1 edycja Warsaw Startups and Fintech Day już 28 listopada!

Warsaw Startups and Fintech Day to biznesowo – edukacyjne spotkanie mające na celu pogłębienie wiedzy – zarówno teoretycznej jak i praktycznej – w zakresie najlepszych (regionalnych i światowych) praktyk dla rozwoju startupów, firm fintechowych oraz innowacji wspieranych przez nowoczesne formy finansowania działalności oparte m.in. o lending, płatności online, blockchain, crowdfunding czy insurtech. Warsaw Start Ups and Fintech Day 2017 poruszy tematy z zakresu ekonomii, finansów, prawa oraz ich wpływu na sferę realną gospodarki Polski i Świata w najbliższych latach.

1 edycja Warsaw Startups and Fintech Day już 28 listopada!

Tematyka Startups and Fintech Day

W ramach spotkania poruszony zostanie szeroki wachlarz tematów związanych z ekonomią, finansami i prawem. W programie m.in. o nowych modelach biznesowych, analiza rozwiązań biznesowych, finansowych oraz prawno-podatkowych dotyczących branży fintech oraz AltFi, ocena mechanizmów wpływających na adopcję finansów alternatywnych do świata rzeczywistego, perspektywy rozwoju rynków finansów alternatywnych w kontekście ekonomii, finansów, prawa i modeli biznesowych oraz kontrola rynków finansów alternatywnych wobec rozwoju innych form pozyskiwania kapitału.

Prelegenci Warsaw Startups and Fintech Day

Spotkanie otworzy prezentacja organizatora konferencji, p. Tomasza Smus (GetTheCoin), który opowie o wykorzystaniu tokenów cryptograficznych w biznesie. Grono tegorocznej edycji Warsaw Startups and Fintech Day zasilą również: Bartłomiej Wołoszyn (Oracle) z prezentacją pt. „PerMi$ion Based DLT @ Oracle”, Mateusz Pniewski (Billion) z wystąpieniem nt. blockchain, DLT i e-złotówki. Kolejnym z prelegentów, który zaprezentuje rozwój equity crowdfudningu w Polsce będzie Łukasz Zgiep (CrowdWay) oraz Arkadiusz Gos (KanBo), który opowie o decentralizacji organizacji i jej następstwach.

„Jako patroni medialni pierwszej edycji Warsaw Startups and Fintech Day jesteśmy dumni, że możemy uczestniczyć w narodzinach nowego przedsięwzięcia w pełni poświęconego fintechom i startupom. Z ogromnym zaciekawieniem obserwujemy rozwój rynku pod względem tego typu spotkań i cieszymy się, że ich liczba z roku na rok wzrasta. ” - komentuje Maciej Suwik, ekspert Loando.pl.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

ORACLE Polska

ul. Przyokopowa 31, 01-208 Warszawa

Ceny od: 20 PLN

Organizator: Tomasz Smus

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: