AASA Polska

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 6000
Okres pożyczki 18 mies.

Koszty pożyczki w AASA Polska

Kwota: 6000 zł
Czas: 18 mies.
Rata: 557.59 zł
RRSO: 102 %
Do spłaty: 6000 zł

Minimalny okres trwania umowy (okres spłaty) pożyczki wynosi 12 miesięcy, maksymalny okres to 36 miesiące. Maksymalne RRSO wynosi 95,58 % przy pożyczce 4600 zł na okres 29 miesięcy z ratą w wysokości 330,20 zł (stan na dzień 18.03.2020 r.).


Cenionym wśród klientów pożyczkodawcą jest Aasa. To firma międzynarodowa, która działa również w Polsce, jako Aasa Polska S.A. Jej uznanie wynika z atrakcyjnej oferty pożyczek.

 • Nienaganna opinia o Aasa zachęca kolejnych klientów do skorzystania z usług firmy.
 • Tylko trzy kroki dzielą nas od otrzymania kredytu w Aasa. Musimy wybrać kwotę i okres pożyczki, wypełnić wniosek oraz poczekać na gotówkę.
 • W ofercie Aasa Polska znajdują się pożyczki ratalne od 2z000 do 10000 zł. Na ich spłatę mamy maksymalnie 36 miesiący.
 • Na polskim rynku Aasa świadczy swoje usługi od 2012 roku.
 • Aasa Polska podnosi górną granicę wieku do 80 roku życia. Każdy klient jest sprawdzany w rejestrze dłużników.

AASA Polska opinie

Klienci pozytywnie oceniają Aasa Kredyt, ponieważ pożyczkodawca dostosowuje się do potrzeb klientów. Stara się zagwarantować im jak najlepsze warunki. Służy im pomocą od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia, a dokładniej od godziny 9 do 19. Zawsze zaś można skontaktować się drogą mailową, pamiętając, że na odpowiedź należy oczekiwać dopiero w dzień roboczy. Wówczas konsultanci odpowiadają na wszelkie zapytania, starając się rozwiać wątpliwości pożyczkobiorców oraz pomagając im rozwiązać różnego rodzaju problemy związane z pożyczkami.

Pomyślne opinie klientów na forum przyciągają kolejnych, stale poszerzając grono usatysfakcjonowanych pożyczkobiorców:

 • „Rewelacja. Jestem bardzo zadowolony. Wysoka i szybka przyznawalność przy niskich zarobkach. Wielki plus.” - Paweł

 • „Szybka reakcja ze strony konsultanta, pieniądze na koncie od razu, odsetki rozsądne. Jestem na TAK!” - Frustrat

 • „Niskie koszty pożyczki- właśnie dlatego zdecydowałem się na pożyczkę u nich. Jestem zadowolony!” - Tommy

więcej opinii


Jak wziąć pożyczkę w AASA Polska krok po kroku:

 1. Wybranie kwoty pożyczki i uzupełnienie wniosku
 2. Kontakt z konsultantem Aasa Kredyt
 3. Podpisanie umowy dostarczonej przez kuriera
 4. Przelew pożyczki na konto klienta, wypłacamy czekiem Giro lub korzystamy z błyskawicznego przelewu BlueCash

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w AASA Polska:

Wiek od 20 do 80
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Zaświadczenie o dochodach

źródło: aasapolska.pl

Proces jest w całości wykonywany przez Internet, dlatego klient nie musi opuszczać domu. Pierwszym krokiem jest wybór kwoty pożyczki od 2000 do 10 000 zł, a następnie zadecydowanie o okresie jej spłaty. Okres pożyczki wynosi od 6 do 36 miesięcy, minimalnie to 12 rat. Następnie wypełnia się krótki wniosek, uwzględniający dane osobowe, status mieszkaniowy, źródło dochodu oraz inne pożyczki, jeśli są aktualnie zawarte. W przypadku jej posiadania, można starać się o kolejną, o ile poprzednia jest przynajmniej w połowie spłacona. Czasami może być konieczny wyciąg bankowy czy zaświadczenie o zatrudnieniu, aby potwierdzić wspomniane zarobki. Aasa Kredyt stara się zapewnić jak najlepsze warunki swoim klientom, ale jednocześnie musi mieć pewność ich wiarygodności. Można także przesunąć termin spłaty pożyczki, jeśli np. wypadał on 10-go dnia każdego miesiąca, a wypłatę mamy 15-go. Wówczas bardziej korzystnym rozwiązaniem jest spłacanie pożyczki po uzyskaniu systematycznego wynagrodzenia. W celu wprowadzenia zmian należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Jest to bezpłatna możliwość, z której warto skorzystać, aby oddawanie rat było bardziej komfortowe dla rodzinnego budżetu.

Drugim krokiem jest kontakt z konsultantem Aasa Kredyt, który ma zawiadomić o decyzji przyznania bądź nieprzyznania pożyczki (Aasa to pożyczka bez weryfikacji przelewem). Powinno to nastąpić tego samego dnia, zależnie od preferowanego kontaktu, telefonicznie bądź mailowo. W mailu będą załączone dokładne warunki umowy oraz harmonogram spłaty wziętej pożyczki, którego należy się ściśle trzymać.

Następnym etapem jest oczekiwanie na kuriera, który dostarczy umowę. W umowie również zostaną zawarte powyższe warunki. Po jej podpisaniu przez klienta, kurier zabiera ją z powrotem, aby dostarczyć kontrakt do pożyczkodawcy.

Potem należy już tylko czekać na przelew pożyczki i dołączyć do grona międzynarodowych klientów pożyczkodawcy Aasa Kredyt. Przelew zazwyczaj dokonywany jest na następny dzień roboczy, o ile nie ma problemów w kontaktach z klientem. Trzeba pamiętać, że szybkość dotarcia pieniędzy na rachunek bankowy zależy od instytucji finansowej, w której klient posiada konto. Dlatego kiedy nie ma gotówki od razu, oznacza to, że przelew jest dopiero księgowany.


Rodzaje pożyczek w AASA Polska

Oferta Aasa Lekkie Raty:

Aasa Kredyt specjalizuje się w szybkich pożyczkach udzielanych przez Internet. Klient może wybierać pożyczkę w przedziale między 2000 a 10 000 zł. Decyduje także o okresie pożyczki – od 6 do 36 miesięcy (minimum 12 rat). Decyzję podejmuje używając do tego prostego suwaka, a następnie wypełnia udostępniony w kolejnym okienku wniosek. Oferta pożyczki jest skierowana do osób w przedziale wiekowym od 20 do 80 lat (Jeżeli nie masz jeszcze 20 lat, polecamy sprawdzić ranking pożyczek od 18 lat), posiadających stały adres zamieszkania w Polsce. Co ważne, należy mieć stały dochód – czy to z tytułu zatrudnienia, czy renty bądź emerytury oraz rachunek bankowy, na który przelewane są pieniądze. Z możliwości skorzystania z tego rodzaju wsparcia finansowego skreśla klienta figurowanie w rejestrze dłużników, dlatego tak istotne jest terminowe spłacanie każdej wziętej pożyczki. Opóźnienie w spłacie może nieść ze sobą przykre konsekwencje. Wniosek o pożyczki internetowe można składać przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Są one jednak rozpatrywane tylko w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta, tzn. od poniedziałku do piątku, od godziny 9 do 19. Każdy pożyczkobiorca musi osobiście podpisać umowę, którą pod wskazany adres przywozi kurier. Z dokładnymi warunkami można zapoznać się jeszcze przed jego przyjazdem, ponieważ umowa jest przesyłana także na podanego przez klienta e-maila.

W przypadku pożyczek udzielanych przez Aasa Kredyt Lekkie Raty należy być przygotowanym nie tylko na stałą stopę oprocentowania 9% w skali roku, ale również na opłaty dodatkowe. To prowizja w wysokości 590 zł oraz opłata administracyjna w wysokości 15 zł, pobierana każdego miesiąca. Prowizja z racji swojej wysokości jest podzielona na liczbę rat branej pożyczki. Dzięki temu jest łatwiejsza do spłacenia i nie nastręcza problemów pożyczkobiorcom.


AASA Polska - koszty

12miesięcy 24miesięcy
2000zł - -
2100zł - -
2200zł - -
2300zł - -
2400zł - -
2500zł - -
2600zł - -
2700zł - -
2800zł - -
2900zł - -
3000zł - -
3100zł - -
3200zł - -
3300zł - -
3400zł - -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

AASA Polska - reklama

AASA Polska - dane firmy:

Kapitał zakładowy
42 000 000
KRS
0000411939
NIP
5252528111
REGON
146017266

Dane kontaktowe:

Aasa Polska S.A

ul. Hrubieszowska2
01-209 Warszawa

e-mail: info@aasapolska.pl

telefon: 801 40 40 40 oraz (22) 46 00 300

www: www.aasapolska.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 9:00 - 19:00
Sobota - niedziela: nieczynne

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu AASA Polska

Aasa Lekkie Raty, a dokładniej oddział Aasa Polska S.A., to członek skandynawskiej grupy finansowej Aasa Global. Aasa Global działa na rynku międzynarodowym, udzielając pożyczek klientom z całego świata. Oferuje pożyczki internetowe, będące najwygodniejszą formą pożyczek dla klienta. W Polsce działa od 2012 roku.

Aasa Lekkie Raty jest firmą godną zaufania, ponieważ przestrzega reguł określonych przez Europejską Koalicję na rzecz Odpowiedzialnych Kredytów. Przyświeca jej także zasada fair lending, a także obowiązujące regulacje prawne. Szanuje prawa klientów, gwarantując im najwyższy standard świadczonych usług oraz dopasowane do ich potrzeb oferty. Firma posiada wiele marek pożyczkowych, takich jak np. Ratka. Aasa Lekkie Raty ostatnio wypuściło również ofertę pożyczki dla firm, która ma okazać się finansowym ratunkiem dla sektora MŚP. Produkt AASA dla osób posiadających działalność gospodarczą lub spółkę cywilną nosi nazwę AASA dla biznesu.


Wady i zalety oferty AASA Polska:

Zalety:

 • W pełni internetowa pożyczka bez wychodzenia z domu
 • Pożyczka bez poręczeń i zabezpieczeń
 • Wysoka górna granica wieku
 • Możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Konieczny jest wcześniejszy kontakt z Biurem Obsługi Klienta, aby ustalić dokładną kwotę

Wady:

 • Możliwość wzięcia pożyczki dopiero od 20 roku życia.
 • Niska przyznawalność pożyczek,
 • Klienci są sprawdzani w rejestrze dłużników.

Wady i zalety oferty AASA Polska podsumowanie

Pozytywna ocena Aasa Kredyt skłania coraz to kolejnych klientów do skorzystania z jej usług. Jej największą zaletą jest dopasowywanie do potrzeb pożyczkobiorców oraz do ich oczekiwań, o czym mówią wskazane poniżej zalety. Warto także poznać wady zaprezentowanej pożyczki, aby podejmowana decyzja była w pełni przemyślana.

Weź pożyczkę


Reprezentatywny przykład pożyczki

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4600 zł na okres 29 miesięcy wynosi 95,58 %. Rata miesięczna 330,20 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 9 %, odsetki od kwoty pożyczki – 536,72 zł, prowizja 4439 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 9575,72 zł (stan na dzień 18.03.2020 r.)

Dodaj opinię o AASA Polska

##   ## ######## ######  ####### ##   ## 
##   ## ##    ##  ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##    ##    ##   ## ##   ## 
##   ## ######  ###### ##   ## ##   ## 
##   ## ##       ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##    ##  ## ##   ## ##   ## 
 ####### ######## ######  #######  ####### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o AASA Polska

Opinia o AASA Polska od Golum 2019-11-20 22:32:15 #4018
Najlepsi z najlepszych. Pożyczkowy numer jeden.
Opinia o AASA Polska od Wiki 2019-10-17 23:20:55 #3886
Raty na tyle małe, że ich spłata nie boli. Osobiście polecam.
Opinia o AASA Polska od Michał 2019-10-09 10:40:12 #3864
Firma nie stosuje się do nakazu UOKiK o zwrocie prowizji oraz ignoruje wyrok TSUE C383/18, który jasno mówi o konieczności proporcjonalnym zwrocie prowizji do okresu użytkowania. Jeśli wcześniej spłacie pożyczkę w tej firmie i nie zwrócili ci prowizji poinformuj o tym rzecznika finansowego! Niech się dowie o skali problemu oraz może nałożyć na instytucje nawet 10% obrotu
Opinia o AASA Polska od Macenty 2019-01-11 19:16:51 #2792
Zdecydowanie jedna z najlepszych ofert na rynku.
Opinia o AASA Polska od Michałek 2018-11-09 19:21:52 #2556
Dobra pożyczka - oczywiście dla tych, którzy wiedzą czego szukają. Raty są ok, łatwo od nich otrzymać pożyczkę, dzięki temu że można rozłożyć na 2 lata nie ma większych problemów ze spłatą. Zdecydowanie pożyczka warta uwagi
Opinia o AASA Polska od Marek 2018-10-26 10:45:22 #2481
Ja również mogę polecić Aase. w porównaniu do innych firm tego typu mają naprawdę niskie raty, miła obsługa daje radę, ważne też że pieniądze można szybko dostać, szczególnie kiedy nam się pali. JA jestem zadowolony.
Opinia o AASA Polska od Kamil 2018-10-11 19:10:45 #2440
Ja z kolei mogę dużo dobrego o nich powiedzieć. Poratowali mnie kiedy było trzeba. Bardzo dobra poiżyczka i niskie raty to najważniejsze.
Opinia o AASA Polska od Sebastian 2018-09-25 16:22:50 #2386
Niestety nie polecam tej firmy. Wnioskowałem przed weekendem o pożyczkę 1500 zł na remont. Dostałem pozytywną weryfikację, oczywiście weryfikacja tożsamości przeszła pozytywnie, dostałem umowę, czek GIRO i tylko czekałem na kod GIRO, który zapewniono mnie przyjdzie lada moment. W poniedziałek wysyłam e-mail czemu nie przychodzi kod. Po chwili oddzwania Pani z zaprzyjaźnionej firmy i mówi, że już uruchamia i niedługo powinien przyjść kod. Po kilku minutach Pani oddzwania i mówi, że nie przyznano mi pożyczki, bo niby dowód jest pęknięty, a jest tylko na nim rysa w ogóle nie przeszkadzająca w jakiejkolwiek identyfikacji i tyle. Podpisałem umowę, dostałem swój egzemplarz i koniec. Straciłem dwa dni na kontakcie z Państwem oraz dzisiaj nerwów, bo pożyczkę polecił mi Tata i myślałem, że żadnych problemów z otrzymaniem nie będzie. Tylko nadziei mi Państwo narobili. Tata także ma u Państwa pożyczkę i kolejną na pewno mu odradzę po tym epizodzie. Przykro mi ale odradzę każdemu, kto będzie pytał. Tak się nie postępuje, szczególnie taka poważna firma. Byłem dziś na mieście zapytać w innej firmie i przyznano by mi na miejscu, ale koszty zbyt duże i zrezygnowałem.
Opinia o AASA Polska od Marzena 2018-08-10 13:42:50 #2207
POLECAM!!!
Opinia o AASA Polska od Justyna 2018-07-13 19:19:45 #2071
Korzystałam z tej oferty i mogę napisać, że jestem raczej zadowolona. Myślę, że drugi raz tez skorzystałabym z ich oferty.
Opinia o AASA Polska od WITEK 2018-07-06 19:31:44 #2057
Również należę do osób które są zadowolone z tej pożyczki. Przede wszystkim raty i stosunkowo niskie jak na pożyczki ratalne rrso !!!!!!!!!! To jest najważniejsze!
Opinia o AASA Polska od Piore 2018-04-18 10:37:28 #1803
Zdecydowanie polecam.
Opinia o AASA Polska od Barry 2018-02-06 09:53:07 #1600
Ta pożyczka powinna mieć zdecydowanie najlepsze noty i 5/5 w rankingu. Niskie raty, duża przyznawalność, mili konsultanci na infolinii, fajna opcja z czekami giro i blue media dla wybrednych.
Opinia o AASA Polska od Danny 2017-12-14 14:08:53 #1476
Bardzo dobra pożyczka - jestem z niej bardzo zadowolony :)
Opinia o AASA Polska od Robert 2017-12-08 17:32:16 #1468
Jestem zadowolony z ich usług., mogę ją polecić tym którzy szukają tanich pozyczek ratalnych od sprawdzonej firmy
Opinia o AASA Polska od Małgocha 2017-10-27 12:09:48 #1346
Pożyczka na piątkę z plusem - niskie raty, miła obsluga, czego chcieć więcej...
Opinia o AASA Polska od Boski 2017-10-25 16:54:32 #1335
Zasłużone 5 gwiazdek - jedna gwiazdka za obsługę, druga za niskie raty, trzecia za elastyczność, czwarta za nowoczesność i aplikacje, piąta za szybkość :)
Opinia o AASA Polska od Ilonka 2017-10-03 17:41:39 #1253
Polecam
Opinia o AASA Polska od Gabi 2017-07-25 17:56:22 #1040
Korzystałam i polecam.
Opinia o AASA Polska od Ewelina 2017-05-18 16:15:09 #785
Testowałam kila firm pożyczkowych - provident, wongę, vivusa, ale na pewno z aasy będę korzystać w przysżłości jeśli zajdzie potrzeba. Nigdy nie spotkałam się z tak miłą i pomocną obsługą.
Opinia o AASA Polska od Klara 2017-05-11 11:04:40 #763
10 tys dla biznesu to oferta, z której skorzystałam. Jestem zadowolona ze współpracy z Aasa.
Opinia o AASA Polska od Mikołaj 2017-04-18 13:45:13 #710
Witam, Pożyczałem w Aasa 10 000 zł w ofercie dla firm. Jestem zadowolony - dobra firma, miły konsultant, szybka decyzja i pieniądze na koncie. Można dostosować okres spłaty do własnych potrzeb.
Opinia o AASA Polska od Miki 2017-03-23 18:17:53 #646
Brałem u nich niedawno pożyczkę. Faktycznie można bez kosztów ukrytych wziąć pożyczkę nawet na 10000 złotych, a dodatkowo możliwe jest również skorzystanie z aplikacji i wakacji kredytowych.
Opinia o AASA Polska od Patryk 2017-03-01 15:51:07 #599
Zdecydowanie najlepsza!
Opinia o AASA Polska od mareczek 2017-01-25 19:22:12 #509
cennik pożyczek bardzo przystępny, obsługa miła, przeszkolona i udzielająca pomocy na najwyższym poziomie. dla mnie aasa zawsze na tak.
Opinia o AASA Polska od Kamil 2017-01-12 22:56:56 #483
aasa to bardzo dobra firma. na plus zdecydowanie cały proces przyznawania pożyczki oraz niskie raty
Opinia o AASA Polska od mapet 2017-01-05 19:22:43 #474
bardzo dobra, polecam
Opinia o AASA Polska od granko 2016-12-27 12:12:52 #461
Jedna z najlepszych firm pozyczkowych. Żadnych ukrytych kosztów, wszystko otrzymuje się w harmonogramie spłat. Poleciłem ją kilku znajomym i wzyscy zadowoleni.

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania