odpowiedz
Opinia o Vialet od Franek 2021-04-26 10:14:49 #5799
Dla mnie cała ta firma Vialet jest podejrzana! Strona jest mało czytelna i mało zrozumiana. Nie wiem kto się będzie wiązał z jakąś firma krzak zamiast iść do banku, który jednak jest instytucją godną zaufania, a do tego oferty banków są znacznie lepsze!
Odpowiedz
Opinia o Vialet od Kimi 2020-12-06 12:55:33 #5235
Oferta jest słaba bo droga!
Odpowiedz

Zobacz także:

Modna Pożyczka
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
ratado.pl
4.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
KredytOK na raty
4.9

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
SuperKasa
3.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania