Cyfrowa Transformacja w Biznesie 2023

24 października odbędzie się konferencja “Cyfrowa Transformacja w Biznesie”. Podczas spotkania omówione zostaną zagadnienia modernizacji przedsiębiorstw poprzez cyfryzację obszarów operacji firmy. Zapraszamy do bezpłatnego udziału!

Cyfrowa Transformacja w Biznesie 2023

Za tydzień odbędzie się konferencja Cyfrowa Transformacja w Biznesie!

Cyfrowa Transformacja w Biznesie to nadchodząca konferencja na temat modernizacji i cyfryzacji przedsiębiorstw. Uczestnicy poznają najnowsze trendy w zakresie analityki danych, cyfryzacji procesów wewnętrznych, oraz wykorzystywania sztucznej inteligencji. Zapowiedziane zostało już wiele wystąpień ekspertów z przodujących firm, w tym:

  • No code, no problem! Wykorzystanie no code w kontekście wsparcia transformacji cyfrowej; Dawid Szałański z KRUK S.A.
  • Transformacja Cyfrowa, sztuczna inteligencja, optymalizacje – czy wdrażamy to skutecznie?; Dawid Barański z Ama Institute oraz Tom Krzemiński z Aplitt.
  • Analiza procesów biznesowych kluczem do skutecznej transformacji cyfrowej firmy; Bartosz Sobolewski z PIRXON.
  • Sztuczna inteligencja: zaczęło się! Czy skończy się dobrze?; Sebastian Starzyński z Take Task.
  • Jak przygotować organizację i jakie zmiany kultury organizacyjnej są niezbędne, aby transformacja cyfrowa mogła zakończyć się sukcesem?; Marcin Grotowski z No Limit.

Zapraszamy już 24 października!

Konferencja odbędzie się 24 października 2023 w formie online. Aby wziąć udział wystarczy udać się na stronę wydarzenia i wypełnić formularz rejestracyjny. Spotkanie będzie korzystne przede wszystkim dla dyrektorów, menadżerów i ekspertów działu IT, jak i kadry zarządzające, osoby odpowiedzialne za Customer Experience, specjalistów BI, AI, BRM, innowatorów technologicznych, ekspertów archiwizacji i digitalizacji danych, liderów i managerów Business Intelligence oraz analiz biznesowych, a także dyrektorów strategii i rozwoju.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Szczegóły:

Ceny od: 999 PLN

Organizator: ITDB

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: online