Syner - opinie i opis oferty

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 300
Okres pożyczki 16 dni

Koszty pożyczki w Syner

Kwota: 300 zł
Czas: 16 dni
Koszt: 80 zł
RRSO: 100 %
Do spłaty: 380 zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 100 zł, maksymalna 3500 zł. Minimalne RRSO: 100%, maksymalne RRSO: 9765.62%. Okres pożyczki to 1-30 dni. Dla kwoty 100 zł na okres 1 dni całkowity koszt pożyczki równy jest 25 zł, RRSO wynosi 100 %. Całkowita kwota do spłaty 125 zł


Problemy z gotówką nigdy nie należą do przyjemnych. Powodują dużo stresu, w jaki sposób poradzić sobie do kolejnej wypłaty, szczególnie kiedy jeszcze nie mamy opłaconych rachunków. Trudności z gotówką mogą wystąpić także przy zakupie większych sprzętów czy przed niezaplanowanym wyjazdem.  W jaki sposób wówczas sobie radzić?

Szybkie pożyczki internetowe cieszą się dzisiaj dużym uznaniem. Ludzie z chęcią je biorą, ponieważ w błyskawiczny sposób pomagają uporać się z trudnościami. Rynek pozabankowy cały czas się rozwija, proponując nowe, atrakcyjne oferty.

Jednym z pożyczkodawców działającym w tym zakresie jest Syner. Oferuje swoim klientom pożyczki online, które mogą być pomocą w każdej nieprzewidzianej sytuacji.

Syner opinie

Opinie na temat Syner są bardzo dobre. Chociaż pierwsza kwota jest niewielka, o większą sumę będziemy mogli się starać już przy kolejnej umowie. Warto terminowo spłacać zobowiązania, aby budować pozytywną historię kredytową i nigdy nie mieć problemów z wzięciem pożyczki.

 • „Z szerokiej oferty pożyczkodawców wybrałam Syner. Niewielka kwota była zastrzykiem finansowym, którego potrzebowałam. Szybko spłaciłam należność i już myślę nad kolejną pożyczką.” - Bożena
 • „Limit pożyczki zwiększa się wraz z każdą umową, dlatego warto być lojalnym klientem. Polecam ofertę Syner – to odpowiedzialny pożyczkodawca.” - Mirek
 • „Szybko rozpatrzono mój wniosek i w błyskawicznym tempie otrzymałam pożyczkę. Nie mam żadnych zastrzeżeń.” - Sylwia

więcej opinii

Wady i zalety oferty Syner:

Zalety:

 • Formalności ograniczone do minimum
 • Wysoka kwota pożyczki w wysokości 3500 zł
 • Możliwość wzięcia pożyczki od razu po uzyskaniu pełnoletności.

Wady:

 • Brak darmowej pożyczki
 • Konieczność sprawdzenia klienta w rejestrach dłużników
 • Przymus posiada stałego źródła dochodów
 • Infolinia nie działa podczas weekendów.

Wady i zalety oferty Syner podsumowanie

Syner to firma pożyczkowa wyróżniająca się dobrą opinią. Pozwala brać naprawdę wysokie pożyczki, o ile klient zdecyduje się na lojalność wobec pożyczkodawcy. Pierwsza umowa bowiem to maksymalnie 500 zł, ale później wraz z każdą kolejną, można starać się nawet o kwotę 3500 zł. Takie pieniądze są już niewątpliwym wsparciem dla rodzinnego budżetu. Warto poznać plusy i minusy propozycji pożyczkowej zaprezentowanej przez pożyczkodawcę, aby ostatecznie zadecydować czy podjąć z nim współpracę. Każda decyzja finansowa musi być podejmowana rozważnie, aby potem jej nie żałować. Jakie są zatem wady i zalety oferty zaproponowanej przez firmę?

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Syner krok po kroku:

 1. Wybierz potrzebną Ci kwotę oraz ilość dni po których spłacisz pożyczkęWypełnij formularz rejestrowyPrzelej 1 zł w celu weryfikacji tożsamościOczekuj na decyzję

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Syner:

Wiek od 18 do 75
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Pożyczkodawca zadbał o wygodę swoich klientów, gwarantując im nieskomplikowany proces pożyczania. Obejmuje on cztery proste i jasne kroki:

 • Określenie kwoty i okresu pożyczki
 • Wypełnienie danych i złożenie wniosku
 • Przelew weryfikacyjny i decyzja
 • Przelew pożyczki na konto.

Pierwszy, najbardziej istotny dla klienta krok, to określenie kwoty pożyczki. Syner oferuje maksymalnie 3500 zł. Minimalna kwota to z kolei 100 zł.  Po wskazaniu kwoty należy ustalić zamiar spłaty pożyczki. Jest to maksymalnie 30 dni. Syner przestrzega, że nietrzymanie się terminów może spowodować naliczenie karnych odsetek. Aby się przed tym ustrzec, trzeba jak najszybciej skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta i opracować dogodne rozwiązanie dla zaistniałej sytuacji.

Kiedy parametry pożyczki są ustalone, należy wypełnić podstawowe dane i złożyć wniosek. Wszystko odbywa się przez Internet, co jest dla klientów niezwykle wygodne. Nie trzeba wychodzić z domu, a w razie potrzeby zawsze można skontaktować się z chętnymi do pomocy konsultantami. Poza złożeniem formularza należy zgodzić się na weryfikację w rejestrach dłużników, bez której nie będzie możliwe uzyskanie wsparcia finansowego.

Ostatnią czynnością niezbędną do wykonania przez pożyczkobiorcę jest zrobienie przelewu weryfikacyjnego. Symboliczna złotówka ma potwierdzać wiarygodność klienta. Później pozostaje już tylko czekać na decyzję.

Możemy być pewni, że nie potrwa to długo – jeśli nasz wniosek został pozytywnie rozpatrzony, w ciągu kilkunastu minut można spodziewać się przelewu pieniędzy na podane w formularzu konto bankowe. Jeśli posiadamy rachunek w tym samym banku, co Syner, gotówka powinna znaleźć się u pożyczkobiorcy niemal natychmiast. W przeciwnym razie trzeba będzie poczekać – uzyskana kwota prawdopodobnie dotrze już następnego dnia roboczego.

 

Wszelkie pytania należy kierować na wspomnianą infolinię. Biuro Obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku między godziną 8 a 20. Można także skorzystać z opcji kontaktu mailowego, oczekując odpowiedzi w godzinach pracy konsultantów.


Rodzaje pożyczek w Syner

Oferta Syner:

Syner udziela pożyczek krótkoterminowych o maksymalnej kwocie 3500 zł. Już pierwsza umowa pozwala starać się o  3500 zł. Minimalna pożyczka wynosi 100 zł. Termin na spłatę w każdym przypadku to 30 dni. Klient samodzielnie wybiera okres spłaty. Powinien pamiętać, że nietrzymanie się wyznaczonej daty prowadzi do przykrych konsekwencji, a dokładniej do naliczania dodatkowych opłat i odsetek za zwłokę. Nie warto dopuszczać do takich sytuacji, tym bardziej, że pożyczkę bierze się głównie z powodu problemów finansowych, a takim sposobem będą się tylko pogłębiać. Kiedy nie można w terminie oddać pieniędzy, należy jak najszybciej skontaktować się z pożyczkodawcą i ustalić dogodne dla obu stron rozwiązanie.

Z oferty firmy pożyczkowej mogą korzystać osoby w przedziale wiekowym 18-75 lat. Muszą mieszkać na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, mieć polskie obywatelstwo i stałe źródło dochodów, które umożliwi spłatę należności. Ponadto konieczne jest posiadanie telefonu komórkowego oraz złożenie wniosku, co wiąże się z akceptacją warunków stawianych przez pożyczkodawcę. Nie obejdzie się też bez zdolności kredytowej, ściśle związanej z wynagrodzeniem oraz innymi zobowiązaniami finansowymi, które zostały podjęte wcześniej. Ostatnim wymogiem jest brak wpisu w rejestrze dłużników. Figurowanie w jednej z baz skreśla z możliwości wzięcia pożyczki, dlatego trzeba się przed tym wystrzegać i rozsądnie podpisywać umowy na kolejne zobowiązania finansowe.

 

 


Syner - koszty

7dni 14dni 30dni
100zł 25 zł 26 zł 28 zł
200zł 51 zł 52 zł 56 zł
300zł 77 zł 79 zł 84 zł
400zł 102 zł 105 zł 112 zł
500zł 128 zł 132 zł 141 zł
3500zł - - -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Syner - reklama

Syner - dane firmy:

Kapitał zakładowy
200
KRS
0000468669
NIP
5252576386
REGON
147043047

Dane kontaktowe:

Syner Sp. z o.o.

al. Solidarności115 lok.2
00-140 Warszawa

e-mail: bok@syner.pl

telefon: 857 436 759

www: syner.pl

serwisy społecznościowe:    

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 08:00 - 20:00
Sobota - niedziela: nieczynne

Konta bankowe:

aliorbzwbkmbankpkobpmillenium

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu Syner

Syner jest polską firmą pożyczkową. Specjalizuje się w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych, których okres spłaty wynosi 30 dni. Maksymalna kwota, o jaką można się ubiegać, to 3500 zł. Jest to dosyć wysoka suma, która umożliwia zrealizowanie planów i wydostanie się z kłopotów finansowych, jakie czasami spadają na człowieka niespodziewanie. Rozpoczęcie procedury starania się o przyznanie wsparcia swojego budżetu wiąże się z wyborem kwoty i terminu, w jakim zamierza się ją spłacić. Syner gwarantuje, że proces ten jest prosty i nieskomplikowany, ponieważ komfort klientów jest dla pożyczkodawcy bardzo istotny.

Syner zapewnia, że warunki pożyczania są jasne i przejrzyste, tak samo jak strona internetowa, na której wszystko jest załatwiane. Pożyczka jest w pełni internetowa, dlatego nie trzeba wychodzić z domu, aby otrzymać gotówkę na konto. Takie oferty są bardzo pomocne, ponieważ w dzisiejszych czasach chcemy załatwiać sprawy jak najszybciej. Pożyczkodawca ograniczył formalności do minimum, dlatego w trakcie procedury pożyczkowej nie powinny wystąpić żadne trudności. Wystarczy starannie realizować kolejne kroki, aby już niedługo cieszyć się otrzymanymi pieniędzmi.


Dodaj opinię o Syner

 ######   ###  ##   ## ##   ## ##  ## 
##  ##  ## ##  ## ## ## ##   ## ###  ## 
##    ##  ## ## ## ## ##   ## #### ## 
 ###### ##   ## ## ## ## ##   ## ## ## ## 
   ## ######### ## ## ## ##   ## ## #### 
##  ## ##   ## ## ## ## ##   ## ##  ### 
 ###### ##   ## ### ###  ####### ##  ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Syner

Opinia o Syner od Michal 2018-07-26 19:30:47 #2148
Oferta raczej średnia. cennik bez szalu- a tylko cennik decyduje o atrakcyjnosci oferty, bo juz wszyscy sa uczciwi.
Odpowiedz
Opinia o Syner od bercia 2018-02-20 14:35:49 #1642
Dla mnie super! Wprowadzili pożyczkę za darmo i to tysiaka. Krótko czekałam na decyzję, po terminowej spłacie dali mi jeszcze wyższą pożyczkę. Polecam. Super miła i fachowa obsługa.
Odpowiedz
Opinia o Syner od igor 2017-04-10 15:26:09 #691
Jak nie ma darmowej pożyczki to wielki obrót na pięcie i ide do konkurencji!
Odpowiedz
Opinia o Syner od Katrin 2017-03-13 19:13:52 #626
drogo- nic więcej pisać chyba nie musze.
Odpowiedz
Opinia o Syner od ernest 2016-11-28 22:12:19 #414
Kiepsko
Odpowiedz
Opinia o Syner od Szymon 2016-11-21 21:20:59 #386
Niskie kwoty pożyczek i do tego brak darmowej pożyczki. Sorry ale jak dla mnie kiepsko!
Odpowiedz
Opinia o Syner od Adrainna 2016-11-07 21:38:57 #336
Jesli juz ktoś się zdecyduje na pożyczkę to moim zdaniem jest ok. Oferta jest uczciwa. Nie ma żadnych oszustw, cennik dokładnie taki jak na stronie, brak ukrytych kosztów, miła obsługa!
Odpowiedz
Opinia o Syner od Adrainna 2016-11-07 21:38:57 #337
Jesli juz ktoś się zdecyduje na pożyczkę to moim zdaniem jest ok. Oferta jest uczciwa. Nie ma żadnych oszustw, cennik dokładnie taki jak na stronie, brak ukrytych kosztów, miła obsługa!
Odpowiedz
Opinia o Syner od Przemo 2016-10-25 19:14:57 #253
Oferta totalnie nie zachęca- jest najzwyczajniej w świecie bardzo drogo.
Odpowiedz
Opinia o Syner od Pomyłka 2016-10-08 21:16:24 #114
Kiepsko i to bardzo. Kwota maksymalna pierwszej pozyczki baaaardzo niska- i co najlepsze- nie darmowa! Sorry ale konkurencja proponuje 2000 zl za free a oni max. 500 zl i to za pieniądze. i jeszcze nie kazdemu te 500 zł przyznaja. Śmiech na sali.
Odpowiedz
Opinia o Syner od Joanna 2016-09-02 11:35:32 #14
Brak darmowej pożyczki. Niskie kwoty pożyczek. Cennik z kosmosu. Beznadzieja!,!
Odpowiedz

Zobacz także:

OROS.pl
3.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Ratka
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Zefin
4.2

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Mutum.pl
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania