O projekcie Loando

Loando jest innowacyjną porównywarką finansową, która ułatwia wybór najlepszych produktów bankowych i pozabankowych. W jednym miejscu zestawia najwyżej oceniane oferty chwilówek, pożyczek ratalnych, pożyczek dla firm, kredytów gotówkowych, kont bankowych oraz kart kredytowych. Przedstawia rzetelne informacje, przygotowuje obiektywne rankingi i publikuje wartościowe poradniki finansowe, przestrzegając przed zagrożeniami dla budżetów domowych i firmowych.

Firma loando

Loando porównuje wyłącznie sprawdzone oferty produktów finansowych, w tym chwilówek i pożyczek ratalnych. Opisuje pożyczkodawców i kredytodawców, przykładając dużą wagę do szczegółowych kwestii. Tylko w serwisie Loando dowiesz się, gdzie pożyczać, aby dokonać najbardziej opłacalnych wyborów.

Prezentowane w Loando oferty pożyczek i kredytów są zawsze aktualne!

Loando prezentuje wyłącznie najnowsze promocje instytucji bankowych i pozabankowych. Możesz wiele zyskać, korzystając z pomocy nowoczesnej porównywarki.

Nad rzetelnością informacji czuwa profesjonalny zespół. Codziennie wyszukuje cenne informacje, aby chronić przed błędnymi decyzjami i dbać o twój portfel.

Loando jest nieocenionym źródłem wiedzy na temat pożyczek i kredytów. Upraszcza proces pozyskania dodatkowych środków. Dokładnie analizuje rynek finansowy, dostarczając oferty dopasowane do potrzeb odbiorców.

Jeśli masz pytanie dotyczące produktów finansowych, przejdź do działu kontakt.

PORÓWNYWARKA POŻYCZEK ONLINE O ZASIĘGU MIĘDZYNARODOWYM

Loando.pl jest częścią międzynarodowego fintechu Loando Group. Jako pierwsza porównywarka pożyczek internetowych wystartowała pod jednym brandem również w innych krajach. Celem Loando jest stworzenie międzynarodowej marki i udostępnienie najwyższej jakości usług klientom z całego świata. Loando chce wspierać świadome pożyczanie, dlatego porównuje najwyżej oceniane oferty i publikuje eksperckie artykuły na temat zarządzania finansami i bezpiecznego zaciągania pożyczek. Nad projektem Loando.pl czuwają Maciej Suwik oraz Tymon Zastrzeżyński.

Tymon Zastrzeżyński

Tymon Zastrzeżyński

Co-founder

Współzałożyciel serwisów Loando.pl i pozyczkaportal.pl oraz Co-Founder w Loando Group. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. W sektorze finansowym działa już niemal od 10 lat. Pierwsze zawodowe kroki stawiał w Getin Noble Banku oraz w Nordea Banku, pracował również dla Towarzystwa Ubezpieczeń Europa. Posiada licencję Maklera Papierów Wartościowych.

Maciej Suwik

Maciej Suwik

Co-founder

Współzałożyciel serwisów Loando.pl i pozyczkaportal.pl oraz Co-Founder w Loando Group. Absolwent Politechniki Warszawskiej i Universitat Politècnica de València. W sektorze IT oraz w branży finansowej działa od ponad 10 lat. Swoje doświadczenie zawodowe rozwijał w Olsztynie, Warszawie, Walencji i Budapeszcie. Jest entuzjastą wdrażania rozwiązań fintechowych.

LOANDO W ROSJI

Loando.ru wystartowało w kwietniu 2017 roku. Rosja była dla nas oczywistym kierunkiem - portfel rosyjskich firm pożyczkowych uzyskał rozmiar 8,7 mld rubli. Jego wartość w stosunku do roku 2015 wzrosła aż o 2,53 mld rubli, co świadczy o zwiększeniu zapotrzebowania na tego typu usługi. W minionym roku w Rosji udzielono pożyczek na 18,1 mld rubli – to suma trzy razy większa niż w roku 2015. Można zatem przewidywać, że rynek pożyczek w Rosji nadal będzie się rozwijać. Co za tym idzie, rosyjscy klienci firm pożyczkowych będą potrzebowali dostępu do najwyższej jakości usług i rzetelnej wiedzy na temat swojego rynku pożyczkowego – to wszystko ma im zapewnić Loando.ru.

Dzięki portalowi będą mogli z większą świadomością podejmować decyzje dotyczące pożyczek online, a także łatwo i szybko wnioskować o potrzebne wsparcie finansowe.

Przejdź do Loando.ru

LOANDO W CZECHACH

Popularność szybkich pożyczek pozabankowych rośnie nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach europejskich, jak np. w Czechach. Z powodu nieustannie rosnących cen, aż 27 proc Czechów ma na swoim koncie kredyt. Dlatego też naturalnym krokiem było uruchomienie internetowej porównywarki pożyczek również w tym kraju.

Chociaż Loando.cz działa od niedawna, bo od lipca 2018 r., portal zyskuje coraz większą popularność. Czesi pożyczają średnio 45 000 koron czeskich, co w przeliczeniu na złotówki daje około 7400 złotych.

Rynek pożyczkowy w Czechach reguluje Ustawa o kredytach konsumenckich i Ustawa o ochronie konsumenta.

Przejdź do Loando.cz

LOANDO NA UKRAINIE

Od 2018 r. działa także Loando.ua. Rynek pożyczek pozabankowych na Ukrainie jest stosunkowo młody, jednak zaczyna się prężnie rozwijać. Szczególnie, że po eskalacji kryzysu finansowego ukraińska waluty (hrywny) znacząco się osłabiła.

W kraju działa już kilkadziesiąt firm pożyczkowych, a Loando jest pierwszą porównywarką z Unii Europejskiej w tym kraju. Jako że ukraiński segment FinTech dopiero raczkuje, chcemy wykorzystać nasze doświadczenia i dołożyć cegiełkę do unowocześnienia rynku pożyczkowego w tym kraju.

Przejdź do Loando.ua

LOANDO W HISZPANII

Kolejnym krajem,w którym prowadzimy swoją działaność, jest Hiszpania. Loando.es funkcjonuje od 2018 roku. Podejmujemy nowe wyzwania, aby pomagać klientom instytucji pozabankowych lepiej orientować się w możliwościach sektora FinTech.

Przejdź do Loando.es

LOANDO W MEKSYKU

Loando Group nieustannie dąży do rozwoju. Planem ekspansji zagranicznej objęliśmy również Meksyk. Na rynku meksykańskim działamy od grudnia 2019 roku. Potencjał rynku jest ogromny i mamy zamiar go wykorzystać.

Przejdź do Loando.mx

LOANDO W RUMUNII

Zagraniczna ekspansja Loando Group objęła również Rumunię. Rynek pożyczek pozabankowych w Rumunii jest relatywnie młody. Działamy na nim już od połowy 2019 roku. Mamy nadzieję wykorzystać doświadczenie i narzędzia, które posiadamy, aby wspomóc jego rozwój.

Zapewnimy tym samym mieszkańcom Rumunii dostęp do możliwości wyboru faktycznie najlepszych pożyczek online. To będzie już szósty rynek, na którym swoją obecność zaznaczy Grupa Loando.

Przejdź do Loando.ro

Jesteśmy częścią Grupy LOANDO

klangmedia
zagrano.pl
aff44
innova interactive
pozyczkaportal.pl
silklead
loando.pl
fintek
cormo