AASA Polska

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 8600
Okres pożyczki 36 mies.

Koszty pożyczki w AASA Polska

Kwota: 9000 zł
Czas: 36 mies.
Rata: 429.25 zł
RRSO: 45.6 %
Do spłaty: 15452.93 zł
Weź pożyczkę

Aasa z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 9 900 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 48,12%. Rata miesięczna od 491,00 zł. Roczna stopa oprocentowania 20,50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 7 455,87 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 3 505,77 zł, prowizja 3 950,10 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 17355,87 zł. Stan na dzień 15.12.2022 r. Pożyczka z dobrowolnym Pakietem Usług Medycznych. Opłata za dobrowolny Pakietu Usług Medycznych: 3 600,00 zł.


Aasa udziela pożyczek ratalnych, dostępnych w 100% online na kwotę aż do 25 000 złotych. Zobacz, czym wyróżnia się ten produkt na rynku:

 • Wysoka maksymalna kwota pożyczki – aż 25 000 złotych
 • Pożyczka dostępna jest z Pakietem Korzyści. Jeśli się na niego zdecydujemy, to możemy liczyć na: szybki przelew za 0 złotych wprost na nasze konto bankowe, Pakiet Usług Medycznych oraz wakacje od spłaty raty
 • Prosty wniosek i przejrzysta strona internetowa
 • Wnioski o pożyczkę można składać przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu
 • Decyzję kredytową otrzymamy niemal natychmiast
 • Do aplikowania o pożyczkę wystarczy nam dowód osobisty, formalności są więc ograniczone do minimum
 • Na korzyść Aasa świadczy ogromne doświadczenie i profesjonalizm tej instytucji finansowej

AASA Polska opinie

Klienci pozytywnie oceniają Aasę ponieważ pożyczkodawca dostosowuje się do potrzeb klientów. Stara się zagwarantować im jak najlepsze warunki. Służy im pomocą od poniedziałku do piątku od godziny 8 do 19. Zawsze można skontaktować się z Aasą drogą mailową, pamiętając, że na odpowiedź należy oczekiwać dopiero w kolejny dzień roboczy. Wówczas konsultanci odpowiadają na wszelkie zapytania, starając się rozwiać wątpliwości pożyczkobiorców oraz pomagając im rozwiązać różnego rodzaju problemy związane z pożyczkami.

 • Krzak jakich mało, cofają przelewy. Nie księgują platnosci, a później naliczają odsetki za to, ze maja bałagan w systemie i nasyłają „polubowna windykacje”. Na potwierdzenia przelewow informują, z... - Marzena
 • Zwykła lichwa oszukują chcesz pożyczke a oni ci dają kurs językowy za który trzeba słono płacić.chcesz zrezygnować z pożyczki to mniej się na baczności bo musisz zrezygnować tak że będziesz... - Klaudia
 • Najgorsza firma udzielająca pożyczek poza bankowych. Zdecydowanie nie polecam. 3 dni opóźnienia i do windykacji oddają. - Janek

więcej opinii

Wady i zalety oferty AASA Polska:

Zalety:

 • Wysoka maksymalna kwota pożyczki - 25 000 zł
 • Minimum formalności i prosty wniosek
 • W pełni internetowa pożyczka bez wychodzenia z domu
 • Pożyczka bez poręczeń i zabezpieczeń
 • Bogate pakiety usług medycznych oraz ubezpieczeń

Wady:

 • Jeden okres spłaty: 36 miesięcy.

Wady i zalety oferty AASA Polska podsumowanie

Pozytywna ocena Aasa Kredyt skłania coraz to kolejnych klientów do skorzystania z jej usług. Jej największą zaletą jest dopasowywanie do potrzeb pożyczkobiorców oraz do ich oczekiwań, o czym mówią wskazane poniżej zalety. Warto także poznać wady zaprezentowanej pożyczki, aby podejmowana decyzja była w pełni przemyślana.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w AASA Polska krok po kroku:

 1. Wybranie kwoty pożyczki i uzupełnienie wniosku
 2. Wypełnienie formularza online
 3. Weryfikacja tożsamości
 4. Przelew pieniędzy na konto lub wypłata czekiem GIRO

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w AASA Polska:

Wiek od 20 do 80
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku
Zaświadczenie o dochodach

Zaciągnięcie pożyczki w Aasa jest bardzo proste. Należy po pierwsze rozważyć jakiej kwoty i czasu spłaty potrzebujemy. Następnie musimy podjąć wybór: czy wybieramy opcję pożyczki z pakietem korzyści czy też bez niego. Pakiet korzyści pozwala ubezpieczyć pożyczkę i błyskawicznie wypłacić ją na konto, ale jest nieco droższy od podstawowej formuły.

Kolejnym krokiem jest wypełnienie wniosku pożyczkowego. Wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty i numer swojego rachunku bankowego. Zostanie dokonana ocena twojej zdolności kredytowej - Aasa musi wiedzieć, czy faktycznie będziesz w stanie spłacić swoje zobowiązanie. Wystarczy posiadać stały dochód i nie zalegać ze spłatą zobowiązań finansowych. Następnie dokonywana jest weryfikacja tożsamości. Zalecana jest weryfikacja przez system Instantor, gdyż jest najszybsza. Teraz wystarczy tylko czekać na decyzję pożyczkową Aasy. Otrzymasz ją SMS-em lub mailem. Należy jeszcze podpisać umowę pożyczki na swoim koncie w serwisie Aasa, które zostanie założone podczas wypełniania wniosku.

Po podpisaniu umowy pieniądze zostaną niezwłocznie wypłacone we wskazany sposób. Dostępne są: przelew standardowy, a w pakiecie korzyści przelew Blue Cash i czek GIRO.


Rodzaje pożyczek w AASA Polska

Oferta Aasa:

 • AASA STANDARD
 • AASA STANDARD z pakietem korzyści

Aasa specjalizuje się w szybkich pożyczkach udzielanych przez Internet. Klient może wnioskować o pożyczkę na kwotę od 1000 do 25 000 zł. Niestety, Aasa nie daje wyboru w kwestii okresu spłaty pożyczki. Wynosi on niezmiennie 36 miesięcy. Oferta pożyczki jest skierowana do osób w przedziale wiekowym od 20 do 80 lat (Jeżeli nie masz jeszcze 20 lat, polecamy sprawdzić ranking pożyczek od 18 lat), posiadających stały adres zamieszkania w Polsce. Co ważne, należy mieć stały dochód – czy to z tytułu zatrudnienia, czy renty bądź emerytury oraz rachunek bankowy, na który przelewane są pieniądze. Z możliwości skorzystania z tego rodzaju wsparcia finansowego skreśla klienta figurowanie w rejestrze dłużników, dlatego tak istotne jest terminowe spłacanie każdej wziętej pożyczki. Opóźnienie w spłacie może nieść ze sobą przykre konsekwencje. Wniosek o pożyczki internetowe można składać przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Są one jednak rozpatrywane tylko w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta, tzn. od poniedziałku do piątku, od godziny 9 do 19., ponieważ umowa jest przesyłana także na podanego przez klienta e-maila.

Pakiet Korzyści Aasa pozwala na skorzystanie z dodatkowych usług. Są to szybki przelew Blue Cash na konto lub odbiór pieniędzy czekiem GIRO (do wyboru), dwukrotna możliwość skorzystania z wakacji od spłaty raty, czyli wydłużenia okresu kredytowania, oraz ubezpieczenie w całym okresie spłaty pożyczki. Ubezpieczenie obejmuje życie i zdrowie klientów i gwarantuje wypłatę świadczenia w przypadku nieprzewidzianych życiowych zdarzeń.

Aasa Polska oferuje bogate pakiety usług medyczyny JP Medica - do wyboru aż 6 pakietów! Zakres usług jest zależny od wybranego wariantu. Cena waha się od 1700 zł do 5900 zł. W najbogatszym pakiecie zyskasz: badania laboartoryjne, opiekę lekarską oraz dostęp do usług stomatologicznych na 18 miesięcy. Usługi są ograniczone limitem! Sprawdź ofertę i skorzystaj przy pożyczce!


AASA Polska - koszty

Kliknij, aby wypełnić wniosek

AASA Polska - reklama

AASA Polska - dane firmy:

Kapitał zakładowy
42 000 000
KRS
0000411939
NIP
5252528111
REGON
146017266

Dane kontaktowe:

Aasa Polska S.A

ul. Hrubieszowska2
01-209 Warszawa

e-mail: info@aasapolska.pl

telefon: 801 40 40 40 oraz (22) 46 00 300

www: www.aasapolska.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 9:00 - 19:00
Sobota - niedziela: nieczynne

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu AASA Polska

Aasa Lekkie Raty, a dokładniej oddział Aasa Polska S.A., to członek skandynawskiej grupy finansowej Aasa Global. Aasa Global działa na rynku międzynarodowym, udzielając pożyczek klientom z całego świata. Oferuje pożyczki internetowe, będące najwygodniejszą formą pożyczek dla klienta. W Polsce działa od 2012 roku.

Aasa Polska jest firmą godną zaufania, ponieważ przestrzega reguł określonych przez Europejską Koalicję na rzecz Odpowiedzialnych Kredytów. Przyświeca jej także zasada fair lending, a także obowiązujące regulacje prawne. Szanuje prawa klientów, gwarantując im najwyższy standard świadczonych usług oraz dopasowane do ich potrzeb oferty.


Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 6300 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 45,60%. Rata miesięczna od 306,08 zł. Roczna stopa oprocentowania 18,50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 4513,14 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1999,44 zł, prowizja 2513,70 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 10813,14 zł. Stan na dzień 05.10.2023 r.

Dodaj opinię o AASA Polska

   ## #### ##   ## ######## ##   ## 
   ## ## ###  ### ##    ## ## ## 
   ## ## #### #### ##    ## ## ## 
   ## ## ## ### ## ######  ## ## ## 
##  ## ## ##   ## ##    ## ## ## 
##  ## ## ##   ## ##    ## ## ## 
 ###### #### ##   ## ######## ### ### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o AASA Polska

Opinia o AASA Polska od Marzena 2024-04-15 13:23:16 #6949
Krzak jakich mało, cofają przelewy. Nie księgują platnosci, a później naliczają odsetki za to, ze maja bałagan w systemie i nasyłają „polubowna windykacje”. Na potwierdzenia przelewow informują, ze to nie ich wina. Nie polecam OSZUSCI
Odpowiedz
Opinia o AASA Polska od Klaudia 2023-12-29 08:11:10 #6848
Zwykła lichwa oszukują chcesz pożyczke a oni ci dają kurs językowy za który trzeba słono płacić.chcesz zrezygnować z pożyczki to mniej się na baczności bo musisz zrezygnować tak że będziesz i tak płacić za kurs językowy musisz dwa razy odtąpiwać od umowy za pożyczke taka to polityka uważajcie nie zpłacenie chodź jeden raty komornik zaczyna już was duśić
Odpowiedz
Opinia o AASA Polska od Janek 2022-03-10 18:41:03 #6173
Najgorsza firma udzielająca pożyczek poza bankowych. Zdecydowanie nie polecam. 3 dni opóźnienia i do windykacji oddają.
Odpowiedz
Opinia o AASA Polska od Bronek 2021-01-08 20:17:40 #5391
Opinie na temat AASA są zdecydowanie podzielone... Co ciekawe jedno pisza, że drogo, inni, że tanio. Ja wiem, ze dla jednych 100zł to kupa siana, a dla innych smieszny pieniądz, ale prawda jest taka, że jesli chodzi o pożyczki to wystarczy sobie sprawdzic cenniki w innych firmach pozyczkowych i porownac- ja tak zrobiłem i z moich porównań wynika, że jest drożej niż w wiekszości firm!!!
Odpowiedz
Opinia o AASA Polska od Pipi 2020-12-12 14:14:42 #5282
W moim odczuciu raty w Aasa wcale nie sa lekkie. One są przytłaczające!!!
Odpowiedz
Opinia o AASA Polska od Bitez 2020-10-11 15:00:50 #4968
Oby jak najwięcej takich firm jak AASA. Wniosek składa się szybko, bo nie jest szczegółowy, decyzja jest natychmiastowa, kasa na koncie też niemal od ręki, raty są wygodne i dopasowane do naszych możliwości- czego chcieć więcej? Polecam.
Odpowiedz
Opinia o AASA Polska od Afi 2020-10-10 09:28:51 #4956
O AASA złego słowa powiedzieć się nie da. Bardzo uczciwa firma, dla której wartości są ważne! Polecam, bo przy tym wszystkim wysokość rat jest bardzo dostosowana do naszych potrzeb. Warto.
Odpowiedz
Opinia o AASA Polska od Magda 2020-09-07 23:18:39 #4860
Oszuści i naciągacze! sprawa w sądzie
Odpowiedz
Opinia o AASA Polska od Golum 2019-11-20 22:32:15 #4018
Najlepsi z najlepszych. Pożyczkowy numer jeden.
Odpowiedz
Opinia o AASA Polska od Wiki 2019-10-17 23:20:55 #3886
Raty na tyle małe, że ich spłata nie boli. Osobiście polecam.
Odpowiedz
Opinia o AASA Polska od Michał 2019-10-09 10:40:12 #3864
Firma nie stosuje się do nakazu UOKiK o zwrocie prowizji oraz ignoruje wyrok TSUE C383/18, który jasno mówi o konieczności proporcjonalnym zwrocie prowizji do okresu użytkowania. Jeśli wcześniej spłacie pożyczkę w tej firmie i nie zwrócili ci prowizji poinformuj o tym rzecznika finansowego! Niech się dowie o skali problemu oraz może nałożyć na instytucje nawet 10% obrotu
Odpowiedz
Opinia o AASA Polska od Macenty 2019-01-11 19:16:51 #2792
Zdecydowanie jedna z najlepszych ofert na rynku.
Odpowiedz
Opinia o AASA Polska od Michałek 2018-11-09 19:21:52 #2556
Dobra pożyczka - oczywiście dla tych, którzy wiedzą czego szukają. Raty są ok, łatwo od nich otrzymać pożyczkę, dzięki temu że można rozłożyć na 2 lata nie ma większych problemów ze spłatą. Zdecydowanie pożyczka warta uwagi
Odpowiedz
Opinia o AASA Polska od Marek 2018-10-26 10:45:22 #2481
Ja również mogę polecić Aase. w porównaniu do innych firm tego typu mają naprawdę niskie raty, miła obsługa daje radę, ważne też że pieniądze można szybko dostać, szczególnie kiedy nam się pali. JA jestem zadowolony.
Odpowiedz
Opinia o AASA Polska od Kamil 2018-10-11 19:10:45 #2440
Ja z kolei mogę dużo dobrego o nich powiedzieć. Poratowali mnie kiedy było trzeba. Bardzo dobra poiżyczka i niskie raty to najważniejsze.
Odpowiedz
Opinia o AASA Polska od Sebastian 2018-09-25 16:22:50 #2386
Niestety nie polecam tej firmy. Wnioskowałem przed weekendem o pożyczkę 1500 zł na remont. Dostałem pozytywną weryfikację, oczywiście weryfikacja tożsamości przeszła pozytywnie, dostałem umowę, czek GIRO i tylko czekałem na kod GIRO, który zapewniono mnie przyjdzie lada moment. W poniedziałek wysyłam e-mail czemu nie przychodzi kod. Po chwili oddzwania Pani z zaprzyjaźnionej firmy i mówi, że już uruchamia i niedługo powinien przyjść kod. Po kilku minutach Pani oddzwania i mówi, że nie przyznano mi pożyczki, bo niby dowód jest pęknięty, a jest tylko na nim rysa w ogóle nie przeszkadzająca w jakiejkolwiek identyfikacji i tyle. Podpisałem umowę, dostałem swój egzemplarz i koniec. Straciłem dwa dni na kontakcie z Państwem oraz dzisiaj nerwów, bo pożyczkę polecił mi Tata i myślałem, że żadnych problemów z otrzymaniem nie będzie. Tylko nadziei mi Państwo narobili. Tata także ma u Państwa pożyczkę i kolejną na pewno mu odradzę po tym epizodzie. Przykro mi ale odradzę każdemu, kto będzie pytał. Tak się nie postępuje, szczególnie taka poważna firma. Byłem dziś na mieście zapytać w innej firmie i przyznano by mi na miejscu, ale koszty zbyt duże i zrezygnowałem.
Odpowiedz
Opinia o AASA Polska od Marzena 2018-08-10 13:42:50 #2207
POLECAM!!!
Odpowiedz
Opinia o AASA Polska od Justyna 2018-07-13 19:19:45 #2071
Korzystałam z tej oferty i mogę napisać, że jestem raczej zadowolona. Myślę, że drugi raz tez skorzystałabym z ich oferty.
Odpowiedz
Opinia o AASA Polska od WITEK 2018-07-06 19:31:44 #2057
Również należę do osób które są zadowolone z tej pożyczki. Przede wszystkim raty i stosunkowo niskie jak na pożyczki ratalne rrso !!!!!!!!!! To jest najważniejsze!
Odpowiedz
Opinia o AASA Polska od Piore 2018-04-18 10:37:28 #1803
Zdecydowanie polecam.
Odpowiedz
Opinia o AASA Polska od Barry 2018-02-06 09:53:07 #1600
Ta pożyczka powinna mieć zdecydowanie najlepsze noty i 5/5 w rankingu. Niskie raty, duża przyznawalność, mili konsultanci na infolinii, fajna opcja z czekami giro i blue media dla wybrednych.
Odpowiedz
Opinia o AASA Polska od Danny 2017-12-14 14:08:53 #1476
Bardzo dobra pożyczka - jestem z niej bardzo zadowolony :)
Odpowiedz
Opinia o AASA Polska od Robert 2017-12-08 17:32:16 #1468
Jestem zadowolony z ich usług., mogę ją polecić tym którzy szukają tanich pozyczek ratalnych od sprawdzonej firmy
Odpowiedz
Opinia o AASA Polska od Małgocha 2017-10-27 12:09:48 #1346
Pożyczka na piątkę z plusem - niskie raty, miła obsluga, czego chcieć więcej...
Odpowiedz
Opinia o AASA Polska od Boski 2017-10-25 16:54:32 #1335
Zasłużone 5 gwiazdek - jedna gwiazdka za obsługę, druga za niskie raty, trzecia za elastyczność, czwarta za nowoczesność i aplikacje, piąta za szybkość :)
Odpowiedz
Opinia o AASA Polska od Ilonka 2017-10-03 17:41:39 #1253
Polecam
Odpowiedz
Opinia o AASA Polska od Gabi 2017-07-25 17:56:22 #1040
Korzystałam i polecam.
Odpowiedz
Opinia o AASA Polska od Ewelina 2017-05-18 16:15:09 #785
Testowałam kila firm pożyczkowych - provident, wongę, vivusa, ale na pewno z aasy będę korzystać w przysżłości jeśli zajdzie potrzeba. Nigdy nie spotkałam się z tak miłą i pomocną obsługą.
Odpowiedz
Opinia o AASA Polska od Klara 2017-05-11 11:04:40 #763
10 tys dla biznesu to oferta, z której skorzystałam. Jestem zadowolona ze współpracy z Aasa.
Odpowiedz
Opinia o AASA Polska od Mikołaj 2017-04-18 13:45:13 #710
Witam, Pożyczałem w Aasa 10 000 zł w ofercie dla firm. Jestem zadowolony - dobra firma, miły konsultant, szybka decyzja i pieniądze na koncie. Można dostosować okres spłaty do własnych potrzeb.
Odpowiedz
Opinia o AASA Polska od Miki 2017-03-23 18:17:53 #646
Brałem u nich niedawno pożyczkę. Faktycznie można bez kosztów ukrytych wziąć pożyczkę nawet na 10000 złotych, a dodatkowo możliwe jest również skorzystanie z aplikacji i wakacji kredytowych.
Odpowiedz
Opinia o AASA Polska od Patryk 2017-03-01 15:51:07 #599
Zdecydowanie najlepsza!
Odpowiedz
Opinia o AASA Polska od mareczek 2017-01-25 19:22:12 #509
cennik pożyczek bardzo przystępny, obsługa miła, przeszkolona i udzielająca pomocy na najwyższym poziomie. dla mnie aasa zawsze na tak.
Odpowiedz
Opinia o AASA Polska od Kamil 2017-01-12 22:56:56 #483
aasa to bardzo dobra firma. na plus zdecydowanie cały proces przyznawania pożyczki oraz niskie raty
Odpowiedz
Opinia o AASA Polska od mapet 2017-01-05 19:22:43 #474
bardzo dobra, polecam
Odpowiedz
Opinia o AASA Polska od granko 2016-12-27 12:12:52 #461
Jedna z najlepszych firm pozyczkowych. Żadnych ukrytych kosztów, wszystko otrzymuje się w harmonogramie spłat. Poleciłem ją kilku znajomym i wzyscy zadowoleni.
Odpowiedz

Zobacz także:

Opena
4.6

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Ekassa
3.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Mutum.pl
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Provident
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania