freezl - opinie i opis oferty

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 3700
Okres pożyczki 48 dni

Koszty pożyczki w freezl

Kwota: 4000 zł
Czas: 65 dni
Koszt: 1302.6 zł
RRSO: 387 %
Do spłaty: 5302.6 zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 400 zł, maksymalna 15000 zł. Minimalne RRSO: 386%, maksymalne RRSO: 2044%. Okres pożyczki to 30-65 dni. Dla kwoty 400 zł na okres 30 dni całkowity koszt pożyczki równy jest 114.6 zł, RRSO wynosi 2044 %. Całkowita kwota do spłaty 514.6 zł


Freezl.pl to firma specjalizująca się w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych. Dzięki niej otrzymamy gotówkę szybko i bez konieczności wychodzenia z domu. Jest to najlepsza oferta dla osób, które cenią czas i potrzebują natychmiastowej gotówki.

 • Freezl.pl jest uznanym pozyczkodawcą na rynku finansowym. Wysoką ocenę zawdzięcza szybkiemu procesowi pożycznia.
 • Wszystkie formalności w firmie Freezl.pl zostały zminimalizowe, aby zapewnić wygodę klientom.  Najważniejszą czynnością przy ubieganiu się o pożyczkę jest wypełnienie formularza rejestracyjnego i dokonanie weryfikacji.
 • Freezel.pl oferuje pożyczki od 100 do 5000 zł. Termin spłaty z pewnością wyróżnia firmę spośród innych, gdyż jest to aż 35 dni.
 • Freezel.pl  udziela pożyczek osobom, które mają problemy finansowe. Dla stałych klientów przewidziane są atrakcyjne promocje.
 • Szybki przelew - maksymalnie w ciągu 10 minut to niewątpliwa zaleta Freezel.pl. Natomiast wadą jest brak pierwszej darmowej pożyczki.

freezl opinie

Freezl to pożyczkodawca cieszący się pozytywną opinią. Gwarantuje szybkie i wygodne pożyczanie, a dodatkowo pozwala cieszyć się wieloma atrakcyjnymi promocjami. Jest nią nie tylko co piąta pożyczka za darmo, ale również możliwość zarabiania razem z Freezl.

 • Bardzo czytelna strona internetowa. udało mi się wszystko zalatwić online przelew dostałem po 15 minutach na swoje konto bankowe a umowę wyslali mi na adres mailowy, super wszystko się spodobało, n... - Zen
 • łatwo można wypełnić formularz aby otrzymać pożyczkę, minimum dokumentów, analiza wniosku jest w ciągu 10-15 minut - Zabr
 • Sprawdzałem inne firmy i mój wybór został na freezl, wszystkie pytania załatwiam mailowo, odpowiedź jest szybką. Obsługa klienta super! - Lukasz

więcej opinii

Wady i zalety oferty freezl:

Zalety:

 • Wysoka maksymalna kwota pożyczki
 • Możliwość pożyczenia niewielkiej sumy – pożyczki od 100 zł
 • Długi okres pożyczkowania – masz 35 dni na spłatę zobowiązania
 • Brak weryfikacji w Biurze Informacji Kredytowej
 • Biuro Obsługi Klienta działające przez 7 dni w tygodniu
 • Niska granica wieku
 • Liczne promocje, w tym co piąta darmowa pożyczka oraz zarabianie z Freezl
 • Możliwość logowania przez serwisy społecznościowe
 • Szybki przelew pożyczki, maksymalnie w ciągu kilkudziesięciu minut
 • Możliwość zagospodarowania pieniędzy na dowolnie wybrane przez siebie cele

Wady:

 • Brak pierwszej darmowej pożyczki

Wady i zalety oferty freezl podsumowanie

Freezl to wart uwagi pożyczkodawca. Proponuje swoim klientom bardzo atrakcyjną ofertę pożyczek w wysokości od 100 do 5000 zł. Poza dogodnym terminem spłaty, gwarantuje także możliwość skorzystania z wielu atrakcyjnych promocji. Warto poznać wady i zalety tej oferty, aby podjąć przemyślaną decyzję i móc rozsądnie wesprzeć swój budżet. W sprawach finansowych nie można dokonywać pochopnych wyborów.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w freezl krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę i okres spłaty
 2. Wypełnij formularz
 3. Dokonaj weryfikacji
 4. Korzystaj z pożyczki

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w freezl:

Wiek od 18 do 100
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Aby otrzymać pożyczkę we Freezl, wystarczy przejść przez krótki proces, który rozpoczyna się od wybrania kwoty oraz okresu spłaty pożyczki. Najmniejsza możliwa pożyczka to 100 zł, największa z kolei wynosi aż 5000 zł. Co ważne, co piąta pożyczka jest za darmo. Wystarczy wziąć kredyt z Freezl, na co najmniej 14 dni, terminowo go spłacić, aby przy piątej umowie być zwolnionym z wszelkich opłat dodatkowych. To oferta, z której trzeba skorzystać. Ile mamy czasu na uregulowanie zobowiązania finansowego? Termin spłaty wynosi maksymalnie 35 dni, co jest niewątpliwym atutem tej firmy pożyczkowej. W tym okresie na pewno otrzymasz wynagrodzenie, które pomoże ci wyrównać wziętą pożyczkę.

Po wybraniu kwoty i okresu spłaty, trzeba wypełnić formularz rejestracyjny. Bezsprzecznym wyróżnikiem pożyczkodawcy jest także możliwość rejestracji przez serwisy społecznościowe. Do wyboru mamy Facebook, Naszą Klasę oraz LinkedIn. Co ważne, informacja o braniu pożyczki nie jest publikowana na żadnym z portali. Pozostaje tylko dla twojej wiadomości. Pożyczkodawca rejestruje się przez serwisy społecznościowe w celu założenia swojego profilu. Na profilu będzie mógł zweryfikować status swojego wniosku czy złożyć wniosek, kiedy będzie chciał uzyskać następną pożyczkę.

Po akceptacji wniosku pożyczkobiorcy, następnym etapem jest weryfikacja konta bankowego. Jest to istotne, ponieważ dzięki temu Freezl będzie mógł przelać pożyczkę na twój rachunek. Proces ten jest jednorazowy, dlatego przy każdej kolejnej umowie będziesz już z niego zwolniony. Dotyczy tylko nowych użytkowników.

Teraz pozostaje już tylko czekać na pieniądze. Nie powinno to zająć dłużej niż kilkadziesiąt minut. Pamiętaj, aby spłacić pożyczkę w terminie i móc skorzystać z atrakcyjnej oferty darmowej pożyczki.

Jeśli masz jakieś pytania bądź nie będziesz w stanie uregulować zobowiązania na czas, koniecznie skonsultuj się z Biurem Obsługi Klienta. Działa przez cały tydzień. Konsultanci czekają od poniedziałku do piątku w godzinach 8-19, z kolei w soboty i niedziele można kontaktować się z nimi między godziną 9 a 17. Z chęcią udzielą wsparcia i rozwiążą problemy związane z pożyczkami Freezl.


Rodzaje pożyczek w freezl

Oferta Freezl:

Freezl jest specjalistą w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych. Swoim klientom proponuje pożyczki w wysokości od 100 do 5000 zł. Nie ma w swojej ofercie pierwszej darmowej pożyczki, jednak wychodzi z inną, jeszcze bardziej korzystną promocją. Mianowicie co piąta pożyczka jest darmowa, czyli zwolniona z wszelkich dodatkowych opłat. Wystarczy korzystać ze środków co najmniej 14 dni i oddać pieniądze terminowo. Jeśli się nie spóźnisz, przy piątej umowie możesz śmiało skorzystać z tej atrakcyjnej propozycji.

Pożyczki zwierane w firmy pożyczkowej Freezl należy spłacić w ciągu maksymalnie 35 dni. Wydłużony okres spłaty w porównaniu do oferty innych pożyczkodawców, to bardzo dobra wiadomość dla osób zainteresowanych takim rodzajem wsparcia finansowego. W ciągu tych 35 dni na pewno dostaniesz wynagrodzenie, które pozwoli ci spłacić zobowiązanie.

Pożyczki oferowane przez Freezl skierowane są do osób, które ukończyły 18 rok życia. Należy posiadać własny rachunek bankowy, e-mail oraz telefon komórkowy. Są to pożyczki bez BIK, dlatego nie trzeba się obawiać sprawdzania w Biurze Informacji Kredytowej. Jeśli nie figurujesz w tym rejestrze, bez problemu uzyskasz gotówkę, o którą się starasz. Nie ma także obowiązku okazywania zaświadczenia o dochodach, a pieniądze bardzo szybko wpływają na konto. Wszystko dzięki prostej rejestracji i możliwości logowania przez serwisy społecznościowe. Freezl na pierwszym miejscu stawia wygodę swoich klientów.

 


freezl - koszty

30dni
400zł 114.6 zł
500zł 143.1 zł
600zł 171.9 zł
1000zł 286.5 zł
1500zł 429.6 zł
2000zł 573 zł
2500zł 716.1 zł
3000zł 859.2 zł
3500zł 1002 zł
4000zł 1145.7 zł
5000zł 1432.2 zł
10000zł 2864.4 zł
15000zł 4296.6 zł

Kliknij, aby wypełnić wniosek

freezl - reklama

freezl - dane firmy:

KRS
0000586553
NIP
5252637490
REGON
362786454

Dane kontaktowe:

Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o.

ul. Twarda10
00-105 Warszawa

e-mail: info@freezl.pl

telefon: (22) 87 383 87

www: freezl.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 08.00-19.00
Sobota - niedziela: 9.00 - 17.00

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrd

Weź pożyczkę

Opis produktu freezl

Freezl jest platformą internetową, pozwalającą zaciągnąć szybkie pożyczki w razie nieprzewidzianych sytuacji finansowych. Dzięki ofercie pożyczek od 100 do 5000 zł, pożyczkodawca pomaga zarówno w przypadku mniejszych, jak i większych kłopotów z budżetem. Pożyczki można brać logując się przez serwis społecznościowy, co dodatkowo skraca cały proces starania się o pieniądze. Co więcej, Freezl nie sprawdza pożyczkobiorców w Biurze Informacji Kredytowej, co jest dla nich doskonałą wiadomością.

Uzyskane pieniądze można przeznaczyć na dowolnie wybrane cele. Czy będzie to remont, czy edukacja, zależy tylko od nas. Można też jechać na wakacje, ciesząc się wspaniałym wypoczynkiem, a po powrocie na spokojnie uregulować zobowiązanie finansowe. Mamy na to aż 35 dni, co jest bardzo dogodnym okresem pożyczkowania.

Poza darmową co piątą pożyczką Freezl przygotował dla swoich klientów także inną, bardzo atrakcyjną promocję. To możliwość zarabiania razem z Freezl. Jeśli opowiesz o pożyczkodawcy swoim znajomym, a oni zdecydują się skorzystać z oferty, dostaniesz zniżkę 40 zł na kolejną pożyczkę. Warto skorzystać z tak dobrej propozycji i pochwalić pożyczanie we Freezl.


Dodaj opinię o freezl

######## #### ##   ## ######## ######## 
##   ## ## ##   ## ##    ##   ## 
##   ## ## ##   ## ##    ##   ## 
########  ## ##   ## ######  ##   ## 
##     ## ##   ## ##    ##   ## 
##     ## ##   ## ##    ##   ## 
##    #### ####### ######## ######## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o freezl

Opinia o freezl od Zen 2022-12-27 10:04:44 #6588
Bardzo czytelna strona internetowa. udało mi się wszystko zalatwić online przelew dostałem po 15 minutach na swoje konto bankowe a umowę wyslali mi na adres mailowy, super wszystko się spodobało, na pewno polecam wszystkim!!
Odpowiedz
Opinia o freezl od Zabr 2022-12-23 10:49:28 #6585
łatwo można wypełnić formularz aby otrzymać pożyczkę, minimum dokumentów, analiza wniosku jest w ciągu 10-15 minut
Odpowiedz
Opinia o freezl od Lukasz 2022-12-21 14:42:33 #6580
Sprawdzałem inne firmy i mój wybór został na freezl, wszystkie pytania załatwiam mailowo, odpowiedź jest szybką. Obsługa klienta super!
Odpowiedz
Opinia o freezl od Kubek 2022-12-19 14:29:56 #6578
dla mnie jest to najlepsza firma na Polskim rynku, zawsze można porozumieć się o wygodniejszej spłacie pożyczki
Odpowiedz
Opinia o freezl od Grzegorz 2022-12-16 13:34:29 #6576
Miałem pożyczkę po terminie, łatwo udało się umówić o spłacie pożyczki, która była po terminie. Nikt nie wydzwaniał po sto razy dziennie, tylko były naliczone odsetki za opóznienie
Odpowiedz
Opinia o freezl od Pawel 2022-12-12 12:19:32 #6570
Wygodne warunki pożyczki. Spodobała się opcja refinansowania, korzystam z niej nie pierwszy raz
Odpowiedz
Opinia o freezl od Kamil 2022-12-08 15:16:16 #6565
Formularz wypełnia się łatwo. Na decyzję nie trzeba długo czekać. Polecam
Odpowiedz
Opinia o freezl od Lech 2022-12-07 11:25:38 #6562
Miła obsługa klienta konsultant potrafi odpowiedzieć na pytania które jemu zadajesz, moja weryfikacja wniosku trwała 15 minut po czym dostałem przelew na konto, super!
Odpowiedz
Opinia o freezl od Edi 2022-12-02 10:31:59 #6554
Dostałem u nich pożyczkę i miałem problem ze spłatą ale mają bardzo dobrą opcję refinansowania pożyczki na 7 lub 30 dni i po tym spłaciłem już całość, dziękuję jesteście najlepsi!
Odpowiedz
Opinia o freezl od Bartek 2022-11-28 11:17:34 #6545
Moja pożyczka była po terminie i dział windykacji zaproponował mi harmonogram spłaty który mi bardzo pasował, bardzo dziękuję za porozumienie
Odpowiedz
Opinia o freezl od Seba 2022-11-21 16:24:25 #6533
korzystam z freezl od kilku lat firma jest super! przejrzysta i rzetelna polecam serdecznie
Odpowiedz
Opinia o freezl od Robert 2022-11-18 12:12:02 #6528
weryfikacja rachunku jest onlinie! nie trzeba robić przelewu łatwo udało się wypełnić formularz i wnioskować o pożyczkę
Odpowiedz
Opinia o freezl od Józef 2022-11-14 16:32:39 #6521
Złożyłem wniosek i myślałem że weryfikacja będzie trwała dłużej ale analiza była szybka i weryfikacja rachunku jest online, jeżeli trzeba kilka set złotych to ten serwis jest super.
Odpowiedz
Opinia o freezl od Jon 2022-11-07 17:45:21 #6510
Jeżeli potrzebne jest parę tysięcy złotych to freezl akurat ten serwis co trzeba. Załatwiłem wszystko online i po 15 minutach już miałem pozytywną decyzję, miałem kilka dodatkowych pytań, które zadałem mailowo. Odpowiedź dostałem szybko
Odpowiedz
Opinia o freezl od Szymon 2022-08-19 09:32:47 #6461
Jestem zadowolony. Wszystko sprawnie, pieniądze dostałem po niecałej godzinie od złożenia wniosku. Nie dostaję reklam za co duży plus.
Odpowiedz
Opinia o freezl od ola 2022-08-18 09:39:45 #6459
dostałam 2000 zł. decyzja trwała niedługo, wszystkim polecam
Odpowiedz
Opinia o freezl od Aga 2022-08-17 09:58:49 #6457
szukałam pożyczki i znalazłam freezl pożyczyłam u nich 2000 zł. obsługa klienta jest super przelew otrzymałam błyskawicznie, wszystkim polecam!
Odpowiedz
Opinia o freezl od supermannn 2022-08-16 10:22:01 #6455
znalazłem ich w internecie spróbowałem złożyć wniosek i otrzymałem ofertę na 2500 zł. z chęcią na nią się zgodziłem i już za 10 minut dostałem przelew na konto
Odpowiedz
Opinia o freezl od mateusz 2022-08-15 10:13:04 #6451
łatwo udało się umówić z konsulem o spłacie pożyczki którą miałem po terminie, ogólnie wszystko jest super
Odpowiedz
Opinia o freezl od agata 2022-08-12 09:45:54 #6448
korzystam z freezl od długiego czasu. obsługa klienta super!
Odpowiedz
Opinia o freezl od albert 2022-08-11 11:26:02 #6443
szybko otrzymałem pozytywną decyzję, przed tym probowałem w innych firmach miałem odmowe polecam!
Odpowiedz
Opinia o freezl od Filip 2022-08-05 16:35:03 #6430
Freezl jest firmą, której warto zaufać. 0 ukrytch kosztów i minimum formalności. Firma jest super
Odpowiedz
Opinia o freezl od Sebastian 2022-08-02 21:03:56 #6423
Jedna z niewielu firm pożyczkowych, która z ręką na sercu mogę polecić innym. Raty są niewysoko oprocentowane, a spłatę pożyczki można rozłożyć nawet na kilka rat, super!
Odpowiedz
Opinia o freezl od boguz 2022-08-01 22:55:29 #6418
firma współpracuje z klientami którzy zalegają ze spłatą. można bez problemu dogadać się z nimi o spłacie ratalnej
Odpowiedz
Opinia o freezl od Włodzimierz 2022-08-01 14:59:00 #6417
polecam tą firmie! świetna obsługa oraz dział windykacji jest bardzo przyjemny. polecam szczerze
Odpowiedz
Opinia o freezl od Kaziemierz 2022-07-27 21:00:06 #6411
Bardzo sprawna obsługa. Szybka wypłata środków na konto, jeszcze będę korzystać, polecam!!
Odpowiedz
Opinia o freezl od Sandra 2022-07-26 16:13:42 #6407
Świetny kontakt z działem obsługi klienta,przejrzysta strona, wzięcie pożyczki było naprawdę dziecinnie proste .
Odpowiedz
Opinia o freezl od piotr 2022-07-22 14:47:51 #6403
Naprawde firma pomogla w ciezkiej sytuacji Polecam wszystko szybko i nie drogo .
Odpowiedz
Opinia o freezl od Adriana 2022-07-18 11:22:03 #6389
Bardzo bym sobie życzyła aby wszystkie firmy tak działały. Bardzo pozytywne wrażenia. Polecam.
Odpowiedz
Opinia o freezl od Jan 2022-07-15 17:01:12 #6386
Miłe Panie w BOK, które chętnie odpowiadały na zadane przeze mnie pytania były jedynym bodźcem, które zachęciły mnie do skorzystania z oferty tej firmy. Swojej decyzji nie żałuję, gdyż zarówno oprocentowanie jak i raty są niewysokie.
Odpowiedz
Opinia o freezl od Monika 2022-07-14 09:30:23 #6383
Hej, nadmienię na tym forum jedną rzecz, bo być może będziecie mieli podobną sytuacje co ja... jak wiecie że się spóźnicie ze spłata lepiej sami zadzwońcie, Np w Freezl byli wyrozumiali stąd moja opinia
Odpowiedz
Opinia o freezl od wszystko super 2022-07-13 20:48:36 #6381
zalegam z płatnością w firmie Freezl, ale udało mi się dodzwonić i dogadać o późniejszej spłacie . bardzo dziękuje działu windykacji za wyrozumiałość!
Odpowiedz
Opinia o freezl od sara 2022-07-12 09:32:55 #6377
Super kredyt i super decyzja jestem zadowolony i serdecznie polecam
Odpowiedz
Opinia o freezl od Gabrysia 2022-07-07 16:02:40 #6371
wygodne warunki spłaty pożyczki, przyjemny dział windykacji z którym można dogadać się o wygodniejsze warunki spłaty.
Odpowiedz
Opinia o freezl od freezl 2022-07-06 18:24:09 #6369
po przeterminowaniu pożyczki nie wydzwaniają i nie wysyłają pogróżki, jak niektóre firmy. jeżeli chcesz spłacić pożyczkę, bez problemów możesz skontaktować się z Windykacją i dogadać
Odpowiedz
Opinia o freezl od Szymon 2022-06-30 16:15:07 #6356
bardzo długi czas nie mogłem spłacić zadłużenie w firmie Freezl. kilka dni temu zadzwoniłem na infolinię i udało mi sie dogadać z Działem Windykacji i rozwizać się z tej pętli zadłużenie! dziękuję za wyrozumiałość!
Odpowiedz
Opinia o freezl od Marta 2022-06-30 16:14:24 #6355
zniżki udzielają nie tylko podczas wnioskowania o pożyczkę, a i też na oprocentowanie jeżeli jesteś dłużnikiem. dziękuję firmie Freezl za szanse spłacić pożyczkę bez sądu
Odpowiedz
Opinia o freezl od barbara 2022-06-29 15:31:55 #6350
uprzejma obsługa! otrzymałam przelew w 15 minut po złożeniu wniosku! polecam
Odpowiedz
Opinia o freezl od TOP 2022-06-28 16:54:28 #6347
uprzejma obsługa! otrzymałam przelew w 15 minut po złożeniu wniosku! polecam
Odpowiedz
Opinia o freezl od Lucyna 2022-06-27 22:45:05 #6343
polecam tą firmę do współpracy. bardzo przyjemny dział windykacji, nie naliczają kosmiczne odsetki w przypadku przeterminowania. jeszcze trochę i spłacę kredyt całkowicie!
Odpowiedz
Opinia o freezl od świetna firma 2022-06-23 15:54:27 #6338
Super, bez zbednych pytan- 5 min i na koncie kasa, to się nazywa chwilówka
Odpowiedz
Opinia o freezl od sandra_08 2022-06-22 19:02:01 #6334
Po raz drugi miałam przyjemność skorzystać z oferty. Kontakt telefoniczny naprawdę pełen profesjinalizm i przyjemnośc.
Odpowiedz
Opinia o freezl od Amelia 2022-06-20 19:11:57 #6327
Maja szybkie przelewy, ogromny PLUS za to! Pozyczka naprawde jest szybka! Ofera rowniez jest bardzo dobra.
Odpowiedz
Opinia o freezl od Andrzej 2022-06-17 17:14:00 #6320
Bardzo przyjemna obsługa klienta, w przystepny sposób zostały wyjaśnione wszystkie moje pytania, polecam do współpracy
Odpowiedz
Opinia o freezl od Alina 2022-06-16 20:07:21 #6314
wygodne warunki pożyczki oraz refinansowania, wszytko super
Odpowiedz
Opinia o freezl od Anna 2020-03-17 14:17:08 #4566
Nie polecam, oszuści twierdzą ze pieniędzy nie dostali na następny dzień po terminie spłaty od rana telefon ustalasz coś ze wpłata była itp to w ciału dnia masz telefon co 2 godziny. Smsy z pogróżkami ze oddadzą do prokuratury Ze mam natychmiast spłacić to noe zliczę No multum. Maile dziennie ok 6 w tym z tekstem które odbieram jako groźbę ze mam natychmist spłacić bo inaczej” będzie ze mną źle” - cytat dosłowny. Jak się dzwoni to rozmawiamy z Ukrainką która albo nie rozumie albo udaje ze nie rozumie zbytnio po polsku. Jął dla mnie powinni ta firmę zamknąć. Brak kompetencji pracowników i metody z rynsztoka.
Odpowiedz
Opinia o freezl od Jaro 2019-10-23 22:48:59 #3903
Polecam. Szybko i uczciwie.
Odpowiedz
Opinia o freezl od Fee-71 2019-06-26 20:25:46 #3460
Wyjątkowo nieprzyjemna firma . Przy 1-2 dniach opóźnienia dzwonią dosłownie co godzinę . Wysyłają chamskie maile w stylu " nie spaciłaeś - masz problem" . Firma nie na moje nerwy . Na pewno nie wrócę i nie polecę nikomu ze znajomych . Bez jakiejkolwiek kultury. Omijać z daleka!
Odpowiedz
Opinia o freezl od Prezes 2019-05-07 20:48:28 #3300
Fajnie bo dłuższy niż standardowy okres spłaty. Do tego bardzo szybka wypłata gotówki. Polecam bardzo.
Odpowiedz
Opinia o freezl od Juria 2018-06-26 18:42:04 #2011
TRAGEDIA ! Firma obciąża kosztami dodatkowymi po zwłoce, a gdy się je zapłaci informuje telefonicznie (rozmowę nagrałem) , że takiego obciążenia nie było i zwrócą, po czym na zapytanie "kiedy?", twierdzą, że taka kwota nie wpłynęła (choć dostali potwierdzenie) - UWAŻAJCIE ! Przychodzą od nich po spłacie maile o rzekomo zaciągniętej kolejnej pożyczce, po czym tłumaczą, że to błąd systemu ! Pomijam ten terror tj. wydzwanianie od 7 rano do późnego wieczora przez ukrainki + smsy , mimo iż człowiek ustala z nimi opóźnienie
Odpowiedz

Zobacz także:

Ekassa
3.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Youmoney.pl
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Łatwa Pożyczka
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Smart Pożyczka
4.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania