Filmy z konferencji oraz wywiady dotyczące branży fintech - strona 4


Sławomir Grzelczak, BIG InfoMonitor S.A. – wywiad

O tym, jak według Sławomira Grzelczaka, prezesa zarządu BIG InfoMonitor S.A. kształtuje się świadomość finansowa Polaków oraz więcej o ustawie z marca 2016r. w wywiadzie.


Tomasz Kwiecień, dyrektor strategiczny OEX S.A. – wywiad

Jak wygląda rozwój sektora Fintech oraz jak kształtuje się świadomość finansowa Polaków w wywiadzie z Tomaszem Kwiecień, dyrektorem strategicznym w OEX S.A.


Łukasz Kuleta, TAKTO finanse – wywiad

Jak wygląda rozwój fintechu w Polsce? Jak zachować bezpieczeństwo w sieci? Więcej na ten temat w rozmowie z Łukaszem Kuletą.


Maciej Przygórzewski, Currency One – wywiad

Jak przedstawia się sytuacja frankowiczów w Polsce? Jakie są możliwości pomocy im w wyjściu z długów? Więcej na ten temat w wywiadzie z Maciejem Przygórzewskim.


Agnieszka Szczepanik, Kapitalni.org – wywiad

Jak kształtuje się świadomość finansowa Polaków? Więcej o platformie kapitalni.org oraz jej misji w rozmowie z Agnieszką Szczepanik.


Maciej Krzysztoszek, European FinTech Forum – wywiad

Dlaczego przyszłością fintech-u jest Paperless? Jak działa European FinTech Forum? Na te pytania odpowiada nam Maciej Krzysztoszek.


Olgierd Borówka, Nethone – wywiad

Jak obecnie przedstawia się firma Nethone? Skąd wynika tak duże zainteresowanie na ich usługi? Więcej w wywiadzie z Olgierdem Borówką.


Jacek Kinecki, Przelewy 24 – wywiad

Więcej o ulubionych formach płatności Polaków oraz portfelach internetowych w rozmowie z Jackiem Kineckim. Dlaczego nie przyjęły się one w Polsce?


Łukasz Gierczak, Quint Group Limited - wywiad

Jaki jest udział agregatorów w polskim sektorze pożyczkowym? Jakie są korzyści ze współpracy z Platformą Mobevo? Na te pytania odpowiada nam Łukasz Gierczak w wywiadzie.


VI Kongres Sektora Pożyczkowego zakończony

Kogo mogliśmy wysłuchać podczas VI edycji Kongresu Sektora Pożyczkowego? Jakie aspekty zostały poruszone podczas wydarzenia? Relacja z Kongresu.


Sławomir Grzelczak, Biuro Informacji Kredytowej - wywiad

O tendencjach, które aktualnie panują na rynku kredytowym oraz pożyczkowym w rozmowie ze Sławomirem Grzelczakiem z Biura Informacji Kredytowej.


Bartosz Pundyk, CRIF Services - wywiad

O rosnącej popularności rozwiązania, jakim jest Credit Check w rozmowie z Bartoszem Pundykiem.


Andrzej Roter, Prezes Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce - wywiad

Jaka idea przyświeca organizacji Kongresu Sektora Pożyczkowego oraz więcej o pobitym rekordzie podczas wydarzenia w rozmowie z Andrzejem Roterem.


Kongres Sektora FinTech 2017 – relacja z wydarzenia

Kogo mieliśmy okazję posłuchać podczas tegorocznej edycji Kongresu Sektora FinTech? Jakie tematy zostały poruszone? Więcej w relacji dla Loando.pl


Jarosław Ryba, prezes zarządu ZFP - wywiad

Gdzie tkwi problem niskiej świadomości finansowej Polaków i jak z tym walczyć? Czy Polacy ufają firmom z sektora pożyczkowego? Na te i inne pytania odpowiada Jarosław Ryba – prezes Związku Firm Pożyczkowych.