iCredit

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 2600
Okres pożyczki 6 mies.

Koszty pożyczki w iCredit

Kwota: 3000 zł
Czas: 8 mies.
Rata: 565 zł
RRSO: 223.49 %
Do spłaty: 4520 zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 5000 zł. Minimalne RRSO: 223.24%, maksymalne RRSO: 405.99%. Okres pożyczki to 4-8 miesięcy. Dla kwoty 1000 zł na okres 4 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest 380 zł, RRSO wynosi 405.99 %. Całkowita kwota do spłaty 1380 zł


iCredit to nowy pożyczkodawca na polskim rynku. Ofert iCredit to możliwość uzyskania od 1000 do 5000 złotych na okres 8 miesięcy. Proces wnioskowania o pożyczkę jest w pełni zdalny i bardzo prosty. iCredit oferuje pożyczkę osobom z adresem zameldowania w polsce, którzy ukończyli 20 lat i posiadają ważny dowód osobisty.

 • Prosty i szybki wniosek online,
 • Wystarczy dowód osobisty i numer telefonu,
 • Nie potrzeba zaświadczeń o zarobkach,
 • Pożyczka nawet w 15 minut.

iCredit opinie

Choć iCredit nie działa na polskim rynku zbyt długo, to zdążyli już zyskać przychylność klientów. Dzieje się tak ponieważ warunki stawiane przez iCredit są wyjątkowo przejrzyste, a sam proces wnioskowania prosty i wygodny.

 • No niestety zgadzam się z przedmówcami. Płacę co miesiąc z lekkim poślizgiem tzn trzy cztery dni i jest tragedia .Kierowniczka jest chamska ,krzykliwa straszy tylko telefonami do osób trzecich i ko... - Pożyczkobiorca
 • Absolutnie odradzam kontaktu z tą firmą. Koszty za.....e a szacunek kierowników do klienta chamski, arogancki,zero szacunku i współpracy.Klient nigdy nie pozbędzie się tego długu. - Iwona
 • Nie powiedziano mi o pakiecie telemedycznym ktirego kwota wynosi prawie ryle ile kasy dostalm na reke. - Jaga

więcej opinii

Wady i zalety oferty iCredit:

Zalety:

 • Do 5000 złotych pożyczki,
 • Potrzeba jedynie dowodu osobistego,
 • Proces wnioskowania odbywa się online,
 • Dostępny dla ludzi o różnych źródłach dochodu,
 • Szybka decyzja kredytowa.

Wady:

 • Weryfikacja w bazach dłużników,
 • Okres kredytowania to tylko 8 miesiecy.

Wady i zalety oferty iCredit podsumowanie

iCredit to ciekawa oferta krótkoterminowej pożyczki na raty. Maksymalnie 8 miesiący okresu kredytowania, dla kwoty pożyczki od 1000 do 5000 złotych - tak w skrócie wygląda oferta iCredit. Wniosek można złożyć w całości online, jednak aby móc tego dokonać trzeba mieć adres zameldowania na terenie Polski, ważny dowód osobisty oraz ukończone 20 lat. Niezbędny do uzyskania pożyczki jest również aktualny numer telefonu oraz adres email. Z niezbędnych do uzyskania pożyczki dokumentów, klient potrzebuje przygotować jedynie dowód osobisty. Żadne dodatkowe zaświadczenia nie są przez iCredit wymagane.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w iCredit krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę pożyczki,
 2. Wypełnij i zatwierdź wniosek,
 3. Dokonaj weryfikacji i czekaj na decyzję,
 4. Ciesz się wpłaconymi środkami.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w iCredit:

Wiek od 21 do 80
Dowód osobisty
Konto w banku

Pierwszym krokiem do uzyskania pożyczki w iCredit jest wybranie kwoty pożyczki, pomiędzy 1000 a 5000 złotych. Okres kredytowania maksymalnie wynosi 8 miesięcy. Po wybraniu i zatwierdzeniu kwoty, strona przekieruje do wniosku online.

Do wypełnienia wniosku potrzebny będzie dowód osobisty. iCredit nie wymaga innych dokumentów, ani żadnych zaświadczeń o zarobkach. Zdolność kredytowa klienta zostanie sprawdzona w procesie weryfikacji, który nastąpi bezpośrednio po wypełnieniu i zatwierdzeniu wniosku.

Weryfikacja klienta następuje automatycznie po zalogowaniu do systemu bankowości online w specjalnym oknie przeglądarki. Program weryfikuje dane wnioskującego oraz analizuje jego aktywność na rachunku. Na jej podstawie szacuje zdolność kredytową, która z kolei posłuży do podjęcia decyzji kredytowe. O wyniku decyzji klient dowie się w przeciągu około 10 - 15 minut od przejścia procesu weryfikacji. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pozostaje podpisać umowę pożyczki i oczekiwać środków na koncie. Te pojawią się w przeciągu kilku minut.


Rodzaje pożyczek w iCredit

iCredit oferuje tylko jedną formę pożyczki, pożyczkę ratalną z okresem spłaty do 8 miesięcy. Kwota pożyczki może wynieść od 1000 do 5000 złotych. Pożyczka dostępna jest online oraz u konsultanta.


iCredit - koszty

4miesięcy 6miesięcy
1000zł 380 zł -
1200zł 456 zł -
1400zł 532 zł -
1600zł - 710 zł
1800zł - 798 zł
2000zł - 886 zł
2500zł - 1012 zł

Kliknij, aby wypełnić wniosek

iCredit - dane firmy:

Dane kontaktowe:

iCredit spółka z.o.o.

Orla 1310
90-317 Łódź

e-mail: bok@icredit.pl

telefon:

www: icredit.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

10:00 - 18:00
Weź pożyczkę

Opis produktu iCredit

iCredit oferuje pożyczkę ratalną na kwotę od 1000 do 5000 złotych. Pożyczki z iCredit przyznawane są zawsze na okres od 4 do 8 miesięcy. Proces wnioskowania o pożyczkę w iCredit można przejść w całości online, bez konieczności podpisywania papierowej umowy. Z dokumentów potrzebny będzie jedynie ważny dowód osobisty, oraz informacje takie jak numer telefonu i adres email. iCredit szybko rozpatruje wnioski, a decyzja kredytowa gotowa jest po kilku minutach.

Z usług iCredit może skorzystać każda osoba, która spełnia minimalne wymagania:

 • Wiek od 20 do 70 lat
 • Ważny dowód osobisty
 • Konto w banku
 • Telefon komórkowy
 • Adres e-mail

Dodaj opinię o iCredit

##   ## ####### ##   ## ########    ## 
 ##  ## ##   ## ###  ### ##       ## 
 ## ##  ##   ## #### #### ##       ## 
  ###  ##   ## ## ### ## ######     ## 
 ## ##  ##   ## ##   ## ##    ##  ## 
 ##  ## ##   ## ##   ## ##    ##  ## 
##   ## ####### ##   ## ######## ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o iCredit

Opinia o iCredit od Pożyczkobiorca 2023-11-07 17:18:32 #6819
No niestety zgadzam się z przedmówcami. Płacę co miesiąc z lekkim poślizgiem tzn trzy cztery dni i jest tragedia .Kierowniczka jest chamska ,krzykliwa straszy tylko telefonami do osób trzecich i kontaktem z pracodawcą
Odpowiedz
Opinia o iCredit od Iwona 2023-10-22 01:33:33 #6806
Absolutnie odradzam kontaktu z tą firmą. Koszty za.....e a szacunek kierowników do klienta chamski, arogancki,zero szacunku i współpracy.Klient nigdy nie pozbędzie się tego długu.
Odpowiedz
Opinia o iCredit od Jaga 2021-09-30 22:20:26 #5992
Nie powiedziano mi o pakiecie telemedycznym ktirego kwota wynosi prawie ryle ile kasy dostalm na reke.
Odpowiedz

Zobacz także:

Askredyt
4.3

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Modna Pożyczka
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
RataPro
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
iCredit
3.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania