Loando.pl dołącza do Izby Gospodarki Elektronicznej

Loando.pl dołączyło do Izby Gospodarki Elektronicznej – organizacji działającej na rzecz rozwoju polskiej branży e-commerce.

Loando.pl dołącza do Izby Gospodarki Elektronicznej
Loando.pl dołączyło do grona firm zrzeszonych w E-Izbie.

„Niezmiernie miło jest nam poinformować, iż nasz wniosek o członkostwo w Izbie Gospodarki Elektronicznej został rozpatrzony pozytywnie. Daje nam to nie tylko ogromną szansę na dalszy rozwój, ale także możliwość rozpoczęcia długotrwałej współpracy w wielu obszarach. E-Izba to kopalnia wiedzy i nowoczesnych rozwiązań informacyjnych oraz technologicznych. Praktyczne know-how dostarczane przez Izbę Gospodarki Elektronicznej to również obszar, na którego poznawaniu nam zależy. Mamy nadzieję, że ta współpraca przyczyni się do dalszego doskonalenia i poszerzania naszej działalności oraz zaowocuje wieloma innowacyjnymi projektami.” – komentuje Maciej Suwik, CEO Loando.pl.

Misja i cele E-Izby

E-Izba to organizacja działająca na rzecz rozwoju polskiej branży e-commerce. Jej celem jest współpraca, praktyczna wymiana know-how, działania legislacyjne oraz efektywna reprezentacja wspólnych interesów w dialogu z instytucjami polskiej administracji rządowej, Unii Europejskiej oraz organizacjami pozarządowymi w kraju i na świecie.

Obszarami działalności organizacji są przede wszystkim badania rynku i raporty branżowe, biuro legislacyjne, organizacja wydarzeń i konferencji, prowadzenie grup merytorycznych oraz edukacja w zakresie gospodarki elektronicznej.

Kilka słów o Loando.pl

Jesteśmy nowoczesną, wiarygodną porównywarką pożyczek online. W jednym miejscu zestawiamy najwyżej oceniane oferty pożyczek pozabankowych. Potrzebujesz wsparcia swojego budżetu? Z nami szybko zapoznasz się z najlepszymi firmami działającymi w sektorze FinTech. Wystarczy, że wybierzesz kwotę i okres spłaty, a oszczędzisz czas na żmudne poszukiwania i dokonasz najbardziej opłacalnego wyboru.

Prezentujemy opisy poszczególnych pożyczkodawców, rzetelne rankingi pożyczkowe i autentyczne opinie. Na naszym portalu dowiesz się, gdzie pożyczać, aby nie wpaść w tarapaty finansowe, ale skutecznie podreperować swój budżet. Jesteśmy na czasie z aktualnymi promocjami. Podpowiemy Ci, gdzie korzystnie pożyczać, aby znacznie więcej zyskać. Udzielamy też wartościowych porad, pomagając roztropnie zarządzać swoimi środkami.

Dzięki Loando możesz pożyczać z głową. Będziesz mieć pewność, że dokonałeś najlepszego wyboru. Naszą porównywarkę tworzą ludzie, którzy z największą starannością wyszukują cenne informacje, pomagając wybierać tylko dobre oferty. Tworzymy profesjonalny zespół, dokładnie analizując firmy pożyczkowe działające na rynku, abyś bez problemu trafił na propozycje odpowiadające twoim potrzebom.

Filmy

 • Chwilówka 100% online!

 • Jak dostać kartę kredytową?

Dodaj komentarz

 ####### #### ######   ###  ##  ## 
##   ## ## ##  ##  ## ##  ###  ## 
##   ## ## ##    ##  ## #### ## 
##   ## ##  ###### ##   ## ## ## ## 
## ## ## ##    ## ######### ## #### 
##  ##  ## ##  ## ##   ## ##  ### 
 ##### ## #### ###### ##   ## ##  ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze