Iwoca

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 77500
Okres pożyczki 7 mies.

Koszty pożyczki w Iwoca

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 5000 zł, maksymalna 150000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 1-12 miesięcy. Dla kwoty 5000 zł na okres 1 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 5000 zł


Iwoca jest jednym z europejskich liderów w branży FinTech. Na rynku funkcjonuje od 2012 roku. Wspiera wszystkich klientów biznesowych.

 • Czy klienci polecają firmę pożyczkową Iwoca? Opinie wskazują, że realizuje oczekiwania klientów. W bardzo szybkim tempiem zyskała opinię jednej z najnowocześniejszych instytucji pozabankowych w Europie.
 • Innowacyjna ocena zdolności do zaciągnięcia pożyczki bazuje na analizie ogromnych zasobów danych. Cały proces zamyka się jedynie w 3 krokach.
 • Finansowanie dostępne dla firm w Iwoca mieści się w przedziale od 5 do 150 tys. zł. Pożyczkę rozłożysz nawet na 12 miesięcy.
 • Iwoca proponuje nowatorską pożyczkę dla firm, która stanowi wsparcie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Firma została założona w 2012 roku w Wielkiej Brytanii.
 • Korzystając z usług Iwoca, twoja firma nie jest narażona na żadne dodatkowe koszty, wszystkie procedury są jasno przedstawione. Niektórych przedsiębiorców może jednak odstraszać konieczność posiadania średniego miesięcznego przychodu na poziomie minimum 5 tys. zł.

Iwoca opinie

Iwoca to firma, która spełnia oczekiwania przedsiębiorców. Gwarantuje im atrakcyjne warunki pożyczania, pozwalające realizować potrzeby prowadzonych przez nich działalności.

Jakiś czas temu miałem poważną awarię w biurze. Musiałem wymienić cały sprzęt elektroniczny. W tamtym okresie nie miałem gotówki. Na szczęście znajomy polecił mi Autokapital.pl. Pożyczki udzielono mi szybko, bez zbędnych formalności.

 • iWoca ma spoko cennik, ale niestety nie jest łatwo o pożyczkę- firma ma dość spore wymagania co do swoich ewentualnych klientów. Ale jeśli ktoś spełnia szereg warunków i ma czas na papierologie to ... - Julek
 • iWoca to super firma, która udziela pożyczek ratalnych online do firm i przedsiębiorstw. Co ważne- o pozyczkę można się starać nawet gdy firma ma krótką historię, a wypłata pieniędzy jest dość szyb... - Marcin
 • Iwoca oferty nie ma najlepszej, ale przynajmniej nie pozostawia ludzi w potrzebie! Oni nie odmawiaja ludziom pomocy- chcesz pozyczkę? No to proszę badzo! - Aku

więcej opinii

Wady i zalety oferty Iwoca:

Zalety:

 • Możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania, oszczędzając na kosztach związanych z odsetkami
 • Wysoka maksymalna kwota pożyczki – nawet 150 000 zł
 • Brak ukrytych opłat – wysokość wszystkich kosztów poznajemy, korzystając z kalkulatora kredytowego
 • Brak zaświadczeń ZUS i US
 • Środki wpływają na konto w ciągu 48 godzin
 • Integracja z serwisem Allegro

Wady:

 • Krótki okres kredytowania. Sześć miesięcy nie jest długim okresem w przypadku maksymalnych kwot pożyczki
 • Konieczność posiadania zysków w wysokości 50 000 zł w skali całego roku
 • Konieczność posiadania co najmniej 3 miesięcy historii obrotów

Wady i zalety oferty Iwoca podsumowanie

Iwoca to doskonała oferta dla polskich przedsiębiorców. Dzięki atrakcyjnym warunkom pozwala uzyskać niezbędne wsparcie finansów i pomóc w codziennym funkcjonowaniu oraz rozwoju naszej działalności. W celu podjęcia ostatecznej decyzji i podpisania umowy w pełni świadomie, należy poznać i mocne i słabe strony tej oferty.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Iwoca krok po kroku:

 1. Zarejestruj się
 2. Złóż wniosek
 3. Oczekuj na przelew

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Iwoca:

Czas prowadzenia działalności min 1 dzień
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku
Zaświadczenie o dochodach

Iwoca chce udzielać klientom pożyczek na jasnych i przejrzystych warunkach. Nie stawia wymogów, których nie mogliby urzeczywistnić. W celu uzyskania pieniędzy, wystarczy zrealizować cztery proste kroki:

1. Zarejestrować się
2. Złożyć wniosek
3. Odebrać fundusze
4. Spłacić kredyt i skorzystać ponownie

Pierwszym etapem jest zatem rejestracja na portalu pożyczkodawcy. Wymagane są tylko podstawowe informacje, których uzupełnienie zajmie nie więcej niż kilka minut. Ich podanie jest konieczne, aby firma Iwoca mogła przygotować najbardziej korzystną ofertę, bez nadmiernych kosztów oraz nierzeczywistych zobowiązań.

Następnym krokiem jest złożenie wniosku. Trzeba pamiętać o limicie kredytowym. Na podstawie jednomiesięcznych przychodów, pożyczkodawca określa możliwości danego klienta. Dzięki temu przedstawia ofertę pożyczki, którą klient będzie mógł zwrócić zgodnie z ustalonymi w umowie terminami i własnymi możliwościami.

Jeśli proces weryfikacji pożyczkobiorcy zakończy się pomyślnie, otrzyma pieniądze i odbierze fundusze, które pozwolą mu realizować dalsze plany swojego przedsiębiorstwa. Co ważne, klient nie jest zobowiązany mówić, na jakie cele potrzebuje środków. Może w dowolny sposób spożytkować otrzymaną gotówkę pamiętając, że tylko rozsądnie podejmowane decyzje finansowe przyniosą mu oczekiwane korzyści. Powinien przemyśleć, w jaki sposób wydać pieniądze, aby jego przedsiębiorstwo mogło wybić się pośród szerokiej konkurencji i zyskać oczekiwane rezultaty.

Ostatnim etapem jest spłata zaciągniętego kredytu. Mamy na to 6 miesięcy. Jeśli będziemy w stanie, możemy wcześniej uregulować zobowiązanie. Dzięki temu sporo zaoszczędzimy. Co więcej – 6-miesięczny okres kredytowania sprawia, że nie musimy mierzyć się z długoterminowymi płatnościami, które zawsze dodatkowo obciążają nasz budżet.

W razie jakichkolwiek pytań, należy kontaktować się z konsultantami firmy Iwoca. Opiekunowie Klienta z chęcią udzielą odpowiedzi i pomogą w doborze pożyczki, która spełni oczekiwania i potrzeby naszej działalności. Z ich pomocy skorzystamy, pisząc wiadomości na czacie bądź telefonując pod numer podany na stronie internetowej pożyczkodawcy.

Jeśli zaś chcemy się przekonać o atrakcyjności oferty, możemy prześledzić opinie na temat pożyczkodawcy w rankingu Opineo. Dowiemy się, dlaczego to właśnie Iwoca określana jest jako najlepsza firma udzielająca pożyczek dla firm.


Rodzaje pożyczek w Iwoca

Oferta Iwoca:

 • Pozabankowy kredyt dla firm

Ofertą firmy Iwoca jest pozabankowy kredyt dla firm. Jego kwota wynosi od 5 000 do 150 000 zł. Otrzymane pieniądze pozwalają zrealizować bieżące potrzeby bądź pozytywnie wpływają na dalszy rozwój biznesu. Okres kredytowania wynosi od jednego do maksymalnie sześciu miesięcy.

Najważniejszą zaletą kredytu Iwoca są przejrzyste warunki pożyczania. Nie tylko nie ma żadnych ukrytych kosztów, ale również niepotrzebne są zaświadczenia z ZUS-u czy US. Formalności są ograniczone do minimum, oszczędzając czas przedsiębiorców i pozwalając im szybko uzyskać wsparcie finansowe dla ich działalności. Jeśli decyzja będzie pozytywna, środki mogą wpłynąć na konto nawet w ciągu 48 godzin. Limit kredytowy sprawia, że pieniądze z kredytu wystarczą praktycznie na wszystkie potrzeby - zarówno zakup dodatkowego sprzętu, jak i zatrudnienie nowych pracowników czy niezbędne działania marketingowe.

Najważniejszym punktem aplikowania o kredyt w Iwoca jest rejestracja oraz dostarczenie informacji niezbędnych do przyznania limitu finansowania. Jeśli zgodzimy się na ofertę, musimy tylko przesłać udostępnioną nam umowę.

Z oferty mogą skorzystać przedsiębiorstwa, które mają co najmniej 3-miesięczny okres historii obrotów, osiągają więcej niż 50 000 zł zysków z rocznej sprzedaży oraz prowadzą swoją działalność w Polsce. Iwoca działa również w innych krajach, a dokładniej w Wielkiej Brytanii, Niemczech oraz w Hiszpanii. Aby skorzystać z jej oferty w jednym z wymienionych państw, należy wejść na właściwą dla danego kraju stronę internetową Iwoca.


Iwoca - koszty

12miesięcy
5000zł -
150000zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Iwoca - dane firmy:

KRS
0000491269
NIP
1070028599
REGON
147043188

Dane kontaktowe:

Iwoca Poland Sp. z o.o.

ul. Chmielna2 lok. 31
00-020 Warszawa

e-mail: pomoca@iwoca.pl

telefon: 22 397 01 24

www: www.iwoca.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

9.00 - 18.00

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu Iwoca

Iwoca to firma, która rozpoczęła swoją działalność w 2012 roku na terenie Wielkiej Brytanii. W Polsce wystartowała w 2014 roku i tutaj również błyskawicznie się rozwinęła, wspierając polskie biznesy. Dzięki ograniczonym formalnościom, wysokim kwotom kredytów oraz atrakcyjnym warunkom, klienci chętnie korzystają z jej oferty. Obecnie siedemdziesięcioosobowy zespół ma swoją siedzibę w centrum Londynu i stale udoskonala propozycje pożyczkowe, które przygotowuje dla osób prowadzących własne przedsiębiorstwa.

Iwoca udostępnia swoje propozycje pożyczkowe także przedsiębiorcom działającym na Allegro. Stosowane przez nią rozwiązania umożliwiają szybkie przeanalizowanie osiąganych wyników sprzedaży, jednocześnie oszacowując potencjał danej firmy. Błyskawiczna analiza danych umożliwia podjęcie niemal natychmiastowej decyzji, wspierając dynamiczny rozwój polskich działalności.

Limit kredytowy może się zwiększać wraz z osiąganymi przychodami. Maksymalny okres spłaty pobranego kredytu wynosi 6 miesięcy. Co istotne, jeśli wcześniej uregulujemy zobowiązanie, będziemy musieli zapłacić odsetki jedynie za okres, w którym posiadaliśmy fundusze. Możemy sporo zaoszczędzić, przeznaczając te środki na inne cele.


Dodaj opinię o Iwoca

########   ###  ######## ######## ######## 
##   ##  ## ##  ##   ## ##    ##   ## 
##   ## ##  ## ##   ## ##    ##   ## 
##   ## ##   ## ##   ## ######  ##   ## 
##   ## ######### ##   ## ##    ##   ## 
##   ## ##   ## ##   ## ##    ##   ## 
######## ##   ## ######## ######## ######## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Iwoca

Opinia o Iwoca od Julek 2021-01-17 15:38:40 #5445
iWoca ma spoko cennik, ale niestety nie jest łatwo o pożyczkę- firma ma dość spore wymagania co do swoich ewentualnych klientów. Ale jeśli ktoś spełnia szereg warunków i ma czas na papierologie to zdecydowanie warto bo oferta cenowo wypada bardzo korzystnie.
Odpowiedz
Opinia o Iwoca od Marcin 2021-01-09 16:31:51 #5400
iWoca to super firma, która udziela pożyczek ratalnych online do firm i przedsiębiorstw. Co ważne- o pozyczkę można się starać nawet gdy firma ma krótką historię, a wypłata pieniędzy jest dość szybka, no i co ważne- raty nie zwalają z nóg- więc pożyczka może być realną pomocą!
Odpowiedz
Opinia o Iwoca od Aku 2020-12-08 10:28:03 #5254
Iwoca oferty nie ma najlepszej, ale przynajmniej nie pozostawia ludzi w potrzebie! Oni nie odmawiaja ludziom pomocy- chcesz pozyczkę? No to proszę badzo!
Odpowiedz
Opinia o Iwoca od Nicky 2020-11-10 20:17:33 #5099
Świetne rozwiązanie! Kasa na inwestowanie w firmę to jest zawsze dobrze wydana kasa, która może przynieść firmie zyski! Moim zdaniem rewelacja!!! A ofertę iwoca szczerze polecam. Nasza firma odżyła dzięki pożyczce u nich!
Odpowiedz
Opinia o Iwoca od Norbi 2020-10-12 13:00:55 #4983
Okres spłaty pożyczki jest stosunkowo krótki, a wymagania dość spore. Zdecydowanie nie jest łatwo otrzymać u nich pożyczkę.
Odpowiedz
Opinia o Iwoca od Margie 2020-10-01 22:54:53 #4916
Nie ma ukrytych kosztów, a kasa wypłacana jest bardzo szybko. Dobra oferta.
Odpowiedz
Opinia o Iwoca od Kirki 2020-02-06 22:10:30 #4420
srdoki na koncie są nawet i na następny dzień. Bardzo dobra firma- polecam.
Odpowiedz
Opinia o Iwoca od Staszek 2019-11-21 21:31:25 #4024
Spoko bo zaświadczeń nie trzeba, do tego kasa jest szybko wypłacana.
Odpowiedz
Opinia o Iwoca od Aldona 2017-10-12 20:55:01 #1286
Dostępne kwoty są wysokie, a kasa dość szybko na koncie- minusem moim zdaniem jest bardzo krótki okres spłaty (nawet przy opcji najdłuzszego z możliwych) bo wiadomo- raty wtedy są wysokie.
Odpowiedz

Zobacz także:

Ascot Finance
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Visset dla firm
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Biznes Ratka
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Wealthon
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania