Porady na temat bezpiecznego pożyczania w sieci - strona 22


Kto korzysta na programach lojalnościowych?

Programy lojalnościowe pozwalają firmom pożyczkowym znaleźć nowych adresatów ich ofert. Dzięki korzyściom, które przynoszą, pożyczkodawcy mogą liczyć na niższe koszty pożyczek.


Programy lojalnościowe dla klientów firm pożyczkowych

Firmy pożyczkowe chcą dotrzeć do klienta różnymi metodami. Zależy im na wyróżnieniu osób, które spłacają pożyczki pozabankowe zgodnie z warunkami. Do nich właśnie adresowane są programy lojalnościowe.


Podpisanie umowy pożyczki przez kuriera

Szybkie pożyczki są dzisiaj bardzo popularnym produktem finansowym. Co najważniejsze, nie musimy odwiedzać biura firmy, aby podpisać umowę. Dostarczy nam ją kurier.


Najlepsze oferty pożyczek u pośredników

Nieprzewidziane wydatki mogą przytrafić się każdemu. W przypadku braku oszczędności, najlepiej jest posłużyć się pożyczką. Poza pożyczkami dostępnymi w sieci możemy skorzystać także z ofert proponowanych przez pośredników.


Najpopularniejsi pośrednicy pożyczkowi

Oferty firm pożyczkowych stają się coraz popularniejsze. Co za tym idzie, dostęp do nich jest bardzo powszechny. O propozycjach instytucji pozabankowych dowiadujemy się zarówno z internetu, jak również telewizji oraz prasy. Wiele osób jednak wciąż nie chce podejmować odpowiedzialnych decyzji samodzielnie. Właśnie ich potrzebom odpowiadają pośrednicy pożyczkowi.


Pożyczki u pośredników droższe niż pożyczki przez internet

Branża pożyczkowa rozwija się w niesamowitym tempie. Nie dziwi zatem, że na rynku istnieją różne możliwości pożyczania pieniędzy. Zanim jednak zdecydujemy się skorzystać z oferty, warto zapoznać się z różnymi opcjami.


Pożyczki u pośredników a pożyczki online

Planowanie wydatków nie zawsze uchroni nas przed problemami finansowymi. Czasami nieprzewidziane koszty przerastają nawet najbardziej oszczędnych. Z pomocą przychodzą pożyczki online oraz pożyczki u pośredników. Czym się różnią?


Różnica między instytucją pozabankową a parabankiem

Parabank i firma pozabankowa – wiele osób używa tych pojęć zamiennie, chociaż to ogromny błąd. Czym różnią się te dwie instytucje? Odpowiedzi udzielą nasi eksperci.


Czy można wziąć pożyczkę na skradziony dowód?

W dzisiejszych czasach niebezpieczeństwa związane z utratą danych czyhają na nas praktycznie na każdym kroku. Wciąż zdarzają się przypadki kradzieży dowodu tożsamości. A czy na skradziony dowód można wziąć pożyczkę?


Jak firmy pożyczkowe chronią się przed oszustami?

Firmy pożyczkowe często muszą się mierzyć z konsekwencjami afer związanych z wyłudzeniem danych i innymi formami oszustw. Jak pożyczkodawcy radzą sobie z takimi problemami? Odpowiadają nasi eksperci.


Jak działają oszuści pożyczkowi?

W mediach bardzo często pojawiają się informacje o oszustach finansowych. Nie wszyscy potencjalni klienci przejmują się jednak ostrzeżeniami. W jaki sposób działają oszuści pożyczkowi?


Misselling – na czym polega i jak się przed nim ustrzec

Misselling to sprzedaż towarów i usług niedostosowanych do potrzeb klienta. Do działań missellingowych jest także zaliczany nieadekwatny sposób prezentacji produktu. Pamiętajmy jednak, że przed tego typu praktykami chroni nas prawo.


Konsekwencje niespłacenia pożyczki w terminie

Pożyczki są bardzo popularne, ponieważ pomagają w sytuacjach, kiedy nagle potrzebujemy gotówki. Niestety ich spłata często rodzi problemy. Jakie konsekwencje niesie ze sobą zaleganie ze spłatą pożyczki?


Co może zabrać nam komornik?

Postępowanie windykacyjne i egzekucja komornicza to pojęcia często utożsamiane ze sobą. Jak się okazuje, jest to błąd. Chodzi tu o dwa zupełnie inne procesy. Warto zdefiniować te czynności, a także określić kompetencje windykatora i komornika. To szczególnie ważne dla osób, które zmagają się z rosnącym zadłużeniem.


Różnica między windykatorem a komornikiem

Nieuregulowane należności finansowe są koszmarem wielu osób. Niespłacony terminowo kredyt, zaległe zobowiązania finansowe czy krótkoterminowa pożyczka - to wszystko może doprowadzić do poważnych kłopotów. Często sami nieświadomie doprowadzamy do takiej sytuacji, ponieważ nie posiadamy wystarczającej wiedzy na temat pożyczania pieniędzy. Nie zawsze też wiemy, jak wygląda proces egzekwowania zaległego długu.