O projekcie Loando

Jesteśmy nowoczesną, wiarygodną porównywarką pożyczek online. W jednym miejscu zestawiamy najwyżej oceniane oferty pożyczek pozabankowych. Potrzebujesz wsparcia swojego budżetu? Z nami szybko zapoznasz się z najlepszymi firmami działającymi w sektorze FinTech. Wystarczy, że wybierzesz kwotę i okres spłaty, a oszczędzisz czas na żmudne poszukiwania i dokonasz najbardziej opłacalnego wyboru.

Porównujemy chwilówki i pożyczki ratalne. Prezentujemy opisy poszczególnych pożyczkodawców, rzetelne rankingi pożyczkowe i autentyczne opinie. Na naszym portalu dowiesz się, gdzie pożyczać, aby nie wpaść w tarapaty finansowe, ale skutecznie podreperować swój budżet. Jesteśmy na czasie z aktualnymi promocjami. Podpowiemy Ci, gdzie korzystnie pożyczać, aby znacznie więcej zyskać. Udzielamy też wartościowych porad, pomagając roztropnie zarządzać swoimi środkami.

Dzięki Loando możesz pożyczać z głową. Będziesz mieć pewność, że dokonałeś najlepszego wyboru. Naszą porównywarkę tworzą ludzie, którzy z największą starannością wyszukują cenne informacje, pomagając wybierać tylko dobre oferty. Tworzymy profesjonalny zespół, dokładnie analizując firmy pożyczkowe działające na rynku, abyś bez problemu trafił na propozycje odpowiadające twoim potrzebom.

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, zapraszamy do działu kontakt.

Porównywarka pożyczek online o zasięgu międzynarodowym

Loando.pl to pierwszy projekt porównywarki pożyczek dostępnych przez internet, który pod jednym brandem wystartuje także w innych krajach. Stawiamy sobie za cel stworzenie międzynarodowej marki i udostępnienie najwyższej jakości usług klientom z całego świata. Zależy nam także na wspieraniu świadomego pożyczania – właśnie dlatego na naszych portalach można znaleźć eksperckie artykuły na temat zarządzania finansami i bezpiecznego zaciągania pożyczek. Nad projektem Loando.pl czuwają Maciej Suwik i Tymon Zastrzeżyński.

Loando w Rosji

Loando.ru wystartowało w kwietniu 2017 roku. Rosja była dla nas oczywistym kierunkiem - portfel rosyjskich firm pożyczkowych uzyskał rozmiar 8,7 mld rubli. Jego wartość w stosunku do roku 2015 wzrosła aż o 2,53 mld rubli, co świadczy o zwiększeniu zapotrzebowania na tego typu usługi. W minionym roku w Rosji udzielono pożyczek na 18,1 mld rubli – to suma trzy razy większa niż w roku 2015. Można zatem przewidywać, że rynek pożyczek w Rosji nadal będzie się rozwijać. Co za tym idzie, rosyjscy klienci firm pożyczkowych będą potrzebowali dostępu do najwyższej jakości usług i rzetelnej wiedzy na temat swojego rynku pożyczkowego – to wszystko ma im zapewnić Loando.ru . Dzięki portalowi będą mogli z większą świadomością podejmować decyzje dotyczące pożyczek online, a także łatwo i szybko wnioskować o potrzebne wsparcie finansowe. Projekt Loando.ru koordynuje Ivanna Molodozhenya.

Loando w Hiszpanii

Kolejnym krajem, na który chcemy rozszerzyć swoją działalność, jest Hiszpania. Loando.es planujemy otworzyć jeszcze w 2017 roku. Podejmujemy nowe wyzwania, aby pomagać klientom instytucji pozabankowych lepiej orientować się w możliwościach sektora FinTech.