Miloan - opinie i opis oferty

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 2100
Okres pożyczki 30 dni

Koszty pożyczki w Miloan

Kwota: 2500 zł
Czas: 30 dni
Koszt: 402.5 zł
RRSO: 514.88 %
Do spłaty: 2902.5 zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 500 zł, maksymalna 5000 zł. Minimalne RRSO: 514.88%, maksymalne RRSO: 514.88%. Okres pożyczki to 30-30 dni. Dla kwoty 500 zł na okres 30 dni całkowity koszt pożyczki równy jest 80.5 zł, RRSO wynosi 514.88 %. Całkowita kwota do spłaty 580.5 zł


Miloan to międzynarodowa firma, która chce pomagać w nieprzewidzianych wydatkach. Jeśli brakuje nam środków, możemy liczyć na szybką gotówkę bez wychodzenia z domu.

 • Co pożyczkobiorcy sądzą o Miloan? Opinie wskazują, że to warta zaufania instytucja. Wspiera w trudnej sytuacji finansowej i pozwala uzyskać gotówkę już w 15 minut.
 • Miloan pozyczki bierze się w trzech prostych krokach. Należy pamiętać o dokonaniu opłaty weryfikacyjnej.
 • W ofercie pożyczkodawcy znajdują się chwilówki o maksymalnej kwocie 5000 zł. Nowi klienci mogą starać się o 3000.
 • Miloan działa na rynku międzynarodowym. Z platformy można korzystać przez całą dobę.
 • Niepodważalnym atutem pożyczkodawcy jest dostępność 24/7. Minusem jest wysoki wymagany wiek pożyczkobiorcy - ofertę kieruje się do osób powyżej 22 roku życia.

Miloan opinie

Miloan cieszy się pozytywną opinią na rynku usług pożyczkowych. Pozwala starać się o pieniądze zawsze, kiedy będzie nam potrzebne dodatkowe wsparcie budżetu.

 • Aplikujesz o kilka stówek, a tak Cie przemaglują, że myśle, że jak się starasz o kredyt na dom nie ma tylu wymogów. - Arczi
 • Firma godna uwagi. Warunki jasne, nie ma ukrytych kosztów, ani kruczków, decyzję dostaje się szybko. Jeżeli zależy komuś na szybkiej pożyczce i przystępnych warunkach to warto skorzystać z Miloan. - WIDA
 • Pożyczka w Miloan to dla mnie było wielkie poratowanie – szybko przesłali kasę, tyle o ile wnioskowałem. - Chwalimira

więcej opinii


Jak wziąć pożyczkę w Miloan krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę i okres pożyczki
 2. Złóż wniosek
 3. Wykonaj przelew weryfikacyjny
 4. Oczekuj na przelanie środków

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Miloan:

Wiek od 22 do 75
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Miloan nie komplikuje procesu pożyczania. Wymaga spełnienia kilku prostych kroków, które umożliwiają otrzymanie potrzebnej kwoty. Należy:

 • Wybrać kwotę pożyczki i okres jej spłaty oraz złożyć wniosek
 • Wykonać przelew weryfikacyjny
 • Poczekać na decyzję

Pierwszym krokiem, tak jak w przypadku każdej firmy pożyczkowej, jest wybór kwoty, jaka zaspokoi nasze potrzeby oraz zdecydowanie się na termin jej spłaty. Co ważne, pierwsza darmowa pożyczka to maksymalnie 3000 zł, które musimy zwrócić w ciągu 30 dni. Wraz z każdą kolejną umową klient może wnioskowac o maksymalną kwotę. Okres kredytowania nie zmienia się i zawsze wynosi 30 dni. Miloan nie ukrywa żadnych kosztów, dlatego przy suwakach podane są dokładne koszty pożyczki, z uwzględnieniem prowizji oraz odsetek. Kiedy podejmiemy decyzję o kwocie oraz terminach spłaty, możemy wypełnić wniosek. Należy podać wszystkie wymagane dane, w przeciwnym razie nasza aplikacja zostanie odrzucona. Kolejnym krokiem jest wpisanie KODU SMS, który otrzymamy na telefon oraz uzupełnienie kilku dodatkowych informacji, które pozwalają pożyczkodawcy przygotować najlepszą ofertę.

Po zrealizowaniu niniejszych formalności, jesteśmy zobowiązani potwierdzić swoją tożsamość. Dlatego wykonujemy przelew weryfikacyjny w wysokości 0,01 grosza, kierując się wskazówkami podany na stronie pożyczkodawcy. Dokonanie tej płatności jest możliwe przez zrobienie tradycyjnego przelewu bądź przez wykorzystanie systemu BlueCash.

Później pozostaje już tylko poczekać na odpowiedź, którą otrzymamy w wiadomości e-mail. Jeśli będzie pozytywna, w ciągu 15 minut powinniśmy dostać pieniądze na nasz rachunek bankowy.

Decydując się na kolejną pożyczkę w Miloan, proces starania się o pieniądze będzie jeszcze mniej wymagający. Wystarczy wówczas zalogować się na konto, podając adres e-mail  oraz hasło, a także zadecydować o wysokości pożyczki i okresie, w jakim chcemy ją uregulować.

Wszelkie pytania co do oferty należy kierować do Biura Obsługi Klienta. Konsultanci są dostępni w godzinach od 7 do 20. Kontaktując się z nimi, szybko uzyskamy odpowiedzi na nurtujące nas kwestie.


Rodzaje pożyczek w Miloan

Oferta Miloan:

 • Pożyczka krótkoterminowa

Miloan proponuje pożyczki krótkoterminowe od 500 zł do maksymalnej kwoty 5000 zł. Jest to oferta przeznaczona dla pożyczkobiorców stale korzystających z oferty pożyczkodawcy. Możliwa do zaciągnięcia suma wzrasta wraz z każdą kolejną umową. Osoby korzystające po raz pierwszy z propozycji pożyczek Miloan, mogą wnioskować o kwotę do 3000 zł. Okres kredytowania bez względu na to, który raz korzystamy z oferty, wynosi 30 dni.

Jeśli nie jesteśmy w stanie zwrócić zobowiązania o czasie, możemy prosić o przedłużenie terminu spłaty, wybierając 7, 14 bądź 30 dni. Dozwolone jest to jednokrotnie przy każdej z branych pożyczek i wymaga uiszczenia stosownej opłaty. Pożyczkodawca zapewnia także możliwość wcześniejszej regulacji należności, w dowolnie wybranym przez klienta momencie. Najlepiej jest skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, aby poznać dokładną kwotę, jaką jesteśmy zobowiązani uiścić.

Oferta Miloan przeznaczona jest dla klientów, którzy ukończyli 22 lata i nie mają więcej niż 70 lat, posiadają dowód osobisty, konto bankowe, telefon komórkowy oraz dostęp do poczty e-mail. Muszą wypełnić kolejne kroki starania się o pożyczkę, pamiętając o konieczności dokonania przelewu weryfikacyjnego. Bez niego pożyczkodawca nie będzie rozpatrywać złożonego wniosku. Ponadto jeśli figurujemy w jednym z rejestrów osób zadłużonych, także nie otrzymamy pozytywnej decyzji. Miloan sprawdza osoby aplikujące o pożyczkę w rejestrze dłużników ERIF BIG S.A., Biurze Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A., Krajowym Rejestrze Długów S.A. oraz w Biurze Informacji Kredytowej S.A.


Miloan - koszty

30dni
500zł 80.5 zł
600zł 96.6 zł
700zł 112.7 zł
800zł 128.8 zł
900zł 144.9 zł
1000zł 161 zł
1500zł 241.5 zł
2000zł 322 zł
2500zł 402.5 zł
3000zł 483 zł
3500zł 563.5 zł
4000zł 644 zł
4500zł 724.5 zł
5000zł 805 zł

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Miloan - reklama

Miloan - dane firmy:

KRS
0000613477
NIP
5223060869
REGON
364236137

Dane kontaktowe:

Miloan Polska Sp. z o.o.

ul. Domaniewska39
02-672 Warszawa

e-mail: kontakt@miloan.pl

telefon: +48 533 100 533

www: miloan.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

8:00 - 19:00

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu Miloan

Miloan to międzynarodowa firma finansowa, która kieruje ofertę produktów finansowych do klientów indywidualnych. Proponuje im pożyczki krótkoterminowe na okres 30 dni, które pozwalają pokryć nieprzewidziane wydatki. Doskonale rozumie potrzeby pożyczkobiorców, dlatego dba o błyskawiczny przelew gotówki i gwarantuje atrakcyjne oprocentowanie zobowiązań finansowych. Jest dostępna online przez 24 godziny na dobę oraz przez 7 dni w tygodniu. Pożyczkodawca rozpatruje wnioski najszybciej, jak to możliwe. Jeśli złożymy formularz po godzinie 20, odpowiedzi możemy spodziewać się po godzinie 9 następnego dnia roboczego.

Miloan dba o bezpieczeństwo swoich klientów, dlatego wykorzystuje specjalistyczne narzędzia mające za zadanie chronić wprowadzane przez nich dane osobowe. Dzięki temu na pewno nie trafią w ręce osób trzecich. Z troską o bezpieczeństwo związane jest także przejrzyste informowanie o kosztach pożyczek. Miloan nie ukrywa żadnych opłat, jasno prezentując warunki starania się o pieniądze oraz spłaty zaciągniętych kwot. Klient jest dla nich partnerem, któremu chce zapewnić pełen komfort ubiegania się o wsparcie jego finansów.


Wady i zalety oferty Miloan:

Zalety:

 • Przelew pożyczki w 15 minut
 • Dostępność online 24/7
 • Pierwsza pożyczka jest za darmo, a jej kwota sięga nawet 3000 zł
 • Przejrzysty proces ubiegania się o pożyczkę
 • Możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki
 • Możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki

Wady:

 • Wysoka dolna granica wieku – pożyczkę można brać dopiero, kiedy ukończymy 22 lata
 • Niska górna granica wieku – pożyczka jest dostępna jedynie dla osób do 70 roku życia
 • Kontrola pożyczkobiorców w bazach dłużników
 • Konieczność spłaty poprzedniej pożyczki przez wzięciem kolejnej

Wady i zalety oferty Miloan podsumowanie

Miloan to firma pożyczkowa, która pozwala zaplanować wszelkie wydatki i podołać nieprzewidzianym opłatom. Dlatego z jej usług chętnie korzystają osoby, które potrzebują wsparcia budżetu do kwoty 5000 zł. Zanim jednak podpiszemy umowę, warto zaznajomić się nie tylko z mocniejszymi, ale i ze słabszymi stronami niniejszej oferty.

Weź pożyczkę


Dodaj opinię o Miloan

##   ## ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
###  ### ##   ## ## ## ## ##   ## ##  ## 
#### #### ##   ## ## ## ## ##   ##  ## ##  
## ### ## ##   ## ## ## ## ##   ##  ###  
##   ## ##   ## ## ## ## ##   ##  ## ##  
##   ## ##   ## ## ## ## ##   ## ##  ## 
##   ## #######  ### ###  ####### ##   ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Miloan

Opinia o Miloan od Arczi 2020-09-21 22:08:53 #4885
Aplikujesz o kilka stówek, a tak Cie przemaglują, że myśle, że jak się starasz o kredyt na dom nie ma tylu wymogów.
Opinia o Miloan od WIDA 2020-08-06 15:42:54 #4840
Firma godna uwagi. Warunki jasne, nie ma ukrytych kosztów, ani kruczków, decyzję dostaje się szybko. Jeżeli zależy komuś na szybkiej pożyczce i przystępnych warunkach to warto skorzystać z Miloan.
Opinia o Miloan od Chwalimira 2020-08-03 15:25:52 #4836
Pożyczka w Miloan to dla mnie było wielkie poratowanie – szybko przesłali kasę, tyle o ile wnioskowałem.
Opinia o Miloan od Cyki 2020-02-26 21:40:59 #4478
Miloan mi pasuje. Moim zdaniem to jedna z tych ofert, że wiesz, że pożyczkę dostaniesz... a nie pożyczka dle wybranych. Wymagania są małe, tak jak wszytskie formalności. Wiadomo- coś za coś. Nie jest to najtańsza oferta:/ ale i tak polecam bardzo.
Opinia o Miloan od Michał 2020-02-03 21:40:06 #4401
Firma, na której można polegać. Nie zostawiają człowieka w potrzebie.
Opinia o Miloan od Olga 2020-01-16 16:34:08 #4310
Udało mi się spłacić pożyczkę przed czasem- firma nie robiła z niczym problemu. Dla mnie oferta MISTRZ. Polecam bardzo.
Opinia o Miloan od Leonard 2019-10-08 22:52:52 #3862
uczciwie i szybko.
Opinia o Miloan od Hary 2019-04-26 23:20:09 #3204
Spoko oferta. Z czystym sumieniem moge polecić.
Opinia o Miloan od Bo 2018-03-13 21:10:03 #1706
Uczciwie i szybko.
Opinia o Miloan od Jakuś 2018-03-09 19:42:02 #1699
Niewyobrażalne. Dobra firma, a opinie kiepskie.
Opinia o Miloan od Marg 2017-12-04 07:48:47 #1461
Zanim wezme pozyczke to chce wiedziec skad jest firma. Ta niby jest miedzynarodowa. Ściema. Nie ma jej w europie. To niby skad jest? Przestrzegam
Opinia o Miloan od Sergiusz 2017-02-07 10:05:30 #551
Pożyczkę wziąłem na dokonanie małego remontu w mieszkaniu po zalaniu przez sąsiadów. Pożyczka niby była pomocna i potrzebna- ale stres jaki się z tym wiązał już nie! Obsługa dostarczyła mi wielu niepotrzebnych emocji. Sama oferta jest ok- ale obsługa fatalna!
Opinia o Miloan od Huberto 2017-02-06 23:04:46 #550
obsługa fatalna. zniechęcili mnie do wzięcia pożyczki przez swoje hamstwo.
Opinia o Miloan od teresa 2017-02-02 22:44:19 #532
nie wystarczy raz pozyczyc i oddac na czas zeby moc pozyczyc wieksza kase. dopiero przy 5 pozyczce mozna sie starac o wieksze kwoty.do tego kontrole jak w banku. kiepska oferta.

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania