Cashless Congress zaprasza na dziesiątą edycję!

Cashless Congress to wydarzenie cykliczne, które odbędzie się już 10-ty raz. Z początku lokalnie już po dwóch latach stał się kongresem międzynarodowym. Spotkanie najważniejszych osób z branży płatności, które przedstawią najnowsze informacje, praktyki i technologię. Panele, prelekcje, stoiska czołowych dostawców - to wszystko, a nawet więcej, już wkrótce na Cashless Congress X.

Cashless Congress zaprasza na dziesiątą edycję!

Krótka historia Cashless Congress

W 2013 roku Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego oraz Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego połączyli siły i zrealizowali postawiony sobie cel. Celem było zorganizowanie kongresu dotyczącego sfery płatności na polskim rynku. Udało się to, a wydarzenie szybko zdobyło międzynarodową renomę. Już dwa lata później, prócz polskich przedstawicieli branży płatności, na wydarzeniu pojawiła się cała masa gości zza granicy. Tym samym Cashless Congress zyskał nie tylko czołówkę polskiego rynku finansowego, ale gości światowych reprezentantów, którzy z roku na rok coraz tłumnie zjeżdżają do kraju nad Wisłą.

Czym właściwie jest Cashless Congress?

Cashless Congress to cykliczne wydarzenie poświęcone nowościom ze świata płatności. Specjaliści z polski i zza granicy, którzy reprezentują szerokorozumianą branżę Fintech, spotykają się, aby skupić się na konkretnym jej wycinku - na płatnościach. Podczas Cashless Congress można spotkać światowej sławy specjalistów rynku płatności, a także dowiedzieć się nowinek technologicznych, poznać zmiany w prawie oraz wsłuchiwać się w setki prelekcji i paneli na dwóch scenach kongresowych. Do tego dochodzą liczne stoiska z polski i ze świata, gdzie można uzyskać informację i poznać najnowsze trendy w świecie finansów i płatności. Każdy, komu bliski sektor płatności, nie tylko bezgotówkowych, znajdzie coś dla siebie na dziesiątym już z rzędu Cashless Congress.

Cashless Congress - co, gdzie, kiedy?

Portal Loando ma ogromną przyjemność zaprosić na jubileuszowy dziesiąty już Cashless Congres, którego jest patronem medialnym. Cykliczny kongres, który w tym roku obchodzi swoje dziesiąte urodziny, zaprasza do hotelu Intercontinental w Warszawie w dniach 31 maja - 1 czerwca. Prelekcje, panele dyskusyjne i niezliczone stoiska, oraz światowej sławy autorytety, to atrakcje, pośród których każdy fascynat rynku płatności znajdzie coś dla siebie. Zarezerwuj czas na 31 maja i 1 czerwca i przyjedź do Warszawy na Cashless Congress. Nie czekaj, tylko już dziś zgłoś chęć udziału.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Warszawa

Ceny od: 0 -

Organizator: Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne + online

Szczegóły: