Filmy z konferencji oraz wywiady dotyczące branży fintech


VII Kongres Consumer Finance - relacja z wydarzenia

VII edycja wydarzenia, które miało miejsce w dniach 6-7 grudnia 2018 roku w Centrum Kongresowym w Warszawie, obfitowała w liczne prelekcje wygłaszane przez przedstawicieli rynku consumer finance. Jakie tematy zostały poruszone podczas kongresu?


Wywiad z Grzegorzem Ufnalem, Chief Legal Officer z Property Secured Fund S.A.

Niedawno w Warszawie odbyło się prestiżowe wydarzenie - IV edycja Kongresu Pośrednictwa Finansowego. Podczas tej uroczystości udało się nam przeprowadzić krótką rozmowę na temat obecnego stanu rynku kredytów konsumenckich z jednym z zaproszonych gości - Grzegorzem Ufnalem, Chief Legal Officer z Property Secured Fund S.A.


Wywiad z Grzegorzem Długoszem, Prezesem Zarządu, Comperia.pl S.A.

2 października 2018 to data, która ma bardzo duże znaczenie dla osób z sektora finansowego. W Hotelu Marriott w Warszawie miał miejsce IV Kongres Pośrednictwa Finansowego. Jednym z uczestników wydarzenia był Grzegorz Długosz, Prezes Zarządu Comperia.pl S.A


IV Kongres Pośrednictwa Finansowego - Bartosz Kuczewski Managing Director w LOANDO Direct

IV edycja Kongresu Pośrednictwa Finansowego za nami. Podczas tego wydarzenia przed naszą kamerą stanął Bartosz Kuczewski, Managing Director of the Offline Channel w Grupie LOANDO i opowiedział, czym jest kanał offlinowy w sektorze sprzedaży


IV edycja KPF już za nami!

2 października w Hotelu Marriott w Warszawie odbyła się czwarta edycja jednego z najważniejszych wydarzeń w branży pośrednictwa - Kongresu Pośrednictwa Finansowego. Wzięli w niej udział przedstawiciele Grupy LOANDO. Podczas KPF zastanawiali się m. in. nad rozwiązaniami przyszłości w branży.


IV KPF - wywiad z Marcinem Sikorą, Head of Sales, w grupie LOANDO

Marcin Sikora w wywiadzie podczas IV Kongresu Pośrednictwa Finansowego wspomniał o tym, iż Grupa LOANDO powołała nowy brand - LOANDO Direct. Został on stworzony ze względu na rosnący trend sprzedaży na rynku offline. Co stanowi cel działania LOANDO Direct?


LOANDO Group ma nową siedzibę!

Decyzję o zmianie głównej siedziby LOANDO Group komentuje Maciej Suwik, Co-founder&CTO w Grupie LOANDO. Mówi on o nieustannym rozwoju firmy oraz żywi głęboką nadzieję, że wraz z LOANDO Group rozwijać się będą również pracownicy.


Targi Fintech – II edycja już za nami!

14 czerwca odbyła się już druga edycja Targów Fintech. Spotkanie zgromadziło ponad 200 uczestników chętnych debatować o dalszych kierunkach rozwoju technologii finansowych. Sprawdź, jakie tematy poruszono.


Kongres Sektora Pożyczkowego – relacja z VII edycji

Kongres Sektora Pożyczkowego po raz kolejny zgromadził najważniejsza nazwiska sektora finansowego. 22 maja 2018 roku w hotelu Marriott w Warszawie odbyła się VII edycja wydarzenia, obfitującego w interesujące prelekcje i dyskusje na temat rozwoju rynku pożyczkowego w Polsce.


Wywiad z Andrzejem Roterem podczas VII edycji Kongresu Sektora Pożyczkowego

Kolejna edycja Kongresu Sektora Pożyczkowego za nami. Uczestnicy wydarzenia, które odbyło się w hotelu Marriott w Warszawie, przyjrzeli się perspektywom rozwoju rynku pozabankowego. Andrzej Roter, Dyrektor Generalny KPF, wyraził nam swoje zdanie na temat kierunku, w jakim zmierza sektor pożyczkowy.


Pierwszy telewizyjny spot reklamowy Karta Trzynastka – już do 3000 zł na karcie pożyczkowej!

Karta Trzynastka wyemitowała pierwszy telewizyjny spot reklamowy! Obejrzyj reklamę i zapoznaj się z atrakcyjną ofertą firmy.


Wywiad z Elżbietą Marquardt, zastępcą dyrektora w Gdańskiej Akademii Bankowej

Kongres Consumer Finance to coroczne spotkanie przedstawicieli sektora consumer finance. W tym roku miało miejsce 7 i 8 grudnia. W warszawskim Centrum Giełdowym stawili się miłośnicy finansów i technologii. Ważnym uczestnikiem wydarzenia był Mario Eduardo Zamarripa Gonzalez, który dokonał charakterystyki biznesu odpowiedzialnie zrównoważonego oraz wskazał, które pokolenie najmocniej odczuje jego działanie.


Wywiad z Mario Eduardo Zamarripa Gonzalez, Dyrektorem ds. Zrównoważonego Rozwoju Grupy ERGO Hestia

Kongres Consumer Finance to coroczne spotkanie przedstawicieli sektora consumer finance. W tym roku miało miejsce 7 i 8 grudnia. W warszawskim Centrum Giełdowym stawili się miłośnicy finansów i technologii. Ważnym uczestnikiem wydarzenia był Mario Eduardo Zamarripa Gonzalez, który dokonał charakterystyki biznesu odpowiedzialnie zrównoważonego oraz wskazał, które pokolenie najmocniej odczuje jego działanie.


Wywiad z Adamem Kuszykiem, CEO Capital Service S.A.

Kongres Consumer Finance to coroczne spotkanie przedstawicieli sektora consumer finance. W tym roku miało miejsce 7 i 8 grudnia. W warszawskim Centrum Giełdowym stawili się miłośnicy finansów i technologii. Ważnym uczestnikiem wydarzenia był Adam Kuszyk, który podzielił się wiedzą dotyczącą rynku consumer finance oraz możliwościami jego rozwoju.


Warsaw Startups and Fintech Day już za nami!

Warsaw Startups and Fintech Day już za nami! Tegoroczna, a zarazem pierwsza konferencja miała miejsce 28 listopada 2017 r. w siedzibie firmy Oracle. Sprawdź relację z wydarzenia.