Inbank

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 26000
Okres pożyczki 38 mies.

Koszty pożyczki w Inbank

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 2000 zł, maksymalna 50000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 4-72 miesięcy. Dla kwoty 2000 zł na okres 4 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 2000 zł


Oferta InBank jest  idealnym rozwiązaniem w awaryjnych sytuacjach, kiedy potrzebujemy dużej gotówki. Pożyczkodawca pozwala bez uciążliwych formalności, jedynie przy pomocy urządzenia z dostępem do internetu, uzyskać środki na nagły wydatek.

 • InBank udziela pożyczek na raty, które przyciągają uwagę klientów i szturmem zdobywają polski rynek.
 • Intuicyjny proces ubiegania się o kredyt zamyka się w zaledwie 4 krokach: rejestracja w serwisie, wypełnienie wniosku, wykonanie przelewu weryfikacyjnego, podpisanie umowy kredytu poprzez sms.
 • Inbank Polska oferuje szybki kredyt gotówkowy na raty, jego maksymalna kwota wynosi aż 50 tysięcy złotych i można go spłacać w ratach przez 72 miesiące.
 • Dzięki innowacyjnemu podejściu do usług finansowych Inbank całkowicie automatyzuje i upraszcza proces ubiegania się o kredyt.
 • Estoński Inbank wydaje się solidnym graczem na rynku pożyczek na raty przez internet, za jego wadę można jednak uznać brak podległości pod KNF.

Inbank opinie

Oferta Inbank zyskuje coraz większą popularność wśród polskich konsumentów.

 • “Inbank to coś nowego, jeżeli chodzi o kredyt na raty online. Cała procedura przebiegła szybko i sprawnie. Nie musiałem nawet przedstawiać zaświadczenia od pracodawcy, wystarczył wyciąg z konta.” - Mariusz
 • “Szybki kredyt online uratował moją działalność. Bez zbędnych formalności, podpisałam umowę sms-em i dostałam 10 tysięcy złotych.” - Ania
 • “Komputer to moje narzędzie pracy. Kiedy po nieszczęśliwym wypadku zostałem zmuszony do kupna nowego, znajomy podsunął mi ofertę InBanku. Przy pomocy właściwie kilku kliknięć dostałem potrzebną kwotę i rozłożyłem ją sobie na dogodną ilość rat.” - Bartosz

więcej opinii

Wady i zalety oferty Inbank:

Zalety:

 • Formalności ograniczone do minimum
 • Szybka decyzja jedynie na podstawie wyciągu z konta
 • Niskie wymogi, co do wysokości miesięcznych przychodów (600 zł netto)
 • Wysoka kwota kredytu - nawet 50 tysięcy zł
 • Proces ubiegania się o kredyt w całości przeniesiony do sieci

Wady:

 • Inbank nie podlega pod KNF

Wady i zalety oferty Inbank podsumowanie

Inbank jest firmą, która przemówi do osób ceniących sobie nowoczesne rozwiązania. Kredyt na raty udzielany przez internet znacznie skraca czas decyzji o przyjęciu wniosku lub jego odrzuceniu. Każdy kredytobiorca, który nie chce się mierzyć ze zbiurokratyzowaną machiną tradycyjnych banków, a potrzebuje szybkiej gotówki, powinien pochylić się nad ofertą  Inbank.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Inbank krok po kroku:

 1. Rejestracja w serwisie poprzez podanie danych osobowych
 2. Wypełnienie krótkiego wniosku kredytowego
 3. Wykonanie przelewu weryfikacyjnego
 4. Podpisanie sms-em umowy i otrzymanie gotówki

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Inbank:

Wiek od 21 do 100
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku
Zaświadczenie o dochodach

Wymagania, jakie stawia Inbank przed potencjalnym kredytobiorcom, nie są wygórowane. Musi on mieć ukończone 21 lat, posiadać minimalny dochód netto w wysokości 600 zł (w 3 kolejnych miesiącach) i mieć polskie obywatelstwo oraz stały adres zamieszkania. Tylko tyle wystarczy, żeby starać się aż o 50 tysięcy zł.

Cały proces ubiegania się o kredyt na raty przebiega online. Skonstruowany jest tak, żeby sprawiać jak najmniej trudności potencjalnemu kredytobiorcy. Na wstępie należy zarejestrować się na stronie Inbank. Informacje potrzebne do założenia konta to dane z dowodu osobistego, dane kontaktowe oraz aktualny stały adres zamieszkania. Następny krok to kliknięcie w link aktywacyjny, wysłany na podany adres e-mail, ustalenie hasła oraz sms-owe podpisanie umowy o dostęp do bankowości elektronicznej. Po rejestracji wypełnić należy krótki wniosek o kredyt i przelać 1 zł na wskazane konto w celu weryfikacji tożsamości.

W trakcie starania się o kredyt online Inbank może poprosić o dostarczenie dokumentów potwierdzających źródło dochodu. Wśród akceptowanych dokumentów jest wyciąg z konta z ostatnich 3 miesięcy lub zaświadczenie o zatrudnieniu i dochodach. Osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą dostarczyć PIT (PIT 36, 36L albo 28). Renciści do wyciągu z konta muszą dołączyć skan aktualnej legitymacji rencisty, a osoby, które pobierają dochód z tytułu najmu, skan umowy z najemcą. Dokumenty, które powinni dostarczyć rolnicy to decyzja w sprawie podatku rolnego za bieżący rok lub aktualne zaświadczenie z UG o dochodowości z gospodarstwa rolnego.

Ostatnim etapem jest podpisanie kodem sms umowy kredytu. Pamiętać należy jednak, że decyzja o przelaniu pieniędzy na konto, zostanie podjęta na podstawie indywidualnej oceny zdolności kredytowej każdego klienta.


Rodzaje pożyczek w Inbank

Wśród produktów firmy Inbank znajdują się takie produkty jak:

 • Kredyt gotówkowy online
 • Kredyt samochodowy online

Wychodząc naprzeciw potrzebom polskich konsumentów, Inbank wprowadza kredyty na raty w nową erę. Możliwość zaciągnięcia szybkiego kredytu online, znacznie skraca cały proces. Decyzję o przyznaniu kredytu ratalnego potencjalny klient otrzyma bez konieczności podpisywania masy dokumentów. Żeby otrzymać nawet 50 tysięcy złotych, wystarczy wygenerowany elektronicznie wyciąg z konta bankowego i podpis w formie kodu sms.

 • Kredyt gotówkowy online

Kredyt na raty online przydzielany jest na spłatę mniejszych lub większych zobowiązań. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. Minimalny okres kredytowania to 4 miesiące, ale można się ubiegać o rozłożenie kredytu na raty na 6 lat. W zależności od zapotrzebowania i historii kredytowania można otrzymać nawet 52 tysiące złotych. Najmniejsza dostępna kwota to 2 tysiące złotych.

 • Kredyt samochodowy online

Kredyt może być przeznaczony jedynie na zakup samochodu, motocykla, quada lub innych pojazdów mechanicznych do 3,5 tony W trakcie ubiegania się o kredyt samochodowy wymagane są dokładnie takie same dokumenty jak podczas starania się o kredyt gotówkowy. Również kwoty są takie same, co oznacza, że na samochód można wziąć maksymalnie 50 tysięcy złotych. Dopiero po kupnie auta, kredytobiorca jest zobowiązany dostarczyć kopię faktury VAT potwierdzającą zakup samochodu lub kopię umowy sprzedaży pojazdu razem z kopią dowodu opłacenia podatku od czynności cywilnoprawnych.


Inbank - koszty

4miesięcy
2000zł -
50000zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Inbank - reklama

Inbank - dane firmy:

Kapitał zakładowy
782 150 EUR
KRS
0000635086
NIP
1070036848
REGON
365371021

Dane kontaktowe:

AS Inbank Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

ul. Fabryczna5A
00-446 Warszawa

e-mail: kontakt@inbankpolska.pl

telefon: 801 805 805

www: www.inbankpolska.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

08:00–16:00

Weryfikacja w bazach dłużników:

bik

Weź pożyczkę

Opis produktu Inbank

Inbank to firma wywodząca się z Estonii. Na polskim rynku działa od 2017 roku. Jej funkcjonowanie regulowane jest przez estoński nadzór finansowy, jednak za zgodą polskiej Komisji Nadzoru Finansowego. InBank posiada w ofercie atrakcyjne kredyty na raty online. Firma przenosi na polski grunt rozwiązania znane z innowacyjnego estońskiego sektora finansowego. Kredyt przez internet daje szansę zyskania sporych funduszy na dowolny cel. W zależności od indywidualnej historii kredytowania spłata rozkładana jest nawet na 6 lat.


Dodaj opinię o Inbank

##  ##  ###   ######  ####### ######## 
##  ##  ## ##  ##  ## ##   ## ##   ## 
## ##  ##  ## ##    ##   ## ##   ## 
#####  ##   ## ##  #### ##   ## ######## 
## ##  ######### ##  ## ##   ## ##  ##  
##  ## ##   ## ##  ## ##   ## ##  ## 
##  ## ##   ## ######  ####### ##   ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Inbank

Opinia o Inbank od mekkos 2018-03-01 11:16:09 #1676
Drugi wniosek - o kredyt na auto, też zaakceptowany. 20 tysięcy. Delikatne różnice w stosunku do oferty z reklam, ale spoko.
Odpowiedz
Opinia o Inbank od banko 2018-02-08 11:18:05 #1607
Dostałem 12 tysięcy kredytu gotówkowego. Tak - polecam ich.
Odpowiedz
Opinia o Inbank od hadems 2018-01-17 11:17:25 #1565
Dostaliśmy od nich mały kredyt na jesieni - warunki w porządku.
Odpowiedz
Opinia o Inbank od potarka 2018-01-16 11:16:26 #1560
Dali mi 11 tysięcy kredytu gotówkowego. Jesteśmy zadowoleni.
Odpowiedz
Opinia o Inbank od Słavvek 2017-12-22 10:01:00 #1495
Kanciarze z Estonii. Umowa inna niż marketing
Odpowiedz
Opinia o Inbank od klaten 2017-12-15 11:20:07 #1478
Kredyt załatwiony całkowicie online, 20k na dobrych warunkach. Polecam.
Odpowiedz
Opinia o Inbank od beryl3 2017-10-15 23:26:55 #1299
Oferują na stronie głównej RRSO 9,51%, a do podpisania jest umowa z RRSO 16,49%.
Odpowiedz
Opinia o Inbank od Tosia 2017-09-23 16:15:01 #1221
Niczym kredyt w banku, a formalności zero! Kasa na koncie bardzo szybko- zdecydowanie polecam!
Odpowiedz
Opinia o Inbank od Pebels 2017-09-13 20:48:33 #1188
Nie podlegaja pod komisje nadzoru finansowego- więc jak dla mnie cos tu śmierdzi.
Odpowiedz
Opinia o Inbank od Jest OK 2017-08-29 22:09:00 #1147
szybki kredyt. zależy ci na czasie to wal do nich
Odpowiedz
cebula 2019-06-19 06:35:26 #3449
Ja czekam już trzeci dzień na jakiś ruch z ich strony, złożyłem wniosek na zakupy przez payu, umowa podpisana elektronicznie ,a brak jakiegokolwiek przelewu do sprzedającego, wykonane 3 telefony i za każdym razem odpowiedź, że wysyłamy potwierdzenie przelewu do akceptacji sprzedającego. Jakieś jaja. Ostatni dzień czekam i jeśli nic nie pomoże to nie chcę mieć już nigdy z nimi nic do czynienia.
Odpowiedz
Opinia o Inbank od GG 2017-08-23 12:52:22 #1129
Kredyt 100% przez internet, konkurencyjne oprocentowanie, może być przeznaczony na zakup auta wówczas niższa marża - polecam
Odpowiedz

Zobacz także:

AASA Polska
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Profi Credit
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
SuperKasa
3.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Opena
4.6

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania