Hapi Pożyczki poszerza swoją ofertę

Hapi Pożyczki to firma pożyczkowa, która potrafi doskonale dopasować się do wymagań współczesnych pożyczkobiorców – pożycza szybko, łatwo i dużo. Niniejszy pożyczkodawca ma świadomość, że aby utrzymać zainteresowanie klientów swoimi finansowymi produktami, musi nieustannie zmieniać się i proponować coraz lepsze rozwiązania.

Hapi Pożyczki poszerza swoją ofertę
Hapi pożyczki oferuje teraz pożyczkę do 15000 zł na 36 misięcy.

hapi pożyczki opinie hapi pożyczki opinie Weź pożyczkę

Dodaj do porównania

Pożyczymy więcej niż wcześniej

Firma Hapi Pożyczki wie najlepiej o konieczności ciągłego wzbogacania swojej oferty, która będzie przyciągać rzeszę nowych pożyczkobiorców. Do tej pory u danego pożyczkodawcy mogliśmy pożyczyć nie więcej niż 10 000 zł. Teraz dostępna maksymalna kwota zobowiązania to aż 15 000 zł. Taka kwota robi wrażenie, gdyż jest jedną z wyższych w sektorze pozabankowym, jaką możemy uzyskać w ramach pożyczki ratalnej. Podwyższenie kwoty pożyczki pozwoli wielu konsumentom na zrealizowanie poważniejszych planów i marzeń.

Okres spłaty aż do 36 miesięcy

Podwyższenie kwoty maksymalnej to nie jedyna niespodzianka, jaką pożyczkodawca przygotował dla swoich klientów. Oprócz zwiększenia sumy pożyczki, Hapi Pożyczki zdecydowały się na wydłużenie okresu kredytowania, który wynosi teraz aż 36 miesięcy. Tak długi okres spłaty pozwoli klientom na dopasowanie dogodnych rat, które nie będą w znaczący sposób naruszać kondycji domowego budżetu. Jest to bardzo rozsądne posunięcie, gdyż bez możliwości wyboru długiego okresu spłaty przy tak wysokiej pożyczce wielu klientów mogłoby mieć problem z terminowym spłacaniem należności.

Benefity konsumenckie bez zmian

Z nową ofertą Hapi Pożyczki wiele zyskujemy i nic nie tracimy. Pożyczkodawca już we wcześniejszych ofertach proponował swoim klientom bardzo ciekawe i pomocne benefity konsumenckie. Nadal możemy korzystać z tzw. wakacji kredytowych, które są bardzo dobrym rozwiązaniem, gdy chwilowo utracimy równowagę finansową i chcemy przesunąć spłatę kolejnej raty o miesiąc. Nie tracimy również możliwości rozpoczęcia spłaty nawet po dwóch miesiącach od otrzymania pożyczonych pieniędzy.

„Sektor FinTech nieustannie się rozwija. Każdy ceniący się pożyczkodawca stara się urozmaicać i unowocześniać swoje oferty pożyczkowe, które pomogą w zdobyciu zaufania klientów. Hapi Pożyczki doskonale rozumie wymogi rynku pożyczkowego i proponuje konsumentom coraz to lepsze rozwiązania, które z pewnością kuszą i przyciągają nowych pożyczkobiorców.” – komentuje Maciej Suwik, ekspert loando.pl

Darmowe pożyczki
Netcredit
500 zł / 30 dni
AXI Card
6000 zł / 30 dni
Solcredit
5000 zł / 50 dni
Sloan
3000 zł / 30 dni
Ofin
2000 zł / 30 dni

Dodaj komentarz

 ######  ####### ######## ##  ## ######## 
##  ## ##   ## ##   ## ## ## ##    
##    ##   ## ##   ##  ####  ##    
##  #### ##   ## ##   ##  ##  ######  
##  ## ##   ## ##   ##  ##  ##    
##  ## ##   ## ##   ##  ##  ##    
 ######  ####### ########   ##  ##    

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze