Porady na temat bezpiecznego pożyczania w sieci - strona 22


Jak zmiany w tzw. ustawie antylichwiarskiej wpłyną na branżę pożyczkową i FinTech?

W mediach wciąż jest bardzo głośno na temat tzw. ustawy antylichwiarskiej. Wzbudza ona spore zainteresowanie ze względu na proponowane w jej obrębie zmiany. Jak się okazuje, mogą one dotyczyć wielu dziedzin powiązanych z finansami. Istnieje prawdopodobieństwo, że odczuje to także branża FinTech, która działa coraz dynamiczniej.


Terminowa spłata to duża oszczędność

Gdy chcemy korzystać z pożyczek pozabankowych, intuicyjnie szukamy ofert, którym towarzysza atrakcyjne udogodnienia. Zanim podejmiemy ostateczną decyzję, warto jest dokładnie zapoznać się z treścią umowy. Szczególnie ważnym aspektem jest precyzowanie terminu spłaty i uwzględnienie możliwości jego przedłużenia.


Promocje w ofertach firm pożyczkowych

Branża pożyczkowa dba o osoby, które są zainteresowane jej usługami. Firmy pożyczkowe coraz częściej dopasowują swoje oferty pod kątem konkretnych potrzeb klientów. Dzięki temu możemy spotkać się z propozycjami pożyczek pozabankowych, którym towarzyszą atrakcyjne promocje.


Jak zaoszczędzić na pożyczkach

Pożyczkę bierzemy najczęściej z racji deficytów w budżecie. Dlatego niemożliwym wydaje się oszczędzanie przy zaciąganiu dodatkowych zobowiązań finansowych. A może jednak biorąc chwilówki nie musimy tracić?


Wybór pożyczkodawcy − najważniejsze zasady

Branża pożyczkowa cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W związku z tym pojawiają się kolejne firmy pożyczkowe. Proponują one ciekawe oferty dopasowane do potrzeb potencjalnych klientów. Nie dziwi zatem, że wielu pożyczkobiorców ma problem z wyborem właściwiej instytucji pozabankowej


Do kogo są adresowane programy lojalnościowe?

Już od jakiegoś czasu można zaobserwować wzrost zainteresowania programami lojalnościowymi. Takiego typu udogodnienie niewątpliwie przypada do gustu klientom. Nic więc dziwnego, że firmy pożyczkowe coraz częściej wprowadzają takie rozwiązanie. Warto doprecyzować, kto na nim korzysta.


Rodzaje programów lojalnościowych

Rosnąca popularność pożyczek pozabankowych ma swoje odbicie w postaci mnożących się firm. Przygotowują one atrakcyjne oferty, które mają przykuć uwagę potencjalnych pożyczkobiorców. Im więcej atrakcyjnych ofert, tym trudniej firmie zatrzymać przy sobie klienta. W związku z tym niektórzy pożyczkodawcy wprowadzają programy lojalnościowe.


Kto korzysta na programach lojalnościowych?

Programy lojalnościowe pozwalają firmom pożyczkowym znaleźć nowych adresatów ich ofert. Dzięki korzyściom, które przynoszą, pożyczkodawcy mogą liczyć na niższe koszty pożyczek.


Programy lojalnościowe dla klientów firm pożyczkowych

Firmy pożyczkowe chcą dotrzeć do klienta różnymi metodami. Zależy im na wyróżnieniu osób, które spłacają pożyczki pozabankowe zgodnie z warunkami. Do nich właśnie adresowane są programy lojalnościowe.


Podpisanie umowy pożyczki przez kuriera

Szybkie pożyczki są dzisiaj bardzo popularnym produktem finansowym. Co najważniejsze, nie musimy odwiedzać biura firmy, aby podpisać umowę. Dostarczy nam ją kurier.


Najlepsze oferty pożyczek u pośredników

Nieprzewidziane wydatki mogą przytrafić się każdemu. W przypadku braku oszczędności, najlepiej jest posłużyć się pożyczką. Poza pożyczkami dostępnymi w sieci możemy skorzystać także z ofert proponowanych przez pośredników.


Najpopularniejsi pośrednicy pożyczkowi

Oferty firm pożyczkowych stają się coraz popularniejsze. Co za tym idzie, dostęp do nich jest bardzo powszechny. O propozycjach instytucji pozabankowych dowiadujemy się zarówno z internetu, jak również telewizji oraz prasy. Wiele osób jednak wciąż nie chce podejmować odpowiedzialnych decyzji samodzielnie. Właśnie ich potrzebom odpowiadają pośrednicy pożyczkowi.


Pożyczki u pośredników droższe niż pożyczki przez internet

Branża pożyczkowa rozwija się w niesamowitym tempie. Nie dziwi zatem, że na rynku istnieją różne możliwości pożyczania pieniędzy. Zanim jednak zdecydujemy się skorzystać z oferty, warto zapoznać się z różnymi opcjami.


Pożyczki u pośredników a pożyczki online

Planowanie wydatków nie zawsze uchroni nas przed problemami finansowymi. Czasami nieprzewidziane koszty przerastają nawet najbardziej oszczędnych. Z pomocą przychodzą pożyczki online oraz pożyczki u pośredników. Czym się różnią?


Jak działają oszuści pożyczkowi?

W mediach bardzo często pojawiają się informacje o oszustach finansowych. Nie wszyscy potencjalni klienci przejmują się jednak ostrzeżeniami. W jaki sposób działają oszuści pożyczkowi?