Filmy z konferencji oraz wywiady dotyczące branży fintech


Zobacz jak wziąć pożyczkę w Mikrokasa! Rysiek Loando podpowiada!

Zobacz jak wziąć pożyczkę w Mikrokasa! Rysiek Loando podpowiada!

Jeszcze nigdy nie brałeś pożyczki? Nie martw się - to bardzo proste! Obejrzyj krótki instruktaż Mikrokasy i Ryśka Loando, aby zobaczyć, jak wziąć pożyczkę.


Jak wziąć pożyczkę w VIA SMS? Rysiek Loando wyjaśnia!

Jak wziąć pożyczkę w VIA SMS? Rysiek Loando wyjaśnia!

Sprawdzona firma pożyczkowa? Jedną z najlepszych jest VIA SMS. Ale nawet jeśli wiemy, gdzie chcemy wziąć pożyczkę, to zdarza się, że nie wiemy jak. Rysiek Loando postanowił wyjaśnić, jak szybko wziąć chwilówkę.


Wywiad z Dyrektor Wydziału Klienta Rynku Bankowo - Kapitałowego w Biurze Rzecznika Finansowego

XIV edycja Kongresu Consumer Finance to wydarzenie, podczas którego o udzielenie wywiadu poproszono Dyrektor Wydziału Klienta Rynku Bankowo - Kapitałowego w Biurze Rzecznika Finansowego. Stwierdziła, że do Rzecznika Finansowego zgłaszają się pożyczkobiorcy z problemami finansowymi. O czym jeszcze mówiła podczas wywiadu?


VII Kongres Consumer Finance - relacja z wydarzenia

VII edycja wydarzenia, które miało miejsce w dniach 6-7 grudnia 2018 roku w Centrum Kongresowym w Warszawie, obfitowała w liczne prelekcje wygłaszane przez przedstawicieli rynku consumer finance. Jakie tematy zostały poruszone podczas kongresu?


Wywiad z Grzegorzem Ufnalem, Chief Legal Officer z Property Secured Fund S.A.

Niedawno w Warszawie odbyło się prestiżowe wydarzenie - IV edycja Kongresu Pośrednictwa Finansowego. Podczas tej uroczystości udało się nam przeprowadzić krótką rozmowę na temat obecnego stanu rynku kredytów konsumenckich z jednym z zaproszonych gości - Grzegorzem Ufnalem, Chief Legal Officer z Property Secured Fund S.A.


Wywiad z Grzegorzem Długoszem, Prezesem Zarządu, Comperia.pl S.A.

2 października 2018 to data, która ma bardzo duże znaczenie dla osób z sektora finansowego. W Hotelu Marriott w Warszawie miał miejsce IV Kongres Pośrednictwa Finansowego. Jednym z uczestników wydarzenia był Grzegorz Długosz, Prezes Zarządu Comperia.pl S.A


IV Kongres Pośrednictwa Finansowego - Bartosz Kuczewski Managing Director w LOANDO Direct

IV edycja Kongresu Pośrednictwa Finansowego za nami. Podczas tego wydarzenia przed naszą kamerą stanął Bartosz Kuczewski, Managing Director of the Offline Channel w Grupie LOANDO i opowiedział, czym jest kanał offlinowy w sektorze sprzedaży


IV edycja KPF już za nami!

2 października w Hotelu Marriott w Warszawie odbyła się czwarta edycja jednego z najważniejszych wydarzeń w branży pośrednictwa - Kongresu Pośrednictwa Finansowego. Wzięli w niej udział przedstawiciele Grupy LOANDO. Podczas KPF zastanawiali się m. in. nad rozwiązaniami przyszłości w branży.


IV KPF - wywiad z Marcinem Sikorą, Head of Sales, w grupie LOANDO

Marcin Sikora w wywiadzie podczas IV Kongresu Pośrednictwa Finansowego wspomniał o tym, iż Grupa LOANDO powołała nowy brand - LOANDO Direct. Został on stworzony ze względu na rosnący trend sprzedaży na rynku offline. Co stanowi cel działania LOANDO Direct?


Podsumowanie II edycji April Consumer Credit Days

April Consumer Credit Days to wydarzenie poświęcone tematyce zarządzania należnościami w instytucjach działających w sektorze B2C. Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem oraz wideorelacją z wydarzenia.