iCredit

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 4400
Okres pożyczki 27 mies.

Koszty pożyczki w iCredit

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 700 zł, maksymalna 11500 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 13-54 miesięcy. Dla kwoty 700 zł na okres 13 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 700 zł


iCredit to firma pożyczkowa z dużym doświadczeniem. Należy do międzynarodowej instytucji finansowej Easy Asset Management.

 • iCredit specjalizuje się w udzielaniu pożyczek domowych. Mamy tu możliwość osobistego kontaktu z doradcami.
 • W ofercie firmy znajdują się iCredit Tygodniowy i iCredit Senior.
 • Dostępne kwoty pożyczek to od 700 do 11 500 zł, a czas spłaty wynosi 12 miesięcy.
 • Firma używa szybkich płatności BlueMedia, dzięki czemu nie musisz martwić się czy twój przelew ze spłatą przyjdzie na czas.
 • Największą zaletą iCredit jest indywidualne podejście do klienta. Wadą jest natomiast brak możliwości zaciągnięcia pożyczki całkowicie online.

iCredit opinie

iCredit działa na polskim rynku pozabankowym już od lat. W ciągu tego czasu na jej temat pozytywnie wypowiedziało się wielu klientów, którzy chętnie wracają do tej firmy po kolejne finansowanie.

 • Szukałem pożyczki domowej, którą można zamówić przez internet. iCredit całkowicie spełnił moje wymagania. - Konrad
 • Jestem starszą osobą i oczekuję indywidualnego podejścia. Kolejne banki odmawiały mi finansowania ze względu na wiek. Na szczęście iCredit nikogo nie dyskryminuje. - Irmina
 • Dosłownie nikt nie chciał dać mi pożyczki. Prawie straciłam nadzieję na pieniądze. iCredit jest jedyną firmą, która zgodziła się pomóc w mojej ciężkiej sytuacji. - Justyna

więcej opinii

Wady i zalety oferty iCredit:

Zalety:

 • Obsługa domowa
 • Wysoka przyznawalność - historia kredytowa nie jest najważniejsza
 • Indywidualne, elastyczne podejście do klientów
 • Również dla emerytów i rencistów
 • Tygodniowy system spłat
 • Częste promocje

Wady:

 • Brak pożyczki całkowicie online

Wady i zalety oferty iCredit podsumowanie

iCredit to firma pożyczkowa, która spodoba się określonej grupie klientów, a inni będą jej unikali. Jeżeli zależy Ci na otrzymaniu pożyczki ‘na teraz’ i bez zbędnych rozmów to raczej nie spodoba Ci się oferta iCredit. Z drugiej strony wiele osób ceni obsługę domową i takie pożyczki są często poszukiwane. Na korzyść iCredit przemawia też możliwość pożyczki osobom z zadłużeniem komorniczym oraz z negatywnymi wpisami w BIK. To niewątpliwie jeden z najbardziej elastycznych pożyczkodawców na rynku.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w iCredit krok po kroku:

 1. Kliknij ‘złóż wniosek o pożyczkę’
 2. Zamów rozmowę z konsultantem przez podanie swoich danych
 3. Doradca określi twoje potrzeby i możliwości
 4. Pożyczka zostanie wypłacona w dogodny sposób

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w iCredit:

Wiek od 21 do 80
Dowód osobisty
Konto w banku

iCredit to dość nietypowa pożyczka, gdyż do jej uzyskania konieczny jest kontakt z drugim człowiekiem. To dobre rozwiązanie, bo eliminuje wszelkie niejasności i błędy związane ze zdalną obsługą. Po rozmowie z konsultantem doradca iCredit spotyka się z wnioskującym i szczegółowo wyjaśnia wszelkie zagadnienia związane z pożyczką. To znacznie bezpieczniejsza forma pożyczki od pożyczki online, bo przykładowo wyklucza wyłudzenie kredytu. Z konsultantami firmy można skontaktować się zarówno przez formularz jak i bezpośrednio przez infolinię pożyczkodawcy. Osobiste spotkanie z doradcą jest bezpłatne i dyskretne.

iCredit deklaruje, że o pożyczkę może starać się każdy. Firma nie ma wstępnych wymagań co do dochodu czy historii kredytowej. Konieczne jest jedynie posiadanie polskiego obywatelstwa oraz adresu zamieszkania w rejonie gdzie pożyczkodawca prowadzi działalność. Przy wnioskowaniu konieczne będą: dowód osobisty, dokument potwierdzający miejsce zamieszkania, zaświadczenie o zatrudnieniu lub kopia umowy o zatrudnieniu i wyciąg z konta bankowego za ostatnie 3 miesiące. W przypadku pożyczki iCredit Senior wystarczy sam dowód osobisty oraz zaświadczenie o przyznaniu emerytury bądź renty stałej.


Rodzaje pożyczek w iCredit

Oferta iCredit:

 • iCredit Tygodniowy
 • iCredit Senior

iCredit ma w ofercie dwa rodzaje pożyczek. Pierwszą z nich jest iCredit Tygodniowy. To flagowy produkt firmy, który cieszy się niezmienną popularnością. Maksymalna kwota tej pożyczki wynosi 11 500 zł, a minimalna 700 zł. Spłaca się ją w ciągu 48 tygodni, gdyż tę pożyczkę spłaca się w systemie tygodniowym, a nie miesięcznym.

Druga pożyczka iCredit to iCredit Senior. Jak łatwo się domyślić jest to pożyczka stworzona dla emerytów i rencistów. Dostępne kwoty to od 900 do 8 500 zł, a czas spłaty wynosi od 5 do 12 miesięcy. W przeciwieństwie do iCredit Tygodniowy spłaca się ją w systemie miesięcznym.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

iCredit - dane firmy:

Dane kontaktowe:

iCredit spółka z.o.o.

Orla 1310
90-317 Łódź

e-mail: bok@icredit.pl

telefon:

www: icredit.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

10:00 - 18:00
Weź pożyczkę

Opis produktu iCredit

iCredit jest działającym od lat pożyczkodawcą specjalizującym się w pożyczkach domowych. Taki sposób obsługi pożyczki jest preferowany przez wielu klientów, a szczególnie osoby starsze, które nie rozumieją cyfrowego świata. Tygodniowy system spłat pozwala na większą pewność spłaty pożyczki. W połączeniu z obsługą domową czyni to iCredit jednym z pożyczkodawców o wysokiej przyznawalności. Firma deklaruje, że jest w stanie rozważyć udzielenie pożyczki nawet osobom z zajeciami komorniczymi.


Dodaj opinię o iCredit

 ######  ####### ##   ## #### ##  ## 
##  ## ##   ## ##  ##  ## ###  ## 
##    ##   ##  ## ##  ## #### ## 
 ###### ##   ##  ###   ## ## ## ## 
   ## ##   ##  ## ##  ## ## #### 
##  ## ##   ## ##  ##  ## ##  ### 
 ######  ####### ##   ## #### ##  ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o iCredit

Opinia o iCredit od Jaga 2021-09-30 22:20:26 #5992
Nie powiedziano mi o pakiecie telemedycznym ktirego kwota wynosi prawie ryle ile kasy dostalm na reke.
Odpowiedz

Zobacz także:

Smartney
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Sponto
4.3

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
ratado.pl
4.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Modna Pożyczka
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania