6 czerwca ruszają Targi Usług i Produktów rynku Fintech

Wydarzenie skierowane jest do instytucji pożyczkowych, banków, firm ubezpieczeniowych i windykacyjnych oraz kancelarii prawnych. Wśród wystawców znajdą się również firmy proponujące najnowsze innowacyjne rozwiązania z zakresu dedykowanych usług IT oraz rozwiązań wspomagających działania przedsiębiorstwa. Pierwsza edycja targów Fintech ma na celu pokazanie trendów i możliwości najszybciej rozwijającego się obecnie, sektora innowacyjnych, finansowych rozwiązań online. Targi to nie tylko możliwość zaprezentowania swoich rozwiązań i produktów. To także praktyczne prelekcje, debaty i szkolenia.

6 czerwca ruszają Targi Usług i Produktów rynku Fintech

„To pierwsze tego typu wydarzenie w naszym kraju skupiające szereg uczestników rynku FinTech w Polsce, gdzie będzie możliwość interakcji oferentów z poszukującymi ciekawych rozwiązań mogących pomóc zainteresowanym w rozwoju ich biznesu, jak również znalezieniu ciekawych usług mogących chronić ich bezpieczeństwo, ale przede wszystkim będziemy starli się ukazać trendy, jakie przyświecają temu sektorowi z perspektywy ich uczestników, czyli prelegentów oraz panelistów, których udało nam się zaprosić na to wydarzenie” – mówi Rafał Tomkowicz, organizator targów, Redaktor Prowadzący serwis Loan-Magazine.pl.

Prelekcje i szkolenia

Uroczyste otwarcie Targów Fintech rozpocznie się o godzinie 10:00. Następnie rozpocznie się cykl prezentacji oraz paneli dyskusyjnych, podczas których eksperci porozmawiają i podzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat tego, dokąd zmierza sektor Fintech w rozumieniu rozwiązań dostarczanych całemu rynkowi usług Consumer Finance. Jako pierwszy wystąpi Jan Szwajda, prezes zarządu Identt, który wygłosi prezentację o praktycznych narzędziach weryfikacji i autoryzacji klientów. Następnie głos w sprawie identyfikacji wizualnej w branży Fintech zabierze Tomasz Wilusz, dyrektor kreatywny LITCHI. W ramach targów odbędą się również trzy panele dyskusyjne. Pierwszy z nich dotyczyć będzie instytucji finansowych w otoczeniu fintechów oraz wizji ich współpracy. Kolejny panel moderowany przez Markusa Marcinkiewicza – prezesa zarządu VexCorp  to zarządzanie ryzykiem w dobie fintechu – sposoby, narzędzia, niebezpieczeństwa. Ostatnią dyskusją o efektywnościowym marketingu online poprowadzi Rafał Tomkowicz – redaktor Loan Magazine. Wśród uczestników debat znajdą się m.in: Bartosz Pundyk - Dyrektor Sprzedaży Grupa CRIF,Michał Konopka - Prezes SirAnalyst, Dominika Skrętowska - Country Manager Adtraction, Joanna Małecka - Country Manager financeAds International, Jacek Serwin - Prezes Zarządu Solutions4ad, Tymon Zastrzeżyński - Prezes Zarządu Affiliate44, Zbigniew Czyżyk - County Manager Volsor oraz Justyna Spytek - Managing Director at TradeTracker Poland.

Szkolenia i networking

Równolegle do wygłaszanych prezentacji, w sali konferencyjnej odbędą się trzygodzinne szkolenia pt. „Jak zwiększać zyski za pomocą maili, czyli email marketing bez tajemnic.” , poprowadzone przez ekspertów Freshmail. Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona. Organizatorzy oferują również możliwość zaprezentowania swoich usług w specjalnie przygotowanych do tego celu firmowych salach, jak również możliwość omówienia istotnych ich zalet dla wybranego grona odbiorców. Po Targach organizatorzy przewidują networking. Szczegóły agendy, niezbędne informacje oraz możliwość rejestracji dostępne są na stronie wydarzenia: targifintech.pl

 

„Jesteśmy bardzo ciekawi jak przebiegnie organizacja tego wydarzenia. W Polsce niewiele jest miejsc, gdzie młody jeszcze fintech może pokazać swoje możliwości i predyspozycje. Myślę, że będzie to świetna okazja do lepszego zapoznania się z rynkiem innowacyjnych usług finansowych w Polsce. Jestem przekonany, że istnieje wiele młodych firm, których potencjał zostanie w niedalekiej przyszłości doceniony, między innymi dzięki tym targom.”– komentuje Maciej Suwik, ekspert Loando.pl.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Hotel Ibis Styles

plac Konstytucji 3 Maja 3, 50-083 Wrocław

Ceny od: 99 PLN

Organizator: Rafał Tomkowicz

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: