freezl - opinie i opis oferty

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 1000
Okres pożyczki 35 dni

Koszty pożyczki w freezl

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 100 zł, maksymalna 5000 zł. Minimalne RRSO: 1954.18%, maksymalne RRSO: 2013.44%. Okres pożyczki to 1-65 dni. Pierwsza pożyczka jest darmowa, koszt 0 zł, RRSO 0 %, do spłaty 100 zł. Kolejna pożyczka dla kwoty 100 zł na okres 30 dni. Całkowity koszt pożyczki równy jest 28.5 zł, RRSO wynosi 2013.44 %. Całkowita kwota do spłaty 128.5 zł


Freezl.pl to firma specjalizująca się w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych. Dzięki niej otrzymamy gotówkę szybko i bez konieczności wychodzenia z domu. Jest to najlepsza oferta dla osób, które cenią czas i potrzebują natychmiastowej gotówki.

 • Freezl.pl jest uznanym pozyczkodawcą na rynku finansowym. Wysoką ocenę zawdzięcza szybkiemu procesowi pożycznia.
 • Wszystkie formalności w firmie Freezl.pl zostały zminimalizowe, aby zapewnić wygodę klientom.  Najważniejszą czynnością przy ubieganiu się o pożyczkę jest wypełnienie formularza rejestracyjnego i dokonanie weryfikacji.
 • Freezel.pl oferuje pożyczki od 100 do 5000 zł. Termin spłaty z pewnością wyróżnia firmę spośród innych, gdyż jest to aż 35 dni.
 • Freezel.pl  udziela pożyczek osobom, które mają problemy finansowe. Dla stałych klientów przewidziane są atrakcyjne promocje.
 • Szybki przelew - maksymalnie w ciągu 10 minut to niewątpliwa zaleta Freezel.pl. Natomiast wadą jest brak pierwszej darmowej pożyczki.

freezl opinie

Freezl to pożyczkodawca cieszący się pozytywną opinią. Gwarantuje szybkie i wygodne pożyczanie, a dodatkowo pozwala cieszyć się wieloma atrakcyjnymi promocjami. Jest nią nie tylko co piąta pożyczka za darmo, ale również możliwość zarabiania razem z Freezl.

 • Nie polecam, oszuści twierdzą ze pieniędzy nie dostali na następny dzień po terminie spłaty od rana telefon ustalasz coś ze wpłata była itp to w ciału dnia masz telefon co 2 godziny. Smsy z pogróżk... - Anna
 • Polecam. Szybko i uczciwie. - Jaro
 • Wyjątkowo nieprzyjemna firma . Przy 1-2 dniach opóźnienia dzwonią dosłownie co godzinę . Wysyłają chamskie maile w stylu " nie spaciłaeś - masz problem" . Firma nie na moje nerwy . Na pewno nie wró... - Fee-71

więcej opinii


Jak wziąć pożyczkę w freezl krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę i okres spłaty
 2. Wypełnij formularz
 3. Dokonaj weryfikacji
 4. Korzystaj z pożyczki

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w freezl:

Wiek od 18 do 100
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Aby otrzymać pożyczkę we Freezl, wystarczy przejść przez krótki proces, który rozpoczyna się od wybrania kwoty oraz okresu spłaty pożyczki. Najmniejsza możliwa pożyczka to 100 zł, największa z kolei wynosi aż 5000 zł. Co ważne, co piąta pożyczka jest za darmo. Wystarczy wziąć kredyt z Freezl, na co najmniej 14 dni, terminowo go spłacić, aby przy piątej umowie być zwolnionym z wszelkich opłat dodatkowych. To oferta, z której trzeba skorzystać. Ile mamy czasu na uregulowanie zobowiązania finansowego? Termin spłaty wynosi maksymalnie 35 dni, co jest niewątpliwym atutem tej firmy pożyczkowej. W tym okresie na pewno otrzymasz wynagrodzenie, które pomoże ci wyrównać wziętą pożyczkę.

Po wybraniu kwoty i okresu spłaty, trzeba wypełnić formularz rejestracyjny. Bezsprzecznym wyróżnikiem pożyczkodawcy jest także możliwość rejestracji przez serwisy społecznościowe. Do wyboru mamy Facebook, Naszą Klasę oraz LinkedIn. Co ważne, informacja o braniu pożyczki nie jest publikowana na żadnym z portali. Pozostaje tylko dla twojej wiadomości. Pożyczkodawca rejestruje się przez serwisy społecznościowe w celu założenia swojego profilu. Na profilu będzie mógł zweryfikować status swojego wniosku czy złożyć wniosek, kiedy będzie chciał uzyskać następną pożyczkę.

Po akceptacji wniosku pożyczkobiorcy, następnym etapem jest weryfikacja konta bankowego. Jest to istotne, ponieważ dzięki temu Freezl będzie mógł przelać pożyczkę na twój rachunek. Proces ten jest jednorazowy, dlatego przy każdej kolejnej umowie będziesz już z niego zwolniony. Dotyczy tylko nowych użytkowników.

Teraz pozostaje już tylko czekać na pieniądze. Nie powinno to zająć dłużej niż kilkadziesiąt minut. Pamiętaj, aby spłacić pożyczkę w terminie i móc skorzystać z atrakcyjnej oferty darmowej pożyczki.

Jeśli masz jakieś pytania bądź nie będziesz w stanie uregulować zobowiązania na czas, koniecznie skonsultuj się z Biurem Obsługi Klienta. Działa przez cały tydzień. Konsultanci czekają od poniedziałku do piątku w godzinach 8-19, z kolei w soboty i niedziele można kontaktować się z nimi między godziną 9 a 17. Z chęcią udzielą wsparcia i rozwiążą problemy związane z pożyczkami Freezl.


Rodzaje pożyczek w freezl

Oferta Freezl:

Freezl jest specjalistą w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych. Swoim klientom proponuje pożyczki w wysokości od 100 do 5000 zł. Nie ma w swojej ofercie pierwszej darmowej pożyczki, jednak wychodzi z inną, jeszcze bardziej korzystną promocją. Mianowicie co piąta pożyczka jest darmowa, czyli zwolniona z wszelkich dodatkowych opłat. Wystarczy korzystać ze środków co najmniej 14 dni i oddać pieniądze terminowo. Jeśli się nie spóźnisz, przy piątej umowie możesz śmiało skorzystać z tej atrakcyjnej propozycji.

Pożyczki zwierane w firmy pożyczkowej Freezl należy spłacić w ciągu maksymalnie 35 dni. Wydłużony okres spłaty w porównaniu do oferty innych pożyczkodawców, to bardzo dobra wiadomość dla osób zainteresowanych takim rodzajem wsparcia finansowego. W ciągu tych 35 dni na pewno dostaniesz wynagrodzenie, które pozwoli ci spłacić zobowiązanie.

Pożyczki oferowane przez Freezl skierowane są do osób, które ukończyły 18 rok życia. Należy posiadać własny rachunek bankowy, e-mail oraz telefon komórkowy. Są to pożyczki bez BIK, dlatego nie trzeba się obawiać sprawdzania w Biurze Informacji Kredytowej. Jeśli nie figurujesz w tym rejestrze, bez problemu uzyskasz gotówkę, o którą się starasz. Nie ma także obowiązku okazywania zaświadczenia o dochodach, a pieniądze bardzo szybko wpływają na konto. Wszystko dzięki prostej rejestracji i możliwości logowania przez serwisy społecznościowe. Freezl na pierwszym miejscu stawia wygodę swoich klientów.

 


freezl - koszty

30dni
100zł 28.5 zł
200zł 56.4 zł
300zł 84.6 zł
400zł 113.1 zł
500zł 141.6 zł
600zł 169.5 zł
700zł 197.7 zł
800zł 226.2 zł
900zł 254.7 zł
1000zł 282.6 zł
1100zł 310.8 zł
1200zł 339.3 zł
1300zł 367.8 zł
1400zł 395.7 zł
1500zł 423.9 zł

Kliknij, aby wypełnić wniosek

freezl - reklama

freezl - dane firmy:

KRS
0000586553
NIP
5252637490
REGON
362786454

Dane kontaktowe:

Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o.

ul. Twarda10
00-105 Warszawa

e-mail: info@freezl.pl

telefon: (22) 87 383 87

www: freezl.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 08.00-19.00
Sobota - niedziela: 9.00 - 17.00

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrd

Weź pożyczkę

Opis produktu freezl

Freezl jest platformą internetową, pozwalającą zaciągnąć szybkie pożyczki w razie nieprzewidzianych sytuacji finansowych. Dzięki ofercie pożyczek od 100 do 5000 zł, pożyczkodawca pomaga zarówno w przypadku mniejszych, jak i większych kłopotów z budżetem. Pożyczki można brać logując się przez serwis społecznościowy, co dodatkowo skraca cały proces starania się o pieniądze. Co więcej, Freezl nie sprawdza pożyczkobiorców w Biurze Informacji Kredytowej, co jest dla nich doskonałą wiadomością.

Uzyskane pieniądze można przeznaczyć na dowolnie wybrane cele. Czy będzie to remont, czy edukacja, zależy tylko od nas. Można też jechać na wakacje, ciesząc się wspaniałym wypoczynkiem, a po powrocie na spokojnie uregulować zobowiązanie finansowe. Mamy na to aż 35 dni, co jest bardzo dogodnym okresem pożyczkowania.

Poza darmową co piątą pożyczką Freezl przygotował dla swoich klientów także inną, bardzo atrakcyjną promocję. To możliwość zarabiania razem z Freezl. Jeśli opowiesz o pożyczkodawcy swoim znajomym, a oni zdecydują się skorzystać z oferty, dostaniesz zniżkę 40 zł na kolejną pożyczkę. Warto skorzystać z tak dobrej propozycji i pochwalić pożyczanie we Freezl.


Wady i zalety oferty freezl:

Zalety:

 • Wysoka maksymalna kwota pożyczki
 • Możliwość pożyczenia niewielkiej sumy – pożyczki od 100 zł
 • Długi okres pożyczkowania – masz 35 dni na spłatę zobowiązania
 • Brak weryfikacji w Biurze Informacji Kredytowej
 • Biuro Obsługi Klienta działające przez 7 dni w tygodniu
 • Niska granica wieku
 • Liczne promocje, w tym co piąta darmowa pożyczka oraz zarabianie z Freezl
 • Możliwość logowania przez serwisy społecznościowe
 • Szybki przelew pożyczki, maksymalnie w ciągu kilkudziesięciu minut
 • Możliwość zagospodarowania pieniędzy na dowolnie wybrane przez siebie cele

Wady:

 • Brak pierwszej darmowej pożyczki

Wady i zalety oferty freezl podsumowanie

Freezl to wart uwagi pożyczkodawca. Proponuje swoim klientom bardzo atrakcyjną ofertę pożyczek w wysokości od 100 do 5000 zł. Poza dogodnym terminem spłaty, gwarantuje także możliwość skorzystania z wielu atrakcyjnych promocji. Warto poznać wady i zalety tej oferty, aby podjąć przemyślaną decyzję i móc rozsądnie wesprzeć swój budżet. W sprawach finansowych nie można dokonywać pochopnych wyborów.

Weź pożyczkę


Dodaj opinię o freezl

##   ## ##   ## ##   ## ##  ## ######## 
##   ## ##   ## ##  ##  ## ## ##   ## 
##   ## ##   ##  ## ##   ####  ##   ## 
##   ## ##   ##  ###    ##  ######## 
 ##  ## ##   ##  ## ##   ##  ##    
 ## ##  ##   ## ##  ##   ##  ##    
  ###   ####### ##   ##  ##  ##    

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o freezl

Opinia o freezl od Anna 2020-03-17 14:17:08 #4566
Nie polecam, oszuści twierdzą ze pieniędzy nie dostali na następny dzień po terminie spłaty od rana telefon ustalasz coś ze wpłata była itp to w ciału dnia masz telefon co 2 godziny. Smsy z pogróżkami ze oddadzą do prokuratury Ze mam natychmiast spłacić to noe zliczę No multum. Maile dziennie ok 6 w tym z tekstem które odbieram jako groźbę ze mam natychmist spłacić bo inaczej” będzie ze mną źle” - cytat dosłowny. Jak się dzwoni to rozmawiamy z Ukrainką która albo nie rozumie albo udaje ze nie rozumie zbytnio po polsku. Jął dla mnie powinni ta firmę zamknąć. Brak kompetencji pracowników i metody z rynsztoka.
Odpowiedz
Opinia o freezl od Jaro 2019-10-23 22:48:59 #3903
Polecam. Szybko i uczciwie.
Odpowiedz
Opinia o freezl od Fee-71 2019-06-26 20:25:46 #3460
Wyjątkowo nieprzyjemna firma . Przy 1-2 dniach opóźnienia dzwonią dosłownie co godzinę . Wysyłają chamskie maile w stylu " nie spaciłaeś - masz problem" . Firma nie na moje nerwy . Na pewno nie wrócę i nie polecę nikomu ze znajomych . Bez jakiejkolwiek kultury. Omijać z daleka!
Odpowiedz
Opinia o freezl od Prezes 2019-05-07 20:48:28 #3300
Fajnie bo dłuższy niż standardowy okres spłaty. Do tego bardzo szybka wypłata gotówki. Polecam bardzo.
Odpowiedz
Opinia o freezl od Juria 2018-06-26 18:42:04 #2011
TRAGEDIA ! Firma obciąża kosztami dodatkowymi po zwłoce, a gdy się je zapłaci informuje telefonicznie (rozmowę nagrałem) , że takiego obciążenia nie było i zwrócą, po czym na zapytanie "kiedy?", twierdzą, że taka kwota nie wpłynęła (choć dostali potwierdzenie) - UWAŻAJCIE ! Przychodzą od nich po spłacie maile o rzekomo zaciągniętej kolejnej pożyczce, po czym tłumaczą, że to błąd systemu ! Pomijam ten terror tj. wydzwanianie od 7 rano do późnego wieczora przez ukrainki + smsy , mimo iż człowiek ustala z nimi opóźnienie
Odpowiedz
Opinia o freezl od Czarek 2018-01-15 19:24:04 #1557
Niska kwota darmowej pożyczki, ale ja miałem farta i się udało wziąc pierwszą pożyczkę kiedy mieli promocje i dostałem wyższa kwote za free niz normalnie. Wszytsko super, szybko i uczciwie.
Odpowiedz
Opinia o freezl od Pieniek 2018-01-04 19:45:31 #1520
Darmowa kwota zdecydowanie za niska.
Odpowiedz
Opinia o freezl od Anna Borowa 2017-11-10 10:18:01 #1390
Witam Mam pytanie jeśli spłacają juz pożyczkę? To kiedy będę mogła wziąść drugą?
Odpowiedz

Zobacz także:

Alfa Kredyt
4.2

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Wygodna Pożyczka
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Wonga na raty
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Netcredit
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania