eTradeShow już wkrótce!

eTradeShow to jedno z największych wydarzeń w branży e-commerce w Polsce. Targi biznesowe połączone z konferencją i wykładami w wielu blokach tematycznych oraz gala wręczenia eTrade Awards - wszystko to czeka na uczestników już 15 września 2021. Areną tegorocznego eTradeShow będzie stadion PGE Narodowy. Loando.pl jest jednym z patronów medialnych wydarzenia.

eTradeShow już wkrótce!

Cztery tematyczne sceny konferencyjne

Sercem tegorocznego eTradeShow jest część konferencyjna. Organizatorzy przygotowali aż cztery sceny tematyczne, na których symultanicznie wystąpi ponad 30 prelegentów związanych z branżami IT oraz e-commerce. Nie zabraknie przedstawicieli i CEO podmiotów znanych z rynku, którzy dzielić się będą doświadczeniami i wyznaczać trendy na przyszłość. Uczestnicy usłyszą o każdym etapie customer journey - od zwiększania jego świadomości o produkcie przez wybór platformy sprzedażowej (prelekcje na temat współpracy z Amazon czy Ceneo) aż po opinie, które klient zostawia (i ich rzeczywisty wpływ na sprzedaż). Lista prelekcji jest niezwykle bogata, więc nie tylko każda działająca w e-commerce osoba znajdzie coś dla siebie, a wręcz będzie zmuszona wybierać najciekawsze dla niej wydarzenia.

Strefa wystawiennicza i business matching

Jednak eTradeShow to nie tylko prelekcje i wykłady. Równie ważną częścią wydarzenia jest strefa wystawiennicza. Ponad 1000 m2 przestrzeni w Galerii PGE Narodowego wypełnione wszystkim czego branża e-commerce potrzebuje. Oprogramowanie i rozwiązania dla sklepów internetowych, agencje SEO/SEM, obsługa klienta, sprzedaż międzynarodowa, płatności - to tylko niektóre z 12 sektorów, w których wystawcy będą prezentować swoje produkty. Z łatwością będzie można zapoznać się ze stanem rynku, porównać oferty różnych producentów czy nawiązać biznesowe znajomości. Zwłaszcza, że do tego ostatniego organizatorzy eTradeShow przygotowali specjalną aplikację. Bez względu na to, po której stronie e-commerce się znajdujesz - znajdziesz w niej partnerów dobranych wprost do twoich potrzeb. Business Matching może być dla wielu najjaśniejszym punktem tegorocznego wydarzenia.

eTrade Awards

Swoistym zwieńczeniem eTradeShow 2021 będzie przyznanie eTrade Awards. Nagrody skierowane do branży e-commerce zostaną przyznane w wielu kategoriach m.in. Najlepszy dostawca 2020, Startup roku 2020 czy Innowacja roku 2020. Zwycięzców wybiorą kapituła oraz publiczność (głosowanie wciąż trwa, znajdziemy je na stronie internetowej wydarzenia). Do konkursu stawać mogły zarówno firmy, które biorą udział w konferencji i strefie wystawienniczej, jak i te które się na to nie zdecydowały.

eTradeShow odbędzie się 15 września 2021 roku, w godzinach 10:00-16:00, na PGE Narodowym. Bilety na to niezwykłe wydarzenie dostępne są na stronie interentowej organizatora (https://etradeshow.pl/rejestracja/) w promocyjnej cenie 35 zł (jest to specjalna oferta dla kupujących on-line, jest ona ograniczona czasowo). Bilet można nabyć też na miejscu w dniu konferencji w cenie 50 zł. Loando.pl jako patron medialny wydarzenia serdecznie zaprasza na eTradeShow 2021!

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

PGE Stadion Narodowy

Al. Ks. J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa

Ceny od: 35 PLN

Organizator: ICEVENTS

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: