Konferencja BlockchainFiesta odbędzie 16 listopada w Krakowie!

Konferencja BlockchainFiesta to wydarzenie, którego pierwsza edycja będzie miała miejsce w Krakowie. Jego celem jest zrzeszenie w jednym miejscu wszystkich wielbicieli technologii BlockChain. Misją konferencji jest przedstawienie technologii Blockchain w różnych sektorach gospodarki.

Konferencja BlockchainFiesta odbędzie 16 listopada w Krakowie!

Konferencja BlockchainFiesta - podstawowe wiadomości o wydarzeniu

Konferencja BlockchainFiesta to pierwsza edycja wydarzenia, które ma na celu zebranie w jednym miejscu wielbicieli technologii Blockchain. Priorytetem organizatorów jest zwiększenie świadomości dotyczącej wykorzystania technologii Blockchain w sektorze finansowym, biznesie, administracji rządowej, logistyce, służbie zdrowia, edukacji i innych działach gospodarki. Dodatkowym zadaniem pomysłodawców konferencji jest stworzenie przestrzeni umożliwiającej wymianę poglądów pomiędzy przedstawicielami z różnych środowisk. Odmienne grupy reprezentują między innymi:

 • programiści,
 • startupy tworzące nowe produkty oparte o Blockchain,
 • przedsiębiorcy,
 • eksperci podatkowi i z dziedziny ustawodawstwa.

Konferencja BlockchainFiesta odbędzie się 16 listopada 2018 roku w Multikinie w Krakowie, przy ul. Dobrego Pasterza 128. W mieście pojawią się światowej sławy specjaliści, którzy na co dzień wykorzystują technologię Blockchain w różnych sektorach gospodarki.

Prelegenci konferencji BlockchainFiesta

Prelegentami konferencji Blockchain Fiesta będą specjaliści zarówno z Polski jak i zza granicy:

 • Tanjila Islam,
 • Anish Mohammed,
 • Anjalee Burr,
 • Dennis Van Der Vecht,
 • Arne Rutjes,
 • Jacek Czarnecki,
 • Karol Przystalski.

i wielu innych ekspertów z branży.

Bliety na konferencję BlockchainFiesta

Bilety stanowią jednodniową przepustkę na konferencję BlockchainFiesta. Dzięki nim, uczestnik ma wstęp na wszystkie konferencje, sesje Open Space, kolację z nieznajomym. W ich cenie otrzymuje również pełne wyżywienie. Osoby, które myślą o udziale w konferencji, powinny pospieszyć się z kupnem biletów.

Im szybciej wejdą w ich posiadanie, tym cena będzie niższa. Po każdych pięciu sprzedanych wejściówkach, cena wzrasta o 5 zł! Bilety można kupić za 414 zł. Należy doliczyć do nich jeszcze podatek VAT w wysokości 23 proc.

Konferencja BlockchainFiesta - dodatkowe informacje

Konferencja BlockchainFiesta pozwoli uczestnikom wydarzenia na zdobycie potencjalnych partnerów biznesowych lub poznanie osób, które interesują się technologią Blockchain. Jest to możliwe dzięki organizatorowi wydarzenia, czyli Wawel Hill Sp z o.o.

Od 2008 roku przygotowuje ona jedną z największych konferencji Agilowych w Europie - ACE! Conference. Organizatorzy konferencji BlockchainFiesta stawiają na kreatywność i rozwój jej uczestników. Podczas wydarzenia będą oni mogli wziąć udział w panelu Open Space. Pozwala on uczestnikom na przyjęcie roli współtwórców wydarzenia w Krakowie.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Multi Kino

Dobrego Pasterza 128, 31-416 Kraków

Ceny od: 0 -

Organizator: Wawel Hill Sp z o.o.

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: