Ofin

Kwota pożyczki 1500
Okres pożyczki 60 dni

Koszty pożyczki w Ofin

Pierwsza Kolejna
Kwota: 1500 zł 1500 zł
Czas: 60 dni 60 dni
Koszt: 0 zł - zł
RRSO: 0 % - %
Do spłaty: 1500 zł - zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 100 zł, maksymalna 1500 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 15-60 dni. Pierwsza pożyczka jest darmowa, koszt 0 zł, RRSO 0 %, do spłaty 100 zł. Kolejna pożyczka dla kwoty 100 zł na okres 15 dni. Całkowity koszt pożyczki równy jest 0 zł, RRSO wynosi 0 %. Całkowita kwota do spłaty 100 zł


Na każdego mogą spaść kłopoty finansowe. Zazwyczaj są niespodziewane, dlatego człowiek wpada w przerażenie, nie wiedząc, co z tym problemem zrobić. Czasami próbujemy pożyczać pieniądze od rodziny, ale nie zawsze skutecznie. Innym razem korzystamy z oszczędności, lecz nie każdy je posiada. Rozwiązaniem są szybkie pożyczki.

To dzisiaj bardzo popularny produkt finansowy, co można zauważyć po nieustannie rozwijającym się sektorze okołobankowym. Firmy pożyczkowe mają się bardzo dobrze i oferują klientom coraz to nowe, atrakcyjne oferty.

Ofin.pl jest jednym z pożyczkodawców działających w branży FinTech. Wspiera osoby potrzebujące zastrzyku gotówki, udzielając im pożyczek krótkoterminowych oraz pożyczek na raty. Cieszy się pozytywną rekomendacją, a jego pozycja na rynku nieprzerwanie wzrasta. Ofin jest pożyczką udzielaną bez zaświadczeń o dochodach.

Ofin opinie

Opinie na temat Ofin.pl mówią, że pozycja pożyczkodawcy cały czas rośnie. Z dnia na dzień jest coraz bardziej popularną firmą pożyczkową, udzielającą pożyczek ściśle skonstruowanych pod potrzeby klienta. Szczególnie cenioną usługą jest darmowa pożyczka, będąca najlepszym wsparciem dla domowego budżetu. Nie ma lepszej oferty niż pożyczanie bez dodatkowych kosztów. Wiele osób nie wierzy, że jest to możliwe, ale warto zaufać odpowiedzialnemu pożyczkodawcy. Pożyczka faktycznie nie wiąże się z żadnymi wydatkami, poza takim, że oczywiście należy ją zwrócić w terminie określonym w umowie.

 • „Pożyczają bez żadnych trudności, sprawny proces pożyczania. Szybko. Polecam.” - Aneta
 • „Pożyczka dla wszystkich, jeszcze nieraz zamierzam skorzystać z oferty Ofin.pl.” - Marek
 • „Grupa Ferratum po raz kolejny mnie nie zawiodła. Polecam.” - Anna

Jak wziąć pożyczkę w Ofin krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę i okres na jaki chcesz pożyczyć pieniądze
 2. Wypełnij puste pola w formularzu rejestrowym
 3. Wykonaj przelew rejestracyjny na 1 grosz, oraz potwierdź poprawność wprowadzonego numeru telefonu
 4. Teraz dostaniesz decyzję kredytową

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Ofin:

Wiek od 21 do 75
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Źródło: pozyczkaportal.pl

Pożyczkodawca dba o swoich klientów, dlatego przygotował prosty proces pożyczkowania. Składa się z trzech krótkich etapów:

 • Wypełnienie wniosku online
 • Akceptacja wniosku i przelew weryfikacyjny
 • Oczekiwanie na  pieniądze.

Ofin.pl gwarantuje, że każdy bez problemu przejdzie przez procedurę ubiegania się o wsparcie swojego budżetu. Nie ma w niej nic skomplikowanego, co mogłoby utrudnić starania. Pierwszym krokiem jest wypełnienie udostępnionego na stronie internetowej wniosku, do którego poza podstawowymi danymi będą potrzebne jeszcze numer dowodu osobistego oraz numer telefonu komórkowego. Po kliknięciu przycisku „Weź pożyczkę” klient odbiera SMS-em pięciocyfrowy PIN, po czym loguje się na swoje konto w serwisie pożyczkodawcy.

Teraz Ofin.pl ma czas na rozpatrzenie wniosku. Nie zajmuje to wiele czasu, a kiedy decyzja jest pozytywna, należy przelać 0,01 grosz, aby potwierdzić wskazane w umowie warunki pożyczki.

Ostatnim etapem jest oczekiwanie na gotówkę. Posiadacze kont bankowych PEKAO S.A. bądź BZ WBK mogą dostać pożyczkę w ciągu godziny. Pozostali klienci poczekają nieco dłużej, ale pieniądze na pewno do nich dotrą. Bank musi je zaksięgować, a dokładny czas przelewu zależy od godzin jego pracy.

Zarówno pożyczkę krótkoterminową, jak i pożyczkę na raty można spłacić wcześniej. Nie wiąże się to z dodatkowymi kosztami, dlatego kiedy klient ma taką sposobność, nic nie stoi na przeszkodzie, aby uregulować zobowiązanie przed terminem. Dzięki temu będzie też można szybciej pomyśleć o kolejnej umowie, jeśli w planach są wydatki potrzebujące zewnętrznego wsparcia. Nie jest łatwo bowiem odłożyć kwotę, która wystarczy na wszystko. Zawsze przyda się mniejsza czy większa pomoc finansowa.

Wszelkie pytania co do pożyczek można kierować do pracowników infolinii. Są dostępni przez cały tydzień, 24 godziny na dobę, służąc swoją pomocą. Z chęcią udzielą wartościowych porad i przydatnych wskazówek, dzięki którym znikną wszelkie obawy odnośnie do pożyczek. Z konsultantami można również kontaktować się o dowolnej porze drogą mailową. Szybko odpowiedzą na zapytania i pomogą rozwiązać wątpliwe kwestie. Dysponują wiedzą, która pozwala im wspierać klientów w każdej sprawie związanej z ubieganiem się o pożyczkę.


Rodzaje pożyczek w Ofin

Oferta Ofin.pl:

Ofin.pl specjalizuje się w dwóch rodzajach pożyczek. Pierwsza z nich to pożyczka terminowa, z atrakcyjną propozycją darmowego wsparcia finansowego. Klient ubiegający się o pierwszą pożyczkę może dostać nawet 1500 zł bez żadnych kosztów. Na ich spłatę ma aż 60 dni, co powinno wystarczyć również osobie w niezbyt dobrej sytuacji finansowej. Dwa miesiące to długi okres czasu, dlatego aby przypadkowo nie przeoczyć dnia spłaty, warto zaznaczyć sobie w kalendarzu ostateczny termin. Co więcej, darmową pożyczkę można rozłożyć na dwie dogodne raty. Jeśli klient zawczasu wie, że zwrócenie pożyczonej kwoty w całości będzie dla niego trudne, może ją sobie podzielić na części. Jest to komfortowe rozwiązanie, z którego dobrze skorzystać, kiedy mamy taką potrzebę. Każda z rat w takiej sytuacji wyniesie 750 zł.

Drugim rodzajem udzielanych pożyczek są pożyczki na raty. Tutaj kwota rozciąga się od 100 do nawet 2000 zł. Może nie jest to duża suma, ale z drugiej strony o wiele łatwiej ją spłacić od znacznie większego zobowiązania. Na uregulowanie zobowiązania jest 15, 30 bądź 60 dni. Klient wybiera dowolnie okres pożyczkowania, biorąc pod uwagę swoje możliwości finansowe. Niektórym wystarczą dwa tygodnie, ale świadomość dłuższego czasu niewątpliwie zapewnia większe poczucie bezpieczeństwa. Stres jest tutaj zbędny - kiedy Ofin.pl daje możliwość 60-dniowej spłaty, warto z niej skorzystać.

Ofin.pl kieruje swoje pożyczki do każdej osoby między 21 a 70 rokiem życia. Nie sprawdza BIK, ale potencjalni pożyczkobiorcy nie mogą figurować w Krajowym Rejestrze Długów. 


Ofin - koszty

30 dni 60 dni
100 zł 0 zł0 zł
200 zł 0 zł0 zł
300 zł 0 zł0 zł
400 zł 0 zł0 zł
500 zł 0 zł0 zł
600 zł 0 zł0 zł
700 zł 0 zł0 zł
800 zł 0 zł0 zł
900 zł 0 zł0 zł
1000 zł 0 zł0 zł
1100 zł 0 zł0 zł
1200 zł 0 zł0 zł
1300 zł 0 zł0 zł
1400 zł 0 zł0 zł
1500 zł 0 zł0 zł

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Ofin - dane firmy:

Kapitał zakładowy
388 000 zł
KRS
434033
NIP
5222999573
REGON
146309425

Dane kontaktowe:

Sfera Finansów S.A.

ul. Świeradowska 44a
02-662 Warszawa

e-mail: biuro@sfera-finansow.pl

telefon: 882 002 034

www: ofin.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 08:00 - 20:00
Sobota: 08:00- 16:00
Niedziela: nieczynne

Konta bankowe:

bzwbk pekao

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfo erif krd

Wypełnij wniosek

Opis produktu Ofin

Ofin.pl jest własnością spółki Sfera Finansów S.A., będącej wydawcą grupy serwisów internetowych poruszających zagadnienia finansów osobistych oraz wchodzącej do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych. Portal sfera-finansow.pl pozwala każdemu użytkownikowi dobrać odpowiadające jego potrzebom rozwiązanie, a wartościowe poradniki i artykuły umożliwiają wzbogacić swoją wiedzę oraz podejmować coraz lepsze decyzje związane z budżetem.

Pożyczki Ofin.pl są finansowane z Ferratum Banku, wchodzącego w skład Ferratum Grupy. Grupa ta zalicza się do największych na terenie Europy dostawców, którzy udzielają pożyczek krótkoterminowych. Jako pierwsza na rynku wyszła z ofertą mikropożyczek, od razu zdobywających uznanie pośród klientów. Możliwość pożyczenia niewielkiej sumy może szybko rozwiązać niespodziewane kłopoty z finansami. A takie zdarzają się zawsze, kiedy najmniej się tego spodziewamy.

Pożyczki udzielane przez Ofin.pl charakteryzują się prostym procesem ubiegania się o wsparcie finansowe oraz możliwością skorzystania z darmowej oferty, bez kosztów za oprocentowanie czy prowizję. Ważnym atutem jest możliwość spłaty zobowiązania w ciągu 60 dni.


Wady i zalety oferty Ofin:

Zalety:

 • Darmowa pożyczka do 1500 zł
 • Spłata pożyczki nawet w ciągu 60 dni
 • Przejrzysta oferta i łatwa w obsłudze strona internetowa
 • Infolinia działająca 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu

Wady:

 • Pożyczkodawca jest pośrednikiem firmy pożyczkowej
 • Niska kwota pożyczki ratalnej
 • Sprawdzanie w Krajowym Rejestrze Długów
 • Niska górna granica wieku – 70 lat.

Wady i zalety oferty Ofin podsumowanie

Opinie o Ofin.pl cieszą pożyczkodawcę, ponieważ nie brakuje pozytywnych rekomendacji. Oczywiście pożyczki gotówkowe zawsze mają swoje zalety i wady, dlatego warto się z nimi zapoznać przed ostatecznym zadecydowaniem. Pożyczkodawca upomina klientów, aby przed podpisaniem wniosku rzetelnie zastanowili się czy na pewno potrzebują takiego wsparcia finansowego. Niespłacenie pożyczki może skutkować utratą zdolności kredytowej, co byłoby dużym zmartwieniem dla potencjalnego pożyczkobiorcy. Kiedy bez pożyczki się nie obejdzie, zespół konsultantów czeka, aby doradzić najlepsze dla konkretnej osoby rozwiązanie, dlatego warto skorzystać  ich wsparcia.

Wypełnij wniosek


Dodaj opinię o Ofin

########  ###  ##  ## #### ######## 
  ##   ## ##  ###  ## ## ##    
  ##   ##  ## #### ## ## ##    
  ##  ##   ## ## ## ## ## ######  
  ##  ######### ## #### ## ##    
  ##  ##   ## ##  ### ## ##    
  ##  ##   ## ##  ## #### ##    

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Michał 2016-11-16 14:13:08
"Grup więc pewniak, że będzie dobrze. Tanio, szybko i na długo" Sami sobie piszecie te posty? Tanio to tu na pewno nie jest, a czy długo? To też nie wiem. 30 dni więcej na początku nie dostaniecie. Więc krótko. To jest Ferratum, a nie żadne Ofin. Odradzam.
Gwarancja Zadowolenia 2016-11-03 20:43:46
Co tu dużo gadać to Ferratum Grup więc pewniak, że będzie dobrze. Tanio, szybko i na długo. Polecam!
bambi 2016-10-17 22:37:28
Świetna oferta dla osób, którym zależy na czasie. jest bardzo szybko. Do tego profesjonalne podejście do klineta, przemiła i kompetentna obsługa udzielająca chętnie odpowiedzi na wszystkie pytania. i co najważniejsze- TANIO! Cennik jest świetny!
Seba 2016-10-11 21:52:53
Wniosek wypełnia sie w minute. Słownie- minute! Decyzja natychmiastowa, weryfikacja i po kilku godzinach kasa jest juz na koncie. Pelen profesjonalizm. Oferta świetna- POLECAM!
Czarek 2016-10-09 20:51:05
Grupa Ferratum jest gwarancją najwyższej jakości. Oferta zdecydowanie godna polecenia. Możliwość spłaty pożyczki w dwoch ratach i to zupelnie za darmo sprawia, że oferta wysuwa się na prowadzenie wsród firm pożyczkowych.
Grażka 2016-10-08 21:20:02
Niezawodni! Szybko, sprawnie i bez problemu! i co najważniejsze- za darmo i uczciwie!
Emilka 2016-10-08 13:46:38
Oferta rewelacyjna- wiadomo- grupa ferratum jest gwarantem najlepszych cen i najwyzszej jakości!
Karol 2016-09-06 12:18:59
To pośrednik firmy pożyczkowej a nie firma pożyczkowa! Sprawdzają klientów we wszytskich możliwych bazach, więc jak się gdzieś figuruje to lepiej nawet nie aplikować bo u nich to wyklucza udzielenie pożyczki.

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania