Daily Credit - opinie i opis oferty

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 2600
Okres pożyczki 450 dni

Koszty pożyczki w Daily Credit

Kwota: 2600 zł
Czas: 450 dni
Koszt: 1801.75 zł
RRSO: 53.28 %
Do spłaty: 4401.75 zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 300 zł, maksymalna 5000 zł. Minimalne RRSO: 35.99%, maksymalne RRSO: 1980.33%. Okres pożyczki to 15-900 dni. Dla kwoty 300 zł na okres 15 dni całkowity koszt pożyczki równy jest 77 zł, RRSO wynosi 100 %. Całkowita kwota do spłaty 377 zł


Dziura w budżecie to problem niejednej osoby. Nie jest łatwo zaradzić takiej sytuacji, jeśli nie ma się oszczędności, a na pomoc rodziny nie ma co liczyć. Jednak to nie jedyne sposoby na rozwiązanie takich problemów.

Szybkie pożyczki to produkty finansowe zdobywające coraz większą popularność. Ludzie lubią z nich korzystać, ponieważ w odróżnieniu od kredytów bankowych nie wymagają od nas skomplikowanych formalności. Firmy pożyczkowe maksymalnie przyspieszają proces wnioskowania i przyznawania pieniędzy – czasami przelew dostajemy od razu. To doskonała odpowiedź na nagłe problemy finansowe. 

Wartym uwagi pożyczkodawcą jest DailyCredit, udzielający pożyczek krótkoterminowych o maksymalnej kwocie 3000 zł.

Daily Credit opinie

Opinie na temat DailyCredit są zachętą dla osób poszukujących wsparcia finansowego. Pożyczkodawca gwarantuje szybki i jasny proces pożyczania, a gotówka niemal natychmiast trafia na konto klienta. Ten może ją wykorzystać w dowolny sposób, pamiętając, żeby rozsądnie rozplanować wydatki i więcej nie dopuścić do problemu braku pieniędzy.

 • „Polecam pożyczkę krótkoterminową. Co prawda pierwsza kwota nie jest najwyższa, ale potem można starać się o większe sumy. DailyCredit to firma, która mnie nie zawiodła.” Joanna
 • „Firma jest uczciwa, a konsultanci bardzo pomocni. Teraz już wiem, gdzie się zgłosić, gdy znowu będę potrzebować zastrzyku gotówki.” Marzena
 •  „Dobra opcja dla młodych ludzi. Wystarczy mieć 18 lat, aby dostać pożyczkę.” Dawid

więcej opinii

Wady i zalety oferty Daily Credit:

Zalety:

 • Formalności ograniczone do minimum
 • Konieczność załączenia dokumentu potwierdzającego comiesięczne dochody
 • Możliwość wzięcia pożyczki wraz z uzyskaniem pełnoletności
 • Wysoka górna granica wieku – 75 lat

Wady:

 • Brak darmowej pożyczki
 • Możliwość starania się o najwyższą kwotę dopiero od siódmej umowy
 • Infolinia nie pracuje podczas weekendów.

Wady i zalety oferty Daily Credit podsumowanie

DailyCredit to firma pożyczkowa ciesząca się pozytywną opinią, ponieważ gwarantuje jasne warunki pożyczania i szybki przelew pieniędzy. Ludzie nie lubią tracić czasu i marnować go na sprawy niepotrzebne, dlatego internetowo wypełniane wnioski są dla nich idealnym rozwiązaniem. Proces ubiegania się o pieniądze zajmuje kilkanaście minut, a później już można cieszyć się gotówką i realizować swoje plany bądź sfinalizować zakup, o którym od dawna marzyliśmy. Jednak oferta DailyCredit to nie tylko zalety, znajdą się również wady, ale nie dla każdego muszą mieć przeważające znaczenie. Zanim podejmiemy decyzję o pożyczce, warto zapoznać się ze szczegółami oferty.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Daily Credit krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę i okres pożyczki
 2. Zarejestruj się poprzez dostępny formularz
 3. Zweryfikuj swoje dane poprzez wykonanie przelewu
 4. Czekaj na decyzję o przyznaniu pożyczki

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Daily Credit:

Wiek od 18 do 75
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku
Zaświadczenie o dochodach

DailyCredit nie przytłacza mozolnymi do wypełnienia formalnościami. Gwarantuje, że wzięcie pożyczki jest proste i nieskomplikowane, a konieczne do wykonania zadania zamykają się w trzech szybkich krokach:

 •  Rejestracja w systemie DailyCredit i wybór szczegółów pożyczki
 • Opłata weryfikacyjna
 • Przedstawienie dokumentu potwierdzającego dochody.

DailyCredit w pierwszym kroku wymaga zarejestrowania w systemie. Należy podać podstawowe dane kontaktowe, PESEL, serię i numer dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego oraz konta bankowego, a także adres zameldowania i źródło dochodu. Następnie wybiera się kwotę pożyczki. Klienci po raz pierwszy podpisujący umowę mogą otrzymać maksymalnie 600 zł. Później suma ta rośnie i może wynosić nawet 3000 zł. Czas na spłatę pożyczki to 30 dni.

Po spełnieniu powyższych formalności należy dokonać opłaty weryfikacyjnej. Wynosi ona 1 zł i ma na celu potwierdzenie danych klienta oraz numeru jego rachunku, na który w przypadku pozytywnej decyzji będzie przelana pożyczka.

Ostatnim etapem jest przedstawienie dokumentu potwierdzającego dochody. Należy go dodać w Panelu Klienta, na stronie internetowej pożyczkodawcy. Następne działania należą do DailyCredit. Musi rozpatrzeć wniosek i oświadczyć czy dana osoba może otrzymać pożyczkę, czy też nie. Formularz jest rozpatrywany od razu po otrzymaniu opłaty weryfikacyjnej i dokumentów mówiących o wynagrodzeniu. Jeśli decyzja będzie pozytywna, klienci posiadający rachunek w Banku Zachodnim WBK powinni niemal natychmiast otrzymać pieniądze. Inne osoby poczekają maksymalnie do następnego dnia roboczego.

Co istotne, nie można brać dwóch pożyczek jednocześnie. Dopiero po spłacie wcześniejszego zobowiązania można myśleć o złożeniu kolejnego wniosku. Będzie on rozpatrzony pod warunkiem zaksięgowania ostatniej wpłaty.

 

Proces pożyczania w DailyCredit jest niezwykle prosty i przystępny. Nie powinien sprawiać trudności, ale jeśli narodzą się jakiekolwiek wątpliwości, warto jak najszybciej skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Jest czynne od poniedziałku do piątku między godziną 8 a 19. Możliwy jest także kontakt mailowy. Wnioski można składać 24 godziny na dobę. Jeśli będą złożone poza godzinami pracy bądź w dzień wolny, zostaną rozpatrzone w kolejnym przypadającym dniu roboczym.


Rodzaje pożyczek w Daily Credit

Oferta DailyCredit:

 • Pożyczka krótkoterminowa

DailyCredit proponuje swoim klientom pożyczki krótkoterminowe. Pierwsza umowa to maksymalnie 600 zł, ale wraz z każdą kolejną kwota ta rośnie. Druga umowa pozwala już wziąć 900 zł, trzecia – 1200 zł, czwarta – 1500 zł, piąta – 2000 zł, szósta – 2500 zł, zaś siódma i każda kolejna – aż 3000 zł. Wniosek o pożyczkę składa się przez Internet, dlatego jest to bardzo wygodna opcja dla każdego, kto do tej pory musiał spędzać długie godziny w długich kolejkach bankowych. Firmy z sektora FinTech dbają o wygodę swoich klientów, dlatego minimalizują formalności sprawiając, że cały proces pożyczkowania trwa kilkanaście minut. Wniosek jest rozpatrywany niezwłocznie po dokonaniu przelewu weryfikacyjnego, przelew zaś, kiedy decyzja jest pozytywna, również wychodzi natychmiastowo. Jednak jego zaksięgowanie zależy od banku, w którym osoba ubiegająca się o pożyczkę ma konto. Maksymalny czas oczekiwania to jeden dzień roboczy.

 

Oferta DailyCredit skierowana jest do osób będących obywatelami Rzeczypospolitej Polskiej, które mieszczą się w granicach wieku od 18 do 75 lat. Należy mieć rachunek bankowy, telefon komórkowy oraz stałe miesięczne dochody. Muszą być udokumentowane, ponieważ dokument je potwierdzający należy przedstawić pożyczkodawcy. Ponadto niezwykle ważnym wymogiem jest brak wpisów w rejestrach dłużników, a dokładniej brak aktualnych, niespłaconych należności w Biurze Informacji Gospodarczej Info Monitor S.A. Jeśli jesteśmy zadłużeni, nie otrzymamy wsparcia finansowego.


Daily Credit - koszty

30dni 60dni
300zł 85 zł 93.76 zł
400zł 113 zł 125 zł
500zł 141 zł 156.26 zł
600zł 170 zł 187.52 zł
700zł 198 zł 218.76 zł
800zł 226 zł 250.02 zł
900zł 255 zł 281.26 zł
1000zł 283 zł 312.52 zł
1100zł 311 zł 343.76 zł
1200zł 340 zł 375.02 zł
1300zł 368 zł 406.28 zł
1400zł 396 zł 437.52 zł
1500zł 425 zł 468.78 zł
1600zł 453 zł 500.02 zł
1700zł 481 zł 531.28 zł

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Daily Credit - dane firmy:

Kapitał zakładowy
200 000 zł
KRS
0000350809
NIP
5272623485
REGON
142324110

Dane kontaktowe:

Daily Finance Sp. z o. o.

ul. Kościuszki47C
16-400 Suwałki

e-mail: info@dailycredit.pl

telefon: 87 777 00 02 oraz 607 603 356

www: dailycredit.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 8.00 - 19.00
Sobota - niedziela: nieczynne

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfobik

Weź pożyczkę

Opis produktu Daily Credit

DailyCredit jest niezależną od banku instytucją finansową. Swoim klientom oferuje szybkie pożyczki gotówkowe, które należy spłacić w ciągu 30 dni. Maksymalna możliwa kwota dla stałych klientów wynosi 3000 zł.

Firma pożyczkowa działa na rynku już od kilku lat. W tym czasie zdążyła sobie pozyskać niejednego usatysfakcjonowanego klienta, który z chęcią powraca, by znowu skorzystać z jej usług. Pożycza pieniądze prosto i szybko, minimalizując konieczne do wypełnienia formalności. Oferuje pożyczki internetowe, dlatego nie trzeba opuszczać domu, aby skorzystać z tak atrakcyjnej oferty i szybko poradzić sobie z kłopotami finansowymi bądź niespodziewanymi wydatkami.  Pożyczkodawca nieprzerwanie obserwuje rynek, aby cały czas wychodzić z nowymi, atrakcyjnymi ofertami, dopasowanymi do indywidualnych potrzeb klientów. Najważniejsze jest dla niej dostarczenie prostych, a przede wszystkim łatwych produktów finansowych, z których każdy będzie mógł korzystać. Jedyne wymagane przez firmę dokumenty to dowód osobisty oraz dokument potwierdzający dochody. Nad bezpieczeństwem całego procesu pożyczania czuwają wykwalifikowani pracownicy z doświadczeniem.


Dodaj opinię o Daily Credit

 ######  #######  ####### ##  ## ######## 
##  ## ##   ## ##   ## ## ## ##   ## 
##    ##   ## ##   ##  ####  ##   ## 
##  #### ##   ## ##   ##  ##  ######## 
##  ## ##   ## ## ## ##  ##  ##  ##  
##  ## ##   ## ##  ##   ##  ##  ## 
 ######  #######  ##### ##  ##  ##   ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Daily Credit

Zobacz także:

MoneyPlanet
4.7

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Pożyczka Plus
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
AvaFin
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Kuki.pl
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania