Filmy z konferencji oraz wywiady dotyczące branży fintech


Jak wziąć pożyczkę w Kuki.pl? Rysiek Loando pokazuje!

Jak wziąć pożyczkę w Kuki.pl? Rysiek Loando pokazuje!

Jeszcze nigdy nie brałeś pożyczki? Nie martw się - to bardzo proste! Obejrzyj krótki instruktaż Ryśka Loando i firmy Kuki. Pieniądze na już są w zasięgu twojej ręki.


Zobacz jak wziąć pożyczkę w Mikrokasa! Rysiek Loando podpowiada!

Zobacz jak wziąć pożyczkę w Mikrokasa! Rysiek Loando podpowiada!

Jeszcze nigdy nie brałeś pożyczki? Nie martw się - to bardzo proste! Obejrzyj krótki instruktaż Mikrokasy i Ryśka Loando, aby zobaczyć, jak wziąć pożyczkę.


Jak wziąć pożyczkę w VIA SMS? Rysiek Loando wyjaśnia!

Jak wziąć pożyczkę w VIA SMS? Rysiek Loando wyjaśnia!

Sprawdzona firma pożyczkowa? Jedną z najlepszych jest VIA SMS. Ale nawet jeśli wiemy, gdzie chcemy wziąć pożyczkę, to zdarza się, że nie wiemy jak. Rysiek Loando postanowił wyjaśnić, jak szybko wziąć chwilówkę.


Wywiad z Dyrektor Wydziału Klienta Rynku Bankowo - Kapitałowego w Biurze Rzecznika Finansowego

XIV edycja Kongresu Consumer Finance to wydarzenie, podczas którego o udzielenie wywiadu poproszono Dyrektor Wydziału Klienta Rynku Bankowo - Kapitałowego w Biurze Rzecznika Finansowego. Stwierdziła, że do Rzecznika Finansowego zgłaszają się pożyczkobiorcy z problemami finansowymi. O czym jeszcze mówiła podczas wywiadu?


VII Kongres Consumer Finance - relacja z wydarzenia

VII edycja wydarzenia, które miało miejsce w dniach 6-7 grudnia 2018 roku w Centrum Kongresowym w Warszawie, obfitowała w liczne prelekcje wygłaszane przez przedstawicieli rynku consumer finance. Jakie tematy zostały poruszone podczas kongresu?


Wywiad z Grzegorzem Ufnalem, Chief Legal Officer z Property Secured Fund S.A.

Niedawno w Warszawie odbyło się prestiżowe wydarzenie - IV edycja Kongresu Pośrednictwa Finansowego. Podczas tej uroczystości udało się nam przeprowadzić krótką rozmowę na temat obecnego stanu rynku kredytów konsumenckich z jednym z zaproszonych gości - Grzegorzem Ufnalem, Chief Legal Officer z Property Secured Fund S.A.


Wywiad z Grzegorzem Długoszem, Prezesem Zarządu, Comperia.pl S.A.

2 października 2018 to data, która ma bardzo duże znaczenie dla osób z sektora finansowego. W Hotelu Marriott w Warszawie miał miejsce IV Kongres Pośrednictwa Finansowego. Jednym z uczestników wydarzenia był Grzegorz Długosz, Prezes Zarządu Comperia.pl S.A


IV Kongres Pośrednictwa Finansowego - Bartosz Kuczewski Managing Director w LOANDO Direct

IV edycja Kongresu Pośrednictwa Finansowego za nami. Podczas tego wydarzenia przed naszą kamerą stanął Bartosz Kuczewski, Managing Director of the Offline Channel w Grupie LOANDO i opowiedział, czym jest kanał offlinowy w sektorze sprzedaży


IV edycja KPF już za nami!

2 października w Hotelu Marriott w Warszawie odbyła się czwarta edycja jednego z najważniejszych wydarzeń w branży pośrednictwa - Kongresu Pośrednictwa Finansowego. Wzięli w niej udział przedstawiciele Grupy LOANDO. Podczas KPF zastanawiali się m. in. nad rozwiązaniami przyszłości w branży.


IV KPF - wywiad z Marcinem Sikorą, Head of Sales, w grupie LOANDO

Marcin Sikora w wywiadzie podczas IV Kongresu Pośrednictwa Finansowego wspomniał o tym, iż Grupa LOANDO powołała nowy brand - LOANDO Direct. Został on stworzony ze względu na rosnący trend sprzedaży na rynku offline. Co stanowi cel działania LOANDO Direct?


LOANDO Group ma nową siedzibę!

Decyzję o zmianie głównej siedziby LOANDO Group komentuje Maciej Suwik, Co-founder&CTO w Grupie LOANDO. Mówi on o nieustannym rozwoju firmy oraz żywi głęboką nadzieję, że wraz z LOANDO Group rozwijać się będą również pracownicy.


Targi Fintech – II edycja już za nami!

14 czerwca odbyła się już druga edycja Targów Fintech. Spotkanie zgromadziło ponad 200 uczestników chętnych debatować o dalszych kierunkach rozwoju technologii finansowych. Sprawdź, jakie tematy poruszono.


Kongres Sektora Pożyczkowego – relacja z VII edycji

Kongres Sektora Pożyczkowego po raz kolejny zgromadził najważniejsza nazwiska sektora finansowego. 22 maja 2018 roku w hotelu Marriott w Warszawie odbyła się VII edycja wydarzenia, obfitującego w interesujące prelekcje i dyskusje na temat rozwoju rynku pożyczkowego w Polsce.


Wywiad z Andrzejem Roterem podczas VII edycji Kongresu Sektora Pożyczkowego

Kolejna edycja Kongresu Sektora Pożyczkowego za nami. Uczestnicy wydarzenia, które odbyło się w hotelu Marriott w Warszawie, przyjrzeli się perspektywom rozwoju rynku pozabankowego. Andrzej Roter, Dyrektor Generalny KPF, wyraził nam swoje zdanie na temat kierunku, w jakim zmierza sektor pożyczkowy.


Pierwszy telewizyjny spot reklamowy Karta Trzynastka – już do 3000 zł na karcie pożyczkowej!

Karta Trzynastka wyemitowała pierwszy telewizyjny spot reklamowy! Obejrzyj reklamę i zapoznaj się z atrakcyjną ofertą firmy.