9. edycja InternetBeta już 13 września

InternetBeta to kultowe już wydarzenie rokrocznie skupiające grono ekspertów rynku marketingowego. Organizatorzy wzbogacili również listę prelegentów o kilku znanych influencerów, działających głównie na Youtube. Tegoroczna, 9. edycja odbędzie się w dniach 13-15 września w kampusie WSIiZ w Rzeszowie. Kto wystąpi w tym roku podczas InternetBeta?

9. edycja InternetBeta już 13 września

Eksperci i youtuberzy

InternetBeta 2017 to ponad 450 uczestników i 70 prelegentów - przedstawicieli polskiego rynku marketingu internetowego. Z dbałości o wysoką jakość prelekcji oraz aktualność przekazywanych informacji do tegorocznej edycji. Organizatorzy -  oprócz ekspertów branżowych - zaprosili również influencerów, działających i znanych głównie z platformy Youtube. Wśród prelegentów m.in: youtuber AdBuster i Ajgor Ignacy, aktor Krzysztof Czeczot, Maciek "mediafun" Budzich czy dziennikarz Andrzej Garapich. Youtuberzy podzielą się z uczestnikami tajnikami efektywnej i ciekawej współpracy z markami, a grono ekspertów przedstawi techniki nowoczesnych mediów.

Atrakcje InternetBeta 2017

Oprócz części merytorycznej, InternetBeta to także wiele atrakcji i dawka świetnej zabawy. Jak co roku, imprezę uświetnią występy artystów muzycznych. Podczas tegorocznej edycji InternetBeta zobaczymy występ zespołu Kroki, nominowanego do Fryderyków za najlepszy album (elektronika). Na scenie wystąpi również kolektyw Na Pełnej, który prężnie działa i rozwija się na polskim Youtubie.

"Jak co roku z wielką chęcią i ciekawością weźmiemy udział w jednej z największych konferencji poświęconych internetowemu marketingowi. Mamy nadzieję, że to wydarzenie dostarczy nam dużej dawki nowej, przydatnej wiedzy, a spotkania z ekspertami będą dla nas inspirujące."-  komentuje Maciej Suwik, ekspert Loando.pl

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ

ul. Kielnarowa 386A, 36-020 Tyczyn, k. Rzeszowa

Ceny od: 1149 PLN

Organizator: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: