Konferencja dev.js Summit 2021

Dev.js Summit to wydarzenie, które zbierze topowe postaci z polskiego świata JavaScript oraz przedstawicieli wiodących firm zajmujących się tym językiem programowania w Polsce. 4 ścieżki tematyczne, 20 prelegentów i 2000 uczestników. Weź udział w największej konferencji online i Wirtualnych Targach IT!

Konferencja dev.js Summit 2021

dev.js Summit 2021 już w październiku!

Loando Group ma zaszczyt zaprosić na wyjątkowe wydarzenie: dev.js Summit 2021, które odbędzie się już 14 października 2021 r. w formule online. Jest to największa konferencja dotycząca JavaScript i Front-endu, na której zbiorą się najlepsi programiści, przedstawiciele największych światowych firm.

Wydarzenie potrwa jeden dzień, jednak liczba tematów i problemy jakie zostaną poruszone wymaga podzielenia na kilka części. Równocześnie będą prowadzone 4 bloki - sale: Fioletowa, Zielona, Niebieska i Żółta, gdzie głos zabiorą eksperci na różne tematy. Każdy zarejestrowany uczestnik uzyska dostęp do nagrań z prezentacji, nie trzeba więc się martwić, że przegapimy ważny i interesujący nas temat.

Tematyka wydarzenia dev.js Summit 2021

Konferencja skierowana do architektów, senior i medium deweloperów w technologiach webowych. W czterech salach, prelegenci z całej Polski, poprowadzą prezentacje, w trakcie których można będzie zadawać pytania oraz wziąć udział w dyskusji na żywo z innymi uczestnikami. Organizator planuje 6 ścieżek tematycznych:

  • React,
  • Angular,
  • Vue.js,
  • Programowaniem funkcyjnym,
  • Architekturą we Front-endzie,
  • Innovation.

Wirtualne targi pracy, szkoleń i outsourcingu

W trakcie trwania konferencji odbędą się Wirtualne Targi Pracy JavaScript, na których można będzie nawiązać kontakt z przedstawicielami największych firm w Polsce. Jest to szansa na znalezienie wymarzonej pracy oraz nawiązania współpracy z najlepszymi. Dodatkowo firmy produkujące oprogramowanie i usługi będą prezentowały swoje produkty, co umożliwi nawiązanie nowych relacji biznesowych.

Udział w konferencji dev.js Summit 2021

Udział w wydarzeniu jest całkowicie darmowy. Wystarczy zarejestrować się na stronie i zarezerwować miejsce w konferencji. Ta odbywa się w formule online, co zapewni bezpieczeństwo i możliwość wysłuchania wykładów z dowolnego miejsca.

Uczestnicy dev.js Summit 2021 mogą uzyskać certyfikat uczestnictwa w konferencji, nawiązać znajomość i współpracę z ekspertami JavaScript i Front-end z całego kraju. Zarezerwuj swoje miejsce w największym wydarzeniu zrzeszającym specjalistów od JavaScript w Polsce już teraz!

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Szczegóły:

Ceny od: 0 -

Organizator: Lubelski Inkubator Przedsiębiorczości

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: online