Najnowsze promocje pożyczek i kredytów


Wielki konkurs urodzinowy Vivusa!

Vivus kolejny raz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Organizuje konkurs „Urodziny Vivusa”, w którym docenia nieszablonowe myślenie pożyczkobiorców.


Trzynastka – pożyczka z limitem na karcie

Chwilówka z limitem na karcie? Teraz to możliwe w ramach usługi proponowanej przez Trzynastkę. Najnowszy produkt firmy YOLO zachwycił pożyczkobiorców.


MoneyMan zwiększa kwoty pożyczek

Od 1 czerwca MoneyMan zwiększył limity pożyczek na poszczególnych poziomach. Najbardziej atrakcyjnie prezentuje się pierwsza pożyczka – aż 1500 zł bez żadnych opłat.


Pożyczka za 0 zł w Miloan

Miloan do swojej oferty wprowadził darmową pożyczkę, przy której nie musimy martwić się o dodatkowe koszty, odsetki i prowizje.


Potrzebujesz pożyczki? Sprawdź ofertę Zaplo!

Niestety dla wielu osób wiosna to pora roku związana z wydatkami. Warto wtedy zadbać o naszą działkę lub ogródek, niektórzy natomiast dopiero teraz mogą pozwolić sobie na pierwszy w tym roku wyjazd. Gdy brakuje środków, zawsze można pomyśleć o pożyczce online. Firma Zaplo przygotowała dla nas atrakcyjną promocję.


Pojedź na wakacje z Vivusem

Wystartowała letnia kampania Vivus Finance „Żyj po swojemu”, która pozwoli pożyczkobiorcom spełnić wakacyjne marzenia.


Urodziny Smart Pożyczki – pożycz i wygraj!

Smart Pożyczka chce świętować swoje urodziny razem z klientami. Z tej okazji przygotowała specjalny konkurs.


Wiosenna promocja w Wandoo

Wandoo przygotowuje swoich klientów na przyjście wiosny. Gdy potrzeba nam dodatkowych środków, możemy złożyć wniosek i jednocześnie skorzystać z atrakcyjnej promocji.


2 000 zł od Credy

Credy podwyższyło kwotę maksymalną z 1 500 zł do 2 000 zł. Dla wszystkich bez zbędnych formalności i to już od pierwszej pożyczki.


NetCredit zaprasza klientów na wiosenne seanse do Multikina

Aby uatrakcyjnić swoją ofertę, firmy pożyczkowe przygotowują dla klientów liczne promocje. W ten sposób pożyczkobiorca może uzyskać dodatkowe korzyści. W ramach sezonowej oferty NetCredit możemy otrzymać 2 bilety do Multikina.


Hapi Pożyczki poszerza swoją ofertę

Hapi Pożyczki to ceniony pożyczkodawca, któremu zaufały już miliony ludzi w wielu krajach. Firma zmienia i urozmaica swoją ofertę, by jeszcze bardziej dostosować się do potrzeb swoich klientów.


3000 zł za pierwszym razem? Vivus wprowadza nową ofertę

Vivus znany jest z atrakcyjnych ofert dla swoich klientów. Tym razem proponuje darmową pożyczkę nawet do 3000 zł.


Happy Week w Providencie – aż do 60% taniej

Jeżeli zastanawiasz się nad pożyczką pozabankową, to jak najszybciej powinieneś skontaktować się z przedstawicielem znanej i cenionej na polskim rynku firmy Provident, która przygotowała korzystną ofertę dla swoich nowych klientów.


LendOn.pl ze specjalną ofertą dla nowych klientów

Bezpłatne pożyczki to najlepsza oferta na rynku. Skorzystaj z propozycji LendOn.pl, a uzyskasz nawet 2500 zł na realizację swoich potrzeb.


iPad Mini do wygrania w zimowym konkursie Wandoo

W związku z nadejściem zimy musimy liczyć się z dodatkowymi kosztami. Przez to nie możemy pozwolić sobie nawet na małe przyjemności. Na szczęście Wandoo.pl proponuje konkurs, w którym na pożyczkobiorców czeka iPad Mini, który niewątpliwie umili zimowe wieczory.