Pierwsza reklama telewizyjna firmy SuperGrosz.pl

SuperGrosz.pl wychodzi naprzeciw klientom, którym zależy na zaciągnięciu szybkiego, prostego i taniego zobowiązania. Ostatnio, firma stworzyła pierwszy spot telewizyjny, w którym zostały przedstawione najbardziej atrakcyjne propozycje instytucji.

Super Grosz opinie Super Grosz opinie Weź pożyczkę

Dodaj do porównania

SuperGrosz.pl po raz pierwszy w telewizji

Super Grosz, od wielu lat odnoszący sukcesy na rynku pozabankowych pożyczek ratalnych, postanowił wyemitować pierwszy spot telewizyjny. Przedstawia on najważniejsze informacje, dotyczące zaciągnięcia pierwszego lub kolejnego zobowiązania w firmie. Reklama ukazuje najbardziej atrakcyjne aspekty instytucji – pożyczkę możemy zaciągnąć na dowolny cel, a ratę spłacić w najbardziej dogodnym momencie (na oddanie zobowiązania mamy aż 48 miesięcy).

Na uwagę zasługuje również niska rzeczywista roczna stopa oprocentowania, wynosząca jedynie 57,8%. Dzięki temu, z oferty firmy mogą skorzystać wszystkie osoby, które cenią sobie nie tylko szybkość, ale także cenową atrakcyjność zobowiązania.

Dzięki najnowszej reklamie telewizyjnej, SuperGrosz.pl będzie mógł dotrzeć nawet do tych klientów, którzy nigdy nie zetknęli się z ofertą firmy, a chcieliby skorzystać z jej usług. Propozycja skierowana jest do różnego rodzaju wnioskodawców, którzy cenią sobie różnego rodzaju innowacje i indywidualne podejście do pożyczkobiorcy.

SuperGrosz.pl na pierwszym miejscu w rankingu!

SuperGrosz.pl to firma, która oferuje swoim klientom szybkie pożyczki ratalne z pominięciem zbędnych formalności. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i kompleksowemu podejściu do klienta, w ostatnim, październikowym rankingu pożyczek na raty firma znalazła się na pierwszym miejscu aktualnego zestawienia.

Instytucja oferuje pożyczki ratalne nawet do 15 000 zł, które można rozłożyć aż na 48 rat. Warto jednak pamiętać, że możliwość zaciągnięcia zobowiązania powyżej 10 000 zł przysługuje jedynie stałym klientom firmy. Wszystkie zalety instytucji zostały ujęte w najnowszym spocie telewizyjnym SuperGrosz.pl.

Na uwagę zasługuje również fakt, że o pożyczkę w SuperGrosz.pl możemy wnioskować także przez telefon, a pieniądze wypłacimy również z pomocą czeku GIRO. Warto również wziąć pod uwagę fakt, że SuperGrosz.pl oferuje aż 3 metody weryfikacji danych klienta.

Jak zaciągnąć zobowiązanie w SuperGrosz.pl?

Zaciągnięcie pożyczki w SuperGrosz.pl nie wymaga od klienta nawet posiadania konta w banku. Tożsamość pożyczkobiorcy jest weryfikowana m. in. za pomocą czeku GIRO. W celu odebrania pieniędzy na poczcie wystarczy wylegitymować się dowodem osobistym oraz pokazać kod SMS, który otrzymamy od firmy.

Proces uzyskania zobowiązania jest niezwykle prosty. Wymaga on od pożyczkobiorcy wykonania jedynie kilku prostych kroków, dzięki którym otrzyma on pieniądze w błyskawiczny sposób. Warto również pamiętać, że SuperGrosz.pl nie obliguje klientów do ujawnienia swoich osobistych dochodów.

Darmowe pożyczki
Finbo
5000 zł / 30 dni
Kuki.pl
5000 zł / 30 dni
Netcredit
3000 zł / 30 dni
Pożyczka Plus
3000 zł / 30 dni
Smart Pożyczka
3000 zł / 30 dni
Solcredit
5000 zł / 50 dni

Dodaj komentarz

######## ######## ####### ##   ## ##   ## 
##   ## ##    ##   ## ##   ## ##  ## 
##   ## ##    ##   ## ##   ##  ## ##  
######## ######  ##   ## ##   ##  ###  
##  ##  ##    ## ## ## ##   ##  ## ##  
##  ## ##    ##  ## ##   ## ##  ## 
##   ## ######## ##### ## ####### ##   ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze