Pozyczyc.pl

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 49700
Okres pożyczki 10 mies.

Koszty pożyczki w Pozyczyc.pl

Kwota: 70000 zł
Czas: 12 mies.
Rata: 5933.67 zł
RRSO: 34.97 %
Do spłaty: 71204 zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 150000 zł. Minimalne RRSO: 24.25%, maksymalne RRSO: 235.01%. Okres pożyczki to 0-24 miesięcy. Dla kwoty 1000 zł na okres 1 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest 106 zł, RRSO wynosi 235.01 %. Całkowita kwota do spłaty 1106 zł


Pozyczyc.pl  jest instytucją pozabankową, która pośredniczy w  udzielaniu szybkich pożyczek na raty. Zaletą firmy jest czytelny kalkulator pożyczkowy.

 • Pozyczyc.pl cieszsy się dobrymi opiniami wśród klientów. Pożyczkobiorcy cenią firmę za brak ukrytych kosztów.
 • W celu zaciągnięcia pożyczki należy zostawić swoje dane kontaktowe. W następnym kroku do pożyczkobiorcy dzwoni konsultant. 
 • Wysokość pożyczki na raty mieści się w przedziale od 100 do 10 000 zł. Okres spłaty przewidziany jest od 1 miesiąca do 12.
 • Pozyczyc.pl jest pośrednikiem pożyczkowym. Wysyłając wniosek, klient udostępnia dane innym firmom pożyczkowym.
 • Zaletą Pozyczyc.pl jest fakt, że firma jest agregatorem pożyczkowym. Minus - stosunkowo niska kwota maksymalnej pożyczki.

Pozyczyc.pl opinie

Dzięki działaniom serwisu Pozyczyc.pl wielu pożyczkobiorców otrzymało dopasowaną do siebie konkretną, niemalże skrojoną na miarę ofertę pożyczki. Firma cieszy się uznaniem wśród klientów, których z dnia na dzień przybywa.

 • „Pożyczka na raty w Pozyczyc.pl umożliwiła mi kupno prezentu dla syna. Teraz Bartek cieszy się z pierwszego auta, a ja nie muszę martwić się wysokością rat.” – Zbigniew
 • „Razem z mężem wzięliśmy pożyczkę na wycieczkę. Dzięki pożyczce w Pozyczyc.pl otrzymaliśmy potrzebną kwotę, którą spłacamy w wygodnych ratach.” – Kasia
 • „Urządzam nowe mieszkanie. Chciałam wziąć pożyczkę ratalną na niewielką kwotę. Na szczęście Pozyczyc.pl pozwala na elastyczny dobór kwoty i terminu spłaty.” – Wiola

więcej opinii

Wady i zalety oferty Pozyczyc.pl:

Zalety:

 • Przejrzysta strona WWW – łatwa w nawigowaniu
 • Bezpłatne i szybkie aplikowanie o pożyczkę – złożenie wniosku nic nas nie kosztuje, a w dodatku nie trwa dłużej niż 5 minut
 • Wysokie kwoty pożyczek ratalnych – możemy uzyskać od 100 zł do nawet 10 000 zł pożyczki, w zależności od naszych potrzeb
 • Szeroki zakres okresu kredytowania – na spłatę pożyczki mamy od miesiąca do 36 miesięcy
 • Minimum formalności – do złożenia wniosku potrzebny jest nam tylko dowód osobisty

Wady:

 • Brak wymienionych partnerów serwisu – trudno odnaleźć firmy pożyczkowe, które współpracują z serwisem i prowadzą kolejny etap weryfikacji klientów
 • Brak infolinii – kontakt z serwisem odbywa się tylko za pomocą poczty elektronicznej

Wady i zalety oferty Pozyczyc.pl podsumowanie

Pozyczyc.pl to portal internetowy, który warto odwiedzić, jeśli zastanawiamy się nad pożyczką ratalną. Jeśli nie możemy się zdecydować na firmę pożyczkową, gdyż nie wiemy, która z nich przygotuje dla nas najlepszą ofertę, wtedy warto dokonać aplikacji przez Pozyczyc.pl. Przedstawiamy zalety i wady serwisu.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Pozyczyc.pl krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę i okres spłaty
 2. Uzupełnij dane osobowe
 3. Wprowadź dane, które pozwolą obliczyć Twoją zdolność kredytową
 4. Czekaj na decyzję pożmyczkową

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Pozyczyc.pl:

Wiek od 18 do 80
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku
Zaświadczenie o dochodach

Aby złożyć wniosek w Pozyczyc.pl należy przejść przez 4 proste kroki:

 • Wybranie kwoty i okresu spłaty
 • Uzupełnienie danych osobowych
 •  Wprowadzenie danych pozwalających określić zdolność kredytową
 •  Uzupełnienie informacji dotyczących dochodu i zatrudnienia

Aby serwis Pozyczyc.pl był w stanie dopasować do nas konkretną, skrojoną na miarę ofertę pożyczki, musimy złożyć wniosek. Proces aplikacji przebiega bardzo sprawnie i przechodząc go nie będziemy potrzebowali żadnych innych dokumentów poza dowodem osobistym.

Rozpoczynamy od wybrania kwoty pożyczki oraz okresu jej spłaty. W tej zakładce uzupełniamy również podstawowe dane osobowe, czyli imię i nazwisko, oraz dane kontaktowe – e-mail i numer telefonu. W tej niezbędnej części aplikacji musimy wyrazić zgodę na przetwarzanie naszych danych osobowych.

Następnie przechodzimy do kolejnego punktu. Zostaniemy poproszeni o podanie informacji dotyczących naszego stanu cywilnego, a także o wprowadzenie numeru i serii dowodu osobistego, numeru PESEL, numeru konta bankowego oraz nazwy banku, z którego usług korzystamy.

Trzecia część wniosku dotyczy naszej zdolności kredytowej. W tej zakładce wprowadzamy informacje odnoszące się do naszego wykształcenia, sumy dochodów netto miesięcznie, kwoty zobowiązań (stałych wydatków), które dotyczą nas co miesiąc. Dla Pozyczyc.pl ważne są także następujące dane: jak długo mieszkamy pod aktualnym adresem, jakie jest nasze źródło dochodu, liczba osób na utrzymaniu, obecna forma zamieszkania.

Kolejna i ostatnia zakładka zatytułowana jest „dochód i zatrudnienie”. Tutaj musimy uzupełnić nazwę zakładu pracy, stanowisko na jakim jesteśmy zatrudnieni, dzień otrzymywania przychodów, adres zakładu pracy oraz okres trwania zatrudnienia w latach lub miesiącach - w przypadku, jeśli jest on krótszy niż rok. Na bazie tak kompletnych danych każda współpracująca z serwisem Pozyczyc.pl firma pożyczkowa może stworzyć odpowiedni profil klienta i zaproponować mu zobowiązanie na miarę jego potrzeb i możliwości. Rejestracja w serwisie jest zupełnie darmowa i nie obliguje swoich użytkowników do zaciągnięcia pożyczki. Nie gwarantuje także, że nasz wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony


Rodzaje pożyczek w Pozyczyc.pl

Oferta Pozyczyc.pl:

Pozyczyc.pl jest portalem internetowym zajmującym się pośrednictwem pomiędzy klientami firm pożyczkowych a przedsiębiorstwami, które współpracują z serwisem. Pozyczyc.pl zajmuje się tylko wstępną weryfikacją klientów i gromadzeniem informacji o nich. Na stronie pośrednika składamy wniosek zawierający kilka niezbędnych do wypełnienia punktów. Następnie formularz zostaje przekazany do firm pożyczkowych. To instytucje pozabankowe zajmują się ogólną oceną zdolności kredytowej klienta i podejmują decyzję dotyczącą przyznania pieniędzy zainteresowanemu.

W ramach działalności Pozyczyc.pl ubiegać możemy się o pożyczkę ratalną, która jest niewątpliwie najpopularniejszym produktem finansowym ostatnich lat. Pożyczka na raty jest nie tylko najczęściej wybieraną formą wsparcia finansowego, lecz także najbezpieczniejszą, jeśli chodzi o jej spłacanie. Pożyczka ratalna to dobry wybór, jeśli potrzebujemy większej kwoty na poważniejsze wydatki. Pozyczyc.pl posiada na swojej stronie bardzo wygodne narzędzie, dzięki któremu w elastyczny sposób dostosujemy pożyczkę do własnych potrzeb.

Pozyczyc.pl współpracuje z wieloma firmami pożyczkowymi, które na swoich serwisach oferują różnorodne oferty pożyczek ratalnych. Stąd na Pozyczyc.pl dostępny jest bardzo szeroki zakres zarówno pożyczanych kwot, jak i okresu spłaty. Pożyczyć możemy od 100 zł aż do 10 000 zł, a okres kredytowania wybrać możemy na miesiąc lub nawet na 36 miesięcy. Duża skala dopuszczalnej pożyczki oraz okresu jej spłaty sprawia, że każdy pożyczkodawca znajdzie zobowiązanie dopasowane do siebie.


Pozyczyc.pl - koszty

6miesięcy 12miesięcy 24miesięcy
1000zł 136 zł 172 zł -
1500zł - 258 zł -
2000zł - 344 zł 488 zł
10000zł - 1720 zł -
20000zł - 3440 zł -
25000zł - 4300 zł -
30000zł 4080 zł - -
60000zł 8160 zł - -
70000zł 952 zł 1204 zł 1708 zł
100000zł - 17200 zł -
150000zł - 2580 zł 36600 zł

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Pozyczyc.pl - dane firmy:

Kapitał zakładowy
5 000 zł
KRS
0000619712
NIP
7010579063
REGON
364527142

Dane kontaktowe:

Polska Grupa Pożyczkowa Sp. z o.o.

Ul. Lindleya16
02-013 Warszawa

e-mail: info@pgp.pl

telefon:

www: pozyczyc.pl

serwisy społecznościowe:  

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu Pozyczyc.pl

Właścicielem oraz założycielem strony Pozyczyc.pl jest Polska Grupa Pożyczkowa Sp. z o.o., która swoją siedzibę ma w Warszawie. Pozyczyc.pl to serwis, który, obok porównywarek pożyczkowych, jest nowoczesnym narzędziem pomagającym odnaleźć się na bogatym rynku instytucji pozabankowych. Dzięki portalowi w błyskawiczny sposób nawiążemy współpracę z wiodącymi firmami pożyczkowymi, które cieszą się uznaniem wśród pożyczkobiorców, a tym samym rozpoczniemy proces starania się o pożyczkę ratalną. Oczywiście złożenie aplikacji na Pozyczyc.pl nie jest obligatoryjne i użytkownik portalu nie ma obowiązku zaciągnięcia pożyczki. Usługi, które świadczy firma są bezpłatne i mają charakter wyłącznie informacyjny. Jeśli zastanawiamy się nad pożyczką na raty, warto skorzystać z usług instytucji, gdyż po pierwsze jest to w stu procentach darmowa pomoc, a po drugie dowiemy się, która firma pożyczkowa może zaproponować nam najatrakcyjniejsze warunki. W ten sposób łatwiej będzie nam znaleźć atrakcyjną ofertę i cieszyć się dodatkowymi pieniędzmi.


Dodaj opinię o Pozyczyc.pl

########   ###     ## ##  ## ######## 
##   ##  ## ##     ## ## ## ##   ## 
##   ## ##  ##    ##  ####  ##   ## 
######## ##   ##    ##  ##  ##   ## 
##  ##  ######### ##  ##  ##  ##   ## 
##  ## ##   ## ##  ##  ##  ##   ## 
##   ## ##   ## ######   ##  ######## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Pozyczyc.pl

Opinia o Pozyczyc.pl od ki 2020-01-10 13:44:24 #4255
Polecam, dobra oferta!
Odpowiedz
Opinia o Pozyczyc.pl od monika 2018-11-04 11:04:35 #2533
Dno, muł i wodorsty... tak można opisać tych ich zachowanie i poziom rozmów telefonicznych.
Odpowiedz
Opinia o Pozyczyc.pl od Robert 2018-03-21 16:49:38 #1736
Co mc mam wpływy itp. mimo to Dziękujemy za złożenie wniosku! Niestety, twój wniosek został odrzucony. Według naszej oceny Twojej zdolności kredytowej, niestety, nie możemy przyznać Ci pożyczki. Negatywna decyzja pozostaje aktualna przez 3 miesiące. Uprzejmie przypominamy, że składanie kolejnych wniosków w tym okresie może spowodować niemożność ubiegania się o pożyczkę w Fellow Finance w przyszłości. Zapraszamy do złożenia nowego wniosku po upływie 3 mięsiecy. Dla mnie do niczego nie jestem w bazie KRD CZY INNYCH vivus dał bez problemu inne też w tym ratalne a oni nawet 2000 nie dali śmiech na sali Dno i tyle jeśli kros jest zadowolony to tylko podstawka
Odpowiedz
Opinia o Pozyczyc.pl od Kasia 2017-09-13 20:54:20 #1193
Ok. Cieżko jest się wypowiedzieć na temat firmy, która nie ma czytepnego cennika- bo chyba dla nas wsyztskich tutaj najważniejsza jest właśnie kasa.
Odpowiedz
Opinia o Pozyczyc.pl od Klaudia 2017-08-10 15:59:25 #1090
Oferta w ogole nie czytelna i nie mają infolinii- nie wiem kto sie na nich decyduje!
Odpowiedz
Opinia o Pozyczyc.pl od Cezar 2017-06-20 17:56:12 #947
Przepraszam, ale nawet nie mam jak sie wypowiedzieć na temat firmy jak nie wiem jakie sa warunki. To jakaś firma widmo. Nie ma o nich żadmych informacji- nie wiem czy akis kamikadze zdecyduje sie na wziecie pożyczki w ciemno, jak nie wiadomo jakie są jej koszta itd.
Odpowiedz

Zobacz także:

ProFimo
3.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
RataPro
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Axi Card
4.9

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Wonga na raty
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania