O projekcie Loando

Jesteśmy nowoczesną, wiarygodną porównywarką pożyczek online. W jednym miejscu zestawiamy najwyżej oceniane oferty pożyczek pozabankowych. Potrzebujesz wsparcia swojego budżetu? Z nami szybko zapoznasz się z najlepszymi firmami działającymi w sektorze FinTech. Wystarczy, że wybierzesz kwotę i okres spłaty, a oszczędzisz czas na żmudne poszukiwania i dokonasz najbardziej opłacalnego wyboru.

Porównujemy chwilówki i pożyczki ratalne. Prezentujemy opisy poszczególnych pożyczkodawców, rzetelne rankingi pożyczkowe i autentyczne opinie. Na naszym portalu dowiesz się, gdzie pożyczać, aby nie wpaść w tarapaty finansowe, ale skutecznie podreperować swój budżet. Jesteśmy na czasie z aktualnymi promocjami. Podpowiemy Ci, gdzie korzystnie pożyczać, aby znacznie więcej zyskać. Udzielamy też wartościowych porad, pomagając roztropnie zarządzać swoimi środkami.

Dzięki Loando możesz pożyczać z głową. Będziesz mieć pewność, że dokonałeś najlepszego wyboru. Naszą porównywarkę tworzą ludzie, którzy z największą starannością wyszukują cenne informacje, pomagając wybierać tylko dobre oferty. Tworzymy profesjonalny zespół, dokładnie analizując firmy pożyczkowe działające na rynku, abyś bez problemu trafił na propozycje odpowiadające twoim potrzebom.

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, zapraszamy do działu kontakt.

Porównywarka pożyczek online o zasięgu międzynarodowym

Loando.pl to pierwszy projekt porównywarki pożyczek dostępnych przez internet, który pod jednym brandem wystartuje także w innych krajach. Stawiamy sobie za cel stworzenie międzynarodowej marki i udostępnienie najwyższej jakości usług klientom z całego świata. Zależy nam także na wspieraniu świadomego pożyczania – właśnie dlatego na naszych portalach można znaleźć eksperckie artykuły na temat zarządzania finansami i bezpiecznego zaciągania pożyczek. Nad projektem Loando.pl czuwają Maciej Suwik i Tymon Zastrzeżyński.

Loando w Rosji

Loando.ru wystartowało w kwietniu 2017 roku. Rosja była dla nas oczywistym kierunkiem - portfel rosyjskich firm pożyczkowych uzyskał rozmiar 8,7 mld rubli. Jego wartość w stosunku do roku 2015 wzrosła aż o 2,53 mld rubli, co świadczy o zwiększeniu zapotrzebowania na tego typu usługi. W minionym roku w Rosji udzielono pożyczek na 18,1 mld rubli – to suma trzy razy większa niż w roku 2015. Można zatem przewidywać, że rynek pożyczek w Rosji nadal będzie się rozwijać. Co za tym idzie, rosyjscy klienci firm pożyczkowych będą potrzebowali dostępu do najwyższej jakości usług i rzetelnej wiedzy na temat swojego rynku pożyczkowego – to wszystko ma im zapewnić Loando.ru . Dzięki portalowi będą mogli z większą świadomością podejmować decyzje dotyczące pożyczek online, a także łatwo i szybko wnioskować o potrzebne wsparcie finansowe. Projekt Loando.ru koordynuje Ivanna Molodozhenya.

Loando w Czechach

Popularność szybkich pożyczek pozabankowych rośnie nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach europejskich, jak np. w Czechach. Z powodu nieustannie rosnących cen, aż 27 proc Czechów ma na swoim koncie kredyt. Dlatego też naturalnym krokiem było uruchomienie internetowej porównywarki pożyczek również w tym kraju. Chociaż Loando.cz działa od niedawna, bo od lipca 2018 r., portal zyskuje coraz większą popularność. Czesi pożyczają średnio 45 000 koron czeskich, co w przeliczeniu na złotówki daje około 7400 złotych. Rynek pożyczkowy w Czechach reguluje Ustawa o kredytach konsumenckich i Ustawa o ochronie konsumenta.

Loando na Ukrainie

Od 2018 r. działa także Loando.ua. Rynek pożyczek pozabankowych na Ukrainie jest stosunkowo młody, jednak zaczyna się prężnie rozwijać. Szczególnie, że po eskalacji kryzysu finansowego ukraińska waluty (hrywny) znacząco się osłabiła. W kraju działa już kilkadziesiąt firm pożyczkowych, a Loando jest pierwszą porównywarką z Unii Europejskiej w tym kraju. Jako że ukraiński segment FinTech dopiero raczkuje, chcemy wykorzystać nasze doświadczenia i dołożyć cegiełkę do unowocześnienia rynku pożyczkowego w tym kraju.

Loando w Hiszpanii

Kolejnym krajem, na który chcemy rozszerzyć swoją działalność, jest Hiszpania. Loando.es funkcjonuje od 2018 roku. Podejmujemy nowe wyzwania, aby pomagać klientom instytucji pozabankowych lepiej orientować się w możliwościach sektora FinTech.