Loando.pl dołącza do Izby Gospodarki Elektronicznej

Loando.pl dołączyło do Izby Gospodarki Elektronicznej – organizacji działającej na rzecz rozwoju polskiej branży e-commerce.

Loando.pl dołącza do Izby Gospodarki Elektronicznej
Loando.pl dołączyło do grona firm zrzeszonych w E-Izbie.

„Niezmiernie miło jest nam poinformować, iż nasz wniosek o członkostwo w Izbie Gospodarki Elektronicznej został rozpatrzony pozytywnie. Daje nam to nie tylko ogromną szansę na dalszy rozwój, ale także możliwość rozpoczęcia długotrwałej współpracy w wielu obszarach. E-Izba to kopalnia wiedzy i nowoczesnych rozwiązań informacyjnych oraz technologicznych. Praktyczne know-how dostarczane przez Izbę Gospodarki Elektronicznej to również obszar, na którego poznawaniu nam zależy. Mamy nadzieję, że ta współpraca przyczyni się do dalszego doskonalenia i poszerzania naszej działalności oraz zaowocuje wieloma innowacyjnymi projektami.” – komentuje Maciej Suwik, CEO Loando.pl.

Misja i cele E-Izby

E-Izba to organizacja działająca na rzecz rozwoju polskiej branży e-commerce. Jej celem jest współpraca, praktyczna wymiana know-how, działania legislacyjne oraz efektywna reprezentacja wspólnych interesów w dialogu z instytucjami polskiej administracji rządowej, Unii Europejskiej oraz organizacjami pozarządowymi w kraju i na świecie.

Obszarami działalności organizacji są przede wszystkim badania rynku i raporty branżowe, biuro legislacyjne, organizacja wydarzeń i konferencji, prowadzenie grup merytorycznych oraz edukacja w zakresie gospodarki elektronicznej.

Kilka słów o Loando.pl

Jesteśmy nowoczesną, wiarygodną porównywarką pożyczek online. W jednym miejscu zestawiamy najwyżej oceniane oferty pożyczek pozabankowych. Potrzebujesz wsparcia swojego budżetu? Z nami szybko zapoznasz się z najlepszymi firmami działającymi w sektorze FinTech. Wystarczy, że wybierzesz kwotę i okres spłaty, a oszczędzisz czas na żmudne poszukiwania i dokonasz najbardziej opłacalnego wyboru.

Prezentujemy opisy poszczególnych pożyczkodawców, rzetelne rankingi pożyczkowe i autentyczne opinie. Na naszym portalu dowiesz się, gdzie pożyczać, aby nie wpaść w tarapaty finansowe, ale skutecznie podreperować swój budżet. Jesteśmy na czasie z aktualnymi promocjami. Podpowiemy Ci, gdzie korzystnie pożyczać, aby znacznie więcej zyskać. Udzielamy też wartościowych porad, pomagając roztropnie zarządzać swoimi środkami.

Dzięki Loando możesz pożyczać z głową. Będziesz mieć pewność, że dokonałeś najlepszego wyboru. Naszą porównywarkę tworzą ludzie, którzy z największą starannością wyszukują cenne informacje, pomagając wybierać tylko dobre oferty. Tworzymy profesjonalny zespół, dokładnie analizując firmy pożyczkowe działające na rynku, abyś bez problemu trafił na propozycje odpowiadające twoim potrzebom.

Dodaj komentarz

##  ## ##   ## ########  ####### ##   ## 
##  ## ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
## ##  ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
#####  ##   ## ##   ## ##   ## ######### 
## ##  ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
##  ## ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
##  ## ####### ########  ####### ##   ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze