Nowa promocja Hapipożyczki – skorzystaj z nielimitowanej opieki medycznej!

Najnowsza propozycja Hapipożyczki stanowi jedną z najciekawszych promocji, które są aktualnie dostępne na rynku pozabankowych pożyczek ratalnych. Jako jedyna instytucja w branży, Hapipożyczki uruchomiła specjalny program opieki medycznej, dostępny dla każdego klienta, który skorzysta z oferty firmy do końca lutego.

Nowa promocja Hapipożyczki – skorzystaj z nielimitowanej opieki medycznej!
Weź pożyczkę w hapipożyczki i ciesz się darmową opieką medyczną przez 12 miesięcy!

hapi pożyczki opinie hapi pożyczki opinie Weź pożyczkę

Dodaj do porównania

Weź zobowiązanie w Hapipożyczki i zdobądź darmowy Pakiet Opieki Medycznej

Dzięki najnowszej promocji Hapipożyczki – „Zdrowie jest najważniejsze” – każdy klient, który weźmie pożyczkę przez internet na co najmniej 5000 zł, otrzyma bezpłatny pakiet badań oraz wizyt lekarskich w jednej z placówek medycznych, wyszczególnionych na stronie firmy. Z propozycji instytucji można skorzystać od 15 do 28 lutego. Wszyscy klienci, którzy wezmą udział w promocji, przez 12 miesięcy będą mieli nieograniczony dostęp do lekarzy 7 różnych specjalności:

 1. Internisty (oraz lekarza rodzinnego)
 2. Okulisty
 3. Ginekologa
 4. Kardiologa
 5. Alergologa
 6. Urologa
 7. Chirurga

Pożyczkobiorcom, którzy skorzystają z propozycji firmy, przysługuje również możliwość przeprowadzenia badań laboratoryjnych, w skład których wchodzą:

 • ogólne badania moczu,
 • morfologia,
 • OB (tzw. Odczyn Biernackiego),
 • CRP (tzw. białko ostrej fazy),
 • potas,
 • sód,
 • kreatynina,
 • glukoza,
 • EKG z opisem (badania diagnostyczne).

Oferta specjalna – zerowe oprocentowanie i 1% prowizji za uzyskanie należności

Hapipożyczki przygotowała również specjalną ofertę dla pożyczkobiorców, którzy otrzymają najwyższą ocenę weryfikacyjną w programie „Zdrowie jest najważniejsze”. Klienci cechujący się wysoką wiarygodnością finansową, mają szansę na uzyskanie zobowiązania bez dodatkowych kosztów oprocentowania. Ponadto, promocyjna wysokość prowizji będzie wynosiła jedyne 1%. Co więcej, pożyczkobiorcy nie będą musieli ponosić żadnych dodatkowych zobowiązań, takich jak opłata administracyjna lub przygotowawcza.

Jakiego rodzaju zobowiązania można zaciągnąć w Hapipożyczki?

Hapipożyczki oferuje niezwykle konkurencyjną kwotę maksymalnej należności, o jaką może wnioskować każdy klient instytucji – aż 15 000 zł. Spłatę pożyczki można natomiast rozłożyć od 3 do nawet 36 wygodnych rat, które należy regulować co miesiąc. Minimalna suma zobowiązania wynosi z kolei 800 zł.

Jako, że firma wychodzi naprzeciw indywidualnym potrzebom swoich klientów, należność można zacząć spłacać dopiero po 2 miesiącach od dnia, w którym została podpisana umowa. Minimalne RRSO pożyczki wynosi z kolei jedynie 19,46%.

Warunki wzięcia pożyczki w Hapipożyczki

W celu zaciągnięcia pożyczki ratalnej w firmie, wystarczy spełnić jedynie kilka podstawowych warunków. Przede wszystkim, pożyczkobiorca powinien być osobą pełnoletnią – stanowi to standardowy wymóg we wszystkich instytucjach, które udzielają różnego rodzaju zobowiązań finansowych. Ponadto, klient jest zobowiązany do posiadania osobistego rachunku w banku oraz telefonu komórkowego.

Należy również wiedzieć, iż w celu zweryfikowania wiarygodności finansowej klienta, każdy wnioskodawca musi mieć możliwość udokumentowania swojego aktualnego źródła dochodu.

Darmowe pożyczki
Finbo
5000 zł / 30 dni
Kuki.pl
5000 zł / 30 dni
Netcredit
3000 zł / 30 dni
Wandoo
3000 zł / 30 dni
Pożyczka Plus
3000 zł / 30 dni
Miloan
3000 zł / 30 dni
Szybka Gotówka
15000 zł / 65 dni
Smart Pożyczka
3000 zł / 30 dni
Solcredit
5000 zł / 50 dni
Ofin
2000 zł / 30 dni
Feniko
3000 zł / 30 dni
Prestito
3000 zł / 40 dni
Crezu
5000 zł / 60 dni

Dodaj komentarz

######## #### ##   ## ##   ## ##   ## 
##    ## ## ## ## ##   ## ###  ### 
##    ## ## ## ## ##   ## #### #### 
######  ## ## ## ## ##   ## ## ### ## 
##    ## ## ## ## ##   ## ##   ## 
##    ## ## ## ## ##   ## ##   ## 
##    #### ### ###  ####### ##   ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze