Filmy z konferencji oraz wywiady dotyczące branży fintech


Targi Fintech – II edycja już za nami!

14 czerwca odbyła się już druga edycja Targów Fintech. Spotkanie zgromadziło ponad 200 uczestników chętnych debatować o dalszych kierunkach rozwoju technologii finansowych. Sprawdź, jakie tematy poruszono.


Kongres Sektora Pożyczkowego – relacja z VII edycji

Kongres Sektora Pożyczkowego po raz kolejny zgromadził najważniejsza nazwiska sektora finansowego. 22 maja 2018 roku w hotelu Marriott w Warszawie odbyła się VII edycja wydarzenia, obfitującego w interesujące prelekcje i dyskusje na temat rozwoju rynku pożyczkowego w Polsce.


Wywiad z Andrzejem Roterem podczas VII edycji Kongresu Sektora Pożyczkowego

Kolejna edycja Kongresu Sektora Pożyczkowego za nami. Uczestnicy wydarzenia, które odbyło się w hotelu Marriott w Warszawie, przyjrzeli się perspektywom rozwoju rynku pozabankowego. Andrzej Roter, Dyrektor Generalny KPF, wyraził nam swoje zdanie na temat kierunku, w jakim zmierza sektor pożyczkowy.


Pierwszy telewizyjny spot reklamowy Karta Trzynastka – już do 3000 zł na karcie pożyczkowej!

Karta Trzynastka wyemitowała pierwszy telewizyjny spot reklamowy! Obejrzyj reklamę i zapoznaj się z atrakcyjną ofertą firmy.


Wywiad z Elżbietą Marquardt, zastępcą dyrektora w Gdańskiej Akademii Bankowej

Kongres Consumer Finance to coroczne spotkanie przedstawicieli sektora consumer finance. W tym roku miało miejsce 7 i 8 grudnia. W warszawskim Centrum Giełdowym stawili się miłośnicy finansów i technologii. Ważnym uczestnikiem wydarzenia był Mario Eduardo Zamarripa Gonzalez, który dokonał charakterystyki biznesu odpowiedzialnie zrównoważonego oraz wskazał, które pokolenie najmocniej odczuje jego działanie.


Wywiad z Mario Eduardo Zamarripa Gonzalez, Dyrektorem ds. Zrównoważonego Rozwoju Grupy ERGO Hestia

Kongres Consumer Finance to coroczne spotkanie przedstawicieli sektora consumer finance. W tym roku miało miejsce 7 i 8 grudnia. W warszawskim Centrum Giełdowym stawili się miłośnicy finansów i technologii. Ważnym uczestnikiem wydarzenia był Mario Eduardo Zamarripa Gonzalez, który dokonał charakterystyki biznesu odpowiedzialnie zrównoważonego oraz wskazał, które pokolenie najmocniej odczuje jego działanie.


Wywiad z Adamem Kuszykiem, CEO Capital Service S.A.

Kongres Consumer Finance to coroczne spotkanie przedstawicieli sektora consumer finance. W tym roku miało miejsce 7 i 8 grudnia. W warszawskim Centrum Giełdowym stawili się miłośnicy finansów i technologii. Ważnym uczestnikiem wydarzenia był Adam Kuszyk, który podzielił się wiedzą dotyczącą rynku consumer finance oraz możliwościami jego rozwoju.


Warsaw Startups and Fintech Day już za nami!

Warsaw Startups and Fintech Day już za nami! Tegoroczna, a zarazem pierwsza konferencja miała miejsce 28 listopada 2017 r. w siedzibie firmy Oracle. Sprawdź relację z wydarzenia.


Wywiad ze Szczepanem Bentynem, CEO Pracowni Nowych Technologii

Dnia 28 listopada odbyła się pierwsza edycja Warsaw Startups and Fintech Day. Jednym z gości był Szczepan Bentyn, CEO Pracowni Nowych Technologii sp. z o.o. oraz twórca BentynCoin. Jeśli przeczytasz poniższy tekst dowiesz się, jak zdaniem eksperta efektywnie wprowadzić markę na giełdę oraz czy telefon komórkowy jest w stanie wygenerować kryptowalutę.


Wywiad z Lechem Wilczyńskim, CEO InPay S. A.

W czasie tegorocznego Warsaw Start Ups and Fintech Day rozmawialiśmy z wieloma przedstawicielami branży rodzimej branży FinTech. Jednym z nich był Lech Wilczyński z firmy InPay S. A, który przedstawił swoją opinię na temat możliwości rozwoju polskiego sektora blockchain.


Wywiad z Tomaszem Smusem, Founder w GetTheCoin

Tomasz Smus to specjalista w dziedzinie innowacyjnych projektów związanych z nowymi technologiami i finansami. Postanowił stworzyć platformę wymiany wiedzy i doświadczeń na ten temat. Tak powstała konferencja Warsaw Startups and Fintech Day.


Wywiad z Bartłomiejem Wołoszynem, Senior Territory Account Manager w Oracle

Warsaw Startups and Fintech Day odbyło się 28 listopada w siedzibie firmy Oracle. Przedstawicieli firmy, był jednym z prelegentów. Bartłomiej Wołoszyn opowiedział o działalności Oracle i zdradził kilka szczegółów nowej usługi opartej o blockchain.


Wywiad z Łukaszem Zgiepem, Chief Operating Officer w CrowdWay

28 listopada w siedzibie firmy Oracle odbyła się pierwsza edycja konferencji Warsaw Startups and Fintech Day. Gościem wydarzenia był Łukasz Zgiep, Chief Operating Officer w firmie CrowdWay. Czy Equity Crowdfunding jest ciekawą formą inwestowania? Przeczytaj co powiedział ekspert!


IT Future EXPO 2017 – relacja z wydarzenia

IT Future EXPO 2017 już za nami! Piąta edycja kolejny raz okazała się dużym sukcesem. Pojawiło się ponad 2500 uczestników, którzy mogli dowiedzieć się więcej o aktualnych trendach oraz innowacyjnych rozwiązaniach w branży IT. Sprawdź relację z wydarzenia.


Druga edycja FinTech Brunch zakończona sukcesem - relacja z wydarzenia

25 października 2017 roku miała miejsce druga edycja FinTech Brunch. FinTech jest przyszłością - co zrobić, aby Polska stała się światowym liderem tego rynku? Zobacz relację z wydarzenia!