Aktualności dotyczące branży pożyczek online oraz fintech


CreamFinance zmienia się w AvaFin!

CreamFinance, jedna z największych międzynarodowych instytucji finansowych, po 10 latach owocnej działalności zmienia się w AvaFin! Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!


CreamFinance świętuje 10 urodziny!

Grupa CreamFinance obchodzi 10 rocznicę rozpoczęcia działalności! Życzymy dalszego prężnego rozwoju firmy i jeszcze większych sukcesów.


Patric Koeck został nowym CEO w Grupie Creamfinance

Grupa Creamfinance ma nowego CEO. 15 stycznia 2020 r. stanowisko to objął Patrick Koeck, który z firmą związany był od lat. Jak zmieni to kierunek rozwoju firmy?


Reklama VIA SMS - sprawdź na co przeznaczyć pożyczkę!

Firma VIA SMS wypuściła reklamę telewizyjną. Czy propozycje przeznaczenia darmowej chwilówki zostaną pozytywnie rozpatrzone przez widzów?


Kto zostanie Liderem IT?

IT Future Awards to ważne wydarzenie w polskim świecie IT - do rywalizacji o nagrody z 18 kategorii staną najlepsze produkty i rozwiązania ITC. Zobacz, co będzie się działo na Gali, w jakich kategoriach można dostać nagrodę i jak zgłosić swój udział w konkursie.


Nawyki turystów, czyli podróżowanie na przestrzeni lat

Jak zmieniły się nawyki turystów na przestrzeni ostatnich lat? Planujemy wycieczki inaczej niż nasi rodzice i dziadkowie. Współczesne podróżowanie jest wygodniejsze dzięki kilku czynnikom.


Polska na czele krajów z rozwiniętą bankowością internetową

Jak Polska radzi sobie we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań w bankowości? Według Deloitte jesteśmy w czołówce państw, jeżeli chodzi o inwestycje w internetową infrastrukturę w instytucjach finansowych. Poznajcie wyniki badania przeprowadzonego na 38 krajach.


Giełda długów a kwestia ochrony danych osobowych dłużników

Nieuregulowanie należności w określonym terminie może skutkować sprzedażą wierzytelności na giełdzie długów. Czy takie działanie może odbyć się bez zgody dłużnika?


Polacy nie zwracają uwagi na okres ważności swojego dowodu osobistego. Konsekwencje mogą być dotkliwe.

Aż 870 tys. Polaków, którym skończył się okres ważności dowodu osobistego, nie odebrało nowego dokumentu! Sprawdź, co zrobić, gdy twój dowód stał się nieaktualny.


Frank szwajcarski najtańszy od czarnego czwartku. Prognozy kursu franka, a perspektywy złotego

Rok 2018 przyniósł bardzo korzystne zmiany dla frankowiczów. Obniżony został kurs waluty helweckiej do symbolicznego poziomu, niższego niż przed tzw. czarnym czwartkiem i obecnie wynosi 3,55 zł. Czy jest to dobra okazja na przewalutowanie kredytu?


Podsumowanie II edycji April Consumer Credit Days

April Consumer Credit Days to wydarzenie poświęcone tematyce zarządzania należnościami w instytucjach działających w sektorze B2C. Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem oraz wideorelacją z wydarzenia.


Loando.pl dołącza do Izby Gospodarki Elektronicznej

Wniosek Loando.pl o przyznanie członkostwa w gronie firm zrzeszonych przez E-Izbę został rozpatrzony pozytywnie.