Aktualne problemy prawne rynku bancassurance - szkolenie online

Nowoczesna bankowość stawia na jakościową obsługę klienta. Nowy w Polsce trend bancassurance, daje klientowi możliwość wykupienie ubezpieczenia w placówce banku. Jest to znaczne uproszczenie dla klienta, lecz czy dla banku? Sprawdź jak radzić sobie z problemami prawnymi i poznaj ich realne rozwiązania. Weź udział w warsztatach online organizowanych przez MMC Polska i zdobądź wiedzę od ekspertów kancelarii CMS!

Aktualne problemy prawne rynku bancassurance - szkolenie online

Tematyka szkolenia eksperci z kancelarii CMS

Warsztaty w internetowej formule, które odbędą się 29 stycznia 2021 r., mają na celu przedstawienie najnowszych wyzwań i problemów prawnych na jakie aktualnie narażone są instytucje finansowe, w związku z tworzeniem i dystrybucją produktów bancassurance. Rozwijający się w Polsce trend bancassurance, czyli współpracy towarzystwa ubezpieczeniowego z bankiem, dzięki której bank w swojej ofercie proponuje pakiety ubezpieczeniowe generuje niejasności prawne, których rozwiązanie zaproponują prelegenci z kancelarii CMS: Sylwia Raszplewicz-Czyżewska, Marta Szwarczyńska i Ewa Świderska.

W trakcie szkolenia zostaną omówione konkretne problemy:

  • czynniki wpływające na rozwój rynku bancassurance,
  • możliwość uznania banku za twórcę produktu ubezpieczeniowego,
  • analiza potrzeb klienta, aspekty związane z wykonywaniem umów ubezpieczenia zawieranych wraz z umowami pożyczki / kredytu,
  • możliwe modele współpracy w ramach bancassurance i problem wynagradzania dystrybutorów,
  • reklamacje w świetle projektowanych zmian dotyczących likwidacji instytucji Rzecznika Finansowego.

Warunki uczestnictwa i docelowa grupa warsztatów online

W celu wzięcia udziału w warsztatach należy zarejestrować się na stronie wydarzenia, co można zrobić do dnia rozpoczęcia szkolenia oraz dokonać opłaty rejestracyjnej w wysokości 495 zł. Udział w kursie odbywa się za pośrednictwem specjalnie przygotowanej platformy wirtualnej, dającej możliwość kontaktu z uczestnikami i prelegentami oraz nagrania z prelekcji.

Szkolenie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych tematyką finansów i ubezpieczeń, a w szczególności przedstawicieli instytucji finansowych, odpowiedzialnych za tworzenie, dystrybucję i regulacje prawne w obszarze bancassurance oraz pracowników działów:

  • prawnych,
  • compliance,
  • bancassurance,
  • rozwoju/zarządzania produktem,
  • ubezpieczeń.

Z kodem: FINTEK5 przysługuje Państwu 5% zniżki na udział w warsztacie.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

online

Ceny od: 495 PLN

Organizator: MMC Polska

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: