Urodziny Smart Pożyczki – pożycz i wygraj!

5 urodziny firmy Smart Pożyczka to doskonała okazja do świętowania. Pożyczkodawca postanowił przygotować specjalny, urodzinowy konkurs. Możemy wygrać nawet 5000 zł – wystarczyć pożyczyć, aby zyskać ekstra pieniądze na wiosenne i letnie wydatki. Remont? Wakacje? A może kurs pływania? Potrzeb nigdy nie brakuje, dlatego warto pobudzić kreatywne myślenie i cieszyć się dodatkowymi korzyściami z pożyczania.

Urodziny Smart Pożyczki – pożycz i wygraj!
Konkurs na 5 lat istnienia Smart Pożyczki

Smart Pożyczka opinie Smart Pożyczka opinie Weź pożyczkę

Dodaj do porównania

Jak wziąć pożyczkę i wygrać?

„Tym razem to Ty pożycz nam” to przewodnie hasło konkursu. Oczywiście to nie my udzielamy pożyczki. Wystarczy, że złożymy wniosek o przyznanie dodatkowych środków, a następnie wymyślimy dla Smart Pożyczki jak najbardziej kreatywne życzenia. Konkurs trwa od 1 do 31 maja 2017 roku. To my zatem możemy otrzymać wyjątkowy prezent z okazji 5 urodzin firmy, jeśli tylko prześlemy formularz z wypełnionym zadaniem konkursowym. Nie wierzysz w swoją kreatywność? Pora przełamać blokadę twórczą - w końcu życzenia urodzinowe składałeś już wiele razy. Pamiętaj, że każdy z uczestników może przesłać tylko jedną odpowiedź. Dlatego rusz głową i zastanów się, czego mógłbyś życzyć Smart Pożyczce.

Kto może brać udział w urodzinowym konkursie?

Smart Pożyczka przygotowała urodzinowy konkurs zarówno do nowych, jak i obecnych klientów. Jeszcze nigdy nie starałeś się o zastrzyk gotówki? Pora się zdecydować, tym bardziej, że wiosna to idealny czas na zmiany. A każde zmiany wymagają finansowych środków. Nie zawsze jesteśmy w stanie zaoszczędzić potrzebną kwotę. Szczególnie jeśli mamy zobowiązania, które musimy cyklicznie spłacać. Jeśli to twoja kolejna pożyczka, także masz szansę na wygraną. Wystarczy, abyś uregulował poprzednie płatności i złożył nowy wniosek. Jeśli pozytywnie przejdziesz proces weryfikacji i wykonasz zadanie konkursowe, być może to właśnie ty zostaniesz zwycięzcą.

Wygrywa nie tylko najlepszy

W najnowszej promocji pożyczkodawca przygotował nagrody nie tylko dla najbardziej kreatywnego autora urodzinowych życzeń. Organizator postanowił wyróżnić także 6 losowo wybranych osób, które otrzymają nagrody pocieszenia w wysokości 500 zł. Losowanie będzie się odbywało co 5 dni. Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony 1 czerwca 2017 roku na stronie internetowej pożyczkodawcy oraz na portalu społecznościowym Facebook. Warto śledzić najnowsze wpisy – każdy ma szansę wygrać w urodzinowym konkursie.

Smart Pożyczka – ekspresowe pieniądze na twoje potrzeby

Smart Pożyczka nie tylko w maju szybko i bez zbędnych formalności pozwoli zrealizować twoje finansowe potrzeby. Zawsze możesz skorzystać z atrakcyjnych pożyczek, przygotowując niezbędne dokumenty do podpisania umowy pożyczkowej i wypełniając krótki formularz online. Jeśli odpowiedź na twoją aplikację będzie pozytywna, pieniądze niezwłocznie trafią na twój rachunek bankowy. Klienci Smart Pożyczki przy pierwszej umowie otrzymają maksymalnie 1000 zł bez dodatkowych opłat. W przypadku kolejnych pożyczek również możemy liczyć na sprzyjające rabaty. Będziemy mogli uzyskać nawet 3000 zł, na których oddanie będziemy mieć maksymalnie 30 dni. Kto może skorzystać z oferty? Jeśli skończyłeś 21 lat, masz stały dochód i nie jesteś wpisany do rejestrów dłużników, śmiało możesz składać wniosek.

Darmowe pożyczki
Netcredit
500 zł / 30 dni
AXI Card
6000 zł / 30 dni
Solcredit
5000 zł / 50 dni
Sloan
3000 zł / 30 dni
Ofin
2000 zł / 30 dni
Modna Pożyczka
2000 zł / 30 dni

Dodaj komentarz

##  ## #######  ######  ##  ## ##   ## 
##  ## ##   ## ##  ##  ## ## ##   ## 
## ##  ##   ## ##     ####  ##   ## 
#####  ##   ## ##  ####  ##  ##   ## 
## ##  ##   ## ##  ##   ##  ##   ## 
##  ## ##   ## ##  ##   ##  ##   ## 
##  ## #######  ######   ##   ####### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze