Miloan - opinie i opis oferty

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 3000
Okres pożyczki 30 dni

Koszty pożyczki w Miloan

Pierwsza Kolejna
Kwota: 3000 zł 3000 zł
Czas: 30 dni 30 dni
Koszt: 370.2 zł
RRSO: 0 % 311.94 %
Do spłaty: 3000 zł 3370.2 zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 500 zł, maksymalna 5000 zł. Minimalne RRSO: 311.94%, maksymalne RRSO: 311.94%. Okres pożyczki to 30-30 dni. Pierwsza pożyczka jest darmowa, koszt 0 zł, RRSO 0 %, do spłaty 500 zł. Kolejna pożyczka dla kwoty 500 zł na okres 30 dni. Całkowity koszt pożyczki równy jest 61.7 zł, RRSO wynosi 311.94 %. Całkowita kwota do spłaty 561.7 zł


Miloan to międzynarodowa firma, która chce pomagać w nieprzewidzianych wydatkach. Jeśli brakuje nam środków, możemy liczyć na szybką gotówkę bez wychodzenia z domu.

 • Co pożyczkobiorcy sądzą o Miloan? Opinie wskazują, że to warta zaufania instytucja. Wspiera w trudnej sytuacji finansowej i pozwala uzyskać gotówkę już w 15 minut.
 • Miloan pozyczki bierze się w trzech prostych krokach. Należy pamiętać o dokonaniu opłaty weryfikacyjnej.
 • W ofercie pożyczkodawcy znajdują się chwilówki o maksymalnej kwocie 6000 zł. Nowi klienci mogą starać się o 3000 za darmo.
 • Miloan działa na rynku międzynarodowym. Z platformy można korzystać przez całą dobę.
 • Niepodważalnym atutem pożyczkodawcy jest dostępność 24/7. Minusem jest wysoki wymagany wiek pożyczkobiorcy - ofertę kieruje się do osób powyżej 21 roku życia.

Miloan opinie

Miloan cieszy się pozytywną opinią na rynku usług pożyczkowych. Pozwala starać się o pieniądze zawsze, kiedy będzie nam potrzebne dodatkowe wsparcie budżetu.

 • Nie polecam, unikać szerokim łukiem miloan. Nie opłaca się być lojalnym klientem I płacić przed terminem, chyba ,że chce się zostać bez pieniędzy bo oferty nowej nie dadzą tylko przekwalifikują do ... - Asia
 • Splacona pożyczka przed terminem a kolejnej nie można wziąść,trzeba czekać na ofertę – słabo. - Nie Polecam
 • mecza mnie telefonami, mimo ze mowilam ze nie jestem zainteresowana. irytujace! - sara

więcej opinii

Wady i zalety oferty Miloan:

Zalety:

 • Przelew pożyczki w 15 minut
 • Dostępność online 24/7
 • Pierwsza pożyczka jest za darmo, a jej kwota sięga nawet 3000 zł
 • Przejrzysty proces ubiegania się o pożyczkę
 • Możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki
 • Możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki

Wady:

 • Wysoka dolna granica wieku – pożyczkę można brać dopiero, kiedy ukończymy 21 lat
 • Niska górna granica wieku – pożyczka jest dostępna jedynie dla osób do 70 roku życia
 • Kontrola pożyczkobiorców w bazach dłużników
 • Konieczność spłaty poprzedniej pożyczki przez wzięciem kolejnej

Wady i zalety oferty Miloan podsumowanie

Miloan to firma pożyczkowa, która pozwala zaplanować wszelkie wydatki i podołać nieprzewidzianym opłatom. Dlatego z jej usług chętnie korzystają osoby, które potrzebują wsparcia budżetu do kwoty 6000 zł. Zanim jednak podpiszemy umowę, warto zaznajomić się nie tylko z mocniejszymi, ale i ze słabszymi stronami niniejszej oferty.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Miloan krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę i okres pożyczki
 2. Złóż wniosek
 3. Wykonaj przelew weryfikacyjny
 4. Oczekuj na przelanie środków

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Miloan:

Wiek od 22 do 75
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Miloan nie komplikuje procesu pożyczania. Wymaga spełnienia kilku prostych kroków, które umożliwiają otrzymanie potrzebnej kwoty. Należy:

 • Wybrać kwotę pożyczki i okres jej spłaty oraz złożyć wniosek
 • Wykonać przelew weryfikacyjny
 • Poczekać na decyzję

Pierwszym krokiem, tak jak w przypadku każdej firmy pożyczkowej, jest wybór kwoty, jaka zaspokoi nasze potrzeby oraz zdecydowanie się na termin jej spłaty. Co ważne, pierwsza darmowa pożyczka to maksymalnie 3000 zł, które musimy zwrócić w ciągu 30 dni. Wraz z każdą kolejną umową klient może wnioskowac o maksymalną kwotę. Okres kredytowania nie zmienia się i zawsze wynosi 30 dni. Miloan nie ukrywa żadnych kosztów, dlatego przy suwakach podane są dokładne koszty pożyczki, z uwzględnieniem prowizji oraz odsetek. Kiedy podejmiemy decyzję o kwocie oraz terminach spłaty, możemy wypełnić wniosek. Należy podać wszystkie wymagane dane, w przeciwnym razie nasza aplikacja zostanie odrzucona. Kolejnym krokiem jest wpisanie KODU SMS, który otrzymamy na telefon oraz uzupełnienie kilku dodatkowych informacji, które pozwalają pożyczkodawcy przygotować najlepszą ofertę.

Po zrealizowaniu niniejszych formalności, jesteśmy zobowiązani potwierdzić swoją tożsamość. Dlatego wykonujemy przelew weryfikacyjny w wysokości 0,01 grosza, kierując się wskazówkami podany na stronie pożyczkodawcy. Dokonanie tej płatności jest możliwe przez zrobienie tradycyjnego przelewu bądź przez wykorzystanie systemu BlueCash.

Później pozostaje już tylko poczekać na odpowiedź, którą otrzymamy w wiadomości e-mail. Jeśli będzie pozytywna, w ciągu 15 minut powinniśmy dostać pieniądze na nasz rachunek bankowy.

Decydując się na kolejną pożyczkę w Miloan, proces starania się o pieniądze będzie jeszcze mniej wymagający. Wystarczy wówczas zalogować się na konto, podając adres e-mail  oraz hasło, a także zadecydować o wysokości pożyczki i okresie, w jakim chcemy ją uregulować.

Wszelkie pytania co do oferty należy kierować do Biura Obsługi Klienta. Konsultanci są dostępni w godzinach od 7 do 20. Kontaktując się z nimi, szybko uzyskamy odpowiedzi na nurtujące nas kwestie.


Rodzaje pożyczek w Miloan

Oferta Miloan:

 • Pożyczka krótkoterminowa

Miloan proponuje pożyczki krótkoterminowe od 500 zł do maksymalnej kwoty 5000 zł. Jest to oferta przeznaczona dla pożyczkobiorców stale korzystających z oferty pożyczkodawcy. Możliwa do zaciągnięcia suma wzrasta wraz z każdą kolejną umową. Osoby korzystające po raz pierwszy z propozycji pożyczek Miloan, mogą wnioskować o kwotę do 3000 zł za darmo. Okres kredytowania bez względu na to, który raz korzystamy z oferty, wynosi 30 dni.

Jeśli nie jesteśmy w stanie zwrócić zobowiązania o czasie, możemy prosić o przedłużenie terminu spłaty, wybierając 7, 14 bądź 30 dni. Dozwolone jest to jednokrotnie przy każdej z branych pożyczek i wymaga uiszczenia stosownej opłaty. Pożyczkodawca zapewnia także możliwość wcześniejszej regulacji należności, w dowolnie wybranym przez klienta momencie. Najlepiej jest skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, aby poznać dokładną kwotę, jaką jesteśmy zobowiązani uiścić.

Oferta Miloan przeznaczona jest dla klientów, którzy ukończyli 22 lata i nie mają więcej niż 70 lat, posiadają dowód osobisty, konto bankowe, telefon komórkowy oraz dostęp do poczty e-mail. Muszą wypełnić kolejne kroki starania się o pożyczkę, pamiętając o konieczności dokonania przelewu weryfikacyjnego. Bez niego pożyczkodawca nie będzie rozpatrywać złożonego wniosku. Ponadto jeśli figurujemy w jednym z rejestrów osób zadłużonych, także nie otrzymamy pozytywnej decyzji. Miloan sprawdza osoby aplikujące o pożyczkę w rejestrze dłużników ERIF BIG S.A., Biurze Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A., Krajowym Rejestrze Długów S.A. oraz w Biurze Informacji Kredytowej S.A.


Miloan - koszty

30dni
500zł 61.7 zł
600zł 74.04 zł
700zł 86.38 zł
800zł 98.72 zł
900zł 111.06 zł
1000zł 123.4 zł
1100zł 135.74 zł
1200zł 148.08 zł
1300zł 160.42 zł
1400zł 172.76 zł
1500zł 185.1 zł
1600zł 197.44 zł
1700zł 209.78 zł
1800zł 222.12 zł
1900zł 234.46 zł

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Miloan - reklama

Miloan - dane firmy:

KRS
0000613477
NIP
5223060869
REGON
364236137

Dane kontaktowe:

Miloan Polska Sp. z o.o.

ul. Domaniewska39
02-672 Warszawa

e-mail: kontakt@miloan.pl

telefon: +48 533 100 533

www: miloan.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

8:00 - 19:00

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu Miloan

Miloan to międzynarodowa firma finansowa, która kieruje ofertę produktów finansowych do klientów indywidualnych. Proponuje im pożyczki krótkoterminowe na okres 30 dni, które pozwalają pokryć nieprzewidziane wydatki. Doskonale rozumie potrzeby pożyczkobiorców, dlatego dba o błyskawiczny przelew gotówki i gwarantuje atrakcyjne oprocentowanie zobowiązań finansowych. Jest dostępna online przez 24 godziny na dobę oraz przez 7 dni w tygodniu. Pożyczkodawca rozpatruje wnioski najszybciej, jak to możliwe. Jeśli złożymy formularz po godzinie 20, odpowiedzi możemy spodziewać się po godzinie 9 następnego dnia roboczego.

Miloan dba o bezpieczeństwo swoich klientów, dlatego wykorzystuje specjalistyczne narzędzia mające za zadanie chronić wprowadzane przez nich dane osobowe. Dzięki temu na pewno nie trafią w ręce osób trzecich. Z troską o bezpieczeństwo związane jest także przejrzyste informowanie o kosztach pożyczek. Miloan nie ukrywa żadnych opłat, jasno prezentując warunki starania się o pieniądze oraz spłaty zaciągniętych kwot. Klient jest dla nich partnerem, któremu chce zapewnić pełen komfort ubiegania się o wsparcie jego finansów.


Dodaj opinię o Miloan

##  ## ########    ##  ###   ####### 
###  ## ##       ##  ## ##  ##   ## 
#### ## ##       ## ##  ## ##   ## 
## ## ## ######     ## ##   ## ##   ## 
## #### ##    ##  ## ######### ## ## ## 
##  ### ##    ##  ## ##   ## ##  ## 
##  ## ######## ###### ##   ## ##### ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Miloan

Opinia o Miloan od Asia 2023-03-31 13:48:54 #6645
Nie polecam, unikać szerokim łukiem miloan. Nie opłaca się być lojalnym klientem I płacić przed terminem, chyba ,że chce się zostać bez pieniędzy bo oferty nowej nie dadzą tylko przekwalifikują do portalu crezu gdzie trzeba na nowo składać wnioski do jakiś różnych chwilówek. Ocena 0.
Odpowiedz
Opinia o Miloan od Nie Polecam 2022-07-22 13:00:44 #6400
Splacona pożyczka przed terminem a kolejnej nie można wziąść,trzeba czekać na ofertę – słabo.
Odpowiedz
Opinia o Miloan od sara 2022-07-13 16:33:26 #6380
mecza mnie telefonami, mimo ze mowilam ze nie jestem zainteresowana. irytujace!
Odpowiedz
Opinia o Miloan od //// 2022-07-06 18:01:21 #6367
w reklamach pisze, że pierwsza pożyczka jest bez oprocentowania, a naprawdę to tak nie jest. nie wierzcie reklamie
Odpowiedz
Opinia o Miloan od nick 2022-06-30 15:58:50 #6354
dział windykacji to dramat. próbować z nimi dogadać się = zepsuć sobie nerwów.
Odpowiedz
Opinia o Miloan od Maja 2022-06-28 16:40:07 #6345
Złożyłam wniosek w firmie Miloan i w Szybkiej Gotówce. Od Miloan czekałam na odpowiedź około 5h, w Szybkiej Gotówce była decyzja natychmiastowo po weryfikacji konta bankowego. Otrzymałam kase w 15 min od SzG, wybór jest jasny
Odpowiedz
Opinia o Miloan od Magda 2022-06-17 16:57:15 #6318
podczas złożenia wniosku pokazało mi, że pożyczka będzie darmowa, a po zatwierdzeniu już z oprocentowaniem! nagle oszuści!
Odpowiedz
Opinia o Miloan od Stanisław 2022-06-03 20:12:16 #6294
Bardzo agresywna reklama zbyt często wysyłają smsy reklamowe i e-maile to niemożliwe bardzo natrętne. lepiej nie podawać swoich danych osobowych, takich jak numer telefonu i e-mail podczas rejestracji, bo będą strasznie spamować!
Odpowiedz
Opinia o Miloan od Szymon 2022-05-27 16:40:51 #6274
Tydzień temu wypisałem się z subskrypcji, a dziś dostaję SMS-a marketingowego, że mogę wziąć pożyczkę ze zniżką. to brak szacunku do prywatności klienta!
Odpowiedz
Opinia o Miloan od anonim 2022-05-25 12:45:28 #6268
Dlaczego nie mogę wnioskować o kolejną pożyczkę po spłacie poprzedniej? Co to jest za bzdura.
Odpowiedz
Opinia o Miloan od Mania 2022-05-24 08:56:40 #6263
Osobiście nie polecam .. niby pierwsza pożyczka za 0% do 3k ,odrzucają wniosek po czy poroponuja 600 zł z wielkim % i na dodatek nękają telefonami po nie zaakceptowaniu ofert.
Odpowiedz
Opinia o Miloan od Alina 2022-05-19 19:58:26 #6256
bardzo nieprzyjemny dział obsługi klienta. ciągle nieuprzejme zachowanie niejasne odpowiedzi na pytania bardzo nieprzyjemne czujesz się po rozmowie z infolinią. chcę zapłacić szybciej kredyt i nigdy więcej nie brać pożyczki od tej firmy
Odpowiedz
Opinia o Miloan od Alicja 2022-05-16 14:39:57 #6247
Nawet ja ktoś jest bezrobotny, a kiedyś brał pożyczkę i ją spłacił to bez przerwy wydzwaniją, żeby wziąć u nich pożyczkę. Udzielają ludziom bez zdolności kredytowej pożyczki.
Odpowiedz
Opinia o Miloan od SUBRAMONEY 2022-05-10 09:45:03 #6232
Chcesz wiedzieć jaka wziać pozyczke? Turboforsa Ci podpowie. Szybko, sprawnie, wygodnie! https://turboforsa.pl
Odpowiedz
Opinia o Miloan od WEŁTA 2021-05-12 10:23:41 #5841
Mega wygodna procedura w Miloan.pl. Na etapie składania wniosku wystarczy jedynie dowód osobisty, PESEL, numer telefonu i adres e-mail. Nie trzeba żadnych zaświadczeń.
Odpowiedz
Opinia o Miloan od YEVHENIIA 2021-05-10 11:25:33 #5836
Firme Miloan polubiłem głównie dzięki sprawnej obsłudze klienta. Zarówno przez maila jak i telefonicznie.
Odpowiedz
Opinia o Miloan od ALEŚ 2021-05-04 10:01:37 #5823
Potrzebowałem pilnie konkretną ilosć pięniędzy. Poszło szybciutko online. Bez zbędnych telefonów i papierów! Mogę polecić Miloan.pl
Odpowiedz
Opinia o Miloan od PARASKA 2021-04-26 13:00:27 #5806
Złożenie wniosku to tylko 5 minut, pieniądze dotarły szybko na konto. Miloan.pl to idealny partner finansowy:)
Odpowiedz
Opinia o Miloan od ERCHARD 2021-04-23 07:37:52 #5794
Mam już pewne doświadczenie z chwilówkami – wzięłam z Miloan chwilówki już dwa razy, nie było problemów po żadnej ze stron. Pewnie do nich wrócę w razie potrzeby.
Odpowiedz
Opinia o Miloan od IMGRIDA 2021-04-22 06:45:45 #5788
Mam już doświadczenie w chwilówkach i ta w Miloan jest według mnie dobra i chyba najtańsza.
Odpowiedz
Opinia o Miloan od RUBIN 2021-04-08 09:09:12 #5753
W Miloan fajny, prosty proces. I szybki przelew. Do polecenia! https://miloan.pl/
Odpowiedz
Opinia o Miloan od OLEXIY 2021-04-06 08:53:10 #5745
Polecam firmę Miloan.pl. Zarówno pierwszą jak i kolejne pożyczki. Szybko oraz solidnie. https://miloan.pl/
Odpowiedz
Opinia o Miloan od LAURENCJUSZ 2021-03-09 08:53:27 #5703
Pożyczke w Miloan oceniam na 5 Miła obsługa, szybki czas wypłaty pieniędzy. Uczciwa współpraca. https://miloan.pl/
Odpowiedz
Opinia o Miloan od WOLFGAN 2021-03-03 13:14:31 #5691
Pożyczke w Miloan oceniam na 5 Miła obsługa, szybki czas wypłaty pieniędzy. Uczciwa współpraca. https://miloan.pl/
Odpowiedz
Opinia o Miloan od Milena 2021-02-09 15:50:17 #5578
Równo 160 zł kosztów przy pożyczce w wysokości 1.000 zł. Moim zdaniem przyzwoicie!
Odpowiedz
Opinia o Miloan od FELICYTA 2021-02-08 10:54:26 #5559
Wszystko jak należy. Pieniądze tego samego dnia . Polecam pozyczke w Miloan.pl. https://miloan.pl/
Odpowiedz
Opinia o Miloan od Michał 2021-01-29 10:50:02 #5510
Jestem ich klientem od lat, chociaż pożyczkę brałem tylko, a może aż 3 razy- za każdym razem byłem w szoku jak szybko kasa jest na koncie! Przelewy są natychmiastowe! Super oferta, dla ludzi, którzy potrzebuja kasy na teraz! Miloan gwarantuje szybką wypłatę pożyczek.
Odpowiedz
Opinia o Miloan od Wiktor 2021-01-26 14:00:56 #5491
No niestety, mój wniosek został odrzucony. W mojej opinii bez powodu, a jaka jest opinie Miloan to nie wiem bo nie podzielili sie uzasadnieniem dlaczego niby nie przysługuje mi pozyczka. 35 lat na karku, stały dochód- czyli teoretycznie klient idealny, ale nie dla Miloan!
Odpowiedz
Opinia o Miloan od Wojtek 2021-01-13 09:47:49 #5423
Bardzo pozytywne zaskoczenie. Miloan nie robi żadnych problemow z przyznaniem pożyczki, a pieniądze wypłacane są bardzo szybko.
Odpowiedz
Opinia o Miloan od Milo 2021-01-12 08:52:51 #5413
Pierwsza pożyczka w wysokości nawet do 3.000 zł więc wysoka kwota, szkoda tylko, że pożyczka nie jest darmowa, ale nie ważne! Bo i tak cennik jest bardzo przyzwoity, a firma nie oszukuje, ze pożyczka będzie w 15 sekund, tylko uczciwie pisza, że wypłata do godziny itp. Ja otrzymałem kase tego samego dnia! Za to co dla mnie było sporym minusem to fakt, ze nie mogłem oddać kasy w krótszym czasie niz 30 dni.
Odpowiedz
Opinia o Miloan od Asiula 2020-12-31 07:41:43 #5364
Miloan to jedna z najlepszych ofert ofert jakie znajdziecie na rynku! To co było dla mnie istotne to wysoka przyznawalność! Na pożyczkę każdy ma szansę!
Odpowiedz
Opinia o Miloan od Marika 2020-12-06 21:48:57 #5242
Zabawne. Na nie jednym forum natknęłam się na polecajki miloan i generalnie firma ma niezle opinie- co jest dla mnie zastanawiajace- bo oferta jest dość droga pożyczką. Do tej pory wydawalo mi sie, ze zadowolony klinet to klient, ktory nie przeplaca.
Odpowiedz
Opinia o Miloan od Stati 2020-09-30 22:02:20 #4907
Miloan to jedna z najlepszych ofert jakie znajdziecie w całym internecie! Miła obsługa, spoko cennik, szybka wypłata. POLECAM.
Odpowiedz
Opinia o Miloan od Atena 2020-09-28 16:36:41 #4900
Całkiem spoko. Złożenie wniosku trwało kilka minut, szybka i sympatyczna weryfikacja przez telefon, a na koniec pieniądze na koncie. Mogę polecić firmę Miloan.pl https://miloan.pl/
Odpowiedz
Opinia o Miloan od Arczi 2020-09-21 22:08:53 #4885
Aplikujesz o kilka stówek, a tak Cie przemaglują, że myśle, że jak się starasz o kredyt na dom nie ma tylu wymogów.
Odpowiedz
Opinia o Miloan od WIDA 2020-08-06 15:42:54 #4840
Firma godna uwagi. Warunki jasne, nie ma ukrytych kosztów, ani kruczków, decyzję dostaje się szybko. Jeżeli zależy komuś na szybkiej pożyczce i przystępnych warunkach to warto skorzystać z Miloan.
Odpowiedz
Opinia o Miloan od Chwalimira 2020-08-03 15:25:52 #4836
Pożyczka w Miloan to dla mnie było wielkie poratowanie – szybko przesłali kasę, tyle o ile wnioskowałem.
Odpowiedz
Opinia o Miloan od Cyki 2020-02-26 21:40:59 #4478
Miloan mi pasuje. Moim zdaniem to jedna z tych ofert, że wiesz, że pożyczkę dostaniesz... a nie pożyczka dle wybranych. Wymagania są małe, tak jak wszytskie formalności. Wiadomo- coś za coś. Nie jest to najtańsza oferta:/ ale i tak polecam bardzo.
Odpowiedz
Opinia o Miloan od Michał 2020-02-03 21:40:06 #4401
Firma, na której można polegać. Nie zostawiają człowieka w potrzebie.
Odpowiedz
Opinia o Miloan od Olga 2020-01-16 16:34:08 #4310
Udało mi się spłacić pożyczkę przed czasem- firma nie robiła z niczym problemu. Dla mnie oferta MISTRZ. Polecam bardzo.
Odpowiedz
Opinia o Miloan od Leonard 2019-10-08 22:52:52 #3862
uczciwie i szybko.
Odpowiedz
Opinia o Miloan od Hary 2019-04-26 23:20:09 #3204
Spoko oferta. Z czystym sumieniem moge polecić.
Odpowiedz
Opinia o Miloan od Bo 2018-03-13 21:10:03 #1706
Uczciwie i szybko.
Odpowiedz
Opinia o Miloan od Jakuś 2018-03-09 19:42:02 #1699
Niewyobrażalne. Dobra firma, a opinie kiepskie.
Odpowiedz
Opinia o Miloan od Marg 2017-12-04 07:48:47 #1461
Zanim wezme pozyczke to chce wiedziec skad jest firma. Ta niby jest miedzynarodowa. Ściema. Nie ma jej w europie. To niby skad jest? Przestrzegam
Odpowiedz
Opinia o Miloan od Sergiusz 2017-02-07 10:05:30 #551
Pożyczkę wziąłem na dokonanie małego remontu w mieszkaniu po zalaniu przez sąsiadów. Pożyczka niby była pomocna i potrzebna- ale stres jaki się z tym wiązał już nie! Obsługa dostarczyła mi wielu niepotrzebnych emocji. Sama oferta jest ok- ale obsługa fatalna!
Odpowiedz
Opinia o Miloan od Huberto 2017-02-06 23:04:46 #550
obsługa fatalna. zniechęcili mnie do wzięcia pożyczki przez swoje hamstwo.
Odpowiedz
Opinia o Miloan od teresa 2017-02-02 22:44:19 #532
nie wystarczy raz pozyczyc i oddac na czas zeby moc pozyczyc wieksza kase. dopiero przy 5 pozyczce mozna sie starac o wieksze kwoty.do tego kontrole jak w banku. kiepska oferta.
Odpowiedz

Zobacz także:

Wandoo
4.3

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
OROS.pl
3.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Miloan
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Zefin
4.2

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania