Kredyt gotówkowy w BNP Paribas

Kwota kredytu 1000
Okres kredytu 12 mies.
Min. kwota 1000, max kwota: 230000. RRSO: 11.57. okres spłaty od 6 do 120 miesięcy

Koszty kredytu gotówkowego w BNP Paribas

Oprocentowanie kredytu: 10.990 %
Prowizja: 0.00 %
Ubezpieczenie : Tak
RRSO: 11.57 %
Wysokość raty: 265,13 zł
weź kredyt

Min. kwota 1000, max kwota: 230000. RRSO: 11.57. okres spłaty od 6 do 120 s

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas - podstawowe informacje

BNP Paribas to bank uniwersalny, ale jego korzenie sięgają BGŻ (Banku Gospodarki Żywnościowej), czyli banku rolniczego. Nie dziwi więc pozycja numer 1 tej instytucji w sektorze rolno-spożywczym. Bank ma 3,9 mln klientów, 480 oddziałów i prawie 9,3 tys. pracowników. Klientów do skorzystania z oferty BNP Paribas zachęca m.in. korzystny kredyt gotówkowy, umożliwiający podjęcie kwoty do 200 000 zł! Sprawdź czym charakteryzuje się kredyt oferowany przez ten bank:

Wypłata Od razu po weryfikacji.
Zawarcie umowy Do 30 tys. całkowicie online przez system Pl@net oraz aplikację GOonline, wyższe kwoty w oddziale banku.
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę
  Działalność gospodarcza
  Emerytura lub zasiłek przedemerytalny
  Renta
  Własne gospodarstwo rolne
  Dochody uzyskiwane za granicą
  Umowa zlecenie
Aktualne promocje
 • Prowizja 0%
  Pierwsza pożyczka - oprocentowanie stałe 0%
Wiek od 18 do 75 lat
Zalety oferty
 • Możliwość zaciągnięcia kredytu całkowicie online.
  Możliwość skorzystania z ubezpieczenia
  Prowizja od 0%
Cechy kredytu
 • Oprocentowanie stałe 
  Bez zabezpieczeń i poręczeń
  Na dowolny cel
  Dostępne ubezpieczenie
  Bez ukrytych opłat i prowizji

Wymagania kredytu w BNP Paribas

Aby móc starać się o kredyt gotówkowy w BNP Paribas nie trzeba spełniać wygórowanych wymogów. Wystarczy:

 • pełnoletność,
 • dowód osobisty,
 • stałe dochody,
 • adres e-mail (do kredytów zawieranych online),
 • telefon,
 • konto w dowolnym banku.
Wiek od 18 do 100
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku
Zaświadczenie o dochodach

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas - o co zapyta konsultant?

Zamiast składać wniosek online czy wnioskować o kredyt bezpośrednio w oddziale banku można skorzystać z infolinii. Na stronie BNP Paribas można wypełnić formularz kontaktowy i poczekać na telefon od pracownika banku lub zadzwonić na infolinię pod numer: 519 921 555. Konsultant pomoże nam wypełnić wniosek i przekaże wstępną decyzję kredytową. Infolinia banku działa w dni robocze w godzinach 8 - 19. W tych samych godzinach dostępny jest również czat online. Konsultant może zapytać o informacje takie jak:

 • imię i nazwisko,
 • numer i serię dowodu osobistego,
 • PESEL,
 • adres,
 • miesięczne dochody i wydatki,
 • stan cywilny i ilość osób w gospodarstwie domowym,
 • dochody małżonka,
 • dane pracodawcy,
 • nazwisko panieńskie matki,
 • obecne zobowiązania finansowe, takie jak inne kredyty.

Jak otrzymać Kredyt gotówkowy w BNP Paribas

O kredyt gotówkowy w BNP Paribas można starać się na kilka sposobów. Kredyt można tu uzyskać zarówno przez telefon, w oddziale jak i online. Kredyty całkowicie przez Internet są tu dostępna dla klientów posiadających konto w BNP Paribas do 30 tys. złotych. Przy wyższych kwotach konieczne jest osobiste stawienie się w oddziale, jednak tylko w celu podpisania umowy - warunki można ustalić w trakcie rozmowy telefonicznej. Aby dostać kredyt w tym banku bez wychodzenia z domu należy:

 1. Sprawdzić zdolność kredytową, korzystając z kalkulatora dostępnego na stronie internetowej banku.
 2. Przeprowadzić symulację kredytu za pomocą kalkulatora kredytowego na stronie - podać odpowiadającą kwotę kredytu i liczbę rat oraz zdecydować o zakupie ubezpieczenia.
 3. Zadzwonić na infolinię banku lub wypełnić formularz kontaktowy - podać imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail i zaakceptować wymagane zgody.
 4. W trakcie rozmowy telefonicznej z konsultantem wypełnić wniosek kredytowy by poznać wstępną decyzję kredytową.
 5. Po spełnieniu wszystkich formalności (bank może wymagać przedstawienia zaświadczenia o dochodach) poczekać na przelew pieniędzy z kredytu.

Stali klienci banku mogą wnioskować o kredyt gotówkowy za pośrednictwem serwisu GOonline oraz przez bankowość internetową pl@net. BNP Paribas akceptuje bardzo różne źródła dochodów - również rentę czy świadczenia przedemerytalne. Wysokość i źródło dochodów mają jednak wpływ na dostępną maksymalną kwotę kredytu.

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas - charakterystyka

W BNP Paribas można dostać dwa inne rodzaje kredytu gotówkowego, które są podzielone ze względu na maksymalne kwoty finansowania i przeznaczenie. Są to:

 • Kredyt gotówkowy - Kredyt Zielonych Zmian do 200 tys. zł,
 • Pierwsza pożyczka - kredyt na okres do 2 lat i 4 tys. złotych,

Kredyt Zielonych Zmian to kredyt na kwotę od 1 do 200 tys. złotych i na okres od 6 do 120 miesięcy. Ten kredyt gotówkowy przeznaczony jest na realizację celów związanych z działalnością proekologiczną. Może to być: wymiana źródeł ciepła w domu, przeprowadzenie modernizacji i ocieplenia, w celu zmniejszenia zużycia energii oraz instalacja nowoczesnych technologii pozyskiwania energii elektrycznej np. paneli fotowoltaicznych. Kredyt ten jest udzielany z prowizją 0% i stałym oprocentowaniem w skali roku, na poziomie 7,2%.

Najmniejszym, ale i najtańszym kredytem w ofercie banku jest Pierwsza Pożyczka. Ten kredyt można dostać na kwotę od 1 do 4 tys. złotych i okres od 6 do 24 miesięcy. Co ważne kredyt udzielany jest bez naliczania prowizji za udzielenie. Wniosek kredytowy można złożyć przez infolinię, w oddziale oraz za pośrednictwem bankowości internetowej.

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas - aktualne promocje

Bank BNP Paribas proponuje dwa kredyty gotówkowe dostępne na promocyjnych zasadach. Kredyt na Zielone Zmiany to możliwość uzyskania korzystnego finansowania w celu zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska. Dodatkowo, według wyliczeń banku, modernizacje przeprowadzone dzięki temu kredytowi mogą zmniejszyć zużycie energii o 13% i wprowadzenia 40% oszczędności dzięki ociepleniu dachu.

Kredyt gotówkowy Pierwsza Pożyczka z prowizją 2,99% jest dostępny na kwotę do 4 tys. złotych oraz okres czasu do 24 miesięcy. Warunkiem na otrzymanie tego taniego kredytu jest zgoda na działania marketingowe banku przez kanały elektroniczne oraz telefon i nie posiadanie innych kredytów w BNP Paribas.

Ubezpieczenie w Kredyt gotówkowy w BNP Paribas

Każdy wnioskodawca ma możliwość dobrowolnego ubezpieczenia kredytu gotówkowego w BNP Paribas. Ubezpieczenie kredytu za pośrednictwem banku zapewnia realizację spłaty zadłużenia na koncie kredytowym, w przypadku zajścia zdarzeń objętych ochroną. Przy Pakiecie Standardowym ubezpieczenie obejmuje śmierć, zgon w następstwie nieszczęśliwego wypadku oraz pobyt w szpitalu.

Ubezpieczycielami współpracującymi z bankiem BNP są Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska SA oraz Cardif - Assurances Risques Divers S.A. - Oddział w Polsce. Bank BNP Paribas oferuje różne pakiety ubezpieczenia kredytu. W celu poznania aktualnie dostępnych pakietów należy skontaktować się z bankiem, dzwoniąc pod numer +48 500 990 500 lub +48 22 134 00 00.

Wady i zalety Kredyt gotówkowy w BNP Paribas

Do niewątpliwych zalet kredytu gotówkowego w BNP Paribas należy zaliczyć stałe oprocentowanie kredytu na poziomie 7,2% oraz oprocentowanie 0% w skali roku w przypadku Pierwszej Pożyczki. Dodatkowo można liczyć na brak prowizji za udzielenie kredytu oraz na bogate pakiety ubezpieczeń zobowiązania. Z drugiej strony umów na wyższe kwoty nie można zawrzeć w tym banku przez Internet, a nawet opcja kredytu online na niższe kwoty jest dostępna wyłącznie dla osób posiadających konto osobiste w BNP.

Zalety:

 • oprocentowanie stałe;
 • niskie RRSO;
 • bank odpowiedzialny społecznie i ekologicznie;
 • wstępną decyzję kredytową poznamy już w trakcie pierwszej rozmowy z pracownikiem banku;
 • dobrowolne ubezpieczenie kredytu gotówkowego;
 • Pierwsza Pożyczka z oprocentowaniem 0%;
 • możliwość podjęcia kredytu online do kwoty 30 000 zł.

Wady:

 • wnioskowanie o kredyt przez Internet dostępne tylko dla stałych klientów;
 • konieczność udokumentowania dochodów.

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas - podsumowanie

W BNP Paribas można dostać kilka rodzajów kredytu gotówkowego, które są podzielone ze względu na maksymalne kwoty finansowania. Wnioski o pożyczkę składać można przez telefon, w oddziale i online. Spłata zobowiązania może być rozłożona na okres od 6 do 120 miesięcy. Bank zapewnia błyskawiczną decyzję kredytową, stałe oprocentowanie kredytu oraz dostęp do cyklicznych promocji obniżających koszty zobowiązania.

 • Kwoty kredytów gotówkowych w BNP Paribas wahają się od od 1000 do 200 000 zł. Decyzja o wysokości przyznanego finansowania jest uzależniona od oceny zdolności kredytowej klienta oraz źródła jego dochodów.
 • Wybierając ofertę kredytu z obligatoryjnym ubezpieczeniem można uniknąć prowizji.
 • Kredyty w pełni online, do kwoty 30 tys. złotych są dostępne dla klientów posiadających konto osobiste w BNP Paribas .Przy wyższych kwotach konieczna jest wizyta w oddziale banku.
 • Kredyt dostępny dla klientów z różnych grup wiekowych. Na akceptację wniosku o kredyt szansę mają osoby od 18 do 75 lat.
 • Pożyczka gotówkowa w BNP Paribas dostępna jest także bez zaświadczeń od pracodawcy. Wystarczy dowolny dokument potwierdzający osiąganie regularnych dochodów na określonym poziomie.
weź kredyt

Dodaj opinię o Kredyt gotówkowy w BNP Paribas

######## #### ##  ## ##   ## ###### 
  ##   ## ###  ## ##   ## ##  ## 
  ##   ## #### ## ##   ## ##    
  ##   ## ## ## ## ##   ## ##    
  ##   ## ## #### ##   ## ##    
  ##   ## ##  ### ##   ## ##  ## 
  ##  #### ##  ## #######  ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Kredyt gotówkowy w BNP Paribas

Opinia o Kredyt gotówkowy w BNP Paribas od Cziti 2021-01-03 21:46:11 #5374
To co serio jest super w Paribas Bank to szybka i OSTATECZNA decyzja banku w sprawie kredytu. Ostatnio znajoma wzięla kredyt- niby decyzje dostali z męzem szybko, a pozniej okazywało się, że mimo, że decyzja jest ozytywna to jeszcze trzeba donieść zaświadczenie, a pozniej jeszcze jakis papierek, a pozniej to jeszcze cos... i co z tego, ze decyzja jest... jak i tak kasy nie ma bo brakuje papierów. No to w Paribas takich cyrków nie ma. Jest decyzja to znaczy, ze można robić przelew.
Odpowiedz
Opinia o Kredyt gotówkowy w BNP Paribas od Jakubek 2020-10-12 15:02:42 #4989
Paribas to gwarancja niskiego rrso oraz stałego oprocentowania. Zdecydowanie jest dobrze.
Odpowiedz
Opinia o Kredyt gotówkowy w BNP Paribas od Lucjan 2020-10-09 13:01:27 #4940
Świetny kredyt gotówkowy w Paribas!!! Bardzo atrakcyjna oferta, stałe oprocentowanie, niskie RRSO.
Odpowiedz

Zobacz także:

Kredyt gotówkowy w mBank
0
weź kredyt
Dodaj do porównania
Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Digital Bank
0
weź kredyt
Dodaj do porównania
Kredyt gotówkowy w Pekao
0
weź kredyt
Dodaj do porównania
Kredyt gotówkowy Citi Handlowy
5
weź kredyt
Dodaj do porównania