19 września - konferencja Optymalizacja w przedsiębiorstwie

Codziennością przedsiębiorców, która nie sprzyja rozwojowi biznesu, są ostatnimi czasy zmagania z zaostrzonymi przepisami podatkowymi, nowymi regulacjami prawnymi oraz zwiększona liczba kontroli. Przedsiębiorcy z coraz większą dozą ostrożności podchodzą do tematu optymalizacji, z drugiej jednak – zastanawiają się, czy dotychczasowe rozliczenia nie spowodują konfliktu z fiskusem. Grono ekspertów, które spotka się już 19 września na III edycji konferencji „Optymalizacja w Przedsiębiorstwie” przedstawi uczestnikom praktyczne porady jak zoptymalizować działania w przedsiębiorstwie. Eksperci zaprezentują również najnowszą linię interpretacyjną organów podatkowych oraz sądów administracyjnych.

19 września - konferencja Optymalizacja w przedsiębiorstwie

Program konferencji

Program konferencji obejmuje takie zagadnienia jak optymalizacja wynagrodzenia pracowniczego, klauzula antyabuzywna w praktyce, ulgi na rozwój oraz badania czy sposoby prawidłowego rozliczania VAT. Grono ekspertów - m.in. Emilia Wolnowska (Senior Tax Consultant w Dziale Doradztwa Podatkowego, BDO), Rafał Kowalski (Tax Partner w Dziale Doradztwa Podatkowego, BDO), czy Maja Fabrowska (Tax Consultant w Dziale Doradztwa Podatkowego, BDO), odpowiedzą zebranym na pytania takie jak: „czy Polska jest liderem czy ogonem Europy w rozwiązaniach podatkowych?” oraz „Ile można zaoszczędzić, przeprowadzając audyt rozliczeń w podatku od nieruchomości?”

„Kwestie optymalizacji przedsiębiorstwa są bardzo ważne dla prawidłowego funkcjonowania firmy, dlatego też z chęcią weźmiemy udział w tego typu wydarzeniu. ”- komentuje Maciej Suwik, ekspert Loando.pl

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Prosta Office Centre

ul. Prosta 51, 00-838 Warszawa

Ceny od: 0 -

Organizator: BDO Polska

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: