Kredyt dla nowych firm – najlepsze kredyty na start dla nowych firm

Potrzebujesz kredytu dla nowych firm? Banki już na starcie mogą podciąć skrzydła i zniechęcić do własnej działalności. Niestety, ich procedury i wymogi nie są dostosowane do sytuacji najmniejszych przedsiębiorstw. Kredyty w instytucjach bankowych nie są jedynym rozwiązaniem. Można starać się o kredyt na start dla nowych firm w firmach pożyczkowych. Procedura aplikowania o dodatkowe środki jest znacznie łatwiejsza, a oferty są bardzo atrakcyjne. Sprawdźmy, co powinniśmy wiedzieć na ten temat! W tekście znajdziesz oferty kredytów na nową działalność gospodarczą w instytucjach pozabankowych!

Kredyt dla nowych firm – najlepsze kredyty na start dla nowych firm
Kredyt dla nowych firm pozwoli sfinansować potrzeby każdej działalności!

Kredyt dla nowych firm w instytucjach pozabankowych

Pożyczka dla nowych firm w pozabankowych instytucjach finansowych to atrakcyjny i bezpieczny produkt, który pozwoli sfinansować zamiary młodych przedsiębiorców. To właśnie na starcie potrzebujemy wsparcia finansowego, aby powoli rozkręcić biznes. Nie od razu pojawiają się wpływy – mamy za to wiele wydatków, które trzeba w jakiś sposób pokryć. Kredyt dla nowych firm świetnie wpisuje się w te potrzeby. Pozyskiwanie środków na własną działalność jest bardzo ważnym tematem, ponieważ w Polsce rocznie powstaje średnio 300 tys. firm.

Niestety, niemal tyle samo osób rezygnuje z zarabiania na swoim, a jednym z powodów są pieniądze.Do prowadzenia biznesu zniechęca nie tylko niepewność dochodów (40% respondentów), ale też formalności (54%) i obawa przed porażką (35%). Z powodu braku pieniędzy na start z konceptu prowadzenia własnego biznesu rezygnuje 1/3 badanych. O kredyt dla nowych firm dużo łatwiej jest starać się w firmach pozabankowych, niż w bankach. Sztywne procedury bankowe i trudne do spełnienia wymogi już na starcie mogą zniechęcić nas do własnej działalności. Pożyczkodawcy są znacznie bardziej liberalni. Nie tylko udzielają pożyczek dla firm, nie oczekując kilku lub kilkunastu miesięcy prowadzenia działalności, ale też gwarantują lekkie raty i okres kredytowania dopasowany do naszych możliwości finansowych. Co zrobić, aby otrzymać pieniądze na start?

Jak starać się o kredyt na start dla nowych firm?

Od kredytu dla nowych firm w pozabankowych instytucjach finansowych dzieli nas kilka prostych kroków. Jeśli chcemy rozwinąć własny biznes i uzyskać finansowanie dla firmy, musimy:

 1. wybrać kwotę, termin spłaty i wypełnić formularz,
 2. zweryfikować dane online albo podpisać umowę z kurierem,
 3. czekać na przelew albo wybrać pożyczkę z wypłatą na poczcie.

Szczegóły wnioskowania o pożyczkę dla nowych firm mogą się różnić w zależności od wybranego pożyczkodawcy. Tak samo jak warunki starania o zastrzyk gotówki. Niektóre pożyczki na start dla nowych firm będą wymagać jedynie dowodu, inne – zabezpieczenia w postaci nieruchomości. Pożyczki pod zastaw pozwalają wziąć pożyczkę bez BIK, o czym za chwilę. Najpierw przyjrzymy się wymogom, jakie firmy pożyczkowe stawiają potencjalnym klientom.

Jakie wymogi musi spełnić młody przedsiębiorca?

Pożyczka online może być wsparciem, jakiego potrzebuje nasza firma. Kto może starać się o pieniądze na start firmy? Warunki stawiane młodym przedsiębiorcom:

Pożyczkę można wziąć od pierwszego dnia prowadzenia działalności! Nie trzeba dokumentów rejestracyjnych, księgowych, poręczeń ani zabezpieczeń. Co zrobić, jeśli nasza historia kredytowa nie jest bez zastrzeżeń? Pożyczki przy zadłużeniu nie są jedynie ofertą dla klientów indywidualnych. Również osoby zakładające własny biznes, mogą starać jest o kredyt dla nowych firm bez BIK.

czy rata kredytu jest kosztem?

Kiedy bierzemy kredyt dla nowych firm, pojawia się pytanie, czy rata kredytu jest kosztem? Zgodnie z art. 23 Ustawy o PIT, wydatków poniesionych na zaciągane kredyty nie można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu. Wyjątkiem są skapitalizowane odsetki od pożyczki dla firm, które można wpisać w koszt prowadzenia działalności. Same raty nie stanowią kosztu uzyskania przychodu.

Najlepsze oferty kredytów na nową działalność gospodarczą:

Banki oferują młodym przedsiębiorcom:

 • kredyt obrotowy,
 • kredyt inwestycyjny dla nowych firm oraz
 • kredyt hipoteczny.

Kiedy bierzemy pożyczkę na start, najważniejsze są dla nas bieżące potrzeby. Dopiero zaczynamy, chcemy pewnie stanąć na nogi i spokojnie spać, bez zmartwień o budżet. Finansowanie nowej firmy z pożyczką jest proste i skuteczne. Dzięki bogatej ofercie kredytów gotówkowych dla nowych firm bez zabezpieczeń szybko znajdziemy produkt odpowiadający naszym oczekiwaniom. Poznajmy najlepsze oferty kredytów dla nowych firm, oferowanych przez firmy pożyczkowe.

Kredyt dla nowych firm w Biznes Ratka

Biznes Ratka opinie Biznes Ratka
Weź pożyczkę

Charakterystyka kredytu dla nowych firm w Biznes Ratka:

 • pożyczka dla firm od 1000 do 10 000 zł,
 • okres kredytowania od 1 do 24 miesięcy,
 • pożyczka na dowód osobisty,
 • internetowy wniosek o pożyczkę,
 • przelew pożyczki na konto lub pożyczka na poczcie nawet w ciągu 24 godzin od podpisania umowy,
 • możliwość zaciągnięcia kolejnej pożyczki po spłacie pierwszych 4 rat bieżącego zobowiązania,
 • możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki.

Kredyt dla nowych firm w GoldKredyt.pl

GoldKredyt.pl opinie GoldKredyt.pl
Weź pożyczkę

Charakterystyka kredytu dla nowych firm w GoldKredyt.pl:

 • pożyczka dla firm od 1000 do 10 000 zł,
 • okres kredytowania od 1 do 24 miesięcy,
 • pożyczka na dowód osobisty,
 • wnioskowanie w 100% online,
 • decyzja już po jednej godzinie,
 • przelew pożyczki na konto lub odbiór gotówki z czekiem Giro.

Kredyt dla nowych firm w Aasa dla Biznesu

AASA dla biznesu opinie AASA dla biznesu
Weź pożyczkę

Charakterystyka kredytu dla nowych firm w Aasa dla Biznesu:

 • pożyczka dla firm od 1000 do 10 000 zł,
 • okres kredytowania od 1 do 24 miesięcy,
 • minimum formalności,
 • pożyczka na konto lub z odbiorem na poczcie,
 • pieniądze w 24 godziny od podpisania umowy. W szczególnych przypadkach termin ten może się przedłużyć do 7 dni,
 • szybka decyzja,
 • możliwość zaciągnięcia kolejnej pożyczki, kiedy spłacimy pierwsze 4 raty bieżącego zobowiązania.

Pożyczka dla firm bez BIK w Monument Fund

Co charakteryzuje pożyczkę dla firm bez BIK w Monument Fund? Pożyczkodawca doskonale zdaje sobie sprawę z czasochłonności uzyskiwania wsparcia finansowego w banku. Udziela środków na założenie, prowadzenie i rozwój działalności bez zbędnych formalności. Charakterystyka kredytu dla nowych firm bez BIK w Monument Fund:

 • kwota pożyczki w wysokości od 50 000 do 5 000 000 zł,
 • okres kredytowania od 3 do 18 miesięcy,
 • możliwość przedłużenia okresu kredytowania w szczególnych przypadkach,
 • profesjonalne wsparcie,
 • przejrzysty proces finansowania,
 • szybka decyzja,
 • dowolny cel finansowania związany z działalnością,
 • możliwość zabezpieczenia na nieruchomości różnego typu: nieruchomości mieszkalne, komercyjne, przemysłowe, działki inwestycyjne i nieruchomości niestandardowe.

Co ważne, nieruchomości pod zabezpieczenie muszą znajdować się w aglomeracjach większych miast i miejscowościach powyżej 50 tys. mieszkańców. Procedura trwa od 4 do 7 dni, a każdy klient jest traktowany indywidualnie. Sprawdź sam, co zaproponuje ci specjalista ds. pożyczek, który będzie koordynować cały proces zawierania pożyczki.

jak dostać kredyt bez bik w monument fund?

Ofertę Monument Fund już poznaliśmy. Jeśli chcemy otrzymać pożyczkę dla firmy bez BIK w tej instytucji musimy zostawić swoje dane, wypełniając formularz na stronie lub dzwoniąc pod numer telefonu +48 12 307 44 55. Możemy też wysłać maila na adres biuro@monumentfund.pl. Umowę podpisujemy w jednym z 20 miast wymienionych na stronie internetowej firmy pożyczkowej. Sprawdź, gdzie najwygodniej będzie ci zawrzeć umowę i staraj się o środki dla swojego przedsiębiorstwa, Możemy porównać poszczególne oferty kredytu na start dla nowych działalności, sprawdzając comiesięczne rankingi pożyczek dla firm. Są nieodzowną pomocą w podjęciu ostatecznej decyzji. Sprawdź i dokonaj najlepszego wyboru dla swojej firmy

Czy osoba fizyczna może wziąć pożyczkę na potrzeby firmy?

Młodzi przedsiębiorcy nie muszą wcale brać kredytu dla nowych firm. Mogą zaciągnąć kredyt prywatny albo pożyczkę jako osoba fizyczna, a otrzymane pieniądze wykorzystać na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej. Służą temu m.in. chwilówki i pożyczki ratalne otrzymywane w pozabankowych instytucjach finansowych. Jeśli mamy dobrą zdolność kredytową, możemy aplikować o naprawdę wysokie kwoty na dogodnych warunkach. W tym przypadku również można wpisać odsetki do kosztów prowadzenia naszej działalności. Warunkiem jest spożytkowanie otrzymanych środków na cele związane z firmą. Dotyczy to zarówno kredytów zaciąganych w instytucjach bankowych, jak i korzystania z oferty instytucji pozabankowych. Aby zaliczyć odsetki od prywatnego kapitału do kosztów prowadzonej działalności gospodarczej, konieczne jest:

 • przeznaczenie środków na cele związane z firmą,
 • odpowiednie udokumentowanie wydatku, np. posiadanie faktury potwierdzającej przeznaczenie pieniędzy na potrzeby działalności,
 • faktyczne zapłacenie odsetek od pożyczki - jeśli będą niezapłacone albo umorzone, nie mogą stanowić kosztu podatkowego.

Co istotne, jeśli tylko część kredytu przeznaczymy na potrzeby firmy, to jedynie odsetki od tej części można wliczyć w koszty uzyskania przychodu.

Młody przedsiębiorco, znaj swoje prawa

Pożyczki są formą kredytu konsumenckiego, co oznacza, że klienci firm pożyczkowych mają takie same prawa, jak klienci banków. Zgodnie z Ustawą o kredycie konsumenckim, każdy pożyczkbiorca ma prawo:

 • otrzymać pełną informację na temat kredytu, jeszcze przed zawarciem umowy. Szczególnie istotne są dane dotyczące: rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania, opłat i prowizji związanych z udzieleniem kredytu, zasad i terminów spłaty długu, okresu kredytowania oraz skutków niewywiązywania się z umowy,
 • przedterminowo spłacić kredyt,
 • odstąpienia od umowy kredytu w ciągu 14 dni od jej podpisania.

Znasz już najlepsze oferty i prawa przedsiębiorców korzystających z usług instytucji bankowych i pozabankowych. Weź kredyt na start dla nowych firm i rozwiń swój biznes, a sukces będzie na wyciągnięcie ręki.

Darmowe pożyczki
Finbo
5000 zł / 30 dni
Netcredit
10000 zł / 30 dni
Pożyczka Plus
3000 zł / 30 dni
Miloan
3000 zł / 30 dni
Smart Pożyczka
3000 zł / 30 dni
Solcredit
5000 zł / 50 dni
Ofin
2000 zł / 30 dni
Ekspres Pożyczka
5000 zł / 30 dni
Feniko
1000 zł / 30 dni
OROS.pl
5000 zł / 30 dni
Crezu
5000 zł / 60 dni

Dodaj komentarz

##  ## ##  ##    ##  ###  ######## 
###  ## ## ##    ##  ## ##  ##   ## 
#### ##  ####     ## ##  ## ##   ## 
## ## ##  ##     ## ##   ## ######## 
## ####  ##  ##  ## ######### ##  ##  
##  ###  ##  ##  ## ##   ## ##  ## 
##  ##  ##   ###### ##   ## ##   ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze