Aktualności dotyczące branży pożyczek online oraz fintech


CreamFinance zmienia się w AvaFin!

CreamFinance, jedna z największych międzynarodowych instytucji finansowych, po 10 latach owocnej działalności zmienia się w AvaFin! Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!


CreamFinance świętuje 10 urodziny!

Grupa CreamFinance obchodzi 10 rocznicę rozpoczęcia działalności! Życzymy dalszego prężnego rozwoju firmy i jeszcze większych sukcesów.


Patric Koeck został nowym CEO w Grupie Creamfinance

Grupa Creamfinance ma nowego CEO. 15 stycznia 2020 r. stanowisko to objął Patrick Koeck, który z firmą związany był od lat. Jak zmieni to kierunek rozwoju firmy?


Reklama VIA SMS - sprawdź na co przeznaczyć pożyczkę!

Firma VIA SMS wypuściła reklamę telewizyjną. Czy propozycje przeznaczenia darmowej chwilówki zostaną pozytywnie rozpatrzone przez widzów?


Kto zostanie Liderem IT?

IT Future Awards to ważne wydarzenie w polskim świecie IT - do rywalizacji o nagrody z 18 kategorii staną najlepsze produkty i rozwiązania ITC. Zobacz, co będzie się działo na Gali, w jakich kategoriach można dostać nagrodę i jak zgłosić swój udział w konkursie.


Dzięki wsparciu Loando.pl, Stomil Olsztyn pozyskał nowego piłkarza!

Stomil Olsztyn nareszcie odzyskał płynność finansową, a dzięki pomocy Loando.pl, mógł uzupełnić swój zespół o młodego pomocnika - Macieja Pałaszewskiego


Wywiad z Dyrektor Wydziału Klienta Rynku Bankowo - Kapitałowego w Biurze Rzecznika Finansowego

XIV edycja Kongresu Consumer Finance to wydarzenie, podczas którego o udzielenie wywiadu poproszono Dyrektor Wydziału Klienta Rynku Bankowo - Kapitałowego w Biurze Rzecznika Finansowego. Stwierdziła, że do Rzecznika Finansowego zgłaszają się pożyczkobiorcy z problemami finansowymi. O czym jeszcze mówiła podczas wywiadu?


VII Kongres Consumer Finance - relacja z wydarzenia

VII edycja wydarzenia, które miało miejsce w dniach 6-7 grudnia 2018 roku w Centrum Kongresowym w Warszawie, obfitowała w liczne prelekcje wygłaszane przez przedstawicieli rynku consumer finance. Jakie tematy zostały poruszone podczas kongresu?


Kontomatik przeprowadzi drugą edycję warsztatów o PSD2

Już 22 listopada w Warszawie odbędą się warsztaty poświęcone wdrożeniu dyrektywy PSD2 w Polsce. Za organizację tego wydarzenia odpowiada Kontomatik.


VI edycja IT Future Expo - relacja z targów

Co napędza branżę IT i jakie są aktualne trendy w rozwoju technologii dla przedsiębiorstw? Tego i wielu innych rzeczy mieli okazję dowiedzieć się uczestnicy VI edycji targów IT Future Expo, która odbyła się 19 i 20 września w Warszawie.


Wywiad z Grzegorzem Ufnalem, Chief Legal Officer z Property Secured Fund S.A.

Niedawno w Warszawie odbyło się prestiżowe wydarzenie - IV edycja Kongresu Pośrednictwa Finansowego. Podczas tej uroczystości udało się nam przeprowadzić krótką rozmowę na temat obecnego stanu rynku kredytów konsumenckich z jednym z zaproszonych gości - Grzegorzem Ufnalem, Chief Legal Officer z Property Secured Fund S.A.


Wywiad z Grzegorzem Długoszem, Prezesem Zarządu, Comperia.pl S.A.

2 października 2018 to data, która ma bardzo duże znaczenie dla osób z sektora finansowego. W Hotelu Marriott w Warszawie miał miejsce IV Kongres Pośrednictwa Finansowego. Jednym z uczestników wydarzenia był Grzegorz Długosz, Prezes Zarządu Comperia.pl S.A


IV Kongres Pośrednictwa Finansowego - Bartosz Kuczewski Managing Director w LOANDO Direct

IV edycja Kongresu Pośrednictwa Finansowego za nami. Podczas tego wydarzenia przed naszą kamerą stanął Bartosz Kuczewski, Managing Director of the Offline Channel w Grupie LOANDO i opowiedział, czym jest kanał offlinowy w sektorze sprzedaży


IV edycja KPF już za nami!

2 października w Hotelu Marriott w Warszawie odbyła się czwarta edycja jednego z najważniejszych wydarzeń w branży pośrednictwa - Kongresu Pośrednictwa Finansowego. Wzięli w niej udział przedstawiciele Grupy LOANDO. Podczas KPF zastanawiali się m. in. nad rozwiązaniami przyszłości w branży.


IV KPF - wywiad z Marcinem Sikorą, Head of Sales, w grupie LOANDO

Marcin Sikora w wywiadzie podczas IV Kongresu Pośrednictwa Finansowego wspomniał o tym, iż Grupa LOANDO powołała nowy brand - LOANDO Direct. Został on stworzony ze względu na rosnący trend sprzedaży na rynku offline. Co stanowi cel działania LOANDO Direct?