Loando zaprasza na Cloud Computing GigaCon

Jak przy wykorzystaniu chmury zautomatyzować i przyspieszyć procesy wewnątrz firmy? Tego między innymi dowiedzą się uczestnicy konferencji Cloud Computing GigaCon, której jesteśmy patronem medialnym, a którą będzie można śledzić online już 6 czerwca. Prelegenci opowiedzą o narzędziach i pomysłach, jakie można wykorzystać w zarządzaniu przedsiębiorstwami.

Loando zaprasza na Cloud Computing GigaCon

Dlaczego warto wziąć udział w Cloud Computing GigaCon?

Organizowana przez GigaCon konferencja Cloud Computing odbędzie się już 6 czerwca w formule online. W wydarzeniu udział wezmą przedstawiciele wiodących firmy, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z zarządzaniem przedsiębiorstwem. Uczestnicy konferencji dowiedzą się m.in. z jakich narzędzi można skorzystać, by usprawnić i zautomatyzować działania oraz w jaki sposób zoptymalizować koszty.

Organizatorzy podali już proponowaną listę tematów, jakie pojawią się podczas wykładów:

 • Cloud Computing – trendy, nadzieje, prognozy, wyzwania
 • Pierwsze kroki przy wdrożeniach usług chmury obliczeniowej
 • Integracja systemów w chmurze
 • Usługi w modelu chmury prywatnej, publicznej, mieszanej
 • Zarządzanie aplikacjami i infrastruktura w chmurze– Usługi w modelu Saas, IaaS, PaaS
 • Bezpieczeństwo danych w chmurze
 • Cloud computing z prawnego punktu widzenia – prawo autorskie, umowy licencyjne, ochrona danych, odpowiedzialność dostawcy usługi cloud computing
 • Cloud jako droga do zmniejszenia kosztów i usprawnienia procesów w firmie
 • Firma i dokumenty w chmurze

  Do kogo skierowana jest konferencja Cloud Computing GigaCon?

  Konferencja przygotowywana jest z myślą o wyższej i średniej kadrze zarządzającej, chcącej uprościć przepływ informacji wewnątrz firmy, a także pozostałych odbiorców, szukających nowych rozwiązań związanych z działaniami w chmurze. Udział w konferencji może dostarczyć wielu pomysłów na zrewolucjonizowanie działań firmy. Zachęcamy do uczestnictwa!

  Cloud Computing GigaCon - jak się zapisać?

  Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak konieczne jest wypełnienie formularza rejestracyjnego, dostępnego na stronie internetowej organizatora. Zarejestrowani użytkownicy zyskają dostęp do wykładów i materiałów pokonferencyjnych. Rozpoczęcie wydarzenia zaplanowano 6 czerwca na godz. 10:00.

 

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Szczegóły:

Ceny od: 0 -

Organizator: GigaCon

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: online